Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

funia

Dokladnie...tylko lizusy maja miejsce w tej firmie lub ciche myszki ktore boja sie odezwac..kto nie dal sobie w kasze dmuchac zostal zsolniony. A madrzejszs osoby same odeszly....

,.,.,.,
@funia

DOKŁADNIE ale każda osoba pracująca w tej firmie wie co ta menadzer [ala]wyprawia a wypowiedz niby dagmary to może być wpis samej tej menadżer wkońcu normalne że tu zagląda bo nie jedno krotnie nakłaniała by ją bronić na tym forum a niestety mądre osoby same odeszły bo dla niej liczy się satysfakcja podziękowania komuś przeważnie w soboty z niebieska teczką z szyderczym uśmiechem po 14 tej dziękują na koniec soboty by tania siła robocza popracowała w sobote .TA PRACA TO KOSZMAR

Dagmara P.

Czytając te wszystkie głupoty zastanawiam się po co wy jeszcze pracujecie. NikNikt nikogo nie trzyma na siłę. Pracując w tej firmie nigdy nie zdążyło mi się mieć konflikt z "Panią która miesza na sklepach " jak i również z Szefostwem. Każda sprawa jest do załatwienia. Tym wielce pokrzywdzonym radzę wziąć się za sumienna prace a wtedy wszystko jest ok. Pozdrawiam :)

//////////
@Dagmara P.

ŻAŁOSNA JEST TA OPINIA PANI TEŻ JEST OMOTANA TA P.menadzer OBIECANE WIELE RZECZY CHYBA ŻE P.TEŻ NA PROŚBĘ TEJ menadżer WYPOWIADA JEJ ZDANIE BO NIE JEDNO KROTNIE JUŻ TAK BYŁÓ A TO NIE JEST WYPOWIEDŻ JEDNEJ OSOBY BO WIELU NO NIE KAŻDY PRACUJE JESZCZE BO WKOŃCU NIE BEZ POWODU WISZĄ OGŁOSZENIA NA SKLEPACH OD KILKU MIESIECY A CHĘTNYCH BRAK ,WIDAĆ KTO JEST CHETNY PO CO NIE KTÓRYCH SKLEPACH PO PERSONELU .A P.ZA PEWIEN CZAS TEŻ DODA TU WYPOWIEDŻ BO P.menadżer ODWIDZI SIĘ TOLEROWANIE P,A TA OTO P.UWIELBIA JAK KTOS JEJ SIĘ PODLIZUJE .POWODZENIA

funia

Piekarskich nie obchodza ludzie ktorzy na nich robia tylko kasa i obroty w sklepach.Mają gleboko wszystkich..

PRCODAWCA , wie i nic nie robi :/ Więc o czym mowa ??

....

A NO WŁAŚNIE TYLKO CIEKAWE CZEMU NIC NIE ROBI ,MOŻE PASUJE IM TO CO P.a......wyprawia może cała elita tak szanują swoich pracowników ale pamiętajcie że to zło kiedyś odwróci się do nich a najbardziej do tej niby menadżer której wiele do tego brakuje .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pstryczek

niestety...jeżeli pracownicy sie nie zbiora i nie zrobią z tym nic to pani menadżer bedzie czuła sie bezkarna...

.....
@pstryczek

Wystarczy jedna osoba która odważy sie pójść a pewnie reszta innych też potwierdzi jak by co do czego doszło, prócz tych co wlaza jej w dupe tyllko poco jak i z każdą jedna bedzie takie samo zachowanie .Jak ta kobieta może spokojnie siedzieć przy stole z myślą ze tak traktuje ludzi

DOKŁADNIE TO WSZYSTKO WSZYSTKO CO WYPRAWIA P.a......TO NADAAJE SIĘ DO INSPEKCJI PRACY BO TO NIE JEST NORMALNE WYPYTYWANIA SIE CO I JAK ZAKAZY JESTEM W SZOKU ŻE P.PIEKARSCY NIE WIDZĄ TEGO CO ONA ROBI,OBRABIA IM TYŁEK A ONI WPATRZENI

niunia

dokladnie..najgorsze sa dupowłazy i lizusy ale pewnych rzeczy sie nie prxeskocxy i pierwszy krok jest najtrudniejszy..trzeba znalezc rozwiazanie i podjac temat

Bądźmy realistkami ! Wiadomą rzeczą jest , że jednosci nie będzie . Jedynym rozsądnym rozwiazaniem jest rozmowa szefostwa z kazdym pracownikiem w warunkach zachowania prywatnosci kazdego z nich . Myslę, a nawet mam pewność, ze dowiedzieli by się p. (usunięte przez administratora) wielu ciekawych i zarazem nie przyjemnych rzeczy. I mieliby rzeczywisty obraz swojej firmy. A tak opierają się chyba tylko na zaklamanej relacji i mało rzeczywistych faktach .Pozdrawiam

niunia

jezeli wszystkie staniemy murem przeciw (usunięte przez administratora) to jest duza szansa na to zeby cos zmienic...

funia

pora moglaby przyjsc gdyby wszystkie dziewczyny zlozyly skarge tam gdzie trzeba..zaczynajac od (usunięte przez administratora) a konczac na odpowiednich instytucjach k aatore zajmuja sie dokuczliwymi przelozonymi

kinia

wystarczylo mi kilka tygodni zeby rozgryzc ta firme i z niej odejsc..brak umowy..chore zasadzy,menadzer,kierowniczka..podziwiam tych ktorzy jeszcze tam wytrzymuja

fiona

a ja mysle ze zbiorowa skarga spowodowalaby sraczke u p.A...ale naprawde wszyscy bez wyjatku powinni sie podpisac!!!p.A wiedzialaby ze w tej firmie jej czas dobiega konca i zrozumialaby ze nie mozna tak traktowac pracownika..

mała

Dziewczyny czy uważacie że zbiorowa skarga coś zmieni,wątpie w to każdy się boi boo jak szefy pokażą p.A.... TO KTO ZŁOŻYŁ SKARGĘ TO NORMALNE ŻE NIE MA ŻYCIA SIĘ W TEJ FIRMIE NIESTETY SZEFOSTWO WIDZI CO SIĘ DZIEJE I NIC NIE ROBIĄ WIĘC NAJWIDOCZNIEJ TO IM ODPOWIADA NO NIE MA CO SIE DAC OPĘTAĆ TEJ P...BO NIEDŁUGO TO NIE BEDZIE MOŻNA NAWET ODDYCHAĆ ,DZIWI MNIE TYLKO TO ŻE PANOWIE PIEKARSCY NIE ROBIĄ ZNIĄ PORZĄDKU

Moderator

Ania Młynarczyk

pisze poniewaz nie mam ochoty sie wypowiadac na temat pracy w tej firmie a moze na temat współpracy z pania ktora jezdzi po sklepach jak ja nazywacie menager ....tylko chce zwrócic uwage na wpis z 23.03.2015 pod moim imieniem i nazwiskiem gdyz to ktos bezczelny sie podszyl pod moje dane .ludzie ja mam odwage podpisac pod swoja opinia w przwciwienstwie do was .wiec piszcie kazdy za siebie! a pani Agnieszka niech nie rozmawia na sklepach na moj temat bo sobie nie ZYCZE !!!!!! to do Pani bo widze ze sledzi Pani forum to chyba za milo nie jest!!!

niunia

Boże jak czytam te wszystkie bzdury ręce mi opadają pracuje na baluckim po sąsiedzku i wiem jakie nygusy tam przychodza robić a się ni narobic dziwie się P.Marlenie ze tyle tam wytrzymała z tymi dziewuchami same paniusie i damy ją bym was chyba lala robota się zająć a nie pieprzeniem na około głupot robicie firmie zła renome to świadczy o was a nie kierowniczce pindy

dudka

goraco polecam prace na Bałuckim Rynku.Kierownik super zaloga fajna

Moderator

FAQ dla użytkowników 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii .

Anna Młynar

Z czystym sumieniem polecam.

...
@Anna Młynar

Ha ha

ULA

Dokładnie p.menadżer nie ma pojecia o takich rzeczach jak dalej tak pojdzie połowa ludzi odejdzie ,bo człowiekowi psichika wysiądzie bo to nie jest normalne zachowanie i traktowwanie przez p.menadzer .Dziwię się tylko jednej rzeczy że PANOWIE PIEKARSCY SĄ TAK BARDZO WPATRZENI W CZYNY DZIAŁANIA PRZEZ ICH MENADŻERCHYBA CCOŚ TU JEST NIE TAK ,PANOWIE POWINNISĆIE SIE ZA TO WZIĄŚĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski - Koluszki

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski