Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

...

Jak wygląda praca osób nie letnich przy pakowaniu slodyczy? Ile godzin sie pracuje dziennie?

@...

Nieletni nie pracują w firmie.

Jola

Witam ,czy przyjmują do pracy na same weekendy?

Boski

Witam mam pytanie czy w tej firmie pracują tylko szczupłe kobiety czy grube też ?

Jan

Czy każdy pracownik zatrudniony przez Ferrero dostał podwyżkę ustawowo przyznaną przez rząd?

###
@Jan

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Zofia
@###

Nie rozumiem czemu tak piszesz :P Chyba fajnie wiedzieć, czy wszyscy zostali potraktowani równo?

XYZ

Czy ktoś się orientuje kiedy. będą zatrudniać na produkcję ?

Czy praca pracownika produkcji jest stojąca /siedząca?8

Praca

Nie- kurczę leżąca

@Praca

Widzę .że nie rozumiesz prostych pytań. Więcej empatii.

@Marta

Tu nie chodzi o empatię tylko beznadziejne pytania,gdyz z niego wynika od razu że przydałaby Ci się praca siedząca.

Jeżeli beznadziejne pytanie a Ty twierdzisz. że z niego od razu coś wynika to gdzie sens i logika w tym co piszesz ???

@Marta

Logiki nie ma w Twoim zapytaniu. To jest praca fizyczna, do Ferrero nie przychodzisz odpocząć tylko pracować

Już rozszyfrowałam ten rebus. Kasjerka w sklepie Biedr.....itp.to nie pracownik fizyczny bo dostała krzesło do siadania i może na nim odpoczywać ? Pewno awansowała ,a może to już pracownik biurowy??? He he he

@Marta

To, że klapniesz czasami przy kasie nie znaczy, że masz pracę siedzącą. Tak zgadzam się, że to praca fizyczna, ale napewno nie siedząca. Bajoo

Czyli wiesz o co chodzi ,a już myślałam żeby rysować. Na przyszłość jeżeli nie rozumiesz pytania NIC nie pisz.!!! "'Mowa jest srebrem ,a milczenie złotem".

Lina

Mam pytanie. Zlozylam podanie o słodycze na komunie.... Myslicie ze mi przyznaja?? Bardzo prosze o opinie

Olka

Czy przyjmują do pracy?

@Olka

Tak

Olka

Jeśli tak to gdzie? Dziś dzwoniłam do Randstad i mówią, że NiE!

Smakosz

Nowa stołówka opinia kierowana do zarządu nowej stołówki Wielkie podziękowania za pyszne posiłki oraz przemiła obsługę jaka państwo nam zapewniacie :) niestety pośród tak wspaniałej i pozytywnej załogi znajdzie się jedna zadra która psuje cały wizerunek firmy , i tu myśle ze zgodzi się ze mną 99% bywalców na nowej stołówce iż pani Monika która wydaje posiłki powinna nie wychodzić z kuchni jej nabuzowana mina i wyraz twarzy wskazuje na ciągła sraczkę oraz niezadowoleni z życia , do tego jej niechęć z jaka wydaje posiłki i nie profesjonalne podejście do klienta aż zniechęca aby zjeść tak pyszne jedzenie, myśle ze kierownictwo powinno przeprowadzić szkolenie i uświadomić Pani Monice ze to ona jest Tam dla nas klientów a nie my dla nie , może ona nie wie ze jest w pracy ? Podziękowania dla całej uśmiechniętej załogi , a tak na marginesie jak Pani Monika załatwia swoje sprawy między pracownikami to nie musi tak krzyczeć aby cała stołówka wiedziała ze ma jakieś problemy z dogadanie się z załoga. :/

Ferrero
@Smakosz

Zgadzam się z ta opinia ta Pani bardzo zniechęca

:/;/
@Smakosz

Szczerze mówiąc więcej kultury maja Panie które myją naczynia ,zgadzam się z opina nie puszczać do ludzi

Majka

Jakie działy ruszają w maju ? Jaki dział proponujecie na początek? Nowicjuszka.

Ja dzięki za odpowiedz

Gosc

Żeby przyjac się na wakacje, kiedy trzeba złożyć cv najlepiej?

@Gosc

Możesz zacząć działać

nkdjfj1
@Gosc

Najlepiej to uciekać stamtąd ????????

@nkdjfj1

Dlaczego uciekać?

Ferrero

To była największą głupota zdjęcie masek każdy kaszle smarka

Maska
@Ferrero

A brałeś/ łaś pod uwagę, że jest tam klimatyzacja, wiosna idzie i są tacy ludzie co są alergikami? Jak długo można dusić się w masce która wpływa również negatywnie na górne drogi oddechowe? Jakoś kiedyś jak ktoś kiedyś kichnął mówiono na zdrowie, a teraz traktuje się go jak trędowatego. Nie szalej i nie przeżywaj, bo jak na wakacje wyjedziesz maski też nie zalozysz

Seba
@Maska

Ale ma rację maski powinny jeszcze być bo rzekomy wirus się jeszcze nie skończył i to była głupota zdjęcie ich

Maska
@Maska

Tu nie jest mowa o wakacjach. Właśnie pomieszczenie klimatyzowane to się nie udusisz nie bój się

Dianka
@Seba

Przecież kto chce to może chodzić. W czym problem?

Dianka
@Maska

Przecież maseczki są dostępne dla każdego, kto chce może chodzić więc w czym problem???

Czy w ferrero zniosą maseczki od poniedziałku?

@Karolina

Być może, ale to pewnie będzie zależało gdzie pracujesz

Magda

w jakim sensie "od tego, gdzie pracujesz"?

@Magda

Jeśli pracujesz na pakowanym towarze na 100 %, jeśli na produkcji podobno tak

Wiadomo, czy maseczki będą zniesione w całym zakładzie czy zostaną w niektórych miejscach na produkcji ze względu na kontakt z żywnością?

Dorota

Czy ferrero daję jakieś dodatki pieniężne na święta wielkanocne? Z góry dziękuję za odpowiedź

linka
@Dorota

Nie ma dodatku pieniężnego do paczek świątecznych.

NieznajomoZnajoma

Czy jeśli pracuje ponad miesiąc należy mi się paczka świąteczna?

G
@NieznajomoZnajoma

Tak jak najbardziej

KBW
@G

Kiedy ferrero daje paczki świąteczne

Daga
@G

Nie, trzeba przepracować minimum 3 miesiące

Kbw
@Daga

Nie trzeba, ja byłam 2 dni i dostałam :)

Miska
@NieznajomoZnajoma

Oczywiście że ci się należy paczka

Wiktor

1.Jak wyglądają zarobki osoby początkującej zatrudnionej przez agencje? 2.Po jakim czasie można liczyć na umowe bezpośrednio z zakładem, jak wtedy będą wyglądać zarobki?

Dawid
@Wiktor

Przez firmę zewnętrzną można dużo zarobić tylko godziny muszą być . Jak nie masz ukończonych 26 lat to za 220 h możesz nawet 5500 zł zarobić.

Randstad

Co zrobić jak czekam już na wprowadzenie przez firmę zewnętrzną prawie miesiąc czasu . Zadzwoniłem do biura zapytać się czy są wolne miejsca pracy dostałem informację że tak. Powiedziałem ,że nie zostałem jeszcze wprowadzony na zakład . Dostałem informację że muszę czekać na telefon . Cały czas mnie tak zlewają . Da się gdzieś wyżej zadzwonić ?

@Randstad

Czekać na telefon. Dużo działów stoi, na innych częste przestoje-zwłaszcza dla tych zatrudnionych poprzez firmę zewnętrzną.

Pytanie odnośnie pracy na dwie zmiany, dzień -noc. Mógłby ktoś przedstawić jak to wyglada w praktyce?

renstelber

Nie wiem czy o to Ci chodzi dwie zmiany , czyli czterobrygadówka czyli od 6 do 18, od 18 do 6 i dwa dni wolnego

Andżej
@renstelber

Dzień wolnego bo pierwszy trzeba przeznaczyć na sen i odpoczynek...

renstelber
@Andżej

Niby tak, ale ja śpię tylko 3h

Andżej
@renstelber

No tak, między wyjściem z ferrero a powrotem to trzy godziny, oczy zamykasz w autobusie widzisz napis FERRERO oczy otwierasz widzisz napis FERRERO Ho Ho... Nie pracujcie dla FERRERO jeśli chcecie być zdrowi psychicznie i fizycznie.

kxidn

dzień pracujesz w nocy ciągasz

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.