Opinie o MÖMAX POLSKA w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MÖMAX POLSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MÖMAX POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MÖMAX POLSKA w Bielany Wrocławskie

Iga

Dobry pracownik raczej nie narzeka na zarobki! Do tego bardzo dobra prac.

@Iga

ta jasne nie narzeka

wyluzowana

oj ludzie ludzie już się niesprzeczjacie ,przecież idą święta

święta
@wyluzowana

fakt idą święta . Przykre jest to że meble skasują ogromne prowizję za nic a inne działy dostaną ochłap lub też nic, to jest sprawiedliwość! Tak złego zarządzania to nigdzie nie ma chyba!

norbert
@święta

ale ta tej meblówce to jest fatalna obsługa , tragedia normalnie no nie milo tam u nich cos kupowac ,

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w poco. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Tak jasne administrator to napisał , szukacie głupków , żeby kadra kierownicza się coś dowiedziała o pracownikach.Przecież informacje o zarobkach są ściśle tajne.Oj kadro kierownicza brak mi słów na wasze niecne zamiary , ale sie nie udało

Stella

Może zaczniecie doceniać, że praca w bardzo dobrej firmie ma duże znaczenie?

@Stella

ta jasne dobra firma chyba płace na meblówce , a nie na faso , ale może wreszczcie bendą jakieś podwyżki Panie dyrektorze do dzieła , bo niedługo już nikt nie będzie tam pracował chyba , że Pan i Pana świta kierownicza już to widzę , jak pan jedzie z tymi wózkami wypchanymi po brzegi i świta hi hi

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MÖMAX POLSKA? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku QC Field Service Furniture North-East-Europe?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
dobry duszek

nie tylko tesco ale także selgros tam rządzi nie jakiś oktaś i jego działowe przydupasy wel czarna z tekstyliów ,ogólnie u niego na działach pracują same głupki co (usunięte przez administratora) na niego czyli trutnia za marne 2000 brutto plus premia dobrze ze juz tu nie pracuję i jestem w anglii

............
@dobry duszek

Dobry duszku co ty mówisz ,jak się nie chce pracować to trzeba wymyślać takie głodne historyjki, jakie ty wymyślasz.Godne pożałowania

klient
@dobry duszek

Bo oni tam pracują za grosze , bo nic sobą nie przedstawiają , no może na faso i na tekstyliach to są osoby , takie naprawdę no zakupy u nich to przyjemność , zaś dywany i meblówka tragedia

@klient

głombie tekstylia i dywany to jedno , czyli faso hahaaa

klient
@anonymous

ja tam nie pracuje i nie pracowałem , więc skąd mogę to wiedzieć , mówie to co widze

paweł

Drogi Mirosławie , moim zdaniem tutaj ludzie szukają informacji na temat pracy w tej firmie , zarobki itp , i jak ogólnie się pracuje, a nie tego co Pan sądzi na temat koleżanki czy kolegi z pracy , administrator ten wpis powinien usunąć . Pana wpis jak dla mnie jest wręcz żałosny i dziecinny , wstyd normalnie

wrocław

Święte słowa , nie szukamy tu informacji podobnych jak ta , tym bardziej ze to nie facebook , tam se pisz do koleżanki , choć na miejscu tej Pani zgłosiłabym to do administratora , ale wiadomo najlepiej pisaćanonimowo , publicznie nie miałbyś odwagi, chyba można się domyśleć jak wygląda praca w tej firmie

śmieszny i żałosny hahaa

Piti

Chyba pracujemy w innej firmie

szybko i wsciekle
@Piti

niestety w tej samej , po prostu pozory mylą

Przymulona 999

Absolutnie nie wycieram sobie Pana imieniem mojej twarzy ,nastąpiła tu po prostu przypadkowa zbieżność Imion , po prostu użyłam złego pseudonimu do wyrażenia swojej opinii o ludziach na tym sklepie.Jeżeli czuje się Pan pokrzywdzony tym faktem to z góry muszę Pana przeprosić za to powinnam podpisać się np. przymulona 999:), ale opinię też mogę sprostować nie wszyscy ludzie kapują na tym sklepie tylko trochę większa połowa .

Mirosław

na jakim dziale nie było obsługi chyba na meblówce

teraz rządzi tu Praktiker

locek

Oni płacą 2300 brutto czy na rękę?

@locek

brutto kolego brutto

m9

Ciekawo ,kiedy faso się zbuntuje, ale tam pracują ludzie ,którym widocznie taka sytuacja odpowiada.Jest nowy dyrektor ,to powinni iść walczyć o swoje ,a meblówce powinni zabrać ze 2000 brutto i dać dla faso i magazynu na podwyżki. Może nowy dyro zrobi z tym porządek .

@m9

zgadzam się z każdym słowem

,,,,,,,,,,,,,,,,

meblówka ma całkiem dobrze około 6.000 brutto , jak wyrobi target , a faso ma 2.000 brutto

m9

w sumie ja bym tam w tym sklepie nie narzekała na zatrudnienie, obserwujecie rynek i trendy. meble, akcesoria do wnętrz, tekstylia domowe, dywany online i podobny asortyment tego gatunku jest teraz z kwestii sprzedazy online coraz bardziej rozchwytywany

@m9

koleżanko, trendy..... pytam się jakie? Chyba chińskiej tandety, nisko jakościowego towaru ! Sprzedaż online .....ciekawe gdzie to widziałaś na pewno nie w tym sklepie :)

ciekawostka

meblówka ma całkiem dobrze, a faso jest ruchane w (usunięte przez administratora) bez wazeliny,ale to wina pracowników faso , bo nie walczą o swoje.Albo starajmy się o podwyżkę , albo szukajmy lepiej płatnej pracy pozdrawiam

..................
@ciekawostka

jak się nie chce pracować to można szukać innej pracy , lepszej bynajmniej pod względem finansowym niektórzy ludzie wracają i nie narzekają na swój los

ciekawy
@..................

Raptem jeden tylko wrócił :P a więcej się osób zwalnia, ludzie maja juz dosc w tej firmie tego obiecywania i mydlenia oczów to ludzie zarządzający tym sklepem umieją najlepiej ale nic innego :)

Bblll
@ciekawy

Coraz większe wykorzyatywanie pracowników! Wymagają coraz więcej rzeczy a stawki nie chcą podnosić.

@Bblll

Kolego wszędzie trzeba robić ,więc jak ci żle to szukaj gdzie indziej .Wszędzie dobrze gdzie nas niema .

Bblll
@Bblll

Dlatego wiecej osòb się zwalnia,nikt tam nie chce pracować a jesli już to tylko przejsciowo :) Wielkie brawo dla zarzadzajacych tym sklepem :)))

ciekawostka

Nieumiejetność zarządzania tym sklepem jest tak ogromna, że większa ilość personelu już się zwolniła.Nikt tam nie chce pracować. Dają ludziom jakąś śmieszną podwyżkę,aby już nikt się więcej nie zwalniał (śmiech na sali!!!) a nie wspomnię juz o klientach któży są już zdegustowani zakupami w tym sklepie jest ich coraz mniej! Kadra menedżerska razem z niekąpetentnym niby dyrektorkiem do wymiany! Przykre to jest ale prawdziwe.

...
@ciekawostka

od odkryłeś amerykę

,,,,,,,,,,,,,

był lider i nie ma lidera za mała kasa, a za duże wymagania,na razie zostaje stary lider z dużą ilością godzin do wypracowania, czekamy na nowego z utęsknieniem

mmmmmmmmmmm

Swięta prawda

łoś

ciekawe kto przyjdzie do tego burdelu robić

...........

ludzie weście się do roboty, a nie (usunięte przez administratora) jakieś farmazony pani a jak nie chcesz pracować to nie pracuj i idz do nowej

Zostaw merytoryczną opinię o MÖMAX POLSKA - Bielany Wrocławskie

MÖMAX POLSKA
3.1/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Bielany Wrocławskie
  • NIP: 8971782481 KRS: 0000420014