Opinie o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adform Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adform Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

No name

Już się robi cyrk a nie portal informacyjny o danej firmie ! Forum dyskusyjne dotyczące poszczególnych pracowników a nie opinii o firmie. Co prawda, to również jest jakaś tam informacja odzwierciedlająca nastroje panujące w firmie, ale proszę nie gnoić pracowników. Może jakiś admin zająłby się weryfikacją wpisów !

Ha ha w firmie adform nie dostaniesz podwyżkę za dobrze wykonywaną pracę. Dobrze że najniższa krajowa się podnosi bo inaczej tam się nie doczekasz zwiększenia wynagrodzenia.

Ciekawe kto to pisał. Jakiś przyjebany

Maja

@Pigi a czy na rekrutacji osoba rekrutująca mówi, że stawka oferowana jest brutto lub jest to napisane na umowie? A Tobie jak szybko udało się zdobyć podwyżkę? Czy podwyżka w firmie Adform jest powiązana z awansem?

Pigi

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą: polecam. Nadgodziny dobrze płatne. Jeżeli chodzi o rozmowę rekrutacyjną: podawana jest stawka brutto a połowa społeczeństwa ma problem w odróżnieniu brutto od netto - zwracajcie na to uwagę bo zginiecie w tym świecie. Pieniądze na start nie są duże ale tylko od Twojej pracy i zaangażowania zależy kiedy dostaniesz podwyżkę. Im lepszy jesteś w pracy tym szybciej odczujesz to w kieszeni. Jeżeli ciągle siedzisz na L4 udając chorobę lub obijasz się w zakładzie nie licz na zarobek. Może to niektórych zmartwi ale czasy socjalistyczne się skończyły i reguła "czy się stoi czy się leży 3 tysiące się należy" poszła w niepamięć. Jeżeli jesteś zainteresowany PRACĄ i szybko się uczysz zostanie to docenione.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adform Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Były praciwnik

Zacznijmy od tego że nigdy tam nie szanowali pracowników. zawsze dobrze było jak trzeba było zostać a potem mieli w (usunięte przez administratora) sorry za wyrażenie.

On zły...

Kiedyś to była porządna firma... Teraz to jest cyrk!!Nie płacą w terminie, nie szanuja pracownika, na kazdym kroku okłamują!!!Czemu nie powiedzą w prost na czym stoja ludzie?? Tylko ciagle zwodzą!!!

Maja

@Zadowolony Pracownik i to był jedyny powód odejścia? To zrozumiałe, że chcemy mieć jak najbliżej do pracy z domu. Dobrze wiedzieć, że nie ma problemu z agencją Adform w przypadku rozwiązania umowy.

Alibaba

A mała gosia uparta robi swoje, ale już nie długo bo wszystko doszło do dyrekcji

Mało nas mało nas do pieczenia chleba:P a szlachta chce się bawić i jutro wódki będzie więcej dla nas przynajmniej wypijemy za tych których już nie ma

Maja

@Zadowolony Pracownik a możesz zdradzić czemu odszedłeś? Czyżby agencja nie przedłużyła Ci umowy? To fajnie, że wspomniałeś o atmosferze między pracownikami w firmie Adform. To istotna kwestia w poszukiwaniu pracy. Dobrze, że pracownicy trzymają się ze sobą. Ale sama praca jest ciężka? To ważna informacja, by zainteresowani byli pewni, czy dadzą radę tak pracować, bo jednak nie każdy ma takie predyspozycje. Właśnie takiej dawki informacji było trzeba na forum, która użytkownikom może dostarczyć dużo wiedzy o firmie.

Zadowolony Pracownik
@Maja

Powiem tak. Znalazłem nowa prace bliżej mojego miejsca zamieszkania niż Adform się znajduje. I to był mój główny powód odejścia. A Agencja bez problemów rozwiązała ze mną umowę.

Zadowolony Pracownik

Może ja się wypowiem teraz na temat firmy Adform. Spędziłem w niej moje najlepsze 13 miesięcy pracy ( pierwszej w życiu ) przez Agencję Adecco. Za ten czas byli świetni ludzie. Zarówno Starzy pracownicy jak i Młodzi z Agencji. Nie raz był płacz, ból , śmiech. Ale to były stare czasy. Wiadomo trzeba było się narobić fizycznie żeby zarobić ale to był mój czysty zysk którym nie gardziłem. Także pozdrawiam Pana Michała i Pana Jurka bo pod Wami pracowało mi się świetnie.

Maja

@Pracownik ale jakby nie było według użytkownika @Były pracownik są one częścią firmy Adform. Ja nie wiem czy oddział w Warszawie funkcjonuje, bo nie pracuje w tej firmie, ale chciałam dopytać skoro tamten użytkownik coś zarzuca. Oczywiście masz rację i forum jest po to, żeby się dowiadywać więcej o firmie, ale muszą się tymi informacjami dzielić użytkownicy. Skoro jesteś pracownikiem to może Ty przekażesz jakieś własne informacje o firmie?

Mieliśmy dowiedzieć się więcej o firmie a nie o paniach z Warszawy. Co one nas obchodzą?? Z tego co słyszałem to Warszawy już nie ma. Tak że zastanówcie się co piszecie.

Maja

@Tyracz i osoby powiązane z Tobą dyskusją to nie miejsce na rozmowy na takie tematy. Wątek jest po to, by dzielić się tylko wrażeniami z pracy w Adform. Komentarze nie na temat admin ma prawo usunąć. I upominam Was, że obrażanie jest zabronione według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Były pracownik wiesz co oznacza mobbing? Zgodnie z art. 94(3) § 2 kodeksu pracy, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie właśnie takich zachowań dopuściły się Panie z Warszawy?

Uciekajcie stamtąd! Panie z Warszawy kłamią jak mało kto, typowe karierowiczki, zazdrosne o wszystko i wszystkich, chcą cie kontrolować i sprawdzać ile sikasz - czysty mobbing!

nick

naprawdę, żałosne jesteście

Maja

Atmosfera jest ważna, ale właśnie to już zależy na jakich trafi się współpracowników. @Alex rozumiem, ale jednak nikt nie może mnie obrażać, za to, że poprosiłam o dowody, które są ważne, bo jednak to forum publiczne i jak ktoś tu wchodzi to ważne, żeby dostał prawdziwe informacje. @Ajam obrażanie pracowników to łamanie regulaminu. Twój wpis może teraz zostać skasowany przez administratora forum.

Jak długo mamy dawać szansę zarządowi??? I jak długo mamy czekać. Niech przedstawią nam konkretne plany a nie trzymają w niepewności.

pracownica szczebla najniższego

Ja też tam pracowałam i ludzie naprawdę byli super, atmosfera też, co nie zmienia faktu, że w tym momencie nikomu bym nie poleciła się tam zatrudniać, przy tak niestabilnej sytuacji , a dodatkowo braku wypłat. Jeśli pracodawca nie jest w stanie zagwarantować podstawy jaką jest wynagrodzenie, to nie ma o czym rozmawiać. Ludzie mają rachunki do płacenia, muszą się jakoś utrzymać, nie dziwne, że odchodzą i szukają pracy, która zapewni im podstawowe potrzeby. Co do zarządu... Nowy zarząd zapomniał, że to "najsłabsi" pozycją budują firmę, bo oni wykonują tak naprawdę najcięższą pracę i znają firmę od podszewki, Ci ludzie też mają coś do powiedzenia, zalecam rozmowy i wysłuchanie zarówno próśb jak i pomysłów wszystkich pracowników, nie tylko tych "wyższych stanowiskami"... przede wszystkim zalecam szczerość, a nie chowanie się za plecami pracowników średniego szczebla, którzy zmuszani są do przekazywania złych informacji. Powodzenia

gość

pracowłem tam, ludzie bardzo fajni, nigdzie potem nie było już takiej atmosfery

Zostaw merytoryczną opinię o Adform Sp. z o.o. - Mielec

Adform Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Adform Sp. z o.o.