Opinie o TAJM Szkoła Języków Obcych w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TAJM Szkoła Języków Obcych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAJM Szkoła Języków Obcych w Toruń

Klema

Fakt trzeba sie trzymac terminow,ale nie traktowalabym tego na minus. A ogolnie podpisuje sie pod pozytywami.

Robert

Is OK. Wlasciciel w porzo,ale w sekretariacie trzymaja sie sztywno wytycznych.

Ada

Witam serdecznie,polecam Tajm,dobrze mi sie tu pracuje,moge realizowac swobodnie wlasne pomysly i i metody uczenia,kontrola jest ale zyczliwa. Tydzien temu przedluzylam kontrakt na dwa lata,moge spac spokojnie i nie czekac az ktos wreszcie zadzwoni z ogloszenia.Polecam te szkole.

Rikardo

Polecam.Nic dodac nic ująć.W zasadzie wszystkie szkoły sa takie same,jedyna roznica to stawki i obsluga. Tutaj przyzwoicie. P.S.Po niektórych wpisach widać ze konkurencja się uwija.Pozdro dla konkurencji

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Polecam prace w tej szkole, świetna atmosfera, mila obsluga,elastyczne godziny pracy. Moja dziewczyna tez tu pracuje, jesteśmy bardzo zadowoleni

karola

Nie polecam szkoły , po opisach lektorów od razu rezygnuje!!!

Ewelina

Nie zachęca do nauki w T@jm zadziwiająca aktywność lektorów na forum i język jakim się posługują. Wybiorę inną szkołę.

Bond

Jestem wolnym strzelcem i współpracuję z wieloma szkołami. Dla Tajm z przerwami od 5 lat. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi pieniędzy nie wypłacono na czas lub z jakimś uszczerbkiem. Po prostu robię swoje i dbam o klienta, bo Tajm to dla mnie klient, dla którego robię konkretne kursy. Bulwersuje mnie, że niektórzy na tym Forum piszą, że lektorzy w Tajm nie mają kwalifikacji-jestem po dwóch filologiach, studiach ekonomicznych i wieeeeelu kursach i cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.Telefony od klientów do właściciela tej szkoły z prośba o kursy ze mną to najlepsza rekomendacja i dla mnie i dla szkoły.Ludzie których uczę dla tajm na pewno nie daliby sie nikomu oszukac. Rozumiem, że można mieć wąty do właściciela-nikt nie jest ideałem, ale nie róbcie na miłość boską złej opinii jego pracownikom. Tutaj pracują zwykli ludzie, którzy chcą zarobić na życie i jeszcze przy okazji mieć z tego przyjemność. Z drugiej strony nasuwa się pytanie na ile uczciwie pracowali autorzy negatywnych postów-niczego nie sugeruję. To chyba tyle, pozdrawiam wszystkich negatów, którzy boją się zarabiać i nie chcą dać zarobić innym. james bond

Agnieszka78

Właśnie dostałam maila od koleżanki o tym forum i chciałam się podzielić moją opinią o pracy w tej Szkole. Po pierwsze rozumiem rozgoryczenie poprzedników, bo pracuję trochę w tej branży i różne rzeczy widziałam. W Tajmie jestem od 2011 roku dzięki koleżance. Kiedy zaczynałam pracę byłam w ciąży, ale nie było problemu chociaż parę razy leżałam w szpitalu. Nikt mnie za to nie piętnował. Teraz też nie jest lekko bo mi coreczka choruje i różnie to bywa, ale staram się odrabiać starcone lekcje jak mogę, zawsze do mnie dzwonią jak są jakieś lekcje do wzięcia, więc mam poczucie ze mnie nie ignoruja i ze moge zarobic więcej chociaz fizycznie nie dam rady ze wzgledu na małą. Nie ukrywam, że początki by ły pod górkę, obcięli mi pieniądze bo czegoś tam nie zrobiłąm na czas, ale teraz nie narzekam. Mysle że jest to kwestia przyzwyczajenia się do warunków pracy, chociaż dla paru takich szkół pracowałam i mieli gorsze zasady. Polecam zwłaszcza przyszłym i młodym matkom,pod tym względem życzliwa atmosfera. Co do wypłat to trochę się spóźniają, ale do przejścia.

MRS

Szkoła jak wszystkie, normalna praca, duża swoboda. Szef pewny siebie, ale uprzejma obsługa sekretariatu. Z pieniędzmi na razie nie było problemów, tylko 2-3 dniowe opóźnienia. Generalnie polecam znajomym, dwie koleżanki też tu pracują, jedna ma małe dziecko i bardzo idą jej na rękę. Ja mam umowę do przyszłego roku i przedłużę jeśli dostanę znowu jakieś godziny. Przed wakacjami prosiłam właściciela o więcej godzin i od wrzesnia mi dali parę dodatkowych godzin. Mam nadzieję, że nie podzielę losu poprzednich osób, które pisały przede mna, ale wtedy na pewno zmienie wpis.

marike

Dołączam się do skarg lektorów na firmę T@jm. [usunięte przez moderatora] Firma jest wirtualna, kontakt z nią jest tylko na początku współpracy, natomiast gdy tylko pracownik upomni się o pieniądze, telefon milczy. Chętnie dołączę się do wspólnego działania.

piktogramm

[usunięte przez moderatora] uciekajcie ludzie od niego jak najszybciej!!!!!!!!

Absolutnie odradzam! Pracowałam, a o pieniądze będę ubiegać się przed sądem. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o TAJM Szkoła Języków Obcych - Toruń

• Jak się pracuje w TAJM Szkoła Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy TAJM Szkoła Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TAJM Szkoła Języków Obcych