Opinie o Adecco Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adecco Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adecco Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Czym w Adecco Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Damian Nowy wpis

Mają dobre propozycje pracy profesjonalna obsługe dziewczyny wiedzą o co w tym chodzi nawet z opornymi dają rade

Damian Nowy wpis

Pierwsze wykastrowac opinii nie nie wykastrowac i przepraszam za chamskie teksty itp.nikogo nie można tak nazywać nie tylko kobiet po prostu tylko glowe zawracałem zresztą nie tylko w Adecco a to nocek nie chce a to dojazd IT.p

Damian

Adecco panienki cwane przez telefon ta jedna gada na drugą takie odpady idzie kryzys to ich Poznań przejmie

Łucja
@Damian

I po co miałyby na siebie w sumie nagadywać do Ciebie, bo chyba nie rozumiem?

@Łucja

Odpowiadam przepraszam za ten komentarz trzeba głową myśleć a nie po internecie wypisywać nie idzie tego wykastrowac rzeczywiście o nikim się tak nie pisze

Nie polecam współpracy z Adecco w Bydgoszczy. Mega duży problem z obliczaniem wypłat.trzeba pilnować godzin i samemu liczyć. Wprowadzane są zmiany w firmie ale Adecco nie potrafi o tym poinformować,wystarczy napisać smsa.Kłamią że panuje miła atmosfera a niestety jest na odwrót. Na umowie wpisują stawkę godzinową ,a zasuwasz jak na akordzie.jeszcze raz odradzam i zmieńcie personel na kompetentny.

Łucja

No ale jak sam sobie liczysz to przynajmniej siebie nie oszukasz, więc to chyba dobrze? I nie czaję tego akordu, no bo skoro stawka za godzinę jest wpisana w umowę to muszą Ci za nią wypłacić, więc w czym problem?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Adecco Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
4TECH

Niestety Panie z Adecco Bydgoszcz strasznie okłamują swoich klientów. Pomawianie, wyśmiewanie, dyskryminacja, brak odpowiedniego podejścia do pracownika.

Anonim/anonimKa

Panie z adecco sa nieodpowiedzialne kłamliwe nieelokwentne nie potrafiace wyslac wyplaty na czas a klamia ze to juz wysylaja chyba siedza tam za kare a ludzie tez maja zobowiązania i opłaty ale może one mają ciekawe jak by ich ktoś tak zwodzil za nos ze wyslane a tu dupa. Pozdrawiam serdecznie

@Anonim/anonimKa

Zgadzam się w 100%

vikus

pracuje na 1/2 etatu a mam przepracowane 177 godzin plus soboty 18 godzin liczone 100% proszę mi powiedzieć jak mi za to policza i jakiej mogę się mniej więcej spodziewać wyplaty. jak zaplaca mi trochę za mało co z tym mogę zrobić proszę o pomoc i porade

admin

Osoby szukające pracy w firmie Adecco Poland Sp. z o.o. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Adecco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland Sp. z o.o.?

Adecco Poland Sp. z o.o.