Astromal Sp. z o. o.

Wilkowice

Opinie o Astromal Sp. z o. o.

anonim 2010-03-24 19:08:23
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak to w każdej firmie rodzinnej. Nie polecam!!!
Praca 2012-06-15 10:14:36
Witam,
szefostwo daje wielkie mozliwosci rozwoju znam kilka osób, które pracowały na produkacji i awansowały do administracji!
Tutaj leniuchować się nie opłaci, wynagrodzenie odpowiednie i co najważniejsze na czas!!!!
Gorąco polecam!!!!
sony 2013-04-25 20:37:45
Czy ty kiedyś pracowałeś w astromalu no chyba nie więc już mówię jak tam jest zarobki kicha najniższa krajowa szefostwo chmm niewiem co bierze szef ale ma dobry towar kierownictwo szatan szacun maja na białoruś no i wspomnę też że jak coś zepsujesz to płacisz grube pieniążki czołem niepolecam
Niunia 2013-05-08 16:04:42
Witam,jestem byłym pracownikiem tej firmy. Mogę powiedzieć tylko tyle,że praca owszem jest ciężka i nie dla każdego,na pewno nie dla leniwych,którzy myślą,że kasa sama z nieba spada.Można uzyskać naprawdę fajną pensję,ale trzeba chcieć i się wykazać.Gdyby nie fakt,że wyprowadziłam się na tyle daleko,ze mi się nie kalkulowały dojazdy nadal bym tam pracowała. Serdecznie polecam :)) A szefostwo jest super!!!! Zawsze interesują się pracownikami i gdy potrzeba a się do nich zgłosisz pomogą.
xxx 2013-06-03 19:52:47
Do Andrzeja - jeżeli chcesz pracować w SZKODLIWYCH warunkach za najniższą krajową w stresującej atmosferze gdzie nieważne ile byś wyprodukował to ciągle będzie mało to, możesz przyjść . A zepsuj coś choćby nieświadomie to płacisz od kilku dziesięciu zł do kilku tysięcy w zależności od wagi wyrobu i bez odwołania chyba że się zwolnisz. Umowa pierwszy miesiąc śmieciowa pużniej na czas określony. Popytaj osobiście pracujących tam. Jedyny plus to pieniądze na czas a raczej "zapomoga".(usunięte przez administratora)
byly pracownik 2013-06-06 09:05:55
Witam
(usunięte przez administratora) pracowala jeszcze za tzw dobrych czasow jak nachapales sobót i niedziel to zarobiłeś. Teraz chaamstwo wyzwiska przez pseudo prezesa od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp... Nie polecam. Osoby które przeszły z produkcji do administracji już sie pozwalniały.
Pozdrawiam
xxx 2013-06-10 13:11:46
Około 1400-1500 netto zależy ile sobót się pracuje, teraz nie ma w ogóle sobót.Proponuję szukać czegoś innego.
ja 2013-06-12 09:10:36
Soboty setki a malo teraz sobut sie robi. To co sie robilo w 6 dni teraz trzeba zrobic w 5
deut 2013-11-13 15:03:13
A nie prościej zadzwonić i zapytać?
Dane kontaktowe do kadrowej są na stronie www.
były obozowiec 2013-11-13 22:59:43
Trzeba zaznaczyć, że tam nie ma szkodliwych warunków.
Jak wiadomo było, że będzie kontrol to przez dwa dni było wietrzenie. Na dziennej zmianie zostawało kilka osób a reszta won na popołudnie.
Jak przychodziło do badań okresowych to nie jeden, zaznaczam nie jeden nie potrafił przejść SPIROMETRII!!!
MaxiKing 2013-11-25 19:49:10
Czyli jezeli trafiają się wolne stanowiska pracy nawet w biurze, to dlatego ze ludzie uciekają z tej firmy
Rogacz 2013-11-26 21:22:56
Nawet nie wysyłam CV bo szkoda mojego czasu na ich śmieszny HR. 3 etapy: I-wysłanie CV, II-rozmowa, III-propozycja pracy za 3tys netto
radek 2013-11-29 15:01:47
Pozdrawiam środkowym palcem szefa i pana z BHP którzy mnie obrażali i zwolnili przez to ze niby paliłem papierosy na nocnej zmianie chociaż ja nie palę.I(usunięte przez administratora) z RTM jesteś zwykłym konfidentem (usunięte przez administratora)
Maras 2013-12-01 11:29:28
Po rozmowie w Astromalu czuje sie intelektualnie zgwałcony. Pozdrawiam ich HR bitch, od razu zwolnić ;
fix 2013-12-04 20:00:07
Witam jeśli chodzi o etapy rozmowy to 3 etapy to teraz standard, a co do kwoty 3 tys netto to według mnie jest dobra stawka We Wrocławiu ludzie po studiach magisterkso-inżynierskich zarabiają niecałe 3000 brutto więc nie widzę tu złego.
Praca 2013-12-04 20:05:13
Jak musisz gdzieś pracować to ok ale w innym przypadku stanowczo odradzam.
dolina 2013-12-04 21:58:06
Jestem świeżo po rozmowach z firmą. Praca w biurze z 10 letnim stażem i językami obcymi to 2 500 netto plus premia uznaniowa, której nigdy nie zobaczę.
Praca dla stażystów po studiach, ale pani prezes za te pieniądze próbuje zdobyć fachowców. (usunięte przez administratora). Odradzam ludziom aplikowanie, bo proces rekrutacyjny to 3 etapy... tak jakby się znali na psychologii...
Iris 2013-12-04 22:21:00
W rawickim Rawagu nawet lepiej płacą....
max 2013-12-12 23:13:05
a można wiedzieć dlaczego Maras czujesz się intelektualnie (usunięte przez administratora) po rozmowie???
pracuś 2014-01-10 21:32:04
Tydzień temu podjąłem pracę atmosfera super, warunki pracy bardo dobre nie widziałem lepszych, gorąco polecam!
jobadvisor 2014-02-25 16:40:39
Popieram mario. Trzeba trochę popracować by wiedzieć, że to firma gdzie można się zahaczyć ale nie zostawać.
Beer 2014-04-02 13:39:34
Sedno korporacyjengo kitu: KAPITAŁEM FIRMY JEST JEJ ZAŁOGA. POSTAW NA SIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS! (usunięte przez administratora)
Kierownik Cyrku 2014-05-18 19:17:58
Powiem Astromal tyle, [usunięte przez administratora] sie tak z rekrutacjami ze lepiej poszukać sobie prace pod Poznaniem
Rekrut bubu 2014-05-27 21:51:32
Firmy maja problem z działami HR, armia psychologów bez doświadczenia w biznesie,jak również w zawodzie psychologa, krótko mówiąc bez żadnego doświadczenia. Poza szukaniem problemów u ludzi bo tego uczy sie psychologów, zajmuje się rekrutacją na wysokospecjalistyczne stanowiska biznesowe. Jak ktoś kto nigdy nie był u klienta, nie prowadził projektu w skali regionu-kraju, nie negocjował umowy ma zrekrutować pracownika. Ta nowo moda typu "badanie pojemności umysłu", "psychometryczne metody oceny kandydata" to maskowanie braku kompetencji w zakresie biznesu i branży do której szuka się kandydata. Wystarczy odbyć kilka spotkań z "rekruterami". Młodzi, bezczelni, wszystkowiedzący tylko nic nie osiągneli w biznesie. Brak kompetencji wieje jak z otwartej stodoły.
Czołg 2014-05-29 22:46:21
A mi ich nie szkoda, byłem, olał mnie a ja jego. Nie przejmuj się takie komenty bedą się pojawiać mysle coraz częściej. Obudzą się kiedyś z reką w nocniku.
Mini 2014-06-25 10:00:15
Czemu nie mówi się o tym, że to pracodawcy/rekruterzy często nie stają na wysokości zadania? Okazywanie znudzenia, nieodpowiedni do sytuacji strój, brak rozeznania w temacie, spóźnianie się, czy odbieranie telefonu podczas spotkania. To wszystko prawda, z tym, że często robi to właśnie ta strona zapraszająca na rozmowę!! Czemu nie mówi się o tym, że kandydata, jego czas i przygotowanie też należy szanować? Byłam świadkiem sytuacji, w których te wszystki zasady były łamane właśnie przez pracodawców, więc aż mnie mdli z obrzydzenia.
Nu pagadi 2014-06-25 10:02:48
Zawsze, kiedy rozmowę kwalifikacyjną prowadziłem z prezesem firmy dostawałem pracę. Rzetelnie i na temat trwała rozmowa, nawet jeśli nie posiadałem kwalifikacji zawodowych.
Kiedy jednak rozmawiam z rekruterami, to sytuacja wymyka się spod kontroli rekrutującego, i kończy rozstaniem.
Nu pagadi 2014-06-25 10:06:11
Rekruterzy udziwniają,bo chcą udowodnić ,że bez nich pracodawca nie znajdzie kandydata do pracy.
Nu pagadi 2014-06-27 10:26:16
Rekruter to taki filtr program antywirusowy co ma znależć na ciebie haki, wogóle to juz niech się nakryją obiema nogami. Jak gadać to tylko z Prezesem, właścicielem firmy...inaczej strata czasu
Nu pagadi 2014-07-01 13:15:37
Piłeś, kpisz, paliłeś maryche? Daj człowieka a znajdzie się na niego paragraf
Czołg 2014-07-23 11:56:46
Te pieniądze co proponują w Astromecie to kpina, Panie Prezesie...potrzebujecie murzynów albo desperatów do pracy
ktos 2014-07-23 13:22:14
Jedna z najlepszych firm w regionie, ale dla osób ambitnych i pracowitych, a nie dla leni i pasożytów, którzy myślą, że manna im z nieba sama poleci. Polecam osobom, które doceniają stałość zatrudnienia i kasę na czas.
Walec 2014-07-23 17:41:00
Dobry tekst, tylko ten wstęp ... bo region jest kiepski
white 2014-07-24 15:01:47
Powiało lizusostwem a może jakieś konkrety o firmie zamist o rekrutacji ?
Zassany 2014-07-26 20:06:32
Dobry koń to nie idota, po błocie nie pójdzie, złoży skarge na BHP.
pracownik 2014-08-07 17:52:55
dziadowska firma, wymagają dużo a płacą jak wszędzie, a przecież ludzie pracują tam w chemikaliach. poza tym liczą się tylko sztuki, najlepiej jak najwięcej oczywiście a jak coś (usunięte przez administratora)to twoja wina i trza za to zapłacić, lub jeśli się da naprawiaj se za darmo po godzinach. brak słów i nie polecam nikomu
Maniek 2014-08-08 12:26:13
Muszę wziąć kredyt 3tys, bo słabo mi płacą...gdybym zarabiał więcej tak chociaż z 370zł wiecej to bym odłożył, ale niestety to astromal
123 2014-08-11 23:04:11
Ej 2500 zł netto + ew premia (której częściej nie ma niż jest) dla inżyniera jakości z dobrą znajomoscią angielskiego, min 2 lata stażu i znajomoscią narzędzi jakości itd to jest kpina. Firma wygląda z zewnątrz przepięknie i te puchary ale tylko tu wygląda ładnie.
Bajerant I stopnia 2014-09-30 15:02:32
No comments. It's a fake. Ustawka ;)
pracownik 2014-10-05 19:13:51
Jest przerąbane pracuje już rok, na początku fajnie a potem coraz gorzej jest bo ciągle za mało robisz
Wania 2014-10-28 11:07:26
Ten wasz Dyrektor...ehhh
Miźek 2015-01-29 00:18:35
Zakres usług jaki świadczy Astromal naprawdę technologicznie przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Od różnego rodzaju laminowania po metodę wtrysku rtm czy frezowanie. Myślę, że klientów im nie brakuje, chociaż ciekawy jestem tego, czy to również przekłada się na stan konta pracowników. Dajcie znać, bo ciekawość mnie zżera.
kaja 2015-03-30 15:10:54
oki, czyli po prostu mają wszystko co potrzebne jeśli chodzi o takie techniczne rzeczy, faktycznie chyba pod tym wzgledem to nie mają sobie równych. Mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko w porządku tak naprawde, bo nie wiem już sama jak sie do nich dostać, czy teraz koniecznie będzie tak jak mówisz, czy warto inwestować w siebie.
Odp.czempion 2015-10-06 18:13:11
I ten ktoś ma szczeście że internet gwarantuje mu anonimowość bo tak jak pisałem łepetyną o forme z 3x i dla tego delikfenta na bank by się to zle skończyło.Można wiedzieć kto usunoł moją wczorajszą odpowiedz ?
były pracownik produkcja 2016-06-15 09:45:19
Astromal to złodziejstwo, niby premia 30% a i tak zarabiasz 1700 na reke. pracowałem prawie przez 3 lata. Żadnych podwyżek tylko patrzą żeby dołożyć roboty, sami namawiają do oszukiwania na matach po to żebyś więcej zrobił, gdzie tu kontrola jakości ? Na halach produkcyjnych nie ma klimy, co to średniowiecze ? Latem jest ok 30 stopni przez te opary jesteś jak na haju. Pozdrawiam Pana Prezesa dla którego już się nie liczy jakość sztuki wyprodukowanej. Nie polecam tej pracy !
pracownik 2016-06-15 10:05:16
Witam Prezesa, który pozwala na to co się dzieje w firmie. Już się dla nikogo nie liczy dobrze wykonana sztuka tylko ich ilość. Dziwie się że zagraniczne i polskie firmy kupują te sztuki. Pracuje 4 lata i zarabiam 1750 zł i w tym jest już premia 30%, śmiechu warte a i przeważnie jest tak że premii. Jak dostaniesz kartkę z wypłatą to można dostać zawał takie nędzne zarobki
pracownik 2016-06-16 09:08:33
Witam, nie polecam tej pracy. Pracuje już ok 4 lat, śmieszne pieniądze 1700 zł razem z premią 30 % ha ha ha. Przypadkiem popsujesz sztukę płacisz najmniej 200zł i każą Ci jeszcze przyjść w sobotę odrobić za darmo. Każą oszukiwać na matach i w technologi produkcji po to żebyś więcej zrobił a jak spierniczysz to się nie możesz potem wypłacić. Astromal to złodziejstwo dostaniesz kartkę to można zawału dostać. Nie szanują pracownika. Na hali latem jest ok 30 stopni powinna być klima w końcu nie żyjemy w średniowieczu.
bn n 2016-06-19 23:25:41
@procownik a nie jest tak przypadkiem że jak zniszczysz wieksza ilość to dopiero wtedy płacisz ????
Zostaw swoją opinię o Astromal Sp. z o. o. - Wilkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astromal Sp. z o. o.