Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

fiona

Z nudow sobie pisze i smieje sie z takich jak ty...hahaha

A ja wspolczuje tobie ,podnieca cie wypowiadanie się za plecami. ? Masz odwagw pisać tutaj to miej odwage powiedzieć w twarz temu komus bo widze że jestes b.aktywna na tym forum .A prywatnie powinnas sie przebadac psichatryczne bo po tych wpisach widze ze jesteś nie dowartosciowana kobieta ktura podnieca pisanie na kogos poza plecami czy tak wypada chyba nie .

fiona

Wspolczuje firmie ktora ja zatrudni..chyba ze bedzie sprzedawala ludzi zawodowo

.....

HA HA IDIOTY

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
klient

Dobrze,ze jej juz nie ma to moze to stoisko odzyska renomę...bo taki mętlik robiła,ze na sam koniec to juz sama nie wiedziała chyba jak się nazywa...

klient

Tak zgadzam się p.Marlena zasłużyła sobie na opinię plotucha,donosiciela,osoby która robi zamęt na stanowisku pracy!!!!!!!!

fiona

Szkoda ze p.Marlena nie umiala mowic prosto w oczy ,dlaczego nikt nie rozmawia o innych sklepach tylko o Baluckim...p.Marlena zasluzyla sobie na taka opinie!!!!!!!!!

,,,,,

Zadajcie sobie pytanie czy oby napewno kierowniczce coś przeszkadzało bo pracowałam i pracuje w tej firmie i uwieżcie mi że jestem w temacie bo jesli ktoś się p, menadżer nie spodoba to już nie masz pracy a ona udaje że niewie co i jak a ona jest prowokacja zwolnienia

kasia

Co do tego nie byla bym pewna bo ja pracowalam z obydwoma i uważam że gorszą kierowniczka byla poprzedniczka ale kazdy ma swoje zdanie .Zastanawiam się tylko jednym czemu nie umiecie w oczy powiedzieć tylko tak obmawiacie po zaplecami jestwscie takie jak ta p.Menadzer. ?jesli się ma coś do kogos trzeba mieć odwagę powiedzieć w twarz .Odwaga przegrywa bo wiele jlamstwa przemawia .

jola

Dajcie spokoj kazdy wie jaka jest p.menadzedzer to ona buntuje ludzi na sklepach i straszy zwolnieniami i to jak mnie potraktowa slono za to zaplaci mam pewne nagranie na pania menadzer jak mnie potraktowała i jak pieknie sie wypowiada o Szefostwie DZIEWCZYNY proponuje zebrac sie wieksza grupa dam znac kiedy ktorys z Szefow mogłby z nami porozmawiac i powiedziec co jest nie tak a ja dodatkowo pokaze nagranie nieg wkoncu zobacza kim jest prawdziwa p.Agnieszka pani czas juz dobiega konca ciekawe tylko jak pani sie poczuje jak bedzie szukala pracy a opienie ma pani wyjatkowa

dorotka

Dajcie spokoj.Najwazniejsze ze jej nie ma,mysle ze duzo osob odetchnelo z ulga:)duzo mieszala,duzo donosila byla dwulicowa i lizala poslady,szkoda ludzi ktorzy ja zatrudnia

....

Wystarczy isc na balucki i wszyscy wiedza o kierowniczce Piekarskich-ostrzegaja i kaza uciekac gdzie pieprz rosnie..poddobno jest dupowlazem i skarzy jak w przedszkolu hahaa.dobrze ze nie musialam miec z nia do czynienia

.z.z.

A ty klijencie co zazdrościsz tej pani tego zwolnienia ze non stop walkujesz to l4?czemu nie pójdziesz sam sama .Nie twoja rola wypowiadać się o czyimś życiu cuesz się swoim zyciem a mie opisywaniem tej co hest na l4.Z tego co sie orientuje klijenci nie sa wciagani do tego co jest we firmie , atobie chuba zależy by się podlizac tej menadżer ale tylko ciekawe poco?premie dostaniesz czy w nagtode będziesz pracowala o miesiąc dłużej. ? Aczy ktos jest dzieckiem żeby buntować kogoś. ?chyba kazdy ma swój rozum anie ze ta p.Marlena kogos buntuje .Zastanówcie się poco te beznadzieje wypisywane żal ci tej p.L4 dobra rada idź też

.......

Nie rozumie was kobiety nie ma tego kogoś już a wy drazycie temat ten poco ,macie satysfakcję. ?

klient

Napisze więcej,na bałuckim pani kierownik żaden pracownik nie pasował...stale była wściekła...chyba życie ją nudziło,że takich zmian potrzebowała i to chyba nie jest sprawa firmy Piekarskich czy pani menager... tylko niedowrtosciowanie owej pani kierownik,która tak zaplątana w ploty i intrygi uciekła na L-4 i teraz buntuje całą załogę. Pozdrawiam p.Marleno!Powodzenia!

klient

Drogie Panie! jak komuś nie pasuje ta praca,to niech poszuka sobie innej!A ewentualne spory załatwia w sądzie pracy!!! Po co się męczycie??? Po co "psy wieszacie"na tej p.Agnieszce??? Jak praca nie sprawia Wam satysfakcji i przyjemności to trzeba poszukać innej,a nie stale drążyć temat.Trzeba chyba zabłysnąć inteligencją i odejść z klasa.Pozdrawiam

pln

Pozostalo nam byc dobrej mysli ze Piekarscy zorientuja sie ze menadzer mobbinguje ludzi i wyciagna z tego wnioski

........
@pln

PRZEZ TYLE LAT NIE OTWORZYLI OCZÓW TO TYM BARDZIEJ TERAZ NIE OTWORZĄ

ada

Ha ha ha... Przyjaciele są niewazni! Ja jestem szefową u Piekarskich... Taka była by odpowiedź Pani agnieszki...

aaaaaaaaaa

A tak przy 1MAJA PANI AGNIESZKO MA PANI JAKIŚ PRZYJACIÓŁ... WĄTPIE...

aaaaaaaaaa

A tak przy 1MAJA PANI AGNIESZKO MA PANI JAKIŚ PRZYJACIÓŁ... WĄTPIE...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski - Koluszki

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski