Opinie o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adform Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adform Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

Maja

Obecnie trwa jeszcze rekrutacja do firmy na stanowisko między innymi Specjalista Produktu oraz Konstruktora. Co możecie osobom szukającym informacji o pracy w Adform? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Wszystko przez pseudo dyrektorka finansowego co narobił zamieszania w firmie żeby firmę zniszczyć na swoich kombinacjach i przekrętach. Kiedyś to była w miarę porządna firma teraz totalna katastrofa.

Pan xxxx

Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią. Magazynierow ciężko się o cos doprosić. Bałagan przed halą

Adi

Totalny chaos magazyn praktycznie nie istnieje w tej firmie większość magazynierów się pozwalniało a reszta jest na wypowiedzeniu. Nie wiadomo o co chodzi totalny bałagan nikt nic nie wie co przyszło a co wyszło :-)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adform Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ela

Ja pracowałam w Adform. Przez agencje. Panie z agencji bardzo miłe. Praca też w porządku. Ciężko nie było. Pieniądze jak wszędzie. Tylko pierwsza zmiana była, i to było OK. Musiałam zmienić prace na bliższa mojemu zamieszkaniu, ale chetnie bym wróciła.

Pan xxxx

Nie powiedział bym że tak jest do końca dobrze na tej firmie.

michał

Ogólnie praca dobra zarobki w porządku jak na Mielec. Wszystko wypłacane w terminie. Ogólnie ład i porządek na firmie i miła atmosfera na produkcji totalny luz.

Laserowiec
@michał

Praca wyglada ogolnie fatalnie, brak jakiej kolwiek organizacji pracy przez co ludzi którzy znali sie na tym co robili zwolnili się. Niestety nie widac ba ich miejsce "10 innych osob" Pozdrowienia dla Małego.

KXXX

NIE POLECAM!!!! PRACOWALEM TAM 2MSC...CZEKAJAC NA WYPLATE ZA 96H DOSTALEM NA KONTO PRZELEW W WYSOKOSCI 150ZL WSTYD I HANBA DLA TEJ FIRMY

bartello

czy te "elastyczne godziny pracy" to obowiązują na wszystkich stanowiskach? bo ja chcę się do was wybrać na stanowisko Product Area Manager - Research jeśli uda mi się przejść rekrutację, z góry dzięki za odpowiedź

gość

no właśnie, też muszę się dowiedzieć co to oznacza, przepraszam za mój nick ale wszyscy się ze mnie śmieją że wyglądam jak koń i że ogólnie jestem mało rozgarnięta, z góry przepraszam pocieszam się tyko tym że mam koleżankę która jest jeszcze bardziej tępa niż ja za to wygląda jak kłapouchy :) :) mówią że jest córką mamuta i kulawej niedźwiedzicy :) żartownisie :)

gość

dla koni stawki są głodowe

koniowata barbara

czy ktoś się wypowie na temat kierownika andusa? :):) hehe ..........

gość

Pieniądze może nie za ciekawe, ale w miarę fajni ludzie, pozdrowienia dla Marka

Kubik

Gdyby nie zatrudniali ludzi, którzy znają się na swojej robocie i mają doświadczenie z pewnością firma nie przynosiłaby takiego zysku.

Ha, ha, ha, ciekawe kto ci kazał tak napisać!

Uczciwi pracownicy

Widzę że prawda w oczy kole i usunęli ostatni post który był prawdą:). Pan G(jezus) nad wie tyle co zje czyli nic. Nadal udaje kierownika którym tak na prawdę nie jest. Mało kto wie iż pan Jezus został zwolniony z poprzedniej pracy dlatego że sprzedawał wszystkich dyrektorowi, jednak pech chciał że sprzedał nie tego pracownika co trzeba i został zwolniony.Zabawa po jego zwolnieniu trwała do białego rana jak śpieszy donieść nasz informator. Nowym pupilkiem pana G. Jest pani Agnieszka tzw. RUDA jest on nią zachwycony jak sam opowiada( sprzedaje równie dobrze jak on sam ) Hitem miesiąca pana G jest cytuje : "Ludzią nie jest potrzebna premia, powinni się cieszyć że przychodzą do pracy" ale również : " Jak patrze w lustro to widzę nadzieje tej firmy" co rozbawiło nas do łez.Przypuszczam iż gdzyby brakło pana G przez kilka miesięcy to G by się stało a przez zarobił by więcej. pozdrawiamy Uczciwi pracownicy :)

Maly55

Darek jeżeli mówisz ze tak jest to sie cieszę i gratuluje poprawy.. Bo to co ja pamietam to tragedia była na montażowni

gonzo

Zawsze można trafic gorzej. Nie spotkałem się z jeszcze z taką pracą żeby nikt nie narzekał. Zresztą w takich firmach gdzie jest produkcja, transport itd zatrudnianych jest kilkadziesiąt osób zawsze znajdzie się ktoś, kto ci nie podpasuje. Nie oszukujmy się dobra atmosfera nie jest gwarantowana przez żadną firmę. A jeśli ktoś narzeka i jest mu od tego lepiej to proszę bardzo.

maly55

pamietam co stolarze wyrabiuali.. ten wojtek gonska ze swoja ekipa co oni nam przysylali to tragedia

maly55

widze ze nic sie w tej firmie nie zienilo.. ciagle balagan a prezesik robi z ludzi baranow :))

Zostaw merytoryczną opinię o Adform Sp. z o.o. - Mielec

Adform Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Adform Sp. z o.o.