Opinie o Robelit Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Robelit Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Robelit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robelit Sp. z o.o. w Częstochowa

Arczi

Robolit zwany w pewnych kręgach Robelit "NIE POLECAM". Firma nie rozwojowa dla pracowników, Brak podwyżek (10lat), Brak premii (ale regulamin premiowania jest :D) Brak socjalu (był ale dyrektor se zabrał ;D) Ale Mercedesy nowe są :D W firmie kryzys jest ale sztuczny tworzony przez zarząd, a opowiadanie ze na rynku budowlanym jest kryzys to brednie.

robol Robolitu
@Arczi

ARCZI jesteś WIELKI, ubóstwiam Cię. Brawo za szczerość i realne opisanie tego co się dzieje - a jest naprawdę bardzo źle. Wszystko to szczera prawda, lepiej bym tego nie napisał. Trzymaj się

Arczi

A zapomniał bym. Przez zachowania zarządu atmosfera pomiędzy pracownikami jest również kiepska. Wieczne kłótnie wojny walki i plączę pomiędzy działami to norma. Nawet idą zakłady kiedy to wszystko pierdolnie i się rozpadnie. Ja niebawem uciekam bo mam dosyć.

Tomi

Znam ta firmę i nie polecam tam szukać pracy. Atmosfera tragiczna, pensja marna, nawet wkład do długopisu otrzymać to droga przez mękę i stos procedur.

Jobi
@Tomi

Je też prowadzę własną firmę i wiem, że atmosferę w pracy tworzą sami pracownicy , czy są aktywni, czy pomagają sobie wzajemnie itp. Często widzę jak słabi pracownicy uznają się za najmądrzejszych uznając jednocześnie innych za głupich i co gorsze okazują to. Pensje są zawsze takie na jakie jest firmę stać i jaki ktoś daje wkład do firmy. Ja też w swojej firmie ograniczam koszty jak tylko się da aby przetrwać i ludzie u mnie to rozumieją. Widać są to mądrzy ludzie i bardzo się z tego cieszę.Tomi-widzę że należysz do ludzi którzy niewiele rozumieją z działania firmy. Chyba masz w tym jakiś cel aby takie banialuki wypisywać, albo masz bardzo poważny problem ze sobą. Jest to problem wszystkich nieudaczników życiowych

Odys
@Jobi

Oj widzę że zarząd się uaktywnil, tylko winni się bronią. Zamiast pisać farmazony dajcie ludziom podwyżki, a nie tylko sobie podnoście pensje i nie mówcie głupot że jest kryzys. Zarząd łowi się jak może najwięcej i to mądrzy ludzie maja rozumieć? Coś chyba nie tędy droga do racjonalnego zarządzania.

PDK

sweet - Obecnie prowadzone są 2 rekrutacje równolegle: Logistyk i handlowiec w Dziele Inwestycji. Aplikację należy składać na mail: rekrutacja@robelit.pl Wg swoich kompetencji i doświadczenia aplikuj na to co potrafisz/ chcesz robić i w czym czujesz się dobra/dobry. Stawiamy na ludzi młodych, przebojowych - chcących uczyć się, nie znających słowa " nie da się"; ludzi, którzy chcą wnieść realny wkład w rozwój firmy. Forum to nie miejsce do pisania o zarobkach. Napiszę tylko, że umowa na cały etat, realny system premiowy zależny od wyników działu jak i osobistego zaangażowania i wkładu w rozwój firmy. Masz chęci i jesteś zaangażowany/a - zarabiasz i spokojnie możesz pracować 20 lat. Nie masz, nie chce Ci się - rozstajemy się i wylewasz żale na forum. Wszytko oczywiste i w temacie.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Kierowca bombowca

Sweet. Dodaj sobie zarobki kierownika logistyki i handlowca (prawie kierownika), ktorzy wypowiedzieli umowy i ci wyjdzie pensja, ktorej nie dostaniesz. Telefon i komputer dostaniesz. Socjalu brak. Ubezpieczenie grupowe jako opcja do potracenia z wyplaty. New. A jakie to sa te ciekawe projekty? No i w ktorym miejscu sie firma rozwija?

Iwo

Jak wiesz, że są "narzędzia pracy" to nie wiesz jaka pensja? Trochę dziwne pytanie i jakby ośmieszasz się tylko pisząc bezsensu. Na za wiele nie licz i dobrych warunków pracy, płacy i atmosfery też nie oczekuj.

Luiza

Jak pracujesz krótko to niewiele wiesz co było i jak jest aktualnie, powyższe częste negatywne wypowiedzi o czymś świadczą. Całe szczęście ja się wyrwałam z tego wszystkiego i jestem przeszczęśliwa.

Feliks

Oj źle się dzieje w Robelicie, dobrzy i wieloletni pracownicy uciekają, w takich warunkach nie da się godnie pracować. Szkoda - taką dobrą firmę zmarnowały nowe rządy i jednocześnie niekompetentni pazerni ludzie.

new
@Feliks

Co ty za brednie wypisujesz, nie wiadomo o co ci właściwie chodzi i sam chyba nie wiesz.Normalne jest, że pracownicy czasem zmieniają pracę z różnych powodów.Z tego co słyszałem o firmie ,to od jakiegoś czasu znacznie się poprawiło, płacą zawsze w terminie, realizują ciekawe kontrakty, ogólnie firma się rozwija mimo kłopotów na rynku, które dotykają przecież każdej firmy.Popatrz na to obiektywnie a nie wylewaj pomyj na swojego pracodawcę , bo świadczy to źle tylko o tobie. Jeśli ci nie pasuje to zrób coś raczej ze sobą.

ON

Nadzieja dla tej firmy to za mało. to co dobre już za nimi, teraz jest tylko coraz gorzej i poprawy nie widać, a wręcz przeciwnie. Podsumowując NIE POLECAM mieć do czynienia z firmą Robelit Sp. z o.o.

Antek

Kiedyś to była dobra firma, pod nowymi pseudo rządami jest tragedia. Pracownik w ogóle się nie liczy. Tylko kombinacje, ściągają swoich znajomków nierobów. Ktoś w końcu powinien zrobić z tym PORZĄDEK! Firma dąży powoli do upadłości.

Antek

zmęczony

Ja mam dosyć tej firmy, tam już nie da się spokojnie pracować od prawie dwóch lat i niestety nic się na lepsze nie zmienia tylko coraz gorzej. Ludźmi pomiatają, a władza tylko łowi się w kasie i wzajemnie adoruje. Trzeba szukać innej roboty i uciekać stamtąd, ja już nie mam siły i nerwów. Zresztą trzeba się też szanować, zasługuję na coś lepszego!!!

zęczony

Rysiek

Mój kolega tam pracował, niedawno znalazł inną pracę i wreszcie odżył. Mówił, że teraz jest przeszczęśliwy, że wreszcie wyzwolił się z tego (usunięte przez administratora)Nieprzyjemna atmosfera, notoryczny mobbing i bezzasadne uwagi. Tylko znajomków poważają, a resztą pomiatają.

Mucha

Zdecydowanie nie polecam tej firmy... Kiedyś człowiek przychodził z chęcią do pracy teraz przychodzi jak na skazanie...

Misiek

Ale popelina - chyba wam płacą za te brednie.

V

Dajcie spokój - szkoda nerwów i czasu na Robelit. Kto może niech szuka roboty gdzie indziej - chyba wszędzie lepiej niż tam. Prezeska WCALE NIE BYWA w swojej firmie i ma ją oraz wieloletnich pracowników w nosie, a ci co niby rządzą tylko patrzą jak tu się nie narobić a obłowić kręcąc jak się da. Tak źle to jeszcze nigdy nie było w tej firmie jak teraz.

HEJ

Jesteś jak zwykle "fałszywie uroczy" - zarówno w necie jak i w pracy.

VV

O ! Miodek frustrat też się tu znajdzie . Miło się robi

niezależny obserwator tego cyrku

fLustracja ciekawe słowo - co ono oznacza??? Frustrację to znam, ale fLustrację już niestety nie. Ktoś jest tak oczytany i inteligentny, że nawet prostych słów napisać nie umie poprawnie - może warto skorzystać ze słowniczka ortograficznego zamiast się ośmieszać? Zlepek słów "po za tym" pisze się następująco POZA TYM - to tak na marginesie mądrej powyższej wypowiedzi!

Rafalski
@niezależny obserwator tego cyrku

Oj. Widzę, że nawet prezes konkurencyjnej spółki interesuje się tym forum. Brawo, brawo.

Zostaw merytoryczną opinię o Robelit Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Robelit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Robelit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Robelit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Robelit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Robelit Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Legionów 79
    42-200 Częstochowa