Opinie o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

P...b......a

Witam serdecznie obecnych pracowników koleżanki i kolegów! Cieszę się bardzo że w końcu pani Szanowna brygadzistą patalas została zwolniona... zasłużyła na to przez wiele lat gnębiła pracowników. (usunięte przez administratora). Prace w komplecie bardzo lubiłam. No ale ... nawet pani (usunięte przez administratora)nie reagowała na żadne skargi w formie pisemnej nie raczyła nawet odpowiedzieć ? Nie pracuje tu już parę lat, i w końcu się doczekali zmian moi koledzy i koleżanki ja tego nie doczekałam ale życzę im normalnej Brygadzistki a i innego kierownika, bo ten obecny nie nadaję się zupełnie na to stanowisko Panie (usunięte przez administratora),!bo to teraz jest Pan Dyrektorem . Pozdrawiam was koleżanki i koledzy życzę wam powodzenia w pracy z normalną obsadą. Kierowniczą.

Rosa
@P...b......a

Droga koleżanko. Do dnia dzisiejszego NIKT nie reaguje na listy wrzucane do czarnej skrzynki....czyzby nie trafiały do Pani Agaty???A jeśli trafiają dlaczego nie ma konwersacji? dlaczego nikt nie reaguje? nie ma czasu albo nie chce się wsłuchać w głosy ludzi (nas pracowników)Kierownik Krzysztof nie pomaga jak się podejmuje temat,rozmowę i tak na wszystko ma odpowiedź. Broni pupilków .I niech ktoś mi powie że jest w tej firmie SPRAWIEDLIWOSC?????

Czy pracownicy Komplet Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Saracen

A czy coś takiego jak integracja tu istnieje ?

Ema

Chcieliby uczestniczyć gdyby takowe organizowano ????????????????????????????????????

Czy firma ma jakieś problemy z sądem ?

Szczery do bólu

Z roku na rok pogarszają się warunki pracy w firmie. Stawka godzinowa minimalna lub w okolicach minimum. Wymagania co raz większe. Bliższy parking dla kierownictwa i biura, dalszy dla pracowników produkcji. Księżniczkom z bura nie chce się chodzić tak daleko. Podział na lepszy i gorszy sort. Kierownictwo po zawodówkach albo nawet nie (nieznajomość języków obcych) , podobnie labolatorum. Kolesiostwo. Na tą chwilę nie polecam tej firmy. Może Pani Prezes Agata coś zmieni jak to przeczyta. Mam wrażenie, że nie do końca wie co się dzieje w firmie.

bmw

ludziki kadry kadrami kierownicy kierownikami a robole powinni trzymac sie razem wszystcy jada na tym samym wozku i do poki ludzie tego nie zrozumieja to dobrze nie bedzie .karma do kazdego wraca ale by to zrozumiec to trzeba dorosnac i dojrzec bo z tego co czytam to wiekszosc osob niestety nie jest dojrzala Dorosli ludzie ktorz maja szacunek do siebie maja go rowniez dla innych ludzi i chociazby dlatego nie byloby ich stac na to by traktowac drogiego czlowieka gorzej od siebie Zycze wszystkim tam pracujacym by dorosli a wtedy zapanuje tam spokoj i harmonia bo nic gorszego nie ma jak fakt ze czlowiek interesuje sie zyciem drogiego czlowieka a sam w swojim na narabane

Ada
@bmw

No co Ty???? A kierownicy to ludzie? Czy zwierzęta w takim razie?? Bo zachowanie wskazuje raczej na hieny..

Wiecie czy Komplet Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Idol

Tak udostępniają . Warunek jest taki że musisz pracować przy produkcji pączków. Z domu na laptopie smażysz pączka potem dzwonisz do kierownika że kończysz robotę.

Mango

Pracowałam w tej firmie kilka lat, dlatego pozwolę sobie wyrazić swoją opinię na temat tego zakładu pracy. Cóż, atmosfera nigdy nie była idealna, głównie dlatego, że pracownicy za wszelką cenę starali się zyskać jak najwięcej dla siebie. Sztuczność, nieszczerość były na porządku dziennym. Niestety duża ilość osób na zmianie powoduje kumulacje różnych charakterów i opinii. Myślę, że sam problem tkwi w relacjach kierownik-brygadzistka-pracownik. Patrząc na najświeższe komentarze widać, że nie działa to tak jak powinno. Nie wyobrażam sobie, że ktoś przeszukuje moje kieszenie, poniża mnie i bacznie obserwuje. Czemu ma to służyć? Niestety prawda jest taka, że kobiety w tej firmie łatwo nie miały nigdy, a kierownictwo pozostawiało wiele do życzenia. Zresztą patrząc na opinie, widać, że niewiele w tej kwestii się zmieniło. Czy brygadzistki wierzą w to, że kontrolowanie na każdym kroku sprawi, że kierownicy będą je traktować na równi ze sobą? Otóż szczerze w to wątpię. To wykorzystywanie po to, by mieć czyste ręce. Niestety funkcja brygadzistki wcale nie jest przyjemna -ludzie będą udawać, że Cię lubią bo dzięki temu może zyskają łatwiejszą pracę, zaś sama brygadzistka chcąc zyskać w oczach kierownika często zachowuje się nieadekwatnie do sytuacji, byle wyłapać kogoś, kto poniesie konsekwencje w postaci zabranej premii ...Przykre. Kierownicy.. cóż powinny to być osoby o nienagannej opinii, potrafiące odnosić się z szacunkiem do pracowników, bez wyzwisk i przekleństw, ludzie na poziomie...Niestety zbyt dużo jest w tej firmie powiązań kierowników z pracownicami, sztuczne zdobywanie awansów...Jak w takich układach mają odnaleźć się zwykli pracownicy? Czy mają szanse na normalny awans, bez sztucznych zachowań ?Kierownictwo powinno być zatrudniane z zewnątrz. Czy to jest właściwe, że większość z zatrudnionych tam kierowników jest w związku z pracownicą? Zdecydowanie nie wpływa to pozytywnie na panującą tam atmosferę, bo jednym wolno więcej, a drugim mniej. Stanowisk kierowniczych, fotografów uwieczniających ścierki czy sprzęty pełno, niedługo zabraknie miejsca dla zwyczajnych pracowników produkcji, czyli tych od brudnej roboty. Troszkę refleksji, czas zwrócić uwagę na to, co warto poprawić, by zyskać pozytywne opinie.

Ada
@Mango

To co się dzieje teraz w firmie i jak traktuje się pracowników produkcji-kobiety to jest żenujące. Wyzwiska z przeklenstwami Pani kierownik...odgrazanie się,wywieranie presji do wykonywanej pracy. Ile by nie było to jest MAŁO!

Zatrudniają pracowników fatalnych...

Asia

Dlaczego w takim razie nikt nie zgłosi tego problemu wyżej? Czy pracuje tam jeszcze Pani Agata? Może do niej? Bo do "kierowników" to raczej nie ma co po chodzić.

fiut
@Asia

Bo to wszystko to wypociny nierobów i z czym mają iść?

Ola

@Asia ale o co ta walka trwa w firmie? Między pracownikami zwykłymi a brygadzistkami?

Czy pracownicy w Komplet Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Na pewno nie współpracują z brygadzistkami :(

Asia

Tam trwa ciągła walka. Kierownicy(usunięte przez administratora) itp. A ten co uczciwie pracuje zawsze dostaje po (usunięte przez administratora) Jeśli nie masz tam ziomkow to lepiej szukać innej pracy. Bo będzisz wykorzystywany. A pozostali pościemniaja., pośpia w szatni i 8 godzin zleci. A na koniec jeszcze wypłata + premia. Tak się tam żyje. Gdyby tylko góra wiedziała komu płaci.... Szkoda gadać.... Tam się nigdy nie zmieni....

Aggga

Myślę że współpraca między ludźmi jest wporzadku. Radzimy sobie i staramy pomagać raz na wozie raz pod wozem -jak wszędzie. Najwiekszym problemem na zmianie jest kierownik (niczka)...której zachowanie juz przechodzi ludzkie pojęcie, brak szacunku, przekleństwa, odgrażanie się. Czas na list do, ,czarnej skrzynki, ,

Lidzia

Stały pracownik musi robić za 3 na nowemu się pobłaźa! Kobiety charują, a faceci (cukiernicy )stoją i podpieraja ściany, albo dyskutują a za robotę się nie wezmą. Nakrecą kremy i juz wio ich nie ma a głupie baby mają (usunięte przez administratora) dźwigać ze plecy i ręce siadają!

Kilka lat pracy, niestety bez możliwości rozwoju-chcesz się zwolnić- nie ma problemu, jest na Twoje miejsce 50 takich osób. Niekoniecznie. Możesz szarpać za dwoje jak lubisz-ok Możesz robić swoje bez szału-też ok Jedni ściemniają- jedni się starają -jak wszędzie chyba. Zarobki- niekoniecznie adekwatne do rodzaju wykonywanej pracy- często kobieta robi to samo co faceci-nawet sprawniej i dokładniej, ale nie ma co liczyć na takie stawki jak faceci. Ogólnie praca fajna, atmosfera niestety często gęsta, najlepiej się nie udzielać za wiele-przynajmniej nie będą mieli o czym gadać-a obgadywać uwielbiają(jakby im za to płacili :) )- tylko patrzą co wykorzystać przeciwko innym żeby sobie poprawić humor.

????

Co tu taka cisza jak przed burzą.

Grzegorx

Gdzie złożyć CV do tej firmy?

Aa@
@Grzegorx

Wejdź na stronę firmy i wyślij na email lub osobiście zanieść do kadr.

Daria

Idealnie to nigdzie nie będzie, i zawsze mogą zdarzyć się błędy ale ponieważ firma jest dobra ,więc warto pracować i poprawiać.

????????

Wyzarła się pani A.....na !zapomniała jak na produkcji była. ...jak co audyt wolne bierze bo gacie pełne ze strachu! Pani K.......wska robi co chce to tego nie widzi, innych poniza i obgaduje! Żenada! Zdegradować ją

Lili
@????????

Tak teraz są 2 i w łbach im się przewrocilo czas najwyższy je wymienić na osoby zewnątrz. A nie łażą do kierownika i mu ślipia mydłą a on zaopatrzony w nie jak w obraz bo pracownika ma prosto w d.. ie a szam jest czlowieczkiem jak my. ranki były żenada znów pierdoly bo te brygadzistki nie mają co robić tylko pierdół ami się zajmują.....

Lili
@????????

Hejka jak nazywa się ta śmieszna brygadzistka z Kaźmierza co u Jacka na zm. Jest bo. Chcę iść do pracy ale nie do niej. Bo słyszałam jak ludzi traktuje poniza i ryje po kieszeniach tak nie pownno być

nic

ROBOKOP

Lizus
@Lili

Ta mądrą brygadzistka co nas psychicznie wykancza z Kaźmierza to Aldona a nie Kasia. Teraz aż strach iść do pracy bo pierwszeństwo na setki maja osoby po L4 a nie ludzie którzy chodzą do pracy

Lolo
@????????

Oj tak zapomniała ona zapisuje na setkę a później idą na L4 i odziwo zdrowieje ta osoba i chcę w sobotę przyjść do pracy śmiech na sali że my nie możemy przyjść mimo to że jesteśmy w pracy a ma pierwszeństwo osoba która jest na L4. Bo na to pozwala Aldona Apomniala jak sama na L4 chodziła a teraz pod nami ryje i tylko premie zabiera zamydli oczy Jackowi a on oczywiście jej wieży a nie nam bo on sam jako kierownik ma nas głęboko w d...ie.niw potrafi z nami nawet porozmawiać tylko mruczy pod klukiem i nikt nie wie o co my chodzi.

Lolo

Aldona

Łzy
@Lili

Czy dogadują się nie było by tak źle gdyby na zmianę była jedna brygadzistka. A tak tylko chodzą i nic nie robią. A te PUPILKI P. BRYG. AL.. NY robią co chcą. Brygadzistka powinna być zewnątrz albo czas wymiany jej nie z firmy. Każdy wie o co chodzi. A nie człowiek tylko nerwowy idzie do pracy bo z dnia na dzień tak samo jest i jak tu pracować.

Oooo
@Lili

Nie mają co robić eks brygadzistki do pracy niech się wezmą na myjke z nimi bo tylko tam się nadają a nie pierdołami się zajmują bo nic więcej nie potrafią. Niech brudami wejdą w swoje życie bo lepiej nie mają.

,!!!!!!!!
@Lili

I nadal nic nie robią z tą śmieszną Al.. ną kpiny żeby kierownik nie miał awojego zdania tylko słucha ją. Praca nie była by taka zła ale psychika wysiada przy tej pani. Ciekawe czy w chacie pomiata jak to robi z nami. Człowiek by musiał mieć w (usunięte przez administratora) motorek. Dziwimy się że wyżej nic z tym nie robią. Chociaż widzą wpisy itd...... Kobieto jak nie umiesz zarządzać ludźmi to weź się za robotę już zapomniałaś nic lepsza nie byłaś jako pracownik. Nocki z nią co teraz były to masakra

Brygadzistka ????
@,!!!!!!!!

Niech Pani opisze jakim jest pracownikiem czy wykonuje Pani sumiennie swoją pracę? Może zamiast użalać się nad sobą wziąć się po prostu do pracy?

Www
@Lizus

I nic się nie nauczyła p. A...na jaka była to tak dalej postępuje z ludźmi.

Temida

Konkretnie: praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Stawka za jaką pracujesz jest taka na jaką się zgadzasz lub wy negocjujesz. Wyplata terminowo, socjal i dodatki zgodnie z przepisami. Firma zatrudnia ok. 300 osób i zawsze znajdzie się jakiś nie zadowolony pracownik. Rotacja jak wszędzie ludzie przychodzą i odchodzą. Jednak wiele osób ma staż 10, 20 a nawet 25 lat. Kierownicy i brygadzistki to też ludzie których ktoś rozlicza z wykonania produkcji. Są w ekipach osoby którym się wydaje że pensje i premie powinni dostawać za samo przyjście do pracy. Możliwości rozwoju i awansu są nie wielkie, ale są. Większość pracowników biurowych to ludzie awansujacy z produkcji. Jest skrzynka na skargi którą obsługuje Pani Agata(,,prezes,,). Piszcie i korzystajcie z tej skrzynki, nawet anonimowo.

Zoo

Tak tak chłopcze

Izabela
@Zoo

Kompletnie nie rozumiem, do czego się odnosi ten wpis. W każdym razie, trzymajmy się może tematu pracy w Komplet. Wiesz, czy szukają pracowników?

@ja

I po co to wszystko piszecie ? To nic nie zmieni ! Wręcz przeciwnie ! Kierownik Tomek przyjdzie i powie Wam gdzie wasze miejsce i ze brygadzistka jest prawie tak ważna jak kierownik (czyt. Pracownik jest g***o wart) sytuacja w tej firmie nigdy się nie zmieni. Zawsze pracownicy będą nic nie warci !!! A kierownicy i brygadzistka wszystkie to jedno wielkie dno ! Szkoda ze taka jest prawda ale niestety nikt nic z tym nie robi ! Praca super reszta straszna. Depresja murowana !!!!

Byly

Banda która może pracować tylko w komplecie... Bo gdzieś gdzie płaci się za solidna prace i umiejętności nie macie szans. W szczególności brygadzistki ,które podjudzaja pierdolami tworzac bardzo zla atmosfere w miejscu pracy. Wykorzystuja swoje stanowisko,mają koleżanki tak zwane swoje grono i resztę która jest gnebiona. No tak ale czy ktoś zadał im kiedyś pytanie jakie mają wykształcenie i na jakim poziomie stopień inteligencji... Napewno nie.

@Byly

Nie mow tu w liczbie mnogiej BRYGADZISTKI bo na każdej zmianie napewno nie pracowales ????

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplet Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplet Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.

Komplet Polska Sp. z o.o.