Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Sopel125

Witam, proszę nie wierzyć tym ogłoszenia które krążą w internecie o zatrudnieniu w tej firmie, to jest kolejny typ pracodawcy który zatrudnia na najniższą krajową i obiecuje premie, gwarantuje że żadnej premii nie ma ,reszta pod stołem, już lepiej szukać pracy w sieciowce.Pracy jest dokładane z miesiąca na miesiąc na sam koniec okazuje się że pracownik jest (usunięte przez administratora) i złodziejem.Wedlug tych państwa min to 200 godzin gdzie nic nie jest rozliczane z kodeksu pracy ,nie są płacone ani nadgodziny ani soboty ,kompletnie nic.Doropkiewicze w pełni słowa tego ująć. Podsumowując 18 zł na godzinę, najniższą krajowa na konto RESZTA POD STOLEM,proszę przemyśleć urlop,zwolnienie...,Mam nadzieję że ktoś, jestem pewien że ktoś w końcu się nimi zajmie.

@Aleksandra

No niestety tak u nas działa prawo i instytucje,sklep działa w niedzielę bez prawnie,jednym to pasuje innym nie,przypuszczam takim co mają daleko do mózgu, pomyślcie czy chcielibyście pracować w niedzielę pod przymusem?

Klijent łódź ul. Zakładowa Nowy wpis

Do Dyrekcji i Właściciela Drodzy Państwo kupuje wędliny i mięso tzn. Kupowałem bo po zakupach 12 stycznia 2024 przestałem kupować co kupię to Panie Pani sprzedaje stare wędliny flaki śmierdzące i inne wyrób choć pytam Panią czy produkt nadaje się do zjedzenia dziś miarka się przebrała flaki gotowe śmierdzą w całym mieszkani nie wspomnę o kiełbasie. Zatem informuje Państwa że w ryby znajdą się w odpowiednim miejscu a media zostaną poinformowane o biblioteki tzn. (usunięte przez administratora)co sprzedajecie nie pierwszy raz z ignorancja Klimenta. Wstyd To jest Firma proszę odp. Wytłumaczyć dlaczego wasze sklep nie dbaja o Klimenta mój mejl andrzej- 68@o2.l

Klientka Nowy wpis
@Klijent łódź ul. Zakładowa

Ale flaki to nie jest ich wyrób. Skoro były w dacie,trzeba było zgłosić w sklepie. Przecież te miłe Panie tego nie jedzą codziennie. Ja jestem klientką i chciałabym pogratulować asortymentu: cena do jakości jest super.

Hanka Nowy wpis

Właśnie zobaczyłam, że 4 lata temu szukali pracownika biurowego - fakturzystki. Może są jakieś bardziej świeże wakaty, ktoś wie coś na ten temat? Jakby coś to wciąż oczekują osób z wyższym? Ciekawe, jaki kierunek, o ile ma to znaczenie. Ja skończyłam biotechnologię, więc chyba niezbyt pasuje xD

Widziałam w internecie ogłoszenie o pracę sprzed kilku lat dla kierownika produkcji. W ogłoszeniu tym oferowane stabilne zatrudnienie. Ja szukam pracy jako sprzedawca akurat - czy na tym stanowisku też można liczyć na stabilność? Na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza umowa? Czy jest to od razu umowa o pracę?

Bartosz
@Sopel125

Czyli za te dodatkowo przepracowane godziny płaci pod stołem? Nikt się nie buntuje bo przez to niskie składki i emerytura niższa i w razie co chorobowe jak wspomniałeś. Chcesz żeby ktoś się tym zajął a czemu sam tego nie zgłosiłeś?

Anka
@Sopel125

Dokładnie tak jest jak Pani pisze

Aleksandra
@Anka

Dokładnie, ale czy to co Sopel pisze o stawkach też? To ile się dostaje poza tą najniższą, co na umowie?

@Aleksandra

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Aneta

polecam prace w tej firmie wynagrodzenie zawsze na czas stawki większe niż u konkurencji z tej branży, płatne wszystkie świadczenia zgodnie z kodeksem pracy

Bronisław
@Aneta

Dzięki za info, ale nie traktowałbym wynagrodzenia na czas jako plus, to raczej obowiązek pracodawcy, a nie przywilej pracownika. O jakich świadczeniach mowa? Chodzi o premię albo benefity? Powiesz jeszcze na jaką kasę można liczyć na start i czy to prawda, że są/były problemy z umową jak ktoś zasugerował w jednym z komentarzy?

Sara

Zatrudniają bez umowy a pytając o umowę panie kierowniczki robią wielkie oczy udają ze nic nie wiedzą ,jak człowiek przeziębiony w czasie covidu kaźą brać witaminę C. Bardzo lubią jak im się przytakuje jak masz własne zdanie to żle wrabianie ludzi w manka to ich dewiza zatrudniają Ukraińców którzy pracy (usunięte przez administratora) na sklepach stoją Ukrainki które nie potrafi dobrze po polsku Żenada żałowałam ze tam pracowałam oczywiście (usunięte przez administratora)

Dariusz
@Sara

To czemu zgodziłaś się na pracę bez umowy? Nie ma innych firm w okolicy? No i może warto zgłosić gdzieś takie praktyki? Myślałaś o tym?

Anka
@Sara

Do tego wszystkiego (usunięte przez administratora) pracowników i sprzedają starą mytą wędlinę i mięso .Strasznie to wszystko wygląda jak się tam pracuje

Sopel
@Sara

Pisałem, ostrzegałem nie wiem kto tam pisał że super chyba oni sami.Nie ma w tej firmie żadnych plusów. NAPRAWDE OSTATECZNA KONIECZNOSC,żeby pracować.

Honorata
@Sopel

Napiszesz, skąd taka negatywna opinia? Może nie cała firma jest zła, może po prostu trafiłeś do takiego działu? Będę wdzięczna, gdy trochę przybliżysz sytuację.

Gienek

Na Rynku Górniak, marnej jakości wędliny, zawinięte na chwilę w papier, sporo puszczają wody. A obsługa, cztery stają i między sobą gadają, zamotane i nie wiedzą kogo obsługują, tylko ploty i dwa razy się pytają co podać. Personel pyskaty i do zwolnienia.

Aleksandra

Szukają sprzedawczyni na pół etatu w Ksawerowie. Na godziny popołudniowe. Kto napisze mi, ile to te "wysokie wynagrodzenie" wynosi? Możliwe jest dogadać się i być na cały etat?

Stary

Pracownik jest doceniany przez właścicieli w każdej kwestii można się dogadać z nimi polecam płaca na czas stawka dobra

Izabela
@Stary

Skoro o wszystko idzie się ugadać a stawka nawet dobra to jak często można ewentualnie pytać o jakąś podwyżkę tutaj?

Xxx
@Izabela

W tej firmie to tylko aby oszukać pracownika .Poza tym sprzedaje się stare mięso myte w zlewie i śmierdzące wędliny parzone gorącą wodą .Cuda tam widziałam i wiem jak to wygląda .N

krystka

W srodę , 3 sierpnia br , na targu w konstancnie-Jeziornej kupiłam szynkę , zależało mi na wędlinie bez konserwantów ze względu na alergię wnuczki,pani sprzedająca zachwalała, ze bardzo dobra, tylko w naturalnej solance. Otóz, soli nie żałowano, szynka nie nadaje się do jedzenia, sucha jak wiór i bardzo słona. Kupiłam tez kiełbasę żywiecką i kiełbasę szynkową, też bardzo słone. Rozumiem, ze sól duzo tańsza niż mięso. Ale żeby tak naciągać klientów? Pieniądze ( duzo) wyrzucone w przysłowiowe błoto

Izabela
@krystka

Ale tzn., że tylko sól w tym jest? Bo to jednak naturalny konserwant a może jej chodziło o te dziwne E coś tam?

@krystka

Bardzo mi przykro że, piszę o tych ludziach, ale to dopiero początek bitwy,nie wiem skąd pozyskują informacje o prowadzeniu firmy, na przestrzeni lat, trochę się zmieniło.Sa nie uczciwi,zakłamani,. Od 2001 r roku pracuje w dużych korporacjach,ale nie zdazylo się tak żeby ktoś nie płacił uczciwie za swoją pracę.Pani Agniszka i Pan sylwester jesteście poniżej krytyki,ja nie wiem co mam tutaj napisać, poprostu niewiem,jest mi bardzo przykro że ufam w ludzi, a są tacy co poprostu na to nie zasługują.

Julia
@Sopel125

Widzę, że jesteś rozżalony, ale co masz na myśli pisząc zakłamani i nie uczciwi. czy ktoś nie płaci pracownikom pensji, płaci za mało według Ciebie czy nie tak jak powinno być? Dodaj coś więcej, faktycznie ludzie tu w wątku narzekali na niskie pensje ale chyba nie było mówione o niepłaceniu więc wolę się upewnić

Mlody

Bardzo dobra firma...fajne sklepy firmowe.Bardzo miła obsługa w sklepie w Brzezinach...pełen profesjonalizm Pań sprawia że chętnie się tam wraca. Zawsze Uśmiechnięte i zawsze chętnie służą radą w robieniu zakupów... pozdrawiam cieplutko.

Lidia

Na stronie internetowej Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski zauważyłam, że oprócz ekspedientek do salonów firmowych, poszukiwani są również pracownicy do zakładu produkcyjnego. Jak ocenilibyście ten rodzaj pracy i warunki zatrudnienia w tym obszarze firmy?

Były praciwnik
@Lidia

Nie polecam !!! Zero szacunku dla pracownika , zarobki nie adekwatne do pracy . Tylko wymagania ,brak mobilizacji do pracy, gola czysta pensja( wypracowana z godzin ) bez żadnych dodatków nie wspominając na święta socjalu dla pracownika. Wyzyskiwanie tylko kasa kasa kasa a pracownika mają w du*ie. Duży sklep jedna ekspedientka zawsze gdzie w innych firmach 2 ,3 osoby na stanowisku . Najlepiej jak by była 1 osoba i pracowała 7 dni w tyg i brała połowę dniówki

Lidia
@Były praciwnik

Naprawdę dawno żaden z pracowników Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Piekarski nie zabierał tu głosu. Bardzo Ci zatem dziękuję za ten wpis. Szkoda tylko, że dostrzegasz same negatywne aspekty pracy w tym miejscu. A powiedz, na podstawie jakiego rodzaju umowy byłeś zatrudniony?

Jolka
@Były praciwnik

To prawda, oszczędność na ilosci pracowników to norma w tej firmie, niestety, dlatego wiele naprawdę pracowitych osób odchodzi, zanim zatyrają sie na śmierć, a wystarczyłoby dołożyć jeden etat i wszyscy byliby zadowoleni. Ale "kogo nie boli temu powoli", nie zrozumie tego ten co tu nie pracuje :(

Czy firma Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Odp

Na żadne.

???

Jak wygląda temat nadgodzin wypracowanych przez pracowników tej firmy??

@Była i nie można się dogadać żeby dali ?

Czy o zm Piekarscy wilkucie duze też na tej stronie można czegoś się dowiedzieć ...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Była

Najlepiej bez umowy akurat w tej firmie uwielbia się praktyki nue dawania umów

Łukasz
@Była

Serio jest tak, że można być zatrudnionym bez umowy? Przyznam szczerze, że mnie trochę zaskoczyłeś. Myślałem, że w tych czasach umowa to podstawa. W takim wypadku, jak wygląda wynagrodzenie, które oferuje ten zakład?

ANNA

Na chwilę obecną niskie zarobki . W porównaniu z innymi pracodawcami w tej branży najniższa stawka godzinowa Duże wymagania wynagrodzenie na godz najniższa krajowa. Najlepiej bez umowy

Dawid

Firma z dobrymi opiniami więc wystarczy dołożyć dobrą pracę a zadowolenie pewne!

J.

Pieniądze jako ekspedientka zależne od wypracowanych godzin. Pracując tak jak zakłada kodeks pracy to wychodzi 2000 ale i tak pracuje się dużo więcej. Proporcjonalnie do liczby godzin wzrasta pensja ale maleje czas dla siebie i rodziny. Praca nie jest najgorsza. Wszystko zależy od ludzi z jakimi się pracuje. Ja trafiłam na wchodząca w tylek P. Menager "koleżankę" której hobby to obrabianie wszystkim tyłka i wypierane się wszystkiego w żywe oczy. Nie polecam pracy na Lagiewnickiej.Nie jestem pierwsza osobą, która odeszła właśnie przez pracująca tam "Panią". Kazdy inny sklep jak najbardziej.

Andzi@

Praca do lekkich nie należy. Dużo godzin. Stawka nieproporcjonalna do obowiązków. Brak premii , socjalu , żadnych dodatków dla pracowników. Na papierze najniższa krajowa . Jedyny plus wypłata na czas . Ale w obecnych czasach to nic nadzwyczajnego. Nikt w mięsnym sklepie nie chce pracować za proponowaną stawkę Zero zainteresowania ogloszeniami o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski - Koluszki

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski