TAJM Szkoła Języków Obcych

Toruń

Opinie o TAJM Szkoła Języków Obcych

anonim 2011-11-09 15:17:01
Absolutnie odradzam! Pracowałam, a o pieniądze będę ubiegać się przed sądem. [usunięte przez moderatora]
piktogramm 2012-08-21 11:16:36
[usunięte przez moderatora] uciekajcie ludzie od niego jak najszybciej!!!!!!!!
marike 2013-03-25 12:04:48
Dołączam się do skarg lektorów na firmę T@jm. [usunięte przez moderatora] Firma jest wirtualna, kontakt z nią jest tylko na początku współpracy, natomiast gdy tylko pracownik upomni się o pieniądze, telefon milczy. Chętnie dołączę się do wspólnego działania.
MRS 2013-11-15 20:12:31
Szkoła jak wszystkie, normalna praca, duża swoboda. Szef pewny siebie, ale uprzejma obsługa sekretariatu. Z pieniędzmi na razie nie było problemów, tylko 2-3 dniowe opóźnienia. Generalnie polecam znajomym, dwie koleżanki też tu pracują, jedna ma małe dziecko i bardzo idą jej na rękę. Ja mam umowę do przyszłego roku i przedłużę jeśli dostanę znowu jakieś godziny. Przed wakacjami prosiłam właściciela o więcej godzin i od wrzesnia mi dali parę dodatkowych godzin. Mam nadzieję, że nie podzielę losu poprzednich osób, które pisały przede mna, ale wtedy na pewno zmienie wpis.
Agnieszka78 2013-11-15 21:21:19
Właśnie dostałam maila od koleżanki o tym forum i chciałam się podzielić moją opinią o pracy w tej Szkole. Po pierwsze rozumiem rozgoryczenie poprzedników, bo pracuję trochę w tej branży i różne rzeczy widziałam. W Tajmie jestem od 2011 roku dzięki koleżance. Kiedy zaczynałam pracę byłam w ciąży, ale nie było problemu chociaż parę razy leżałam w szpitalu. Nikt mnie za to nie piętnował. Teraz też nie jest lekko bo mi coreczka choruje i różnie to bywa, ale staram się odrabiać starcone lekcje jak mogę, zawsze do mnie dzwonią jak są jakieś lekcje do wzięcia, więc mam poczucie ze mnie nie ignoruja i ze moge zarobic więcej chociaz fizycznie nie dam rady ze wzgledu na małą. Nie ukrywam, że początki by ły pod górkę, obcięli mi pieniądze bo czegoś tam nie zrobiłąm na czas, ale teraz nie narzekam. Mysle że jest to kwestia przyzwyczajenia się do warunków pracy, chociaż dla paru takich szkół pracowałam i mieli gorsze zasady. Polecam zwłaszcza przyszłym i młodym matkom,pod tym względem życzliwa atmosfera. Co do wypłat to trochę się spóźniają, ale do przejścia.
Bond 2013-11-20 17:39:33
Jestem wolnym strzelcem i współpracuję z wieloma szkołami. Dla Tajm z przerwami od 5 lat. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi pieniędzy nie wypłacono na czas lub z jakimś uszczerbkiem. Po prostu robię swoje i dbam o klienta, bo Tajm to dla mnie klient, dla którego robię konkretne kursy. Bulwersuje mnie, że niektórzy na tym Forum piszą, że lektorzy w Tajm nie mają kwalifikacji-jestem po dwóch filologiach, studiach ekonomicznych i wieeeeelu kursach i cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.Telefony od klientów do właściciela tej szkoły z prośba o kursy ze mną to najlepsza rekomendacja i dla mnie i dla szkoły.Ludzie których uczę dla tajm na pewno nie daliby sie nikomu oszukac. Rozumiem, że można mieć wąty do właściciela-nikt nie jest ideałem, ale nie róbcie na miłość boską złej opinii jego pracownikom. Tutaj pracują zwykli ludzie, którzy chcą zarobić na życie i jeszcze przy okazji mieć z tego przyjemność. Z drugiej strony nasuwa się pytanie na ile uczciwie pracowali autorzy negatywnych postów-niczego nie sugeruję. To chyba tyle, pozdrawiam wszystkich negatów, którzy boją się zarabiać i nie chcą dać zarobić innym.
james bond
Ewelina 2013-11-20 19:18:50
Nie zachęca do nauki w T@jm zadziwiająca aktywność lektorów na forum i język jakim się posługują. Wybiorę inną szkołę.
karola 2013-12-13 13:52:31
Nie polecam szkoły , po opisach lektorów od razu rezygnuje!!!
Adam 2013-12-15 13:02:53
Polecam prace w tej szkole, świetna atmosfera, mila obsluga,elastyczne godziny pracy. Moja dziewczyna tez tu pracuje, jesteśmy bardzo zadowoleni
Rikardo 2014-01-17 14:56:29
Polecam.Nic dodac nic ująć.W zasadzie wszystkie szkoły sa takie same,jedyna roznica to stawki i obsluga. Tutaj przyzwoicie.

P.S.Po niektórych wpisach widać ze konkurencja się uwija.Pozdro dla konkurencji
Ada 2014-04-09 11:58:03
Witam serdecznie,polecam Tajm,dobrze mi sie tu pracuje,moge realizowac swobodnie wlasne pomysly i i metody uczenia,kontrola jest ale zyczliwa. Tydzien temu przedluzylam kontrakt na dwa lata,moge spac spokojnie i nie czekac az ktos wreszcie zadzwoni z ogloszenia.Polecam te szkole.
Robert 2014-07-09 20:50:42
Is OK. Wlasciciel w porzo,ale w sekretariacie trzymaja sie sztywno wytycznych.
Klema 2014-07-10 17:48:45
Fakt trzeba sie trzymac terminow,ale nie traktowalabym tego na minus. A ogolnie podpisuje sie pod pozytywami.
Robert 2014-07-10 19:37:06
No jasne,ze nie minus nie o to chodzilo. Ot, taka mala uwaga.
K.O. 2014-07-10 20:53:05
Ja tez mam taka mala uwage a raczej pytanie strasznie sie spoznilam z papierami za kurs i tak sie zastanawiam czy moge liczyc na jakies godziny od wrzesnia,no i nie wiem czy sie pytac w sekretariacie czy dzwonic do wlasciciela czy czekac az sie odezwa,kursanci byli bardzo zadowoleni ale wiecie jak to jest?? Jakie macie doswiadczenie w tym temacie?
Robert 2014-07-11 00:07:25
NIE panikuj,kto pyta nie bladzi...
xy 2014-07-11 17:52:04
Popieram za pytanie nikt nie bije,mialem kilka wpadek w papierkowej robocie, bylem rok na emigracji i nadal mam u nich kursy. Gdybym nie zadzwonil i nie zapytal to kto wie czy siedzialbym jeszcze w kraju nad Wisla...zadowolenie uczniow tez mi pomoglo
K.O. 2014-07-15 08:40:59
Dzieki,juz wszystko wiem,rzeczywiscie strach ma wielkie oczy:)
papierowa 2014-09-05 16:31:48
Szkoła jest fikcją, przestrzegam przed ( usunięte przez administratora ) nie ma co się w to w ogóle angażować, szkoda czasu i nerwów, wszystko jest w najwyższym porządku, dopóki się nie chce zrezygnować, potem kontakt się urywa, a wypłaty jak nie było tak nie ma. Rozsądni niech się oszczędzą...
koko 2014-09-15 19:00:51
Polecam te szkole jako zdrowe miejsce pracy.
Alicja 2014-09-16 09:49:55
nowy rok szkolny moge uznac za rozpoczety po raz piaty w tej szkole czego wszystkim zycze i polecam chociaz tym razem az o dwa tygodnie szybciej
Tobi 2014-09-16 21:31:59
A ja startuje od pazdziernika...Bedzie sie dzialo...
Diana 2014-09-19 12:51:32
Ja tez ruszam od nastepnego miesiaca. Jestem nowa w tej szkole i na poczatek dostalam 2 godziny z opcja,ze jak sie sprawdze to dostane wiecej. Jakie macie doswiadczenie w tym temacie?
J.K. 2014-09-20 19:21:48
Potwierdzam,mnie tez dali malo na start,ale z kazdym rokiem mam wiecej,nawt mi cos dorzucili w miedzyczasie i konczylem czerwcu z kilkoma godziinami ale teraz nie pomne jak to dokladnie bylo...
Puchatek 2014-09-22 17:50:39
Na poczatku nie rozpieszczaja za to teraz mam 12lekcjk/tyg na szczescie w blokach
Pysia 2014-09-24 18:37:05
Najlepiej zadzwon do szkoly, ja mam kursy z doroslymi w firmach nic nie wiem o dzieciach
znowu Pysia 2014-09-24 18:41:04
przeciez to forum o pracodaecach dla pracownikow a nie o szkolach
Ewelinka 2014-09-25 17:23:01
U mnie podobnie, rok temu dwie h teraz o wiele wiecej. Mam nadzieje,ze masz fajne grupy,trzymaj sie cieplutko:)
Karola 2014-10-07 16:54:40
Rozsadne miejsce pracy,godne polecenia.
Aneta J. 2014-11-17 15:06:25
Fajna szkola.
ewcia 2014-12-04 22:53:52
Ja w tej szkole ucze francuskiego i na marketingu sie nie znam,dlaczego po prostu nie zadzwonisz do sekretariatu ja bym tak zrobila:)
Jan 2014-12-05 16:37:12
Polecam te szkole.
Tamara 2015-01-03 10:53:28
Bardzo jestem zadowolona z pracy tutaj. Polecam
Karol 2015-03-12 00:33:46
Wyslij im swoje cv,ja tak zrobilem odezwali sie po 4 miesiacach i mam kursy juz drugi rok,zycze powodzenia.
Pam 2015-04-01 00:39:47
Ja tez tak mysle,szkol jezykowych jest mnostwo a lektorow jeszcze wiecej,ale ludzie beds sie uczyc jezykow zwlaszcza ze w panstwowych szkolach nie korzystaja z najnowszych metod i klasy sa liczne,najlepsze efekty osiags sie w malych grupach osobiscie preferuje max do 4-5 osob.
tt 2015-10-22 11:40:44
Szkola godna polecenia, polecam zatem.
kocham uczyc 2015-10-22 17:55:06
Czesc,ja tez ucze rosyjskiego w tej szkole juz trzeci rok,zaczynalam od 1 godziny teraz mam grupy i osoby pojedncze na konwersacje. Ja mam swoja dzialalnosc,pracuje dla trzech firm szkoleniowych to podpisuje inna umowe niz normalnie. Naszybciej sie dowiesz u zrodla zadzwon do sekretariatu albo napisz mails z zapytaniem,tylko nie rob mi konkurencji ;)
Tomek 2015-10-22 19:46:33
Nie ma co przesadzac z ta konkurencja.... Teraz masowo ludzie sie ucza jezykow dla kazdego wystarczy jak nie tu to gdzieindziej. A szkole daje ocene bdb
Szyk 2016-05-12 15:55:06
Bardzo fajna szkoła językowa dla spoko ludzi, mi się podoba to jak się prowadzą i jakie mają pensje.
Zostaw swoją opinię o TAJM Szkoła Języków Obcych - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych