Opinie o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Paloma @blanca

Praca dla Ukrainy jest a dla Polaków nie... Stawki mają po 2000zł i jeszcze im źle rączki bolą a to śmierdzi a kierownicy mają to w (usunięte przez administratora)

Agata

@Słońce dziękuję za odpowiedź. Czy będąc zatrudnionym przez agencję, po upływie jakiegoś czasu można liczyć na przejście na pracę bezpośrednio przez firmę?

Zwykły pracownik

Brawo za pomysłowość z przerwą 15minutową.a panie z pakowania czy kombajnu za nim dotrą na stołówkę to już połowa przerwy w d... A o cieplej herbacie można zapomnieć bo czym ostygnie to koniec przerwy,o toalecie juz nie wspomnę. Tylko jak juz są te przerwy to niech mają je wszyscy cała firma łącznie z biurami mieszalniki itp.Czas rozejrzeć się za inną pracą

Tez zwykly pracownik
@Zwykły pracownik

No to się rozglądaj... a przepraszam w innej pracy to cie podadzą na stolowce by większość czasu spwdzal (la)na śniadaniu? 15 minut przerwy to norma w każdym szanującym się zakładzie pracy. I w tym także. W końcu przegięcia się skończą... Za dobrze było. ..stanowczo... a i tak jeszcze zs małe cięcia by w końcu ujarzmić nygustwo

Tez zwykly pracownik
@Tez zwykly pracownik

I dodam jeszcze . Jeżeli z pakowania czy kombajnu nie moze ktoś zdążyć. To proponuje przyspieszyc a nie zatrzymywać się na peirdolach... na to czas po pracy a zdrowiej dla glowy wcale...bez fajek tez zdrowiej...Pozdrawiam

słoneczko
@Zwykły pracownik

podwyżka od lipca 2017 żenada 100 zl niewiem z czego sie tu cieszyc ale mamy byc wielce zadowoleni . plus frekwencja 200 zł za obecnosc której nie mozna liczyc bo nie zawsze mozna ja dostac . choroba albo urlop na żadanie bo zawsze moze sie cos stać lub coś wypaść .

ulala

teraz przerwa sniadaniowa ma trwać 15 min wszyscy lataja jak opetani masakraaaaaaa

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
lolo

No dobrze, ale jakich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu dbają o stabilne warunki pracy, co jest dobrym znakiem.

ulala

Pracuje już parę lat i wszystko zmienia sie na najgorsze kontrole sanitarne jak z dziecmi w przedszkolu premie zeby zabrac za byle gówno bo to laczki nie takie czepek zle załozony czy jest makijaz paznokcie pomalowane porażka . a zarobki stoja w miejscu co roku moze podniosą od 30 do 40 gr żenada . Kobiety maja dużo nizsze zarobki niż chłopacy ale tak naprawdę one wiecej pracy muszą wykonac bo oni smaża np pączka gdzie dziewczyna tam tez oczywiscie daje sobie świetnie rade. głowny kierownik olewa kazdą sprawę z jaką się do niego idzie.

marcello

Objawia się to w ten sposób że jeśli np: masz pomysł na ciekawe ciasto i ono znajdzie swoich potencjalnych klientów to i tak kierownik włoży sobie ten sukces do kieszeni i zostanie pochwalony za kreatywność a nie ty. Drugi przykład dotyczy linii produkcyjnej na której często dochodzi do różnego rodzaju awarii i nawet wtedy jeśli wykażesz się umiejętnościami technicznymi to i tak pochwała będzie na konto kierownika głównego lub pseudo-mechaników (pseudo-mechaników napisałem bo wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).

@marcello

Głupi trepie jak na szkołę byś nie ciskał kamieniami to mógłbyś być jednym z Kierowników lub mechaników a przypuszczam że ty nie masz żadnego wykształcenia nie wspominając o prawie jazdy czy innych uprawnieniach ,a do tego nie poruszajmy tematu twojej inteligencji i odwagi bo poprostu tych cech nie posiadasz młocie lub tempa dzido. Pozdrawiam

marcello

Jak już chcesz coś napisać to naucz się ortografii i nie kalecz języka polskiego:) Ty na pewno znasz swoje możliwości (nie są jak widać zbyt wysokie).

marcello

Pracowałem dość długo żeby wydać opinie o tej firmie: - zarobki niskie - brak możliwości rozwoju mimo umiejętności - kierownik główny to pomyłka (nie potrafi rozwiązać prostego problemu wiecznie siedzi w kantorku) - praca niezbyt ciężka - atmosfera nieciekawa (górują osoby które mają długi język) - mimo wielkości firmy zależy jej na taniej sile roboczej - zatrudnianie oczywiście przez agencje Jeśli chcesz zwrócić uwagę na pewne niedociągnięcia lub błędne decyzje możesz się czuć zwolniony.

marcello

No właśnie bądź poważny człowieku.

Alicja

Jeszcze jedno dla osób, które chcą podjąć w tej firmie: na rozmowie kwalifikacyjnej pan kierownik tak pięknie opowiadał o tym jak będzie wyglądać nasze przyuczenie do zawodu i że przez pierwsze dni będziemy mieli jedną osobę która nas wprowadzi i w ogóle, a w rzeczywistości to rządzi prawo kto pierwszy ten lepszy i radź sobie sam.

kuskus
@Alicja

masz racje

Po prostu......

Po prostu to jest zazdrość i zawisłość ludzi ,którzy przychodzą do pracy po to ,aby robić zamęt i pierdoły a nie pracować. W szczególności płeć męska " ZERO KLASY I SMAKU" dla NICH.........

zdziwiony zając

Tak się zastanawiam ,co ma piernik do wiatraka.Makijaż permanentny to jest każdego indywidualna i prywatna sprawa.Kto jak wygląda, czy jest zdziwiony ,czy też opalony .W pracy powinno liczyć się to jak pracujesz !!!.Kto dał wam prawo oceniać,wyśmiewać się i drwić z innych ???!!!.Chyba w domu lustra nie macie !!!.Maserakiem to żaden z was nie jest .Szukanie sensacji jeden przez drugiego ,plotkowanie,za to Firma Komplet płaci samcom alfa i to nie małe pieniądze .Na pewno nie za uczciwą pracę ,gdyby każdy z nich rzetelnie i uczciwie pracował,nie mieli by czasu na wypisywanie bzdur i głupot.Przecież to jest takie męskie ich zdaniem,wyśmiewać się z innych .Żenada na poziomie samców z kompletu!!!

Gogo

Zaczynają pracę w firmie, komplet Polska nie tylko będziesz musiał/musiała pracować z "solarnymi małpami, czy " zdziwionymi Iwonami, ale również z nieudacznikami,nierobami,chamami, grubasami,czy zboczonymi świniami(grono męskie), potrafiącymi wyśmiewać się z kogoś !! Chyba lustra w domu nie mają, w sumie to po co jak tu nawet chirurg plastyczny by nie pomógł !! =D Praca ok, tylko musisz wyłącznie liczyć na siebie !!!! Pozdrawiamy i na solarium małpy zapraszamy.... ! :)

zdziwiona Iwona

Warunkiem przyjęcia do pracy jest makijaż permanentny ( wieczne zdziwienie) oraz solara najlepiej taka pomaranczowa jakby brudna. Jak w ogłoszeniu agencja podaje jedyne wymagania to chęć do pracy i książeczka sanepid. (nie wołają nawet o 6 klas skończonych) Więc jeżeli się wybierasz będziesz pracował z wiecznie zdziwionymi solarami z checią do pracy i ks. sanepid:)

Zniesmaczona
@zdziwiona Iwona

Ha ha ha ha. Cała prawda. Wyścig na makijaż i solarium to prawda. Zakaz nawet delikatnego schludnego makijażu ŻENUJĄCE!!!! Sprawdzanie chusteczkami by pozbawić premi... ale robienie z siebie małp solarnych z nie estetycznym pertnametnym jest na miejscu. Nie wspominając o wywalonych dekoldach by może mieć większe poparcie u męskiej części przełożonych. ZERO KLASY I SMAKU...

guzik
@Zniesmaczona

Ale co jest żenujące? Rozumiem, że lubicie jeść puder i cienie do powiek? A taki wodoodporny tusz do rzęs z witaminą A? Delicje! To jak ktoś wygląda, jest indywidualną sprawą tego ktosia i guzik Was to powinno obchodzić. Zamiast myśleć o makijażu weźcie się do roboty.

Hihihi
@zdziwiona Iwona

Zdziwiona Iwona pewnie sama masz skończone tylko 6 klas, każdy sądzi po sobie panie P W

Bob
@Zniesmaczona

Smak to Ty możesz stracić ..., ha ha zazdrość Góra! !! ;)

Narcyz
@Hihihi

Racja ... ! Taki kompletowski narcyz z 6 klasami!!

Pokemon
@Zniesmaczona

Nie estetyczne to jest to twoje niby bycie eko, a na fb wypapużona pinda z grubą warstwą pudru i tuszem do rzęs,i to jest estetyczne, a jeżeli chodzi o słowo ,,pertnamentnym "najpierw sprawdź jak to się pisze a potem pogadamy, a może też masz tylko skończone 6 klas hehe

Były. ..

To prawda praca sama w sobie nie jest zła, ale odporność na stres trzeba mieć nie lada... kierownicy mają tylko swoich wybrańców. .. brygadzistkI również a raczej przede wszystkim...!!!!!!!!! Przyzwolenie mają przez kierowników na władcze i ponizajace traktowanie pracowników. Pracowałam zaledwie rok ale wiem coś o tym... albo jesteś jak wszyscy albo cie zjada. ... bardzo przykro ale taki właśnie jest komplet

Uuuuu

Zostac jak najdluzej to chyba nie. Na stronie nie ma ponieważ przez pośrednictwo pracy poszukują. Chyba że jakieś lepsze stanowiska to na stronie kiedyś były, nie wiem jak teraz.

pracowac trzeba

kasa na czas, woda i herbata są, komplet jako pracodawca to ocena celująca. Natomiast Kierownicy i ich ogony czyli d u p o w ł a z y, biurowcy, brygadzisci to jedna wielka maskarka. mysla ze sa najwazniejsi i nic nie musza robic. zachowuja sie jakby to dzieki nim ta firma funkcjonowala a wcale tak nie jest. Nowy dyrektor ktory nie ma pojecia o niczym nawet o tym jak sie w tej firmie znalazł, kolejny dyrektor ktory jak ma humor to dzien dobry ci powie, krasnal ktory sieje tylko zamęt i nic wiecej, kierownicy piekarni ktorzy polowe dnia na palarni siedza a druga na stolowce. Ale nie jest tak zle jak ma sie ich wszystkich gdzies i jest sie odpornym na stres to idze pracowac

Dobry pracownik

Komplet nie płaci ani za umiejętności ani za doświadczenie, gdyż wieloletni pracownik zarabia tyle samo co nowy pracownik który nic nie potrafi i jak tu można mieć motywację i satysfakcję z pracy.

zwykły pracownik

o tej firmie dużo można by mówic,potwierdzam wypowiedzi wyzej ze jako jedyny plus to wypłata na czas,i niestety to że starzy pracownicy wykorzystuja młodych także no ale o tym najwidoczniej mozna tylko pisac sobie w nieskonczonośc bo jak widac nikt z tym nic nie robi.Komplet jako renomowana firma powinna sie tym zainteresowac bo tzw mobing i gnebienie innych psychicznie to czesto spotykane zjawisko,tylko nikt wewnątrz nic nikomu nie powie wyżej bo nie ma to sensu nawet sensu.Wiadomo ze nowy pracownik nie umie tego co osoba pracujaca tam kilka lat wiec troche wiecej zyczliwosci by sie przydało,No ale coz to juz powinno wynosic sie z domu.Na koniec do pracy powinno sie przychodzic z chęcia a nie z strachem i nerwami

anonimowy

jedyne plusy tej Firmy to wypłata na czas,a teraz inna strona starzy pracownicy młodych wykorzystują to fakt,podział na kierownictwo i zwykłych roboli no chyba że jestes z rodziny to będziesz inaczej traktowany,jedna wielka patologia brygadzisci traktuja nas roboli jak zło konieczne.Nie polecam szukac tutaj pracy bo jak to w wojsku nie regaluminowo tylko falowo!

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplet Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplet Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.

Komplet Polska Sp. z o.o.