poco

Wrocław

Opinie o poco

były pracownik 2015-03-11 21:21:07
Pracowałem w sklepie POCO na Bielanach Wrocławskich miało być tam tak fajnie jak w sklepach POCO w Niemczech a okazała się jedna wielka poraszka. Osby z niemiec które oddelegowano do pracy nie mają żadnego pojęcia jak prowadzić taki sklep w Polsce, chcieliby najlepiej płacić marne grosze pracownikom wiele obiecywali jak to pieknie będzie jaki super rozwój a okazało się inaczej traktuja ludzi jak śmieci!Jeśli ktoś za dużo mówi i upomina się o swoje to zaraz zwalniają wymyślając pretekst.Kadra kierownicza którą przyjęto kiedyś z TESCO knie ma pojęcia o zażądzaniu ludzmi,zreszta czego oczekiwać od osób którym słoma z butów wychodzi i dostali się tylko po znajomości. Obecnie pracuje w innej firmie i bardzo cenie sobie swoją pracę super pieniądze, fajne traktowanie przez szefostwo nie nażekam.Sklep POCO odradzam, nie pilecił bym tam pracy nawet swojemu największemu wrogu!
dobry duszek 2016-01-13 23:41:13
nie tylko tesco ale także selgros tam rządzi nie jakiś oktaś i jego działowe przydupasy wel czarna z tekstyliów ,ogólnie u niego na działach pracują same głupki co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na niego czyli trutnia za marne 2000 brutto plus premia dobrze ze juz tu nie pracuję i jestem w anglii
zainteresowany 2016-01-21 00:07:23
ciekawe co jeszcze ludzie wymyślą i napiszą jak się nie podoba to nie pracujcie tam można robić gdzie indziej wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
............ 2016-04-09 23:27:30
Dobry duszku co ty mówisz ,jak się nie chce pracować to trzeba wymyślać takie głodne historyjki, jakie ty wymyślasz.Godne pożałowania
Krystyna 2016-04-14 08:34:52
Byłam 13.04 2016r. na zakupach w dziale meblowym i zostałam bardzo mile zaskoczona. Obsługiwała mnie sprzedawca nr 1078 , pani ta powinna być wzorem i przykładem. Uśmiech ,fachowe wyjaśnienia i odpowiedź na wszystkie pytania.Tak trzymać !!!. Dziękuję za udane zakupy.
Krystyna K.
mmmmmmmmmm 2016-04-22 13:11:39
żałosne może to sprzedawca chwali się jaki to jest uczynny żeby zaplusować u Pana Dyrektora
mmmmmmmmm 2016-04-26 18:57:57
wyszkolić dobre skończ mówić te głupoty .Masz gadane to wciskacz ten chłam klientowi i dostajesz te marne grosze 10 każdego miesiąca
pracownik 2016-04-29 18:05:30
Pracowałem w tym sklepie i zdecydowanie wszytskim odradzam!Zarobki marne, mobbing, Pan Dyrektor uważa że dając poracownikiem 100zł brutto jest w stanie ich jeszcze bardziej wykożystywać, zero kultury z jego strony słoma z butów wystaje dostał sie do koryta i mysli że jest nie wiadomo kim a w prawdzie jest zwykłym szaraczkiem. Jeden kierownik przydupas Dyrektorka. Odradzam pracę w tym obozie!!!
. 2016-04-30 22:30:14
co to za kierownik podaj imię
mmmmmmmmm 2016-05-02 22:56:05
Iza przestań już szkalować ludzi, jak dobrze ,że już tu nie pracujesz,zawsze byłaś i jesteś fałszywa
mmmmmmmmmmm 2016-05-12 15:21:03
jak jesteś taki odważny to podaj imię frajerze
mmmmmmmmmm 2016-05-15 21:55:23
jak dobrze ,że kończę już pracę w tym sklepie we wtorek Pan dyrektor nawet mi groził,że mi nie da zwolnienia za porozumieniem stron i muszę pracować jeszcze tydzień do wtorku ,bo nie ma kto pracować za te marne grosze.Chciał mnie zatrzymać 100 złotową podwyżką po prostu śmieszne
........... 2016-05-15 22:12:27
ludzie weście się do roboty, a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakieś farmazony pani a jak nie chcesz pracować to nie pracuj i idz do nowej
Gość 2016-05-20 17:03:07
widzę że poszukują lidera działu handlowego, możecie coś napisać o tym stanowisku?
łoś 2016-05-22 22:44:36
ciekawe kto przyjdzie do tego burdelu robić
mmmmmmmmmmm 2016-05-24 19:24:42
Swięta prawda
,,,,,,,,,,,,, 2016-06-18 23:14:29
był lider i nie ma lidera za mała kasa, a za duże wymagania,na razie zostaje stary lider z dużą ilością godzin do wypracowania, czekamy na nowego z utęsknieniem
ciekawostka 2016-06-23 14:09:30
Nieumiejetność zarządzania tym sklepem jest tak ogromna, że większa ilość personelu już się zwolniła.Nikt tam nie chce pracować.
Dają ludziom jakąś śmieszną podwyżkę,aby już nikt się więcej nie zwalniał (śmiech na sali!!!) a nie wspomnię juz o klientach któży są już zdegustowani zakupami w tym sklepie jest ich coraz mniej!
Kadra menedżerska razem z niekąpetentnym niby dyrektorkiem do wymiany!
Przykre to jest ale prawdziwe.
... 2016-06-23 17:12:19
od odkryłeś amerykę
ciekawostka 2016-06-26 13:36:35
meblówka ma całkiem dobrze, a faso jest ruchane w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez wazeliny,ale to wina pracowników faso , bo nie walczą o swoje.Albo starajmy się o podwyżkę , albo szukajmy lepiej płatnej pracy pozdrawiam
.................. 2016-08-08 23:26:08
jak się nie chce pracować to można szukać innej pracy , lepszej bynajmniej pod względem finansowym niektórzy ludzie wracają i nie narzekają na swój los
ciekawy 2016-08-14 10:54:14
Raptem jeden tylko wrócił :P a więcej się osób zwalnia, ludzie maja juz dosc w tej firmie tego obiecywania i mydlenia oczów to ludzie zarządzający tym sklepem umieją najlepiej ale nic innego :)
m9 2016-10-18 22:03:15
w sumie ja bym tam w tym sklepie nie narzekała na zatrudnienie, obserwujecie rynek i trendy. meble, akcesoria do wnętrz, tekstylia domowe, dywany online i podobny asortyment tego gatunku jest teraz z kwestii sprzedazy online coraz bardziej rozchwytywany
m9 2016-10-29 19:48:19
koleżanko, trendy..... pytam się jakie?
Chyba chińskiej tandety, nisko jakościowego towaru !
Sprzedaż online .....ciekawe gdzie to widziałaś na pewno nie w tym sklepie :)
,,,,,,,,,,,,,,,, 2016-11-26 11:28:01
meblówka ma całkiem dobrze około 6.000 brutto , jak wyrobi target , a faso ma 2.000 brutto
m9 2016-11-26 14:53:47
Ciekawo ,kiedy faso się zbuntuje, ale tam pracują ludzie ,którym widocznie taka sytuacja odpowiada.Jest nowy dyrektor ,to powinni iść walczyć o swoje ,a meblówce powinni zabrać ze 2000 brutto i dać dla faso i magazynu na podwyżki. Może nowy dyro zrobi z tym porządek .
123456789 2016-12-07 15:22:47
zgadzam się z każdym słowem
Zostaw swoją opinię o poco - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie poco