Opinie o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Astromal spółka z o.o. sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Astromal spółka z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

Nu pagadi

Zawsze, kiedy rozmowę kwalifikacyjną prowadziłem z prezesem firmy dostawałem pracę. Rzetelnie i na temat trwała rozmowa, nawet jeśli nie posiadałem kwalifikacji zawodowych. Kiedy jednak rozmawiam z rekruterami, to sytuacja wymyka się spod kontroli rekrutującego, i kończy rozstaniem.

Mini

Czemu nie mówi się o tym, że to pracodawcy/rekruterzy często nie stają na wysokości zadania? Okazywanie znudzenia, nieodpowiedni do sytuacji strój, brak rozeznania w temacie, spóźnianie się, czy odbieranie telefonu podczas spotkania. To wszystko prawda, z tym, że często robi to właśnie ta strona zapraszająca na rozmowę!! Czemu nie mówi się o tym, że kandydata, jego czas i przygotowanie też należy szanować? Byłam świadkiem sytuacji, w których te wszystki zasady były łamane właśnie przez pracodawców, więc aż mnie mdli z obrzydzenia.

Czołg

A mi ich nie szkoda, byłem, olał mnie a ja jego. Nie przejmuj się takie komenty bedą się pojawiać mysle coraz częściej. Obudzą się kiedyś z reką w nocniku.

Rekrut bubu

Firmy maja problem z działami HR, armia psychologów bez doświadczenia w biznesie,jak również w zawodzie psychologa, krótko mówiąc bez żadnego doświadczenia. Poza szukaniem problemów u ludzi bo tego uczy sie psychologów, zajmuje się rekrutacją na wysokospecjalistyczne stanowiska biznesowe. Jak ktoś kto nigdy nie był u klienta, nie prowadził projektu w skali regionu-kraju, nie negocjował umowy ma zrekrutować pracownika. Ta nowo moda typu "badanie pojemności umysłu", "psychometryczne metody oceny kandydata" to maskowanie braku kompetencji w zakresie biznesu i branży do której szuka się kandydata. Wystarczy odbyć kilka spotkań z "rekruterami". Młodzi, bezczelni, wszystkowiedzący tylko nic nie osiągneli w biznesie. Brak kompetencji wieje jak z otwartej stodoły.

Kierownik Cyrku

Powiem Astromal tyle, [usunięte przez administratora] sie tak z rekrutacjami ze lepiej poszukać sobie prace pod Poznaniem

Beer

Sedno korporacyjengo kitu: KAPITAŁEM FIRMY JEST JEJ ZAŁOGA. POSTAW NA SIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS! (usunięte przez administratora)

jobadvisor

Popieram mario. Trzeba trochę popracować by wiedzieć, że to firma gdzie można się zahaczyć ale nie zostawać.

pracuś

Tydzień temu podjąłem pracę atmosfera super, warunki pracy bardo dobre nie widziałem lepszych, gorąco polecam!

max

a można wiedzieć dlaczego Maras czujesz się intelektualnie (usunięte przez administratora) po rozmowie???

Iris

W rawickim Rawagu nawet lepiej płacą....

dolina

Jestem świeżo po rozmowach z firmą. Praca w biurze z 10 letnim stażem i językami obcymi to 2 500 netto plus premia uznaniowa, której nigdy nie zobaczę. Praca dla stażystów po studiach, ale pani prezes za te pieniądze próbuje zdobyć fachowców. (usunięte przez administratora). Odradzam ludziom aplikowanie, bo proces rekrutacyjny to 3 etapy... tak jakby się znali na psychologii... (usunięte przez administratora)

Praca

Jak musisz gdzieś pracować to ok ale w innym przypadku stanowczo odradzam.

fix

Witam jeśli chodzi o etapy rozmowy to 3 etapy to teraz standard, a co do kwoty 3 tys netto to według mnie jest dobra stawka We Wrocławiu ludzie po studiach magisterkso-inżynierskich zarabiają niecałe 3000 brutto więc nie widzę tu złego.

Maras

Po rozmowie w Astromalu czuje sie intelektualnie zgwałcony. Pozdrawiam ich HR bitch, od razu zwolnić ;

radek

Pozdrawiam środkowym palcem szefa i pana z BHP którzy mnie obrażali i zwolnili przez to ze niby paliłem papierosy na nocnej zmianie chociaż ja nie palę.I(usunięte przez administratora) z RTM jesteś zwykłym konfidentem (usunięte przez administratora)

Rogacz

Nawet nie wysyłam CV bo szkoda mojego czasu na ich śmieszny HR. 3 etapy: I-wysłanie CV, II-rozmowa, III-propozycja pracy za 3tys netto

MaxiKing

Czyli jezeli trafiają się wolne stanowiska pracy nawet w biurze, to dlatego ze ludzie uciekają z tej firmy

deut

A nie prościej zadzwonić i zapytać? Dane kontaktowe do kadrowej są na stronie www.

Soboty setki a malo teraz sobut sie robi. To co sie robilo w 6 dni teraz trzeba zrobic w 5

xxx

Około 1400-1500 netto zależy ile sobót się pracuje, teraz nie ma w ogóle sobót.Proponuję szukać czegoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Astromal spółka z o.o. sp. k. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Astromal spółka z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Astromal spółka z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astromal spółka z o.o. sp. k.
2.7/5 Na podstawie 54 ocen.

Astromal spółka z o.o. sp. k.