Opinie o sendom.pl - SENDOM S.P. Z O.O. SP.K. w Kiszewa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur w Stara Kiszewa

Jaman

Nierzetelna i nieterminowa. Brak kontaktu, nie wiadomo kiedy przyjadą monterzy. Trzeba uważać przy podpisywaniu umowy. Ostatnia płatność w dniu wyjazdu ekipy z domem. Nie podpisujcie nigdy takiej umowy. Na tym kończą się argumenty w sprawie terminu zakończenia. Bardzo aroganckie traktowanie przez dziś handlowy i kierownika prac. Nazwisk na razie nie podam.

@ania

Witam. Czy kupiła Pani dom u nich i co było nie tak. Wiem, że ta umowa gwarantuje przede wszystkim interes wykonawcy. Co poszło nie tak

Rafał

Czy jest tu może właściciel takiego domu z Warszawy bardzo bym chciał zobaczyć ten dom zadać kilka pytań bez zbędnych wycieczek do fabryki. rafalwerszko@gmail.com

@Rafał

Czy Pan wybudował taki dom?

Mają wolny wakat w firmie dla pracownika produkcyjnego, czy ktoś z was mógłby dać mi znac jak sytuacja obecnie wygląda. Przeglądam forum i z tego co pisaliście to nie zapowiada się za dobrze.. co z tymi wypłatami pod stołem, i nieadekwatnymi zarobkami? Mam nadzieję, że coś się zmieniło jednak i można śmiało wysłać cv na produkcję

Zainteresowany73 Nowy wpis

Witam Jestem po raz pierwszy na tym forum dużo niepokojących i negatywnych opinii przeczytałem. I mam pytanie. Czy w województwie lubuskim w okolicach Zielonej Góry i jest taki dom z firmy " Sendom aby obejrzeć i porozmawiać nie ukrywam że zależałoby mi na opinii osób które już wybudowały taki dom. Z góry dziękuję pozdrawiam.

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko spawacz/monter konstrukcji stalowych. Firma oferuje umowa o pracę na czas nieokreślony. Czy taką formę zatrudnienia otrzymuje się od pierwszych dni, czy najpierw należy przejść przez okres próbny? Czytam, że jest tu jedna zmiana. W jakich godzinach? Z góry dzięki za odpowiedź, bo będę tu próbować się zatrudnić.

Anka
@Jaman

Co masz na myśli , Jaman miałeś z ta firma do czynienia ? Pytam ponieważ zastanawiam się z kim budować Może jakiś kontakt priv? Bo zaczynam się martwić

@Anka

tak miałem kontakt z tą firmą. Nie polecam. Jeśli podpisałąś umowę to zacznij się martwic.

Anka
@Jaman

Tak, tez miałam kontakt z ta Firma , może warto byłoby porozmawiać ? Jakiś kontakt ?

@Jaman

Bardzo chciałem mieć domek lecz zobaczyłem umowę i od razu mi przeszło wszystko wina inwestora wpłata wszystko przed dziwny rodzaj umowy łatwy do manipulacji ze strony sendom a szkoda.

ania
@Anka

trzymaj się od nich z daleka

gigant
@Jaman

Właśnie wybudowali mój dom . Wszystko zgodnie z umową.

Laurent
@gigant

Firma bardzo rzetelna, nastawiona na pomoc klientowi. Właśnie kończą budowę - żadnych problemów;)

Emanuel
@Laurent

Potwierdzam, świetnie się z nimi buduje!

Zgoda
@Jaman

Zgadzam się, do dzisiaj obsługa klienta po podpisaniu umowy jest tragiczna, to samo tyczy się jakichkolwiek reklamacji.

@Zgoda

Ja chyba tego nie zrozumiem, czemu tak jest, że latami firmy w większości niczego u siebie nie doskonalą? Jak to jest, że to działa i zarabia na siebie? A to jak reklamacja w Twoim przypadku ostatnio przebiegała?

Jacek Nowy wpis
@ania

Czy kandydat na stanowisko ROBOTNIK DO DOCIEPLANIA PRACA NA HALI w firmie Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Rafał

@Rafał

Również podpinam się pod to pytanie :) czy jest tu ktoś z Warszawy lub okolic kto wybudował taki dom ? I czy można by było go zobaczyć ? ProsE o kontakt : (usunięte przez administratora)

@Rafał

Czy Pan wybudował taki dom?

Czy firma nadal zatrudnia przedstawicieli handlowych? Taka oferta była w necie kilka lat temu, no a teraz nic aktualnego znaleźć nie mogę. Zdarza się, że jeszcze szukają? I może wiecie coś o aktualnych warunkach pracy? Ktoś pisał, że lata temu atmosfera nie była za ciekawa. Z oferty wiem, że jest podstawa + system premiowy. Jakie są zasady premiowania? Łatwo wysokie kwoty osiągnąć?

Jakie zarobki w tej firmie? Widzę ogłoszenie w którym jest napisane 4 500 5 500. Ile na rękę się zarabia przy ilu godzinach, czy soboty są pracujące, praca na zmiany czy tylko rano?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Grafik w Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Byłem 4 lata.

Straszna atmosfera, niegodziwe zarobki, a prezes to kompletna porażka. Traktuje wszystkich jak niewolników i złodziei. Płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy. Na papierze najniższa krajowa reszta pod stołem do ręki.

Niewazne

Nie.

Dawid
@Niewazne

Jak to nie? To mężczyźni zarabiają więcej? Niby z jakiego powodu?

Były
@Dawid

Proste kobieta zawsze będzie zarabiała mniej, nawet gdy wykonuje ta sama pracę co mężczyzna.

Maria
@Były

czytałam nawet o tym w badaniach, chyba o 8% zarabiają ogólnie mniej, a szkoda że tak właśnie jest ... może w czymś innym firma na równi traktuje pracowników skoro nie w pensjach ?

Równość

Na szczęście nie. Tylko kompetencje

@Równość

Na szczęście nie?xd Czyli serio nierówno ich traktują czy o co z tymi kompetencjami Ci chodziło, bo trochę sprzecznie to ujęte chyba

Suszi

A czy w życiu jest równość jeśli chodzi o czas przejścia na emeryture

Krystyna
@Suszi

No nie, kobiety idą szybciej na emeryturę niż mężczyźni. A co do zatrudnienia, to czy chętnie przyjmują kobiety? Czy jednak w firmie większość to mężczyźni?

gigant

Nasz domek został postawiony w lipcu ,wczoraj zmontowana została fotowoltaika .Na ocenę jeszcze za wcześnie, ale do tej pory nie mamy zastrzeżeń. Po kilkukrotnej wizycie w Starej Kiszewie polubiliśmy przemiłych pracowników waszej firmy i serdecznie Ich pozdrawiamy Bogumiła i Eugeniusz Rybarczykowie.

@gigant

Bardzo mi zależy na opinii osób które kupiły dom Smart byłem na miejscu rozmawiałem z pracownikami biura handlowego dom mi się podoba ale potrzebuje porozmawiać z osobami które ten dom użytkują bardzo mi zależy. kamyk_47@tlen.pl 531732601

Bogu
@gigant

Dzień dobry. Czy mogę prosić o opinię, jak się sprawuje dom na dzień dzisiejszy. Już trochę miesięcy minęło, więc możecie państwo ocenić. Pozdrawiam Bogusław.

CrazyMug
@gigant

Jak się sprawdza zimą? Czy woda nie rozsadza fundamentów od dołu?

@gigant

Witam, zastanawiam się nad kupnem takiego domku ale było by miło porozmawiać z kimś kto już użytkuje taki dom. Jeśli można to poproszę w tej sprawie o kontakt lub wysłanie widomości z numerem to ja oddzwonię. ap.euco@gmail.com 888323620 Dziękuje

Katarzyna

Co to znaczy że firma jest dobrym ale wymagającym pracodawcą? :D Tzn. trzeba wykonywać więcej obowiązków albo jest dużo nadgodzin? :) Może jakiś pracownik wyjaśni ...

Filomena

Mówiąc w skrócie firma jest bardzo dobrym pracodawcą choć wymagającym. W każdym razie polecam pracę.

Dari
@Filomena

Ciekawe ile pani dostała za to kłamstwo

@Dari

Naprawdę myślisz, że kłamie? Nie ma nawet cienia szansy na to, że faktycznie może mieć takie szczere zdanie o tej firmie? Ludzie są różni a o gustach to raczej się nie dyskutuje. ;)

Marco

Mam ich dom i jestem bardzo zadowolony terminy były dotrzymane , jeżeli chodzi o umowę jest ok, prawdą jest że trzeba dokonać wpłaty w dniu wyjazdu na montaż ale dla mnie to nie był problem

Elżbieta
@Marco

Szukam ciekawej oferty domku. Uciekam z bloku! Czy mógłby Pan napisać coś więcej o swoim domu z SenDom? Metraż, cena, czas oczekiwania, jakie formalności. Z góry dziękuję

Były Pracownik

Tragedia. Praca ogólnie wymagająca, ale dobra. Problem z atmosferą w pracy. Wiecznie jesteś traktowany jak niewolnik. Trzeba się naprosić by dostać podwyżkę. Bo według nich nigdy Ci się nie należy. Atmosfera jest najgorsza. Zawsze robisz coś źle. Zawsze robisz zbyt wolno. Zarobki, trochę więcej niż najniższa krajowa. Ogólnie, ktoś niżej dosadnie opisał całą sprawę. Nie polecam

Dominik

Może ktoś słyszał że firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś informacje o zarobkach dla doświadczonego pracownika?

Nie warto

Pracować trzeba jak wszędzie. Płace jak na lokalne warunki OK, ale ogólnie to nie powalają na kolana. Chyba, że jesteś monterem i pracujesz po 250-300 godzin/miesiąc to możesz liczyć na 3.500,00-4.500,00 zł czy nawet wyżej (dodajmy, że nie od razu). Oczywiście jak to w budowlance jedynie cześć na konto. Brygadziści mają większą stawkę. Płace terminowe, co może nie powinno być dziwne, a normalne... ale nie zawsze takie jest. Atmosfera w pracy... i tu jest największy problem. Po pewny (dodam, że niedługim) czasie jedziesz do pracy jak na zsyłkę na Syberię, a wracasz do domu jakbyś z niej uciekł. W normalnych firmach relacje chłopów pańszczyźnianych i panów już się skończyły, ale w SENDOM cały czas mają się dobrze. Kończąc: NIE POLECAM

kkorded
@Nie warto

przy takiej ilości godzin to nie są żadne pieniądze...

Kamil

Pracowałem na produkcji, warunki jak na firmę produkcyjną daleko od miasta okej. dobre darunki socjalne, widać że starają się być jak zachodnie firmy. Praca jak to praca, lekko nie było, ale to normalne na produkcji. Zmieniłem bo dostałem ofertę za biurkiem w mieście, polecam jeśli nie boisz się ciężkiej pracy

Maciek

Myślałem ze dowiem się czegoś o tej firmie.. nikt się nie chce wypowiedzieć ?

Darek

Czy szukają tutaj stolarza? Jakie warunki oferują?

Zostaw merytoryczną opinię o Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur - Stara Kiszewa

• Jak się pracuje w Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur