Robelit Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Robelit Sp. z o.o.

Rob 2013-10-15 17:03
Jako pracodawca Super. Atmosfera ekstra. Jeśli robisz swoje, można tu spokojnie popracować kawał czasu.
kierownik 2014-08-10 15:41
Firma poszukuje kierownika magazynu .Wie ktoś może ile można zarobić na tym stanowisku? Jakie są warunki pracy ?
pracownik 2015-07-10 15:08
Niestety to są już NIEAKTUALNE i NIEPRAWDZIWE informacje. BARDZO dużo się zmieniło niestety na niekorzyść.
Lilek 2015-07-27 22:40
Nie polecam pracować w firmie Robelit. Niemiła i niezdrowa atmosfera, brak szacunku dla pracowników.
Koleś 2015-08-02 14:08
W 100 % zgadzam się, atmosfera beznadziejna. Pracuję tam od samego początku istnienia firmy - od ostatniego roku jest tragedia. Szkoda - kiedyś było inaczej - dużo lepiej... Brak słów co się wyrabia.
V 2015-10-01 10:52
Da sie zauważyć jakim jestes pracownikiem i jak bardzo wyrwanym z rzeczywistości, jak ty wypisujesz takie rzeczy na swojego długoletniego pracodawcę i jeszcze z tym nic nie zrobiłeś tylko mocny w necie jesteś ,zamiast sie zwolnić albo iść do sądu pracy to obsmarowujesz. Napisz coś pochwalnego i konkretnego o swojej pracy i zaangażowaniu.Może sie nie nadajesz jak cie awans żadnen nie spotkał .Z tego co widzie to nawet z magazynu na biuro można awansować i doceniane są starania moje i moich kolegów, póki sie robi swoje to jest wszystko ok.Po za tym z tego co widać jaki jesteś po tym co piszesz to posługujesz sie niezbyt rozwiniętym stylem wypowiedzi. To chyba z oczytania wynika. Atmosferę masz złą bo pewnie sam ją zanieczyszczasz. Może warto zasięgnąć opini specjalisty w zakresie flustracji i wrzechotaczającej niesprawiedliwości
VV 2015-10-01 14:46
Oj,oj jak nerwowo... BRAWO!!!
niezależny obserwator tego cyrku 2015-10-01 20:36
fLustracja ciekawe słowo - co ono oznacza??? Frustrację to znam, ale fLustrację już niestety nie. Ktoś jest tak oczytany i inteligentny, że nawet prostych słów napisać nie umie poprawnie - może warto skorzystać ze słowniczka ortograficznego zamiast się ośmieszać? Zlepek słów "po za tym" pisze się następująco POZA TYM - to tak na marginesie mądrej powyższej wypowiedzi!
VV 2015-10-02 10:15
O ! Miodek frustrat też się tu znajdzie . Miło się robi
HEJ 2015-10-02 14:27
Jesteś jak zwykle "fałszywie uroczy" - zarówno w necie jak i w pracy.
V 2015-10-11 22:01
Dajcie spokój - szkoda nerwów i czasu na Robelit. Kto może niech szuka roboty gdzie indziej - chyba wszędzie lepiej niż tam. Prezeska WCALE NIE BYWA w swojej firmie i ma ją oraz wieloletnich pracowników w nosie, a ci co niby rządzą tylko patrzą jak tu się nie narobić a obłowić kręcąc jak się da. Tak źle to jeszcze nigdy nie było w tej firmie jak teraz.
Misiek 2015-10-24 22:17
Ale popelina - chyba wam płacą za te brednie.
Mucha 2015-11-04 18:34
Zdecydowanie nie polecam tej firmy... Kiedyś człowiek przychodził z chęcią do pracy teraz przychodzi jak na skazanie...
Rysiek 2015-11-11 21:45
Mój kolega tam pracował, niedawno znalazł inną pracę i wreszcie odżył. Mówił, że teraz jest przeszczęśliwy, że wreszcie wyzwolił się z tego (usunięte przez administratora)Nieprzyjemna atmosfera, notoryczny mobbing i bezzasadne uwagi. Tylko znajomków poważają, a resztą pomiatają.
zęczony 2016-01-22 22:14
Ja mam dosyć tej firmy, tam już nie da się spokojnie pracować od prawie dwóch lat i niestety nic się na lepsze nie zmienia tylko coraz gorzej. Ludźmi pomiatają, a władza tylko łowi się w kasie i wzajemnie adoruje. Trzeba szukać innej roboty i uciekać stamtąd, ja już nie mam siły i nerwów. Zresztą trzeba się też szanować, zasługuję na coś lepszego!!!
zmęczony 2016-01-22 22:15
Antek 2016-02-21 20:01
Kiedyś to była dobra firma, pod nowymi pseudo rządami jest tragedia. Pracownik w ogóle się nie liczy. Tylko kombinacje, ściągają swoich znajomków nierobów. Ktoś w końcu powinien zrobić z tym PORZĄDEK! Firma dąży powoli do upadłości.
Antek 2016-02-21 20:01
ON 2016-05-16 23:25
Nadzieja dla tej firmy to za mało. to co dobre już za nimi, teraz jest tylko coraz gorzej i poprawy nie widać, a wręcz przeciwnie. Podsumowując NIE POLECAM mieć do czynienia z firmą Robelit Sp. z o.o.
Feliks 2016-07-04 17:46
Oj źle się dzieje w Robelicie, dobrzy i wieloletni pracownicy uciekają, w takich warunkach nie da się godnie pracować. Szkoda - taką dobrą firmę zmarnowały nowe rządy i jednocześnie niekompetentni pazerni ludzie.
new 2016-07-06 22:37
Co ty za brednie wypisujesz, nie wiadomo o co ci właściwie chodzi i sam chyba nie wiesz.Normalne jest, że pracownicy czasem zmieniają pracę z różnych powodów.Z tego co słyszałem o firmie ,to od jakiegoś czasu znacznie się poprawiło, płacą zawsze w terminie, realizują ciekawe kontrakty, ogólnie firma się rozwija mimo kłopotów na rynku, które dotykają przecież każdej firmy.Popatrz na to obiektywnie a nie wylewaj pomyj na swojego pracodawcę , bo świadczy to źle tylko o tobie. Jeśli ci nie pasuje to zrób coś raczej ze sobą.
Luiza 2016-07-07 19:34
Jak pracujesz krótko to niewiele wiesz co było i jak jest aktualnie, powyższe częste negatywne wypowiedzi o czymś świadczą. Całe szczęście ja się wyrwałam z tego wszystkiego i jestem przeszczęśliwa.
Kierowca bombowca 2016-07-09 22:53
Sweet. Dodaj sobie zarobki kierownika logistyki i handlowca (prawie kierownika), ktorzy wypowiedzieli umowy i ci wyjdzie pensja, ktorej nie dostaniesz. Telefon i komputer dostaniesz. Socjalu brak. Ubezpieczenie grupowe jako opcja do potracenia z wyplaty.

New. A jakie to sa te ciekawe projekty? No i w ktorym miejscu sie firma rozwija?
Iwo 2016-07-11 21:49
Jak wiesz, że są "narzędzia pracy" to nie wiesz jaka pensja? Trochę dziwne pytanie i jakby ośmieszasz się tylko pisząc bezsensu. Na za wiele nie licz i dobrych warunków pracy, płacy i atmosfery też nie oczekuj.
PDK 2016-07-12 00:27
sweet - Obecnie prowadzone są 2 rekrutacje równolegle:
Logistyk i Handlowiec w Dziele Inwestycji. Aplikację należy składać na mail: rekrutacja@robelit.pl
Wg swoich kompetencji i doświadczenia aplikuj na to co potrafisz/ chcesz robić i w czym czujesz się dobra/dobry. Stawiamy na ludzi młodych, przebojowych - chcących uczyć się, nie znających słowa " nie da się"; ludzi, którzy chcą wnieść realny wkład w rozwój firmy.
Forum to nie miejsce do pisania o zarobkach. Napiszę tylko, że umowa na cały etat, realny system premiowy zależny od wyników działu jak i osobistego zaangażowania i wkładu w rozwój firmy. Masz chęci i jesteś zaangażowany/a - zarabiasz i spokojnie możesz pracować 20 lat. Nie masz, nie chce Ci się - rozstajemy się i wylewasz żale na forum. Wszytko oczywiste i w temacie.

Tomi 2016-07-25 22:49
Znam ta firmę i nie polecam tam szukać pracy. Atmosfera tragiczna, pensja marna, nawet wkład do długopisu otrzymać to droga przez mękę i stos procedur.
Jobi 2016-07-26 18:44
Je też prowadzę własną firmę i wiem, że atmosferę w pracy tworzą sami pracownicy , czy są aktywni, czy pomagają sobie wzajemnie itp. Często widzę jak słabi pracownicy uznają się za najmądrzejszych uznając jednocześnie innych za głupich i co gorsze okazują to.
Pensje są zawsze takie na jakie jest firmę stać i jaki ktoś daje wkład do firmy. Ja też w swojej firmie ograniczam koszty jak tylko się da aby przetrwać i ludzie u mnie to rozumieją. Widać są to mądrzy ludzie i bardzo się z tego cieszę.Tomi-widzę że należysz do ludzi którzy niewiele rozumieją z działania firmy. Chyba masz w tym jakiś cel aby takie banialuki wypisywać, albo masz bardzo poważny problem ze sobą.
Jest to problem wszystkich nieudaczników życiowych
Odys 2016-07-29 00:17
Oj widzę że zarząd się uaktywnil, tylko winni się bronią. Zamiast pisać farmazony dajcie ludziom podwyżki, a nie tylko sobie podnoście pensje i nie mówcie głupot że jest kryzys. Zarząd łowi się jak może najwięcej i to mądrzy ludzie maja rozumieć? Coś chyba nie tędy droga do racjonalnego zarządzania.
Arczi 2016-08-13 02:09
Robolit zwany w pewnych kręgach Robelit "NIE POLECAM".
Firma nie rozwojowa dla pracowników,
Brak podwyżek (10lat),
Brak premii (ale regulamin premiowania jest :D)
Brak socjalu (był ale dyrektor se zabrał ;D)
Ale Mercedesy nowe są :D
W firmie kryzys jest ale sztuczny tworzony przez zarząd, a opowiadanie ze na rynku budowlanym jest kryzys to brednie.

Arczi 2016-08-13 02:26
A zapomniał bym.
Przez zachowania zarządu atmosfera pomiędzy pracownikami jest również kiepska.
Wieczne kłótnie wojny walki i plączę pomiędzy działami to norma.
Nawet idą zakłady kiedy to wszystko pierdolnie i się rozpadnie.
Ja niebawem uciekam bo mam dosyć.
robol Robolitu 2016-08-13 20:24
ARCZI jesteś WIELKI, ubóstwiam Cię.

Brawo za szczerość i realne opisanie tego co się dzieje - a jest naprawdę bardzo źle.

Wszystko to szczera prawda, lepiej bym tego nie napisał.

Trzymaj się
Arczi 2016-08-15 21:28
Bo ludziom jeszcze resztkami sił zależy na tej pracy. Choć co miesiąc, dwa jakiś człowiek ucieka i nie ogląda się za siebie. Ostatnio uciekł kierownik logistyki, handlowiec i magazynier a i nie zapominajmy o dyrektorach handlowych którzy odeszli sami bo mieli dosyć chorych rządów. To samo za siebie mówi wszystko.

Pozdro wspaniali pracownicy i lizusy.
Rumba 2016-10-22 21:01
Źle się dzieje w firmie. Brak poszanowania dla pracowników, coraz gorsze warunki pracy - nękanie psychiczne jest najgorsze. Odechciewa się i czas zacząć szukać czegoś lepszego. Myślałam, że co poniektórzy się opamiętają i zmienią, ale nadzieja prysła. Nic dobrego się nie dzieje i zero szans na poprawę.
Była 2016-12-23 19:17
Witam. A czy wiecie może co porabiają byli dwaj dyrektorzy Robelitu? Parę lat temu zarzekali się jak to wprowadzą do firmy nowe standardy i wyprowadzą ją na szerokie wody. Zrejterowali czy co?
Na mieście chodzą słuchy 2016-12-24 07:05
Była. Poruszyłaś ciekawy wątek. Na mieście chodzą słuchy, że bardzo aktywnie działają na tym forum. Ciekawe dlaczego, prawda?
JAFFI 2016-12-24 12:46
Ciekawy wątek z tymi dyrektorami. Czekamy na więcej szczegółów.
Rafalski 2016-12-25 13:46
Oj. Widzę, że nawet prezes konkurencyjnej spółki interesuje się tym forum. Brawo, brawo.
AURIT LTD 2016-12-27 09:48
Z tymi dyrektorami to uważaj, bo prawda może okazać się bardzo zaskakująca. Sami tkwili w tych "chorych układach" jak to ująłeś, a może nawet je tworzyli?
A ja też coś dodam 2016-12-27 22:13
Oj nowy dyrektor wykosił i wykończył dwóch ze starej kadry, nie mogli się pewnie dogadać w robieniu lewizny. Ale ani starych ani nowego mi nie żal, to ludzie bez serca i bezwzględni. Choć ten nowy już wprawdzie nie nowy to chyba ich i tak jednak bije na łeb, najbliższego jak by trzeba pewnie utopił by w łyżce wody.
Pamiętający dobre czasy Robelitu 2017-01-02 22:59
W przypadku tych dwóch byłych dyrektorków lewizna to zdecydowanie za słabe określenie ich podłych działań. Z fajnej firmy zrobili gnój, a teraz całą winę zwalają na zarząd. Sami skrywają się pod nickami Arczi, Robol Robolitu, Antek itp. i wszystko jasne. Pamiętam jakby to było wczoraj jak latali do właściciela Robelitu obiecując, że wprowadzą nowe standardy do firmy i ją rozwiną itp., bo na czytali się książek dla akwizytorów. Zrobili to tylko po to by wygryźć poprzednią dyrektorkę. A sami w tym czasie robili juz konkurencję. Nieuczciwi, bezwzględni i fałszywi. Wielu kolegom i koleżankom, z którymi przepracowali tyle lat, zepsuli miejsce pracy swoimi działaniami.
Dyrektorki kombinatorki 2017-01-03 12:04
Bo to są dyrektorki kombinatorki
Ja 2017-01-03 17:21
Tak masz rację teraz to są dopiero dyrektorki kombinatorki, tamci to pikuś, teraz to jest władza, że szkoda gadać. Jedna wielka TRAGEDIA!!!
Dyrektorki kombinatorki 2017-01-03 20:44
Ale mnie chodziło właśnie o tych starych miglanców. Tych nowych nie znam. Moje kontakty z Robelitem ustały w 2013.
Ja 2017-01-03 21:18
Nic nie straciłeś/straciłaś, jest jeszcze dużo, dużo gorzej niż było. Stara kadra normalnych szeregowych pracowników ucieka bo zwyczajnie jest nie do wytrzymania. Tylko znajomki i układy oraz zero szacunku dla ludzi, ale cóż tak to jest jak zarząd jest od przypadku, a nie stanowią go tak jak to być powinno prawdziwi fachowcy i ludzie na poziomie. W biurze zastraszanie, handlowców poniżanie, a na magazynie jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Jeszcze pracownik 2017-01-04 07:38
Tak wiemy o tym. Póki co, niektórzy jeszcze wytrzymują pracę tutaj. W tym ja. Ale degrengolada zaczęła się właśnie od nieuczciwych działań poprzednich dwóch dyrektorów. Też pamiętam jak latali do starego. Popsuli nam pracę, płacę i życie.
Franek 2017-05-06 20:22
Firma nie do polecenia nikomu, traktowanie ludzi tragiczne, z dnia na dzień coraz gorzej. Non stop nowi ludzie, bo stara kadra odchodzi. Wieloletni dobrzy pracownicy widzą niekorzystne zmiany, szachrajstwa i mają tego dosyć. Życzę IM wszystkiego dobrego - niech żyją uczciwi! Reszta niewarta niczego - zresztą los im to "wynagrodzi"!
PDK 2017-05-08 23:33
Informuję wszystkich czytających to forum - tak u nas trzeba pracować - naprawdę. Jeśli szukasz pracy gdzie przekimasz 8 godzin - proszę nie aplikuj do nas.
Nie dziw się, że umowa wiąże 2 strony. My płacimy tyle na ile się umówiliśmy, w terminach zapisanych w umowie - Ty musisz pracować, realizując zakres obowiązków wynikający z umowy.
Życzymy Ci Franku wszystkiego dobrego - i tu zacytuję "[...] niech żyją uczciwi! [...]"
JA 2017-05-11 21:55
Drogi Franku,pod hasłem "niech żyją uczciwi" to Ty chyba długo nie pożyjesz.Twój wpis to jedno wielkie kłamstwo i obrażanie pracowników.
PDK - 100 % prawdy i racji. Szacun
Lusi 2017-05-13 14:11
Oj wy obrońcy kłamstw i bzdur oraz nieuczciwości. Że też macie sumienie pisać takie herezje. Ale kłamstwo i nieuczciwość wcześniej czy później zostaną wynagrodzone więc dajmy sobie czas...Franek jeśli nadal tam pracujesz to dla własnego długiego i zdrowego życia uciekaj - uwierz w siebie, są jeszcze na rynku uczciwi pracodawcy - POWODZENIA! Pracowałam w tej firmie i wiem co się tam działo. Teraz wreszcie wiem co to jest prawdziwy i uczciwy pracodawca, odżyłam, moje zaangażowanie i pracowitość oraz uczciwość zostały zauważone i są cenione, a ja jestem szanowana i godnie traktowana. Tego niestety w Robelicie nie zaznałam od czasów zmian w zarządzie.
Marta 2017-07-25 11:16
@Lusi mogłabyś napisać konkretnie co Twoim zdaniem w formie było oszustwem? Wchodzi tutaj wiele osób i wypadałoby wytłumaczyć co ma się konkretnie na myśli dla lepszej wymiany informacji między użytkownikami forum.
Zostaw swoją opinię o Robelit Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robelit Sp. z o.o.