Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poznańskie Newsy

KuciapaAdasiek reaktywuje Dystrybucje Polska.Dogadał się z Rudym i Grubasami.Skok w przyszłość i jakość na najwyszszym poziomie.

Bn
@Poznańskie Newsy

Poważnie skąd te newsy?

Elma
@Poznańskie Newsy

Super nareszcie doczekać się nie mogę standardów przyjętych u najlepszych z Krakowa termin płatności 60 dni od wystawienia faktury czyli w praktyce 75-80 dni a jak szybciej chcesz kasę to a i owszem jest ale musisz zaniżyć fakturę o 10-11 % czyli tzw. faktoring a w rzeczywistości haracz . Przestańcie pisać bzdury musieli by oddać długi a raz pozyskanych pieniędzy się nie oddaje .

Helena

Słuchajcie uważnie mości kartelowcy. Najlepiej będzie jak pójdziecie na swoje forum lizać du.p.y waszym cudownym szefem zapchlonego kartelu. Tam wychwalajcie swoje nieróbstwo i wywożeniu całego nakładu na skup, dawanie łapówek w zamian za wzorowy kolportaż. A to forum zostawcie w spokoju. Próbujecie odwrócić uwagę od syfu który codziennie robicie. Ale już nie długo. Wasz guru i tak wydy.ma was. W najmniej odpowiednim dla was momencie.

Pluton
@Helena

No bo we Wrocławiu kolportaż nie idzie. Pawełkom zabrali jysk i Carrefour to się uszczupliło na makulaturze i to sporo. Zasrana stokrotka nie zrekompensował strat na skupie. A jak im za chwilę Tesco odpadnie to klapa jak się patrzy. No a Ikea....zapomnij

CIASTKO
@Pluton

No i zapomniałeś dopisać o takiej jednej z Wałbrzycha. To jest dopiero ziółko-najlepsza koleżanka naszej ulubionej Beatki.

Domekk
@CIASTKO

Nie ważne czy Wrocław czy ten Wałbrzych. Ściema trwa wszędzie. Oby szybko inne firmy załatwiła kartel do końca. Wolę pracować dla grubasów niż dla BŻ

Kunta
@Domekk

Pierdoly piszecie a prawda taka że nie nadajecie się do niczego.

@Kunta

Idź do swojego mentora fraje.rze nie pasuje ci że ktoś mówi o kartelowskim procederze wywozu całego nakładu na skup. Czas wasz się kończy

@Hools

Co alfiki obiecali złote góry, przypomnij sobie w dp chyba też obiecywali. Ludzka głupota nie zna granic....

@Piotr

Naucz się czytać że zrozumieniem tempaku. Ty chyba tylko znasz trzy słowa skup,łapówka i Beatka. Napisałem że wolę z grubasami robić niż z ctrl,co nie znaczy że mi coś obiecali. Pajac

Yeti
@Piotr

Głupota? Spójrz w lustro to zobaczysz głupotę. Nic nie umiecie robić tylko na skup jeździć. A boguś to (usunięte przez administratora) nie gorszy od naczelnego pseudo ulotkarza

Bumerang
@Yeti

Ty chyba do lekarza musisz iść bo pewnie ślina z gęby cieknie z tej nienawisci

Hektorr
@Bumerang

Ktoś słusznie napisał na tym forum żeby kartelowcy poszli sobie na własne forum. Więc przyjacielu dobra rada...Idź na swoje zakłamane forum i pisz o swoim skutecznym kolportażu a nie próbuj tutaj modlić innym oczy. Prawda o waszym roznoszenia ulotek już jest prawie wszystkim znana. Tutaj nikt nie obróci oszustwa na prawdę. Wal swoją ściemę dalej...zostaniesz z tego rozliczony. Wtedy ani Beatka ani Rafałek ci nie pomogą tylko Ciebie oleją. Miłego dnia

Norek
@Hektorr

Ściema to każdy wali co pracuje dla ogólnopolskich wyzyskiwaczy. A ty byłeś pewnie nr1 tylko teraz nakład poszedł to bijesz pianę i tupiesz nóżkami że złości hyhyhyhy

Air
@Norek

Koleżko proszę opuścić to forum. Zrób to bo psujesz powietrze.

@Norek

A Ty pewnie kogoś wygrałeś bo byłeś podrzędnych podwykonawcą z Koziej Wólki ale dobrze komuś pisałeś d.upe i przez Ciebie kogoś wywalili. Spadaj frajerz.e

@Pluton

Pawelki jakby nie było to jeszcze robią, ale czołowy kolporter Wrocławia Pan sebuś to jest dopiero mistrz świata i okolic, on to dopiero jest as nad asami. Uloteke rozniesiona przez niego zobaczyć to jak śnieg latem......

Bohun
@Prawda

Nie znam chłopa ale pewnie ma parasol ochronny. Niestety ja takiego nie mam ale wiem że są ludzie którzy nic nie robią a im przechodzi głównie z dużych miast

Qq
@Pluton

Co z tym Tesco? To prawda, to zostaną mi jakieś ochłapy

cvbn
@Qq

Tak. Tesco do końca września - tylko.

Teska
@cvbn

Przez lata ulubiony klient wszystkich podwykonawców

@cvbn

Wiesz kto weźmie to Tesco? W całym kraju?

Wiesniak
@Frost

Tesco wstrzymuje kolportaż na jakiś czas. Teraz niektórzy mogą połączyć abc z delikatesami centrum. Hehehehe ale co tam za 50 zł opłaca sie. Proponuję wdrożyć program PODWYKONAWCA +.

WIRUS
@Wiesniak

(usunięte przez administratora)kiedy zaczynasz pakietowanie?? A przepraszam Pana imperatora nie ma co pakietowac . hahahaha jeszcze trochę i podzielisz losy dystrubucji polskiej . Powodzenia

Cvbn
@Frost

Tesco chwilowo wstrzymuje dystrybucje a ty frost co roznosisz ?

Antoni
@Cvbn

Tesco wypada z Polski . To Koniec tej sieci .

Rolerkoster
@WIRUS

(usunięte przez administratora)teraz będzie pakietował wkłady do trumienek i znicze .

@Rolerkoster

Przestańcie to nie jest śmieszne jak możecie tak się nabijać z ludzi

Ups
@Kasia

Beti dogaduje się z kotem??

@Cvbn

BRW, Leroy Merlin, Auchan, Agata

Jaro
@Frost

Słyszałem, że (usunięte przez administratora)z alfy łykają delikatesy i groszki, w końcu będzie się działo

DronTV
@Jaro

Łykają ale sobie nawzajem .....

Alf
@Jaro

Chyba delicje i groszki w czekoladzie.

Ani mru

Widzę że kabaret trwa nadal.Dobrze ta forma rozrywki jest bardzo ceniona przez ludzi.

Anonymous
@Ani mru

Kabaret to Jest przy roznoszeniu katalogu na Poznaniu

Ikar
@Anonymous

Jak wszędzie ważne ze klient zadowolony:)

Super
@Ikar

Ikea wszędzie idzie dobrze. Jeszcze kilka dni i będą duuuuuuuuuze pieniążki

@Super

Ale chyba w lotto, bo za Ikeę na pewno nie będą duże

Tedy

Co tam słychać u miekkiej parówy Bodzia? Nadal żeruje na GT i jego kasie ? Ciekawe kiedy GT otworzy oczy i zobaczy z kim ma doczynienia?

Bumer
@Tedy

A jak im idzie Ikea w Poznaniu

Pablo
@Bumer

Ściemniają ile się da...

@Pablo

ale przechodzi czy mają dym

Pablo

pewnie przechodzi

@Tedy

Bodzio robi w Poznaniu Ikeę , Znalazł podwykonawcę i ma się dobrze, bo na pewno nie zapłaci jemu.....

Hiacynt
@Franiu

dziwię się podwykonawcy, który poszedl na wspolprace z bodziem... ten czlowiek ma oszustwo na twarzy wypisane, zycze podwykonawca aby tej wspolpracy nie stracil, gdyz szkoda ludzi

@Hiacynt

Tzn odradzasz wszelkie "biznesy" z Alfa?

Karolina połudnowa
@Frost

@ frost czy jak ci tam , alfusy płacą i to szybko i co by o nich nie napisali można tylko żałować że mają mało pracy . PS. Jak widać z co drugiego piszącego na tym forum wlazł prawdziwy demon klawiatury napompowany testosteronem bohater taki co to on nie może i na dodatek zabija wzrokiem a realu to miękkie fryty jesteście na co dzień wchodzące w brązowy otwór swoich panów . Wstyd !!!!

Były pracownik dp
@Karolina połudnowa

Alfuski wiem jaki mają stosunek Podwykonawcy którzy biorą od was zlecenia.... Zero kolportażu i tyle przejdzie to przejdzie nie to nie. Czym chcecie zablysnac wpisami...?

nikes
@Były pracownik dp

Rafał Sz pracuje dalej dla ctrl ?

@Karolina połudnowa

....a świstak siedzi i zawija w sreberka...

@Karolina połudnowa

P.S . Wypisz wymaluj opis bodzia miękkiej fajki... po tym wpisie wierzę ci, że go doskonale znasz...

Karolina południowa
@Warszawiak

Widzisz warszawiak a możne słoiku z pomidorową , Bodzia nie znam osobiście i nie muszę znać ale to ty wpisujesz się doskonale w podany przeze mnie opis .

@Karolina połudnowa

karolina, czy jak ci tam, ty się dobrze czujesz?

Karolina południowa
@Frost

Frorst chciała bym ci podziękować za troskę jaka mi okazujesz pytając o stan mojego zdrowia , to niespotykane w dzisiejszych czasach jak obcy człowiek może troszczyć się o innego obcego sobie człowieka . Jeszcze raz dziękuje . A skoro pytasz to odpowiadam czuje się świetnie , wszystko w normie nawet nie mam zaparcia stolec w nornie czego i tobie życzę . Jednocześnie rozumiem , że tajemna wiedza tego forum " who is who " nie przytłoczyła twojej osoby i nie rzuciła na kolana i możesz pomykać żwawym krokiem z paczką reklam wzorowo kolportując powierzony ci nakład .

@Frost

Karolina żyje w niedoczasie, dlatego pewnie nie ma pelnej wiedzy

@Karolina południowa

Wpadnij to zobaczysz. Przy okazji lasów pełno, do gór blisko, a jak najdzie ochota to i do Czech skoczyć można. No i kolportaże robione wzorowo.

Koralina południowa
@Frost

No i super i tak trzymać . Pozdrawiam .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Ostrożnie

Uwaga, EGO bodzia miękkiej fajki jest tak duże, że łatwo na nie nadepnąć

@Ostrożnie

Dajcie spokój chłopakowi.... jeszcze będzie się moczył w nocy....

@Ostrożnie

Chodzi o Wołodźkę z Alfy, czy kogoś z CTRL System?

Ostrożnie
@Frost

Pewnie, że chodzi o alfusa!

Klops
@Ostrożnie

Po tym jak rozłozyla się dystrybucją zmienili teoretycznie nastawienie do podwykonawców teraz my to nie chamy ale partnerzy biznesowi hehehe

@Klops

Fraj...erzy biznesowi.????

Ciekawy

Działa ktoś w sprawie dystrybucji polskiej? Są jakieś pozytywne wieści.

PRAWDA

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/postmaster-ma-nowego-wlasciciela,43753 zobaczcie jak pięknie pisał jeden z nowych właścicieli PM w pazdzierniku.. M.H Rozpoczyna się nowy rozdział w działalności PostMastera. Planujemy stale rozwijać naszą ofertę m.in. dzięki dodatkowemu doświadczeniu właścicieli w zakresie branży IT, logistyki, rynku nieruchomości czy też prowadzenia różnych sieci franczyzowych oraz agencji reklamowych, a jednocześnie podnosić jakość świadczonych przez nas usług. To ludzie tacy, jak nowi właściciele wiedzą najwięcej o tym, co należy robić żeby jakość kolportażu była najwyższa z możliwych. Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby stworzyć najlepszy i najbardziej profesjonalny podmiot na rynku, gotowy sprostać również potrzebom klientów w zakresie kreacji komunikacji marketingowej oraz wyzwaniom nowych technologii" HEHE PODWYŻSZA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG :D WIDAC WŁAŚNIE CO ZROBILI Z CTRL - ZNISZCZYLI POST MASTERA - STRACILI KLIENTOW CRF NETTO, ZA CHWILE STRACA PEWNIE OBI I CASTORAME TO ZOSTANA KLIENTAMI TYPU DELIKATESY CENTRUM :D CIEKAWE ILE IM IKEE KARY NALOZY. ZA TĄ JAKOŚ JAKA POKAZUJA W TYM ROKU TO POWINNI NIE DOSTAC ZŁOTÓWKI OD IKEE PLUS POWINNI ZWRÓCIC KOSZTY DRUKU!!!

@PRAWDA

Jak polega na ikee to po nich to samo abc.

Kasieńka
@PRAWDA

Prawda jest taka , że Post Master to firma wydmuszka bez struktur sprawczych czyli żeby było jasne nie maja"roboli " do noszenia gazet . Nie maja bo ich wyrzucili na zbity ryj bo jak ładnie to tłumaczyli " zmiana strategi biznesowej " w zamian za to wprowadzili tych najlepszych z CTRL-a ( najlepszych w szybkim ładowaniu kontenerów skupowych ) . Pytanie jest czy P.M. coś traci ?otóż nie traci NIC bo nakład przechodzi do następnej firmy wydmuszki typu abc , nl. itp. a dziewczęta i chłopcy dalej nic nie robią przepraszam za nic kasy nie ma a ładowanie kontenerów to tez ciężka praca . Pomyślcie ilu pośredników siedzi na jednej reklamie ilu kolesi zgarnia kasę a wy na końcu tego łańcucha pokarmowego dostaniecie swoje ciężko zrobione 2 grosze .

@Kasieńka

Zlecenia posta przejmuje sky takie małe sprostowanie także kartel stracił obojętnie w jaki sposób Tesco Carrefour Netto,Jyska, nie robi MediaEx, Neoneta To chyba dużo.

Połowę Carrefour :)

@Kasieńka

Tak było , jest i będzie 2 gr i koniec. A pisać możecie ile chcecie i co chcecie. Zawsze znajdzie się podwykonawca , który zrobi np. Ikeę . I nie będzie narzekał.

@Franiu

No bo jeżeli max stawka dla klienta ma 3 z przodu... zepsuli rynek. A pewnie przy takich olbrzymich nakładach proponują poniżej 3 groszy.

Ale jaja.....

Szkoda gadać
@Ale jaja.....

To nie jaja ale jakość jaka serwują firmy ogólnopolski...

Joker
@Szkoda gadać

Nie firmy ogólnopolskie tylko ctrl post m czy abc czyli kartel który zgarnął całość rynku reklam. I pozwala swoim poplecznikom na samowolke. Czas się zabrać do roboty Panie SZ .

Szlachcic
@Szkoda gadać

Ale ogólnopolski firmy nie wyrzucają 40 ton gazet na skup tylko ludzie którzy nie chcą pracować tylko iść na skróty. Mają dodatkowo przyzwolenia na swoją pseudo robotę i wszystko się dobrze kręci. A tu nagle taki numer. Teraz na pewno ktoś się temu przyjrzy....

@Szlachcic

To gdzie słynny dział kontroli wewnętrznej. Z artykułu wynika że gazetki nie pokazują się od miesięcy. Zresztą u mnie w miejscowości to samo. Zero kolportaż gazetek słynnego kartel. Jakość ponad wszystko

Chojrak
@anonymous

Dział kontroli wewnętrznej działa tylko dla niepokornych . Poplecznicy pseudo dyrektorów jak np. W Poznaniu wywodzą na potęgę wszystko co mają. A erfał na to pozwala bo pewnie działe dostaje. A cwaniak jareczek teraz gosie wywalił bo przecież główny anty kontrolowiec był a teraz już nie jest.....ciekawe jak to dalej będzie

Pumpernikiel
@Chojrak

Może skończy się prywatne poletko rafałka w Wielkopolsce

Brawo
@Ale jaja.....

Brawo. Oby Więcej takich filmów

Wojownik
@Brawo

Może teraz ta zaraza przeniesie się na inne województwa i zakończy panowanie tego znienawidzonego kartelu

Obserwator
@Pumpernikiel

Nie tylko Rafałka pora aby inni którzy biorą kasę ruszyli tyłki do roboty . Może skończy się nieróbstwo najlepszych pod okiem ich przełożonych I działu kontroli jakości ,której brakuje nie tylko w Wielkopolsce.

Lon
@Obserwator

To chyba wszystko żeby wykończyć posta i abc.

@Lon

Agencja detektywistyczna działa na czyjeś zlecenie. Może klient sam to zlecił a może...

Lopek
@anonymous

Tarcia wewnątrz w kartelu....bez ściemy....A gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....kasę.

Nnnn
@Lopek

Niech się zetrą wszyscy będzie spokój Kartel i cała reszta

@Nnnn

Niech szanowni klienci na przetargach zgadzają się na stawki 1.5gr 2gr 2,5gr to dalej to będzie tak wyglądało

@Obserwator

Dokładnie w Warszawie jest dopiero sielanka

Światło
@Prawda

Klient się zgadza a podwykonawcy biorą wszystko .Przecież się zrobi .....kolejną wyrzutkę.Jeszcze chwila i sklepy przejrzą na oczy i przestaną w ogóle wolumen dawać bo i po co jak wszystko najlepsi na skupił cykl wywożą a i kasa będzie za nic.

@Chojrak

Śledzę forum regularnie, ale Waszego slangu wciąż nie potrafię odczytać. Jestem podwyonawcą na Śląsku, z baardzo dużym stażem, robimy, jak pewnie Wy wszyscy po podłych stawkach wszytsko co wrzucapodwykonawca "kartelu". Kto to Rafał, Gosia? Dyskusja się toczy tylko o Wielkopolsce? Jeśli ktoś jest zainteresowany to może priv, albo forum ulotek (niewiele się tam dzieje niestety)? Uważam, że my, na tym samym poziomie w łańcuchu pokarmowym powinniśmy się trzymać razem. Skoro kartel się trzyma, to my tym bardziej powinniśmy.

Tadek z Okolicy
@Światło

Gazetki są ok jeżeli są roznoszone ale ekipa co została to jest problem. Zauważyłem ze po wielkiej fuzji kolportażu nie ma!!! Co najlepsze w tym wszystkim polecili ludzi którym jeszcze zależało. Ciekawe co z Ikea będzie pewnie niektórzy trzesa już porami. Zobaczymy od poniedziałku

Wrocław
@Tadek z Okolicy

Wrocław i dolny slask ciekawe kto to zrobi ikea w 3 tyg! Jak oni gazetek nie roznosza to beda katalogi roznosic heh

Wrocław
@Wrocław

Już potracił ctrl czy post master klientow netto i carrefoura niech dalej trzymaja nie robów.

On
@Wrocław

Bo tu jest prosta zasad czy gorzej robisz tym lepiej stoisz.

Grom
@On

Bo dajesz w łapę temu komu trzeba a towar na skupik ... to nie tylko Wrocław ale i okolice czyli Beatka w roli szefowej

Humys
@Grom

Ciekawy jestem jak w tym roku wyjdzie Ikea. Faktycznie z tym składem który został w Polsce to może być slabo.

@Grom

Ciekawe dlaczego mąż Beatki zrezygnował z robienia w tym roku ikei ????? To jeśli nie potrafi zrobić ikei za 25-35gr to jak robi inne gazetki za 1,5-2,5grosza hahahha wszystko w temacie !!!!

Meduza
@Prawda

Zrezygnował bo trzęsie porami, ale i tak niepowodzenie pójdzie na nią i dobrze bo zaszła za skórę wielu ludzia. Ciekawe czy oko kamery obserwuje Lubin:)

@Prawda

Bo ikee trzeba robić, nie dogadasz sie z kontrolerem ABC czy konsalnetu tak jak maja poustawiane z tesco rossmanem kikiem i innymi ulotkami.

@PRAWDA

Przecież abc audytuje Ikea to w czym problem:)

JUŻ NIE, BEDA MIEC NIESPODZIANKĘ od jutra :-) kto kontroluje ich

@PRAWDA

Nie denerwuj ich bo na zawał padną.

@PRAWDA

Przecież wiadomo że na początku Ikea robi się łatwe rejony jazda zaczyna się później chyba że opuszczą z kontrolami Dla mnie z tymi co zostali to będzie im ciężko. Jeszcze jak madsa wynajma to współczuje. Pozbył się podwykonawców to mają co chcą

Gorzej niż MANDS :D

Peter
@PRAWDA

Hehehe to chyba Ikea zatrudni byłego podwykonawce hehehe to zna temat To faktycznie prze. je. BA. NE

Nie
@Prawda

Dlaczego Beti nie robi Ikei. Jak daje przykład innym? Powinna to zrobić i udowodnic że można. Ona jako wspaniały menadzer i taki ruch :) Czy to prawda?

@Prawda

Ikea za 20 czy 30 gr a firmy ogolno biorą ponoć 50-60 gr. Pytam za co? Za podanie adresu magazynu Podwykonawcy?

Wacllaw
@Ciekawy

Tak czy inaczej współczuję wybrancą że muszą to robić. Ciężki sprawa a zwłaszcza te kary.

znawca
@Wacllaw

Ikea jak narazie jest dobrze robiona gorzej z tempem na niektórych rejonach hyhyhyhh

Ike
@znawca

Określenie dobrze będzie można uzyc za 8-10 dni.

Sopel
@Nie

Betti robi Ikea. Nie siejcie fermentu. Takiej okazji się nie przepuszcza. Tyle towaru na skupik. Nie zapomnijcie o jej świcie z Wrocławia Wałbrzycha Świdnicy i Zgorzelca. Dola....oj przepraszam "prezenciki" muszą być w zamian za wzorowy kolportaż na poziomie 108% .

Kolporter
@Humys

Jak na razie Ikea idzie świetnie , w Wielkopolsce robi dawna dystrybucja....

Lekoman
@Kolporter

A co masz z tym problem?? Zawsze to lepiej niż sprzedawczyki co nie dawno robili pokazówki a teraz wygryzają porządnych ludzi i zajmują ich miejsce. Poza tym dawna DYSTRYBUCJA jest wszędzie.

Były ctrl
@Sopel

Tak to prawda. Tam idzie to jak po maśle. Szczególnie jak się ma audyt w kieszeni. A później jedyna słuszna firma ogłosi ogromny sukces że do ludzi poszło 5% nakładu a reszta na skup. Audyt oczywiście że 105%. Gratulacje.

Aj
@Kolporter

Nie dawna dystrybucja tylko dawni podwykonawcy DP

@Były ctrl

Konkrety: jaka firma robi audyt, która ma IKEĘ (CTRL? Post Master?) i kim jest Beatka?!?!

Górnik
@Frost

Chyba kolego nie jesteś z branży. Każdy zna Betti bo prawie każdemu znalazła za skórę. Nie kombinuj tu nic i nie podpytuj ludzi. Masz problem to zadzwoń do ctrl i powiedzą ci kto to jest Beatka.

@Górnik

Otóż nie. WIelokrotnie pytałem, ale posługujecie się slangiem. Byłem wykonawcą DP na Śląsku zanim Wy byliście zapewne w branży, zaczynałem w głębokich latach 90. Nadal działam jako podwykonawca, ten tzw "kartel" to zapewne większość wykonawców 1 rzędu (jestem 2 w łańcuchu). Ale zamiast siedzieć po internecie latałem po klatkach i nie wiem kto to jest Beata (co, Szydło?). Poza tym, tak, jak pisałem, działam w GOP a nie gdzies na zaczhodzie PL. Ale Wy sobie między sobą rozmawiacie, a innych olewacie. Zamiast zewrzeć szeregi, bo wszytscy jedziemy na tym samym wózku za 2 gr.

Bolo

Jak nie w temacie to po Ch. Ci to

@Bolo

Człowieku, bo uważam, że tacy jak my w tym łańcuchu pokarowym powinni sie trzymać razem. Bo chcę wiedzieć co w branży piszczy. Bo wielokrotnie dawałem się ciulać i nie mam już na to ochoty. Bo nie nie bawię się i nie uznaję wzajemnego podsrywania. I tak jak w "Ziemii obiecanej" najlepsze co mże być dla molochów, to nasze rozbicie, bo każdy chce popłacić leasing itp. i nie piśnie, a potem radź sobie za stawkę 2gr. Bo uważam, że się powinniśmy poznać, utrzymywac kontakt i sobie pomagać, tym bardziej, że każdy działa u siebie i nie ma konfliktu interesów. Jak chcecie zapraszam do siebie

Radiowiec
@Frost

To ja Ci powiem co w branży piszczy. Jest ctrl który nic nie robi choć ma wszystko i jego satelity czyli post m , który dogorywa, abc którego prawie nie ma . Jest Sky post który coś próbuje, MB PROFIL który mydli wszystkim oczy o Pepco, którego i tak mieć pewnie nie będzie, są jeszcze alfusy czyli grubszy którzy nigdy niczego nie osiągną. Teraz wiesz co się w ulotkowym świecie dzieje. Betti to Pani Beata którą trzęsie ctrl z drugiego rzędu ma prawie wszystkich w kieszeni. Poza tym nikt jej nie lubi i ma u prawie wszystkich na pieńku Teraz dotarło do Ciebie????

Ludwik 13
@Radiowiec

Hehe krótko i na temat. Dodam jeszcze od siebie, że są jeszcze Podwykonawcy którzy mają na to wszystko wy.je..ba..ne i mają dosyć całego tego syfu, dlatego drogi kliencie dogaduje się bezpośrednio z nami za normalne pieniądze a w końcu zrozumiesz że gazetki maja sens :)

Grzesiu
@Ludwik 13

Z sieciami się nie dogadasz

@Grzesiu

No i tu nie do końca. Ja robiłem dla Dystrybucji, a potem się "dogadałem" z siecią dyskontową, i to z ich inicjatywy zresztą. @Radiowiec Z Alfusami miałem spotkanie nawet w kwietniu bodajże, szukali wykonawców na Południu, ale dalej temat umarł. MB - robiłem, ale portfolio nie za duże. Sky Post - Brzóskę znam, nie współpracowaliśmy, ale słyszałem jakie stawki są za Stokrotkę. I nie ważne czy robi coś takiego "kartel" czy Sky, czy Św Walenty - przy taich stawkch = malkulatura i tyle. Także nie urwałem się spod ogona sroce, ale jak sobie piszecie "Bodzio", "Beatka", "Zdzisio", "Pelagia", albo inicjałami, to ni cholery nie wiem o co chodzi. A z regionalnymi Post Mastera (zdaje się kupionego przez Postę na spółę z kimś), CTRL i inbych do czynienia nie mam

@Radiowiec

Bravo

Patrząc na te wpisy, to aż żal mi jednej miękkiej parówy z alfy... ile to można już pisać o tym samym i na własne posty odpowiadać pod kilkoma nickami... jednym słowem gów.no zamiast mózgu.... weź się chłopie do roboty... aaa zapomniałem, że z pracą, to ci nie podrodze, bo masz dwie lewe ręce do roboty i gębę pełną frazesów...

@Bravo

Bravo masz rację

bodzio miękka faja
@Franiu

Nieprawda.... To ja, Narcyz się nazywam, Przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam, Jestem piękny i uroczy - popatrzycie w moje oczy, Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy.

Gruby Rycho i Zdzicho
@Bravo

Zawsze jest tak , jak coś nie idzie w Ctrlach i u jego satelity to spuszczane są ze smyczy trole internetowe i dowiadujemy się , że alfusy są grube mało tego leniwe ,zakłamane i że na pewno nie zapłacą o innych podobnie byle tylko odwrócić uwagę od własnych problemów z kontenerami pełnymi reklam i wywożonymi na skup .

Huta
@Gruby Rycho i Zdzicho

A co nie idzie w kartelu, oprócz problemów posta, masz może jakieś ciekawe informacje.

Znawca

Jeżeli w chwili obecnej macie wykonane 40%planu Ikea to macie szansę dorwać do końca jeżeli mniej po was.

Zuzanna

@Humys pracujesz w Dystrybucja Polska? Możesz powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w przedsiębiorstwie? Jak się pracuje, jaka jest atmosfera wśród współpracowników? Komu poleciłbyś pracę w Dystrybucja Polska?

TY
@Zuzanna

Dp nie istnieję, dzięki Krzysiowi wiele osób nie chce żyć

@TY

Zaraz to samo bedzie dzieki Adamowi i Konradowi.

Tamara
@R

To przestańcie wierzyć w "złote góry". Karmią was jakimiś dziwnymi historiami a wy jak te barany im wierzycie. Prawdziwa kiełbasa wyborczą.

@Tamara

Dokładnie masz rację , wierzą a potem płaczą.......

Stary niedowiary

Myślałem ,że ikea jest trochę mądrzejsza ,ale daje się ... .Audyt hihi haha porażka .

Grzesiu
@Stary niedowiary

Żadna z sieci nie jest mądra , liczy sie najniższa cena i tyle.

Jak sobie radzicie z katalogiem Ikea? Macie ludzi? W

Zosia
@Ciekawy

Mają , zbieranina , ale obiecali im po 10 gr za sztukę . Jeszcze działają

Hehe

Opinie znikają

Kt

A Krzysztof i Tomek smieja się bo już nikt nie domaga się o nich kasy

Renaultka
@Kt

A sie mylisz .

Sprytny
@Renaultka

Nic mu nie zrobisz jak Robertowi K

Prokurator
@Sprytny

Każdemu coś zrobisz pod warunkiem że masz w sobie dość samozaparcia i chęci. Żaden OSZUST nie ma prawa czuć się bezkarnie. I tak samo będzie tym razem.

Robert K.

Kolportaż ? Gdzie żenada .kartel hihi . Ikea wam nie odpuści .

?

dostał ktoś system kar i kar z ikea

Kolorowy Damian

Nie jest źle przybywa nowych ogólnopolskich firm kolporterskich z wielo................... miesięcznym doświadczeniem w branży Spółka zoo Bracia Młynarscy Spółka zoo KMS Logistyk z ....... Bielsko-Biała i Olsztyn już wymieniany na tym forum . Ale kliencie nie ciesz się , że jakieś zmiany nastąpią bo do kolportażu przystąpią znani i lubiani , doceniani i pracowici podwykonawcy CTRL ............... CZYLI ZMIAN NIE BĘDZIE no bo i po co . Rozszerza się kartel i tworzy nowe słupy . Filmy Barei to mały pikuś z naszą rzeczywistością .

@Kolorowy Damian

Tzn. myślisz, że te nowe firmy powstają pod kuratelą kartelu?

@Frost

Niebawem Ikea hihihi i będzie się dziali

Znawca
@anonymous

Damy radę co to Ikea 200 tys ????3 osoby ogarniemy...

Zuzanna

@Heniek możesz opisać jak wygląda Twoja praca i ile godzin zajmuje Ci średnio kolportaż, za który dostajesz wspomniane wynagrodzenie? Jakie masz warunki pracy - sam je sobie dyktujesz, czy masz narzucone pewne standardy przez Dystrybucja Polska?

Heniek

Zgłosił się do mnie klient, nakład do kolportażu 50 tys., uzgodniliśmy rejony …..zaproponowałem 8 gr. netto za szt. Na początku zostałem wyśmiany, bo klient współpracował z firmą ogólnopolską, miał stawkę 3 gr.( dla Podwykonawcy pewnie 2 gr). Facet wyglądał na uczciwego, dlatego zaproponowałem, że w przypadku takiego samego odzewu jaki miał do tej pory, zapłaci mi 2,5 gr. za sztukę. Wiedziałem, że jestem na wygranej pozycji , wiecie dlaczego - chyba nie muszę tłumaczyć ? Wykonaliśmy solidnie i rzetelnie kolportaż. Efekt : robię dla niego już 4 akcję, produkty z gazetki sprzedają się bardzo dobrze, a ja dostaje za akcje 4880 . 8 gr to stawka za miasto !

Lucian
@Heniek

Też mam takich klientów może w końcu sieciowki zmienia politykę i ominął niepotrzebnych posrednikow

Ciekawa
@Lucian

A jak skończyła się spraw w Poznaniu Wiecie cos

@Heniek

Ciesz się chwilą robaczku mands i abc już po ciebie idą . @ ciekawa - główny demaskator pan K podoił współprace z kartelem i wali wielką ściemę w Wielkopolsce . Teraz to on do kontra wozi

Lolek
@Karolina

Po takim numerze niezle,

@Karolina

Tak się skoczyła afera poznańska ze Rossmann wstrzymał kolportaż w jednym z miast w Wielkopolsce. Dwa ctrl stracił jysk, ale chyba przy tych stawkach i rabatach żaden podwykonawca za tym nie płacze....

@Prawda

Ale zapłacze niedługo za innymi kolportażami...

Co słychać w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.