Opinie o Gofit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gofit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gofit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gofit Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista w firmie Gofit Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 7400 , jeśli chcę pracować na Specjalista?

Truskawka Nowy wpis

Wynagrodzenie jest kwestią indywidualną, ile sobie wynegocjujesz to tyle będziesz mieć. Zadawanie takiego pytania jest niestosowne, ponieważ jakby pracodawca chciał podać wysokość wynagrodzenia to by zrobił, jak się dogadasz, to Twoje. Widać po opiniach, że firma nie cieszy się dobrą opinią, nie wiem czy warto aplikować.

Klient Nowy wpis

Dzień dobry, Firmę Gofit poznałem ze złej strony, pracownik ( chyba właściciel ) jest niesłowny, w rozmowie obiecuje szybkie rozpatrzenie reklamacji a w rzeczywistości reklamacja trwa dłużej niż ustawowe 14 dni. Odradzam zakupów w tej firmie.

niezadowolony klient Nowy wpis

Nie chciałabym pracować w tej firmie. Osoba decyzyjna (być może to właściciel firmy) bardzo niekulturalna i niesłowna. Obiecuje jedno a potem zmienia zdanie i wycofuje się ze swoich słów. Wygląda to na oszustwo. Nic dziwnego, że sprzedaje towar fatalnej jakości, nie odpowiada na reklamacje a potem kombinuje, jak się wykręcić z obowiązków ciążących na sprzedawcy. Nie zazdroszczę pracownikom... I widzę, że jako klient nie ja pierwsza usłyszałam, że mój przypadek jest jedyny, a poza tym podobno źle im działa system reklamacyjny, dlatego przekażą sprawę do informatyków zamiast zająć się reklamacją.

A z jakiego systemu tu korzystają, że takie gafy wychodzą z produktami? Tabelki w excelu?Xd

Zosia

Potwierdzam, mają wystawiony sprzęt, a po zakupie okazuje się, że brak na magazynie.

@Zosia

Rozumiem, że się na to nacięłaś? I co dalej z tym zrobiłaś, czekałaś aż będzie na stanie czy wolałaś od razu pieniądze z powrotem?

Zosia
@Karolina

Anulowali moje zamówienie, na pieniądze czekałam do momentu, aż się upomniałam

@Zosia

Czyli to rada dla wszystkich, żeby ten problem zakończyć? Po prostu wiercić im dziurę i się upominać? To nie najgorzej w sumie, ale ciekawa jestem skąd aż takie problemy u siebie mają, że właściwie klienta obsłużyć nie mogą, może z czasem się polepszy?

Słońce

Firma dobra jako pracodawca ale wymagająca i stąd pewnie takie wpisy?

@Słońce

No Ty tu pracujesz to wiesz najlepiej. Chociaż z tego co widzę, to pracujecie chyba obydwoje tutaj aktualnie? To nie zauważyłeś, żeby koledzy narzekali w pracy na cokolwiek?

@Słońce

Nie jest wymagająca, co świadczy poziom obsługi klienta. Oderwani od świata, nie ogarniają zamówień, trzeba się dopominać o realizacje. Rozmowa z właścicielem firmy przypomina rozmowę z dzieckiem, udaje głupiego (a może nie)

@Jan

To jak ta rozmowa tak właściwie konkretnie wygląda?

@Karolina

Udaje, że nie wie o problemie. Przedstawiłem mu sytuację, jaką mam, to otrzymałem odpowiedzi: "na prawdę", "to niedopuszczalne" " nie może być". Odpowiedzi były w tonie lekceważącym, dobrze wiedział, że taka sytuacja ma miejsce, bo wcześniej rozmawiałem z jakąś inną osobą i dostałem informację, że przekaże osobie decyzyjnej

@Jan

No tak, chociaż pewnie są dwie opcje ta pierwsza Twoja druga, że panuje dezorganizacja i ta osoba mało co mu powiedziała. Dziwna sprawa, bo nie rozumiem po co działać sobie samemu na szkodę. Czyli od zawsze takie podejście tu było? jesli to prawda??

@Karolina

Może masz rację, nie zostało mu wszystko przekazane, w takiej sytuacji, mówi się klientowi, że ustali się fakty i się oddzwoni, a nie makaron na uszy się nawleka. Podczas rozmowy, miałem uczucie, że ten Pan nie jest ze mną szczery i się ze mnie śmieje.

@Jan

No to ciekawa jestem czy Twoje uczucia były faktycznie uzasadnione czy po prostu się nie dogadaliście. :( Szkoda, że nikt z firmy się do tego nie odnosi bo tak to tylko w spekulacje się bawimy

@Karolina

Szkoda, bym się dowiedział, czy każdy jest tak traktowany, ale pewnie byśmy6 usłyszeli, że to był jeden przypadek..... Wiadomo, że pracownik, który jeszcze tam pracuje, będzie bronił firmy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gofit Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
admin

Jak długo pracowałeś w firmie GOFIT Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Gofit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gofit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gofit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gofit Sp. z o.o.?

Gofit Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kłobucka 13
    02-699 Warszawa