Opinie o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

Szczecinek

A,czy może ktoś teraz leci na ten remont cementowni w Finlandii ? Jeśli tak to parę słów i opinii..CZy warto czy Nie ...Co to za firma . Tylko konkretnie i bez błędów. Bo mam od nich propozycje. Czytając wcześniejsze opinie _nic się nie mogłem dowiedzieć o najważniejsze :Czy płaco na czas ?

b

hej! widze tu kilka ciekawych ofert pracy dla osób kore mają że tak powiem fach w ręku :) poszukują montera kadłuby, malarza - tynkarza budowlanego czy opertaora maszyn włókienniczych - ostatnie dwie oferty do Stockholmu. Zarobki chyba naprawde niezłe

KC

Witam, Najlepiej kontaktować się i umówić na rozmowę telefoniczną przez email: biuro@kowalski-consulting.pl

kriss

MA MOŻE KTOŚ NUMER DO KOWALSKI CONSULTING???????ALE NIE TEN CO JEST OFICJALNY NA STRONIE BO TAM TYLKO SEKRETARA BIADOLI

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
karol

czy kowalski z ekipa popłynął już do USA

kris
@karol

kowalski popłynął już w 42 tygodniu do USA szczęściarz z niego hahahah

vvv

kolego, a kasa się zgadza?

kluseczka

bardzo mnie interesuje praca w sprzedazy, zielona nie jestem bo rok robiłam na call center i rok jako przedstawieciel handlowy w wielkiej firmie, czy obecnie mam szansę na jakieś zatrudnie w Kowalski Consulting Sp. z o.o.? jeśli wiecie o jakichś planowanych reklrutacjach i naborach to prosze o pilną informację

nn

jak się daje ogłoszenie to powinno wszystko być dopracowane na tip top

wsx

oferty do USA są, ale związki w USA myślą czy na prawdę potrzebują ludzi z Europy. Także czekamy.

v

dziwne te ich oferty sa

edc

Nie realizujemy ofert, tylko projekty. Ludzi potrzebujemy wtedy kiedy pojawia się kolejny remont lub budowa. Nie jesteśmy armatorem i nie decydujemy o terminach.

??/
@edc

czy już sa oferty do usa

Jaromił

Jak to gorzej z realizacją ofert? W takim razie po jasny gwint piszą rzeczy których nie są w stanie dotrzymać... Rozumiem, że czymś trzeba zachęcić kandydata, ale powinny być to rzeczy realne, które rzeczywiście można zrealizować, a opieranie zdania na wyimaginowanych obietnicach nie ma większego sensu.

j
@Jaromił

pisza bo im się tak podoba dobry bajer wstawia firma

asd

ze względu na ilość chetnych, liczba miejsca jest ograniczona. Spokojnie - w USA też na wszttko potrzeba czasu.

leszek
@asd

dziwne ze tylu chętnych a oglosznia pojawiająsie nonstop te same

n

oferty są gorzej z realizacja jest

ecd

zamówili już te kajaki co maja zabrać pracowników do USA, czy trzeba na własną rękę załatwić wizę, transport a na miejscu poszukać roboty a potem działkę odpalić do firmy "Kowalski"? Każdy mówi, że za starego było inaczej.

kc

na obecnym etapie nikt jeszcze nie ma oferty, bo trwa selekcja.

leszek

w tyg. 42 będą pierwsze wyniki

v

to usa ruszy kiedy jak mam rozumieć w tyg 42?????/

sajan

wiem , że są święta i nie powinno się jakoś specjalnie źle mówić o innych , jak na przykład w tej sytuacji o firmie Kowalskiego, jednak jeśli atmosfera i podejście do pracownika jest takie jak opisujecie to ciężko się nie zdenerwować... zwłaszcza jeśli się tutaj pracuje. Myślę , że lepiej sobie zawczasu dać z nimi spokój

Sejsmik

Czy ktoś cos wie na temat pracy w USA, od nich?

karol
@Sejsmik

wlasnie tez mam ofertę ale nie wiem co teraz zrobić i czy jest firma wyplacalna

asd

jak ktoś zna program to wie jak go wykorzystać. to są programy dedykowane. jak nie wiesz jak je wykorzystać, tzn. że ich nie znasz.

wer

projektanta definiuje znajomość oprogramowania np. nupasa, pdms, bentley oraz doświadczenie i umiejętności projektowe, np. czy możesz zrobić projekt od koncepcji czy tylko dokumentacja roboczą i wykonawczą. kier. studiów jest drugorzędny, ważne żeby było to coś z konstrukcji - niekoniecznie morskich, lub mechaniczny.

wsx

kto to pisze? chyba jakaś rekrutacja.

adam

czy ktoś wie coś na temat pracy w maloy w norwegi przez tą firme

soren

Niedawno wyjechałem z nimi na kontrakt, siedzie od 2 miesięcy, zjeżdżam zaraz na święta. Narazie nie ma żadnych problemów, choć to i owo przydałoby się z czasem poprawić. pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kowalski Consulting Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kowalski Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kowalski Consulting Sp. z o.o.