Opinie o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Astromal spółka z o.o. sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Astromal spółka z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

bn n

@procownik a nie jest tak przypadkiem że jak zniszczysz wieksza ilość to dopiero wtedy płacisz ????

@bn n

odpowiedź : coś wyjdzie chociaż na jednej sztuce, na małym kawałku to do razu płacisz za malowanie. To nie jest tanie malowanie ok 100zł a tyle to nawet przez jeden dzień pracy nie zarobisz, będą zaś ci kazali jeszcze za darmo w sobotę przyjść.

Witam, nie polecam tej pracy. Pracuje już ok 4 lat, śmieszne pieniądze 1700 zł razem z premią 30 % ha ha ha. Przypadkiem popsujesz sztukę płacisz najmniej 200zł i każą Ci jeszcze przyjść w sobotę odrobić za darmo. Każą oszukiwać na matach i w technologi produkcji po to żebyś więcej zrobił a jak spierniczysz to się nie możesz potem wypłacić. Astromal to złodziejstwo dostaniesz kartkę to można zawału dostać. Nie szanują pracownika. Na hali latem jest ok 30 stopni powinna być klima w końcu nie żyjemy w średniowieczu.

Witam Prezesa, który pozwala na to co się dzieje w firmie. Już się dla nikogo nie liczy dobrze wykonana sztuka tylko ich ilość. Dziwie się że zagraniczne i polskie firmy kupują te sztuki. Pracuje 4 lata i zarabiam 1750 zł i w tym jest już premia 30%, śmiechu warte a i przeważnie jest tak że premii. Jak dostaniesz kartkę z wypłatą to można dostać zawał takie nędzne zarobki

były pracownik produkcja

Astromal to złodziejstwo, niby premia 30% a i tak zarabiasz 1700 na reke. pracowałem prawie przez 3 lata. Żadnych podwyżek tylko patrzą żeby dołożyć roboty, sami namawiają do oszukiwania na matach po to żebyś więcej zrobił, gdzie tu kontrola jakości ? Na halach produkcyjnych nie ma klimy, co to średniowiecze ? Latem jest ok 30 stopni przez te opary jesteś jak na haju. Pozdrawiam Pana Prezesa dla którego już się nie liczy jakość sztuki wyprodukowanej. Nie polecam tej pracy !

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Odp.czempion

I ten ktoś ma szczeście że internet gwarantuje mu anonimowość bo tak jak pisałem łepetyną o forme z 3x i dla tego delikfenta na bank by się to zle skończyło.Można wiedzieć kto usunoł moją wczorajszą odpowiedz ?

kaja

oki, czyli po prostu mają wszystko co potrzebne jeśli chodzi o takie techniczne rzeczy, faktycznie chyba pod tym wzgledem to nie mają sobie równych. Mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko w porządku tak naprawde, bo nie wiem już sama jak sie do nich dostać, czy teraz koniecznie będzie tak jak mówisz, czy warto inwestować w siebie.

Miźek

Zakres usług jaki świadczy Astromal naprawdę technologicznie przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Od różnego rodzaju laminowania po metodę wtrysku rtm czy frezowanie. Myślę, że klientów im nie brakuje, chociaż ciekawy jestem tego, czy to również przekłada się na stan konta pracowników. Dajcie znać, bo ciekawość mnie zżera.

Wania

Ten wasz Dyrektor...ehhh

Jest przerąbane pracuje już rok, na początku fajnie a potem coraz gorzej jest bo ciągle za mało robisz

Bajerant I stopnia

No comments. It's a fake. Ustawka ;)

Ej 2500 zł netto + ew premia (której częściej nie ma niż jest) dla inżyniera jakości z dobrą znajomoscią angielskiego, min 2 lata stażu i znajomoscią narzędzi jakości itd to jest kpina. Firma wygląda z zewnątrz przepięknie i te puchary ale tylko tu wygląda ładnie.

Maniek

Muszę wziąć kredyt 3tys, bo słabo mi płacą...gdybym zarabiał więcej tak chociaż z 370zł wiecej to bym odłożył, ale niestety to astromal

dziadowska firma, wymagają dużo a płacą jak wszędzie, a przecież ludzie pracują tam w chemikaliach. poza tym liczą się tylko sztuki, najlepiej jak najwięcej oczywiście a jak coś (usunięte przez administratora)to twoja wina i trza za to zapłacić, lub jeśli się da naprawiaj se za darmo po godzinach. brak słów i nie polecam nikomu

Zassany

Dobry koń to nie idota, po błocie nie pójdzie, złoży skarge na BHP.

white

Powiało lizusostwem a może jakieś konkrety o firmie zamist o rekrutacji ?

ktos

Jedna z najlepszych firm w regionie, ale dla osób ambitnych i pracowitych, a nie dla leni i pasożytów, którzy myślą, że manna im z nieba sama poleci. Polecam osobom, które doceniają stałość zatrudnienia i kasę na czas.

Walec
@ktos

Dobry tekst, tylko ten wstęp ... bo region jest kiepski

Czołg

Te pieniądze co proponują w Astromecie to kpina, Panie Prezesie...potrzebujecie murzynów albo desperatów do pracy

Nu pagadi

Piłeś, kpisz, paliłeś maryche? Daj człowieka a znajdzie się na niego paragraf

Nu pagadi

Rekruter to taki filtr program antywirusowy co ma znależć na ciebie haki, wogóle to juz niech się nakryją obiema nogami. Jak gadać to tylko z Prezesem, właścicielem firmy...inaczej strata czasu

Nu pagadi

Rekruterzy udziwniają,bo chcą udowodnić ,że bez nich pracodawca nie znajdzie kandydata do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Astromal spółka z o.o. sp. k. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Astromal spółka z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Astromal spółka z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astromal spółka z o.o. sp. k.
2.7/5 Na podstawie 54 ocen.

Astromal spółka z o.o. sp. k.