Opinie o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Astromal spółka z o.o. sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Astromal spółka z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

daff

Prezes AS zwracający się do pracownika "gdzie brzydalu" pokazuje jak postrzega innych ludzi. (usunięte przez administratora) prostactwo. Dosłownie słoma z butów wystaje. Atmosfera w pracy w porządku. Jednak żadnego dobrego słowa nie można powiedzieć o prezesie. Dla mnie kompletne dno, a nie człowiek.

koles
@daff

AS jak as sssłoma jak s nowy kieroastromal foto w astromet kiero foto jak zaboli na premi to dalej foto i do przodu ukraina blisko ale oni za 2200 nie wstaja z lozka ......

Robson

Tak naprawde to chyba tylko brygadzisci wiedzą ile zarabiają,zwykły szarak nie wie nic(teraz jeszcze kartki z wypłat nie bedzie tak z nich zabardzo nie wynikalo co i za ile,)mianowicie pracownik pracujący 5 dni w tyg zarabia 2600 na rękę a drugi plus 4 soboty,700zł wiecej w tym jest niby premia kwartalna 30procent i 5procent za soboty,ludzie chcieli by mieć wszystko opisane co dostaja i ile za to dostają a z tym nie jest tak lekko bo nawet w kadrach za bardzo nie wiedzą dobrze ze umowa do konca roku,naprawdę trzeba tam ciężko pracować żeby żyć godnie i jeszcze uważać żeby nie podpaść bo jeszcze wezmą

@Pan Tadeusz, czy w ramach warunków zatrudnienia, które są podstawą Twojej współpracy z Astromal nie możesz oczekiwać od pracodawcy na premie lub podwyżki? Jakie warunki należałoby spełnić, aby móc otrzymać dodatkową gratyfikację pieniężną w tej firmie? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na ten temat. Zainteresuje ona również innych użytkowników forum.

Pan Tadeusz

Tak zwani ludzie od czarnej roboty lekko nie mają najlepiej to widać po wypłacie jak są doceniani robią za innych a brygadzisci ręce zacierają bo to wlasnie im najwięcej wpada.Oczywiście w pełni to rozumiem ale dlaczego jak przyjdzie nowy pracownik i wie co robić bo jest kumaty albo już kiedyś robił podobne rzeczy nie jest odpowiednio doceniany?Pracowałem tam i musze przyznać że ludzie i robota ogólnie ok ale z drugiej strony człowiek nie jest doceniany szkoda teraz można przebierać w ofertach

@xyz Orientujesz się może czy tylko Ty taką podwyżkę dostałeś, czy może także inni pracownicy firmy Astromal? @leonsio Dlaczego twierdzisz, że firma nie przestrzega zasad BHP? Jeśli tak faktycznie jest, to dlaczego nigdzie tego nie zgłosiłeś? I podaj proszę więcej szczegółów na ten temat, będę Ci wdzięczna. @Śmiech Nie do końca rozumiem, co ma znaczyć ten komentarz o pracownikach z Ukrainy. Mógłbyś proszę wytłumaczyć? Rasizm jest wbrew regulaminowi portalu, a Twój komentarz brzmi właśnie w taki sposób.

Witam, nie polecam firmy pracuję tu 5 lat i szczerze szukam innej pracy... nowy kierownik produkcji nic nie wie o technologii, bardziej jest od pilnowania porządku i robienia zdjęć żeby komuś premię upierdzielić... pracownik na produkcji jest traktowany jak człowiek najgorszego pomiotu zawsze wina zrzucana na niego. Firma teraz ma dużo zleceń brakuje rąk do pracy ale kto ponosi za to winę? pracownicy produkcji bo cały czas robią za mało... a technologii i czasu nie przeskoczysz, zarobki raczej poniżej przeciętne pracownik jak Ja staż 5lat średnio 2200 w zależności od premii którą uwalają na wszystkim trzeba dobrze (usunięte przez administratora) lizać brygadziście i kierownikowi... no i (usunięte przez administratora) firma oszukuje podczas kontroli sanepidowskiej (zapowiedzianej) no i są wtedy ograniczenia produkcyjne w postaci mniejszych elementów czyli mniejsze stężenie styrenu.

Mx
@pracownik

Nic dodać nic ująć....

Śmiech
@pracownik

??? Poważnie mają chętnych za 2200??? Chyba z Ukrainy albo mieszkających z mamą. Za 2200 to jest wynajem utrzymanie auta na dojazdy, a gdzie na jedzenie, media, ubranie, rozgrywki... W sumie pancio szef powinien cmokać w czoło swoich niewolników, jeżeli to prawda że (usunięte przez administratora) za 2200-3000zl, przy obecnych cenach. Dzięki Waszym opinia nie idę jutro ma rozmowę, strata czasu.

Nastała moda na krytykę ! Masz problem otwórz własną działalność, będziesz sobie panem i władcą za każde pieniądze ! Poznasz co to BHP i HR oraz pojęcie uczciwości i lojalności ! Astromal to 40 letnia tradycja i to z polskim kapitałem . Trochę więcej taktu !

Śmiech
@anonymous

Będzie chciał założy swoją firmę, UJ ci do tego. A skoro firma nie szanuje pracowników, i działa jak w PRL, to zdecydowanie dobrze poinformować ludzi, dzięki temu nie będę marnował czasu na taką dziadownie.

leonsio

witam w kwesti ubrania roboczego to tak samo w astromet maja czyli nie daja o pracownika nie dbaja bhp pod krytyka kierownik G , mały człowiek bez szkoły i ogarniecia rzadzi poprzez big bhrater no coz tez mozna nie polecam,,

@anonymous Bardzo ciekawa informacja, za którą Ci dziękuję. Czy mogłbyś napisać trochę więcej na temat wspomnianego przez Ciebie systemu nagród, który został wprowadzony przez firmę Astromal? @X Uprzejmię Cię proszę o przestrzeganie regulaminu. Wypowiadanie się w tak negatywnym tonie jest niedozwolone i jest podstawą do usunięcia.

xyz
@Marta

Pracuje w tej firmie i w ostatnim czasie dostalem podwyzkę. Zawsze dostawalem 30% premi a teraz dostaje nawet 35%. Zadzwonilem do kadr i okazało sie ze dostalem dodatkową premie kwartalną. Zajbiscie ze zauwazyli moje zaangazowanie. Zmienia sie na lepsze :)

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Astromal Sp. z o.o. uległ zmianie?

Uległ i stale ulega , takie czasy ! WPROWADZONO SYSTEM NAGRÓD , CIEKAWA PROPOZYCJA !

Do anonymous
@anonymous

Stawka ulega zmianie gdy położysz wypowiedzenie z łaską może 1 zł więcej dostaniesz

X

Czy właściciel firmy wie ze żeby naprawić sztukę trzeba iść z wódką do brygadzisty M.. Wtedy jest wszystko w porządku .A brygadzistka zamiast pomagać wysyła do niego.Prawdopodobnie dzielą się flaszkami.Szkoda bo psują opinię o firmie.

Prywaciarnia jakich sporo. Właściciel obok zakładu buduje sobie willę z ogródkiem a pieniędzy na porządny, betonowy parking dla pracowników brak. Zakopywanie się w błocie aut pracowniczych na tym parkingu to coroczna zasada. Nie po to zainwestowałem w siebie swoje ciężko zarobione pieniądze by podnieść swoje kwalifikacje i poszerzyć zakres swoich umiejętności by na rozmowie kwalifikacyjnej zostać nazwanym "kolekcjonerem papierków", po prostu żenada. Łysy brygadzista, który miał mnie przyuczyć do fachu operatora CNC miał mnie głęboko w kiszce stolcowej i przydzielał mi zadania niezwiązane z moimi przyszłymi obowiązkami. Pusty jak dzwon burak i prostak. Pensja również żałosna i głodowa jak na odpowiedzialność tego fachu jakim jest operator CNC nawet jak na okres próbny. Sam zakład określiłbym jako "dziadowski" i komunistyczny, nawet ubrania robocze mają czerwone. Polski kapitał zakładowy z żałośnie niskimi stawkami początkowymi - po prostu Polska.

kos57

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie, wypłata jest zawsze na czas. Pewnie, że zawsze mogłoby byc lepiej, ale nie jest tak źle, jak niektórzy tu piszą...może nie chce im się pracować.

Mx
@kos57

Wypłata na czas no k..... Zaszczyt to ich zasrany obowiazek płacić na czas.

@kos57

Masz racje...ja też sie dobrze czuje w tej firmie...tą prace poprostu trzeba lubic.

JSPP

Najgorsza firma ever.. Pracodawcy nie szanuja pracowników, słabe warunki pracy o wszystko trzeba się dopominać. Traktowanie zwykłych pracowników jak ludzi niższego sortu. Pani prezes powinna się wiele nauczyć, szczególnie szcunku do drugiego człowieka

@paolo dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że takie warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały. Jednak ważne, że pełną o nich informacje otrzymałeś już na rozmowie kwalifikacyjnej i mogłeś świadomie podjąć decyzję o podjęciu lub nie pracy.

@paolo z Twojego ostatniego zdania wnioskuje, że w firmie obecnie nie pracujesz. Skąd masz informacje na temat warunków zatrudnienia i pracy? Czy może kiedyś byłeś pracownikiem Astromal? Jeśli tak, to jak dawno temu to było? Czy możliwe, że od tego czasu zaszły w firmie jakieś zmiany? Chętnie dowiem się więcej od osób obecnie zatrudnionych u tego pracodawcy.

paolo
@Marta

Ja tam byłem tylko na rozmowie rekrutacyjnej w czerwcu tego roku. Kierownik jasno powiedział jakie mają warunki odnośnie płacy, kar za źle wykonaną pracę i odzieży roboczej. Aż się za głowę załapałem. Już mniejsza o te śmieszne zarobki, ale czy to że pracodawca nie zapewnia odzieży roboczej i środków ochrony bhp nie podbiega pod jakiś paragraf? Tym bardziej, że jest tam praca w warunkach szkodliwych. Nikt o zdrowym rozsądku nie podejmuje się tam pracy. Znajomi też kiedyś tam pracowali i uciekali po paru miesiącach.

paolo

Najniższa krajowa, jeszcze jak się zatrudniasz to przez pierwszy miesiąc musisz sam zapewnić sobie odzież roboczą, śmiechu warte, później łaskawie dadzą ci rękawiczki, a jak se zasłużysz to może nawet spodnie. W dodatku praca w szkodliwych warunkach, a jak coś spartolisz to potrącają z pensji albo sobota za free. Dziwię się ludziom którzy tam pracują.

@Stalowyco masz na myśli mówiąc, że firma nie dotrzymuje obietnic, które padają podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Co takiego zdziwiło Cię po rozpoczęciu pracy? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenie z Astromal?

Stalowy

Jeśli myślicie o pracy w tej firmie to musicie mieć mocne/stalowe nerwy, trzymanie języka za zębami przed prezesem przez małe "p" to spory atut. Firma nie dotrzymuje obietnic podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podwyżka 50 gr. śmiech.

ŁaŁ ŁaŁ

Jest podwyżka 50 groszy po 4 latach pracy w tym smrodzie. moja stawka 12.50 brutto , dzięki szefie yyyyyyyyyy sorki dzięki rządowi mamy lepsze zarobki. Nie polecam za bardzo tej pracy ( jest ciekawa wiele rzeczy można zrobić z żywicy , jak powstają różne elemęty ) ale dbanie o pracownika chodzenie o proszenie rękawiczek ochronnych masek. Prezes nie szanuje pracowników tak samo robi jego synek .

Zostaw merytoryczną opinię o Astromal spółka z o.o. sp. k. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Astromal spółka z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Astromal spółka z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astromal spółka z o.o. sp. k.
2.7/5 Na podstawie 54 ocen.

Astromal spółka z o.o. sp. k.