Opinie o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Zgadzam się

Zgadzam się z przedmówczynią. W porównaniu do kilku okolicznych firm jest naprawdę nieźle. A że pracować trzeba- takie życie.

Pracuś

Jeżeli komuś przeszkadza porządek na stanowisku pracy, który jest egzekwowany i przepisy sanitarne to ma problem. Czy jest coś dziwnego w tym ze przy produkcji spożywczej trzeba myć i dezynfekować ręce? Dla mnie nie. Pieniążki są na czas, odzież, obuwie nawet herbata za free, nikt nie liczy ze można zjeść to co się produkuje, a przed jedzeniem strachu nie ma, nie ma bo są wyśrubowane przepisy higieniczne, robi się swoje przez osiem godzin i do domu. a to My pracownicy tworzymy atmosferę, jeżeli są podziały to ani kierownictwo ani szefostwo tego nie zmieni. Jest w okolicy dużo firm a ludzi do pracy mało, jak komuś nie odpowiada niech idzie do Amazona. Mi tu dobrze i nigdzie się nie ruszam.

you

stawka godzinowa kroi się w okolicy 14zl brutto dodatek śmieszna premia zwłaszcza,że pracuje się w systemie czterobrygadowym.

NOWY
@you

Dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam

@you

nie ma brygat juz od 3 lat

NOWY

Opiszcie jakie są warunki płacowe,jakie stawki,jakie dodatki. Pozdrawiam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mlody

pracowałem w firmie i ogolnie zależy kto co lubi fajna robota ale.... po pierwsze starzy pracownicy młodych wykorzystują, po drugie wiara ci (usunięte przez administratora) rąbie na każdym kroku, po trzecie brak zaangażowania kierownika w sprawy zmiany pośrednika na firmę (przejście) po trzecie jak ktoś ma dobry pomysl to robia z ciebie idiote...

pracownica

Witam moim zdaniem powinni przeprowadzać jakies egzaminy czy ludzie się nadaja i przyjmować ludzi niepalących a nie że zamiast pracować wiekszość czasu spędzają na palarni

kierownicy wyróżniają osoby i z nimi rozmawiają a reszte traktują jak kogoś gorszego

taka reflekcja

.....maja miejsce sytuacje skandaliczne....dochodzi do przekupstwa kierownika --krokietem wiadomo w jakim celu a zazdrosne koleżanki..!!!!

nowy

Firma jest OK.

@nowy

Co takiego jest w tej firmie ok?

@nowy

He he.

taka reflekcja

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństw.....Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem.......Taki plakat powinien wisieć w firmie KOMPLET i każdej innej oraz przed każdym pokojem osób zarządzających zasobami ludzkimi...........

ble

a 1800 to szczyt marzeń????????

:) :) :)

NA OGÓŁ ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCAMI,CO TRZEBA PRZYZNAĆ FIRMA KONKRETNA PŁACI I DBA O PRACOWNIKA,SA PODZIAŁY -WIADOMO JAK WSZĘDZIE ALE NIE NARZEKAJMY.....8 GODZ I DO DOMKU...1800JEST .A NIE JAK W amAZON-1560 za 10 h dziennie.

obcy
@:) :) :)

hieny lubią padlinę polecam wszystkim paniom,na które ktoś tam tak mówi,by tak odpowiadały pozdrawiam.

mancia

ogólnie jest spoko-płaca na cza,kierownik Adaś spoczko:)usmiechnięty,z poczuciem humorku troszke wyróżnia chłopaków(Dawidku,Łukaszku,Adaś....0A PŁEC ŻEŃSKA TO hieny:)aLE TO ŻARTOBLIWIE:) :) :)POZDRAWIAM KOMPLET POLSKA

niezrzeszony
@mancia

A co tłusty Adaś popadł w niełaske?czy może padł ofiarą hien,zresztą fakt,wali padliną.....szkoda słów,kierownik z niego jak z koziej (usunięte przez administratora) gwizdek

lucki

Atmosfera w pracy-podzielona na ....elity...kierownicy ogólnie spoko 1 dyktator,drugi mruk,trzeci buraczek:)hahahah pozdrawiam

KA....
@lucki

OOO-WRESZCIE KONKRETNE PODSUMOWANIE

kajda

pani brygadzistka...I.....wiecznie niezadowolona,obrazona i kto wie co jeszcze....toleruje tylko swoje koleżaneczki.humor jej dopisuje srednio-raz na dwa tygodnie,brak słów!!!!!

Real

BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEZ DUŻE P!!!!!!!!!!!!!! nic dodać nic ując do poprzednich trzech wypowiedzi.Zgadzam się w stu procentach.

już na etacie

pracuję w tej firmie już kilka wiosen i jak w każdej pracy są plusy i minusy a dobrze jest tam gdzie nas nie ma.Pisząc o firmie to zacznę o plusach: wypłata zawsze na czas, zapłacona każda nadgodzina,opłacane wszystkie składki,premia roczna tzw 13 dla pracowników Komplet polska, czysto w szatni na stołówce, naprawdę pełen szacun.Ale zawsze jest druga strona medalu, zgodzę się z opinią wcześniejszą że jest eminencja i szaraki lub jak się tutaj mówi GÓRA I SZARAKI.Pracuję tam kilka wiosen a mojego pracodawcę Panią A widział... może 2 razy.Jesteś tutaj robolem, robotem bez uczuć, brak kontaktu z pracodawcą, jedyne pochwały to puste słowa, masz przyjść tu pracować i się wszystkiemu podporządkować.Praca 7 dni w tygodniu w trybie ciągłym, ale tylko na jednym dziale to jest przerąbane żadnego życia prywatnego. z tego tytułu nie ma żadnego dodatku.Idziesz do pracy według grafiku który masz ustalony na 4 miesiące. Nie oszczędza się w tej firmie na służbowe kolacyjki, służbowe samochody,wyjazdy integracyjne z których korzysta tylko GÓRA.Nawet jak są święta nikt nie przyjdzie z życzeniami czy słowem dziękuję itd. Jeżeli masz zamiar podjąć tutaj pracę nie chwal się własnym życiem prywatnym bo są osoby które tylko tym żyją kiedyś to się nazywało KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH.Jeżeli masz zamiar w tej firmie awansować to tylko układy lub więzi rodzinne wyniesie Ciebie wyżej bez tego możesz wypruć sobie flaki i tak nikt tego nie zauważy.Jeżeli chcesz przyjść tutaj do pracy z myślą że nie masz zamiaru się przemęczać to raczej długo nie popracujesz. Kierownicy też widzą komu zależy, jak będziesz pracował i się starał to przymkną oko jak masz gorszy dzień ale jak jesteś leser to długo nie popracujesz albo będziesz miał przerąbane. Atmosfera różna zależy z kim trzymasz,czasem większy stres wywołany przez ploty, podkładanie świ... itd niż samą pracą. Jeżeli będziesz próbował szukać tutaj znajomych to z góry odradzam, jeżeli liczysz na jakiś awans to bardzo mało prawdopodobne, jeżeli liczysz na stałą umowę to tylko długą zaangażowaną pracą na umowę przez pośrednika w końcu się doczekasz tak jak ja :),

Robcio

Ktoś kiedyś powiedział,że jesteśmy tam wszyscy równi...Szkoda,że tego nie widać na co dzień!!!!jest "Eminencja",Są pracownicy biurowi i "szaraki",których traktuje się jak ludzi nie mających uczuć i pozbawionych rozumu!

szczera prawdaam

I ja pracuję tam sporo czasu i napiszę szczerze.Firma pod względem jakości i czystości pierwsza klasa.Kontrole przeprowadzane są systematycznie by wykluczyć błedy.Pracownicy swoją obojętnością do tego doprowadzili.Fakt jest taki,ze wszystkich mierzy się tylko miarą tych nieodpowiedzialnych,OGROMNA SZKODA I BÓL,ŻE WIDZI SIĘ TYLKO PRZEWINIENIA A NIE TO CO ROBI SIĘ POWYŻEJ ANGAŻU!!!!! BO SĄ I TACY PRACOWNICY!!!!TACY,KTÓRZY NIE PRZYCHODZĄ DO PRACY BY ODBĘBNIĆ SWOJE OSIEM GODZIN,ALE PO TO BY Z ZADOWOLENIEM WYJŚĆ PO JEJ ZAKOŃCZENIU,ŻE DAŁO SIĘ Z SIEBIE WSZYSTKO!!! MOŻE KTOŚ ZACZNIE TO W KOŃCU ZAUWAŻAĆ I ZROZUMIE,ŻE NIE WSZYSCY SĄ OBIBOKAMI!!!

pracownica

nie zauważyłam tam żadnego poniżania, praca jak wszedzie - trzeba pracować a nie się obijać, zasady dotyczące czystości wszyscy znają i nie są trudne do przestrzegania. to prawda, ze ewidentne obiboki nie otrzymują przedłużenia umowy. nie jest wcale źle.

@pracownica

Chyba za krótko pracujesz. Znałem wiele osób które miały doświadczenie, niestety musiały odejść bo były zbyt inteligentne.

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplet Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplet Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 58 ocen.

Komplet Polska Sp. z o.o.