Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych

Gdynia

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych

pracownik 2014-01-15 18:13:54
WITAM JEZELI JESZCZE KTOS MOZE GDZIEKOLWIEK ZAROBIC SOPBIE NA SUCHY KAWALEK CHLEBA TO PROSZE WCALE NAWET NIE PATRZEC NA PANA (usunięte przez administratora)NIE JEDNA ZONA MATKA NIE MOWIAC O PRACOWNIKACH LZY WYLEWA ZA CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE KTORYCH NIKT NIE WIDZIAL DO DZIS TRAKTUJE LUDZI JAK (usunięte przez administratora) JEGO OBIECANKI TO PUSTE GORZKIE SLOWA NIE POLECAM TAKIEGO PRACODAWCY
byly pracownik 2014-01-15 18:24:40
JA TEZ PRACOWALAM U PANA(usunięte przez administratora)PODZILAM OPINIE TO(usunięte przez administratora)NIKT I NIC SIE DO NIEGO NIE LICZY JAK KASA KASA I PEJCZ NAD PRACOWNIKEM AZ SMUTNO WSPOMINAM RAZEM PRZEPRACOWANY CZAS
plosk 2016-04-26 22:16:42
ela, u nich raczej umowy o pracę nie otrzymasz. Standardowo dają jakąś umowę zlecenie tylko żeby było zgodnie z prawem
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Borus Leszek Pych