Opinie o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

yanos

Za przedterminowy,niezawiniony przeze mnie zjazd-potraktowany jako "zerwanie kontraktu" dowalono mi 500 funtów kary. Polski personel zagraniczny wydał mi otwarty bilet powrotny,KOMPLETNIE nie interesując się czy jestem w stanie wyjechać z kraju,którego języka nie znam.Stanąłem przed perspektywą 3 dni i 3 nocy na dworcu(firmę interesuje tylko to,czy dojechałeś na kontrakt. O Polakach-pracownikach(niekompetentnych i aroganckich)-bez koment. Pozdrawiam tzw. "kontraktowców":)

Cześć mam pytanie na temat pracy w kowalski konsulting czy wiadomo Wam coś na ten temat czy zatrudniane są osoby również z grupą inwalidzka?

Danka

-- qaz -- a Ty może miałeś przyjemność pracować w kowalski consulting co wiesz o warunkach zatrudnienia byłeś zadowolony z roboty ,czy dużo udało Ci się zarobić pieniązków

@spawacz a długo pracowałeś w tej firmie KOwalski Konsulting bo spory masz podatek a to nie jest tak ze pracodawca odprowadza a pracownik dostaje pismo potwierdzajace to

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

ajak jest z wyjazdami czy firma pokrywa ich koszt????Czy samemu się opłaca wyjazdy przeloty???Jaka stawka za pracę obecnie jest pozdrawiam

spawacz

firma totalne dno wysyłał do norwegi a pozostały mega długi zadna umowa Norweska praca niby na długo a okazuje sie ze na nie cale dwa tyg i puzniej nic ani roboty juz czwarty m-c nie ma a pieniadze to po dwóch m-cach i jeszcze o wiele miej

MK

Przestrzegam wszystkich przed ta firma,(usunięte przez administratora) Pozdro

x

a jakie sa normalnie gwarnacje?

anonim sronim

Nie wiedziałem koleś, że pudpisujesz umowy tylko z prezesem. Z Gatsem, też podpisałeś umową na korzystanie z windowsa?

Uważam ,że ktoś złośliwie napisał o firmie.Firma stara się wypłaty na czas przekazywać na konto,miła obsługa pracowników na wysokim poziomie,b.dobry kontakt doradczy ,(usunięte przez administratora) bardzo inteligentny---zazdrość przez kogoś przemawia,,polecam

tez mam wrazenie, ze nie sa juz tak boscy jak jeszcze tydzień temu

...

jeśli chodzi o Olkiluoto3 to miałem okazję tam pracować, pojechałem jako spawacz.Na budowie jeden [usunięte przez administratora], nieważne do której firmy trafisz polbau, atlanko, bougue, elektrobudowa czy kcm...wkażdej tak samo.... kontrolerami są filipińczycy, znają się na spawaniu jak ja na kwantowej fizyce, wynajdują niestworzone rzeczy po to by opóźnić odbiór... ,behapowce lataja jak ze sraczką, na wyścigi, żeby jak najwięcej uwalić pracowników, kasa rzadko kiedy w termine, zawsze coś uwalą z pensji... ogólnie nie polecam

ps. byłem dziś zostawic dokuemnty u nich z kolegą. Firma wygląda jak każda inna. Z tym, że jak weszliśmy to musileiśmy poczekać klika minut - kolejka do pracy. Poza tym poszperałem w internecie na ich temat i znzlazłem informację na temat tego olikuloto, do którego podobno wysyłają najwięcej pracowników, jest to budowa elektrowni atomowej przez areve i simensa, jeśli kowalski wysyła im pracowników, to firma nie może być lipna, na takie kontakty byle kto się nie łapie. Z tego co się orientuję, to wysyłają ludzi z całej Polski.

czeker

:) uwierzę jak zobaczę taką ofertę pracy, podaj link jakbyś mógł

tubylec

Czytacie ogłoszenia to czysty [usunięte przez administratora] i trza by mieć doktorat 20 lat stażu i angielski,niemiecki,holenderski perfekt w mowie i piśmie oraz wlasną działalność to 10 euro dostaniesz jak tylko widze oferty od kowalskiego to nawet nie otwieram.

adas

[usunięte przez administratora] chcialbym pojechac z tej firmy do finlandii i nie wiem jak do niej podejsc, czesc znajomych mowi, ze firma to lipa, czesc chwali

mod

to po co aplikowałeś na ofertę pracy? wszystko jest przecież opisane.

troszke nie tak

ja pracuje dla tej firmy wiec moge udzielic kilku informacji niestety niezbyt pochlebnych

maniek

Pracowałem miesiąc w Finlandi, musiałem wcześniej zjechać w sprawach rodzinnych. nie mogę narzekać na kogoś bardziej niż na zimę tam panującą. Szkoda tylko że tak słaba pomoc jest ze strony pracowników polskich tam pracujących. Po za tym firma miesiencznie wysyła kilkanaście osób jak nie więcej i jeden facet na wyjazd zawsze ma jakies problemy i wraca ze swojej winy i na własny koszt do domku, tak jest wszędzie. W mojej ekpie było dwóch ludzi, którzy zaraz po zakwaterowaniu po przyjezdzie użądziło sobie całonocne przyjęcie, następnego dnia nawet nie wpuscili ich na teren budwy

michal

ja tez tak dostalem 11e na wlasej

Zostaw merytoryczną opinię o Kowalski Consulting Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kowalski Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kowalski Consulting Sp. z o.o.