Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Uwaga!

Szanowni Państwo, kolejni klienci opuszczają ctrl.

@Uwaga!

A można wiedzieć jacy to ??

Lop
@wirus

Jak tam delikatesy Centrum widzę żeście się nanosili

@Lop

Tak samo jak wy netto :)

Frost

Ludzie serio nie dostali zapłaty za wykonanie Ikei dla dawnej ekipy DP?

Frost

Chłopie, zrób se ziółek i poczytaj moje wypowiedzi zamiast fanzolić bez pojęcia.

Bogus

Ponoć tak

Świnka Pepca
@Frost

Mi zapłacili ale tylko zaliczkę. W ogóle jaką macie stawkę za ikea od ALFY ?

@Świnka Pepca

Ja dla nich nie robiłem. Ale miałem IKEĘ, po 15 gr/szt.

Pabian

A my po 25.

@Pabian

To nieźle. A przez kogo?

Antykartel

Urząd Antymonopolowy prowadzi postępowanie w sprawie Kartelu.

We
@Antykartel

Po co.. Nie ma sensu przecież tracą klientów i dalej trzymają nieudaczników

zastraszany
@Antykartel

Wreście zrobią z tym porządek zastraszają ludzi grożą karami jesli ich ulotką będzie roznoszona z ich ulotkami nawet jak bedzie osobno noszona ,druga komuna (masz działalnosć gospodarcza a masz tylko dla nich robić ) wysyłają kontrolerow wewnetrznych aby czatowali w danych miejscowosciach i przedstawicielom zdjęcia robili.To jest (usunięte przez administratora) gorsza od pruszkowa.

Kartel von master
@Antykartel

PostMaster,Nolimits,Abc,Ctrl i podwykonawcy ctrl czyli udziałowcy PM. Działania maf.ijne owszem.Praktyka codzienna-robisz tylko dla nich albo nie istniejesz. Ale Rynek już nie toleruje przymusu i dyktatu ban.dy krakowskiej.

Realista

Nie (usunięte przez administratora) debile tylko normalna działalność. Nikogo nie zastraszają , tylko jak robisz dla sky czy mb to takim dziękują za współpracę. Chyba mogą decydować z kim współpracują. Gamonie z forum - jak straciliście zlecenia - możecie sami pozyskać klientów - z tego co piszecie branża bez was nie istnieje. Jaki problem ? Wyślijcie najbardziej wyjściowego z was jako handlowaca! Na bank załatwi masę klientów!

Krzys
@Realista

Masz rację! Te forum to lipa. Jecza stekaja a są tacy sami jak Podwykonawcy kartelu nic nie robią

Kulas
@Krzys

A ty jesteś analfabetą forum jesteś "TO" a nie "TE" i stękają a nie" stekają" wstyd i lipa .

Ten niewyjściowy
@Realista

Znam tą formę narracji tą butę i pychę ale pamiętaj ci debile przynoszą ci pieniądze już wiecie podwykonawcy kim jesteście DEBILAMI . Chłopie to co dla ciebie jest normą normą nie jest w istniejącym porządku prawnym tego kraju .

Pi

Kulas stylistyka godna podziwu.

nicki

kartel=komuna ,precz z komuną żyjemy w wolnej polsce mogę nawet dla prezydenta nosić

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Braki

ceteerel traci nakłady i obroty.uwazajcie na przelewy.

Rodo
@Braki

Chyba nie powinno to nikogo dziwić. To było do przewidzenia. Nie trzeba być jasnowidzem żeby do tego dojść.

Lucian
@Rodo

Wywala świte niepotrzebnych ludzi i kasa będzie. Problem Adasiu są twoi dyrektorzy którzy zamiast kontrolować pracę podwykonawców układają się z nimi

Pani

60 dniowy termin płatności murowane problemy

Lolek
@Braki

Skończą jak podwykonawcy z DP. A tak się z nich nabijali. Musi być KARA za pychę. Chociaż raz nie jest to wina Bodzia

Promyk
@Lucian

Szczególnie BŻ i jej głęboki układ na Dolnym Śląsku Wałbrzych Świdnica Zgorzelec i Jelenia Góra no i oczywiście Wrocław z piegowatym na czele. No i oczywiście układzik z własnym ślubnym w Legnicy czyli zbyniem. Może w końcu pójdzie ten układ do diabła Poczekajmy na gorzki upadek całego szemranego towarzystwa.

Warta

Nie zapomnij o Poznaniu i o ekomaku. My pamiętamy

Gniezno
@Warta

Tak tak pamiętamy o każdym upokorzeniu. Czas chyba odegrać się na "przyjaciołach" z KARTELU. Będzie to chyba odpowiednią pora. Na sprzedawczyków z Wielkopolski także Panie kolego K

Niex3
@Gniezno

Nie zapomnijcie również o ekipę z Dp oby znowu nie znalazł się naiwniak co z nimi zacznie wspolprace

@Lucian

Dokładnie odpalili tych co jeszcze dla nich jakąś robotę robili na poczet czego?? tego, że wielki imperator miał taką wizję. To teraz jestem ciekaw jak wypadają Ci co zostali, z tego co wiem chyba prawie całe woj. dolnośląskie robi dla ctrl 4-6 podwykonawców, miasta główne plus wszystkie okoliczne wioski!!!!! Pytanie jakim cudem??? Jak niektórzy z nich maja problem, żeby zrobić dobrze kolportaż na miejscowości do 3000 szt. Więc droga Beatko i Danielku może ostatnia chwila przeprosić tych co odpaliliście za to, że współpracowali z innymi firmami niż Wasz cartel (PO, CTRL,NO)?? Tylko podejrzewam teraz 80-90% ludzi juz się jakoś podniosła po utracie pracy z dnia na dzień za tak zwane " za nic" i teraz tylko usłyszelibyście od tych ludzi piękne słowa opisujące jak jesteście (usunięte przez administratora)

Beti

5 podwykonawcow i w sumie 10 osób łącznie z nimi hyhyhyhy

Czarny Ludwik
@wirus

Widzisz Wirus to nie było " Odpalenie podwykonawców " tylko zmiana koncepcji biznesowej albo optymalizacja środków transportu . Co do kondycji finansowej kontrola nie należny się tym martwic bo kasy maja w .............. . Terminy płatności długie no prawdopodobnie zarabiają dodatkowy pieniądz na lokatach krótkoterminowych a podwykonawcy kompensują sobie straty skupami makulatury i wózek toczy się dalej

@Czarny Ludwik

Może źle to nazwałem nie odpalenie tylko szantażowanie podwykonawców. Na wygranej pozycji stali podwykonawcy ctrl usuwani byli podwykonawcy wszystkich innych firm konkurencyjnych które c t r l wykupił jakimiś dziwnymi układami. Jeśli nazwać to tak jak Ty " zmiana koncepcji biznesowej" to faktycznie zmienili koncepcje i swoje motto z strony www. gdzie przyświecało hasło: " jakość jest dal nas na pierwszym miejscu". To po zmianie koncepcji biznesowej naprawdę jakość tak powędrowała do góry,że jedno województwo robi jak kolega wyżej napisał 10 osób, co się z tym wiąże- JAKOŚĆ PONIŻEJ ZERA.

@Czarny Ludwik

A jeszcze nawiązując do kwestii finansowej to ctrl nie ma, aż tyle pieniędzy jak się wydaje. Przyjrzyj się troszkę dokładniej spółce SHIFT, tam chyba wędrują pieniądze. Więc jeśli niebawem będzie źle w ctrl to będzie to powtórka z dp, Napewno Adaś zostanie z kasą, reszta to będzie jak Lotto. Powadzenia

Koniec
@Wirus

Brakuje jeszcze firmy Enter. Naciskamy przycisk i good bye wszyscy.Szukaj wiatru w polu... i kasy tak jak w dp...

Finansista

No przecież kasa z kartelu wędruje do rajów podatkowych na Cypr itp.”Najlepsi” z tego towarzystwa nauczyli się tego na Malborskiej w Krakowie u znanego „biznesmena”, który teraz maszyny ustawia do paczek.

Gonzalo
@Finansista

Nieważne gdzie to idzie. Ważne że są partaczami i 95% materiałów reklamowych ląduje na skupie.

Q

Piotrek
@anonymous

Ponoć cały czas czeka na inwestora, już na dniach ma spłacać długi. Ponoć wybaczyl Bogusiowi i pojednal się z Adasiem.

Tomi

Bodzio, bodziuchno, bogusiu, bogdanie plan podbicia świata na nowy tydzień juz jest czy jeszcze knujesz co by tu komu powiedzieć? Nadal doisz Grzesia z kasy? Ze tez chce mu się trzymać takiego darmozjada na garnuszku... czym tym razem mamisz mu oczy?

Welbiciel Bogdana
@Tomi

Bogusiu nie bierz sobie do serca uwag takich hejterów jak ten wyżej... przecież każdy wie, że jesteś NAJlepszy, NAJwspanialszy, NAJmądrzejszy, NAJbystrzejszy... i jeszcze nie ma co tutaj ukrywać wręcz Najpiękniejszy... hejtery zazdroszczą ci tylko m.in. poszanowania w terenie, wiedzy operacyjnej i niemałej wiedzy sprzedażowej, twojego wpływu na klientów i podwykonawców... to jak sobie z nimi pogrywasz... mistrzostwo świata.. istne house of cards... a Grzesiu... przecież każdy wie, że bez ciebie nic nie znaczy... jak to mówisz "ogrzewa się w moim blasku"... wierzymy w ciebie... jesteś naszym ostatnim mohikaninem...pokaż temu kondominium krakowsko-warszawskiemu, że nie docenili ciebie... STOP HEJTOWANIU BOGDANA

Junak
@Welbiciel Bogdana

Boguś jest bardzo wdzięcznym tematem zastępczym , jak smok wawelski zaczyna się dławić to winny Bodzio , jak kolesie pija kawę to winny Bodzio itd itp . Proponuje więcej kreatywności bo grubasy , ostrygi a kiedyś agencje towarzyskie stały się nudne i mogą świadczyć o braku kreatywności autora . A tak na marginesie ile kosztuje taki negatywny wpis bo jak by co nam parę innowacyjnych pomysłów .

@Junak

Bodzio Bodzio mordo ty moja....już myślałem , że się nie odezwiesz.... pamiętaj, wszyscy w terenie kochamy cię I mocno kibcujemy...

Junak
@Wielbiciel Bogusia

Widzisz wielbicielu albo jak kto woli (usunięte przez administratora). od listopada 2018 Bogusia już nie ma w Dystrybucji Polskiej i rządzisz tylko ty . W listopadzie kończą się pieniądze dla podwykonawców a zaczynają obietnice tajemniczy inwestor stojący u bram a kolportaże trwają a kasę przytulasz ty Krzysztofie Koniecko , małżonka twoja obiecuje podwykonawcom złote interesy a skrycie zawłaszcza należne nam podwykonawcom pieniądze . No ale te niecne czyny podszeptuje ci zły i podstępny Boguś , parówa i ostryga w jednym tylko , że jego już nie ma . Z cała bezwzględnością przywłaszczyłeś sobie nasze mienie i za to odpowiesz bo nie wiem czy wiesz ale uwłaszczę się na twoim majątku prywatnym zgodnie z obowiązującym prawem będzie bolało . No i odpowiedzialność karna toczące się śledztwo w twojej sprawie za popełnione czyny gwarantują ci Wronki albo Strzelce Opolskie

autodestrukcyjnaGRUPAdywersyjn
@Junak

Dobrze mu Bogusiu dowaliłeś... widzicie kmiotki jak to się robi... patrzcie i uczcie się od NASZEGO wodza... do tego trzeba mieć łeb a nie to co wy... Boguś jesteś jedynym niezastąpionym słońcem Peru, nawet kot prezesa może za podnóżek CI robić... wierzymy w CIEBIE, jesteś dla nas wodzem i wiemy, że poprowadzisz nas w walce przeciwko całemu temu tfuuu...KARTELOWI.... bo kto jak nie TY... Polska powinna być Ci wdzięczna, że takiego człowieka na swej ziemi nosi... Jest nas dużo...czekamy WODZU kiedy znowu pojawisz się ze swoimi niezastąpionymi pomysłami i wizjami w terenie, kiedy znowu tchniesz wiarę i siłę w NASZE działania... Na cześć Twoją nawet śpiewamy pieśni robiąc kolportaże przez CIEBIE zlecone.. niech jej słowa niosą się przez góry i równiny Polskiej ziemi... "nie boję się gdy ciemno jest, Boguś za rękę prowadzi mnie. Dziękuję CI WODZU za wszystko co robisz, że stoisz nade mną, ulotki do ręki przynosisz..."mniej więcej tak to brzmi, jak zaczynamy, to cała dzielnica zaczyna nucić.... Żebyś tylko usłysz jak śpiewamy to na kilka głosów, jesteśmy pewni, że łezka w oku by CI się zakręciła... BOGUŚ ponad wszystko!!! WE ARE LOVE YOU WODZU!!!

Den
@autodestrukcyjnaGRUPAdywersyjn

Synghrafa i cała otoczka. (usunięte przez administratora)

@Den

BINGO!!!!!!!

Ikat
@Wielbiciel Bogusia

Bodzio wyłożył się na Ikea?

@Ikat

Nie wierzę... jakim trzeba być ignorantem aby zadać takie pytanie... (usunięte przez administratora) nasza GWIAZDA ZARANNA, przewodnik odrzuconych, obrońca uciemiężonych... GENIUSZ w najczystszej postaci.... specjalista od kolportaży... co ja mówię.. KREATOR nowej ERY dystrybucji materiałów reklamowych... miałby wyłożyć się na kolportażu takich katalogów???? NIGDY W ŻYCIU! i wbijcie sobie do głowy marne kreatury, ze nie jesteście w stanie zagrozić mu takimi postami... JEMU jest dane czynić WIELKIE RZECZY... i tak jak nasz WÓDZ BoGu mówi: " ja stanowię o tym jak będzie wyglądał rynek kolportażu w Polsce, beze mnie każdy jest tylko nic nie znaczącym robaczkiem... JA jestem najważniejszy, albo jesteście ze mną albo przeciwko mnie..." ON na nowo wskazał drogę takim firmom, wytyczył nowe ścieżki, pokazał RZETELNOŚĆ wykonanego kolportażu, dzięki NIEMU firmy na nowo zaczęły zlecać dystrybucje... więc darujcie sobie teksty niskich lotów... zróbcie rachunek sumienia i proście o wybaczenie naszego WODZA (usunięte przez administratora), to może będziecie częścią nowego rozdania,po tym jak BoGu w pojedynkę rozprawi się z tym perfidnym kartelem...

WalcieSie
@Wielbiciel Bogusia

Po co te wywody Bodzio jest już skończony w tej branży. Tak samo byli właściciele. Poza tym nawet słynny kartel kurczy się jak jaja w lodowatej wodzie. Myślę że do końca roku ciepłe posady straci kilku dyrektorow? Niepotrzebny jest ten chory dialog i pisanie głupot. (usunięte przez administratora) ludzie na niezła kasę i to jest fakt. Nie życzę nikomu uczucia gdy jesteś bez grosza zasłużony przez gadów którzy teraz piszą na forum bezdroskie pierdoly popijając lyche z 5 stów.

Bodzio groupe
@WalcieSie

chyba ty pijesz lyche za 5 stów... my sikaczy nie tykamy.....

SZCZĘKA

Ludzie. ZACZNIJCIE merytoryczną dyskusję a nie ciągle się wyzywacie i opluwacie. Rozmawiać trzeba o tych, przez których mamy tyły i kłopoty

Ni
@SZCZĘKA

Nie

bolek

BTL Complex. Polecam jakbyście chcieli tylko zważyć i sprzedać. Znawcy tematu wiedzą o co chodzi.

bolek 1
@bolek

ktoś z nim współpracuje, chyba nie ma takich naiwniaków

Amant
@bolek 1

Okulicki z ctrl działa z nimi i kręci lody na boku

Amant

(usunięte przez administratora) bez znajomosci a (usunięte przez administratora) ma kontakty i od lat kasę trzepią razem a udają ze się nie znają.

Lucian

Czeski film hehehe

@Amant

Cierpioł jaki jest to wiem, pamiętam jak zaczynał, ale o tym układzie nie miałem pojęcia. Cierpioł nawet kiedyś znowu chciał żebyśmy u robili dystrybucje - zaproponował 2 grosze. Także strata czasu. Choć z tego co słyszę, jakoś kolportaży BTL jest jaka jest, więc może to o to chodziło, żeby robić "jakoś", a nie jakość"

Bum
@Amant

Taaa ma takie znajomości że tracą kolejnych klientow. Jego znajomości to plik wizytówek i to wszystko

@Bum

Co znów stracili ? uwazam ze powinni zostac ze STOKROTKĄ :D

@PRAWDA

A ma ktoś info jaka kare otrzymali za IKEA ?? bo nie wiem czy w 50% była zrobiona

@Amant

Panie Danielu przecież tak zabranialiście współpracy podwykonawcą z innymi firmami, że nawet Pan Błasia.... jeździł po magazynach podwykonawców i po śmietnikach listów przewozowych szukał czy nie robią dla kogoś innego niż dla CTRL, PM,NO, a jesli dla kogoś innego byy robili to wylatywał podwykonawca, a tutaj takie rzeczy Pan kręci na boku z BTL. Tak jak pisałem wcześniej Oku... i Ż... jeszcze kilka innych ciekawych interesów kręcą......

los danielos
@Frost

Potwierdzam znajomość obu Panów. Ostatnio znajomy ich spotkał w Katowicach. Popijali sobie kawkę

Boguś
@los danielos

Ale jaja z tym układem(usunięte przez administratora) ?!...ciekawe czy Wielki (usunięte przez administratora) wie o tym, czy jak zwykle o wszystkim dowiaduje się ostatni :)

Ciekawski
@los danielos

Ośmiorniczki też były a kelner (usunięte przez administratora) podsłuchiwał ? Mam wrażenie , że w tym układzie wszyscy współżyli ze wszystkimi a groźne choroby roznoszone drogą płciową leczyli w tych samych klinikach . Taka "sodomia i gomoria " lokalna tylko kto będzie żona (usunięte przez administratora). Ciekawe kiedy (usunięte przez administratora) wypłynie .

@Ciekawski

Słuchajcie, trzeba by jakieś normalne forum znaleźć, bo ten (usunięte przez administratora) administrator w cenzora się bawi.

@los danielos

Może trzeba poruszyć następny układ Pana Zientarskie... który od kilku lat daje nakłady ctrl, który nie ma żadnej jakości a nadal dostaje od niego nakłady ,jakoś pokazała afera poznańska, a Pan Zientar.... nadal daje im zlecenia. Czy nie zależy mu na jakości, efekcie kolportażu??? Hmm a może centrale rossmanna i innych za granica nie wiedza ze jest to nrastępny układ między Adamem a panem Zientars... wiec jeśli cierpi na tym główny zleceniodawca za granicya pan zientar... nic w tej kwesti nie zmienia, to odpowiedz jest tylko jedna łapki lecą i to nie małe .... pora poruszyć centrale za granica....

KK
@Boguś

(usunięte przez administratora)Prokuratur idzie po ciebie ????

Tom
@KK

Bogus się nazywam nie przepraszam i nie dziękuję na pieniądze was oszukuję.

Auf Deutsch
@Wirus

A umisz godać że tak kłapiesz.

sunshine
@Auf Deutsch

chyba nie sadzisz , że znajomość języków obcych to wiedza tajemna zarezerwowana dla wybranych tych najlepszych , bo jak by co to Ich habe dich aufgenommen K . Każdy to robi po haniebnym upadku DP .

Jasiu

Jeżeli chodzi o B.W ,już niedługo sąd zabierze się za du.pe.Zobaczymy wtedy jaki będzie kozak . Długi trzeba spłacać ,a za bycie prezesem w D.P trzeba odpowiadać A nie pobierać wynagrodzenie........ ))

Sędzia Dred
@Jasiu

Ten gruby wieprzek będzie jeszcze ciumkał kolegom z celi.... jeszcze chwila...

Bol

Te, administrator. Pokaż no punkt regulaminu, na podstawie, którego usunąłeś mój wpis. Bo po to jest ten regulamin, żebyś ty się też stosował, a nie hulaj dusza. Usuwać możecie treści "bezprawne i naruszające regulamin".

wirus

A więc drodzy koledzy i koleżanki zobaczymy co nowy rok przyniesie.... poczekam do stycznia, a może szybciej..... (usunięte przez administratora)i jeszcze pare innych osób. Jestem w posiadaniu takich nagrań materiałów ,że nie jednemu się zrobi ciepło!!! Potwierdzenie ze post no ctrl to jedna klita, ustawianie jakich podwykonawców odpalić i dlaczego, szantaż podwykonawców, obiecanki kogo za kogo zamienić kto komu nie jest na rękę, jak ładnie wypowiadają się dyrektorzy z jednej firmy o swoich kolegach i kierownikach, ustawianie przez was kontroli, przekupstwo, na koniec deser wywózki Waszych genialnych podwykonawców, a i zapomniałbym o jednym, i dowody waszej "pracy" w terenie, chodzi o pracę wybierania ulotek konkurencji, przekupowanie audytorów, aby nie przechodziły kontrole innych firm konkurencyjnych np MB czy Sky, oraz jak wyglądają rozmowy z dyrektorami o warunkach pracy i płacy........

Lipiec
@wirus

Ale kolego po co czekasz do stycznia??!! Dawaj teraz to się tych wszystkich wrzodów pozbędziemy się raz na zawsze. Skoro twierdzisz że masz taką skarbnicę wiedzy to jednym cięciem można załatwić tą pseudo spółdzielnię cwaniaków i przyspawanych do swych foteli obiboków. Jak to było w popularnym filmie: Jeden sztos jacht francos Do boju.....

Tetris
@Lipiec

Tu już nic nie trzeba przyspieszać a do stycznia to samo się rozwiąże. Stracili zaufanie klientów i nie dadzą nic zabiegi w postaci tworzenia kolejnych firm słupów. Każda firma a głównie ogólnopolskie dostaną ostro po d.. u. pie

@wirus

bodzio bodzio weź ty się lepiej do roboty... z pisania głupot chleba nie będzie

Marek F.
@wirus

Ty wirus a ty to nie jesteś ten kelner z afery podsłuchowej ?

Polemika
@Marek F.

Nie. To Boguś kłamczuszek który razem z dwoma kumplami rąbnął prawie setkę podwykonawców na kilka baniek a teraz próbuje być równym Adasiowi. Sorrrrry Bodzio ale znam Cię kupę lat i nie sądziłem że zamachniesz się drugi raz na ludzi,którzy ciebie utrzymują. Twoja pazerność i zarozumialstwo znowu wzięły górę. Ty już nigdy się nie zmienisz . Jedyne co powinieneś zrobić to zmienić branżę gdzie cie jeszcze nie znają. Pamiętaj-KARMA WRACA

Pies

No i co. Do budy

Żarliwy wyznawca

Oto wielka tajemnica wiary : nowe porsche i dolary A ty Koreańczyku smieszny jak będziesz pisał takie rzeczy to do nieba nie trafisz nigdy a w Walhallai jedynym dostępnym dla ciebie germańskim pojazdem będzie tylko golf trzy z tdi

@Żarliwy wyznawca

Widzę że adaś kler oglądał

Obik

Łapownik kuciapy

Uwaga Uwaga koniec zgody w kartelu? teraz nowe motto każdy orze jak może

Jasnowidz
@anonymous

To musiało się tak skończyć.....Nie trzeba być jasnowidzem żeby do tego dojść. To będzie tylko lepiej dla podwykonawców. Niech idą każdy w swoją stronę

Obserwator
@Jasnowidz

Jaką drogę i z czym żadna ale to żadna z tych firm ( ABC , NL , Post master i reszta zgrupowana w okół swojego pana wszechmogącego ) )nie ma mocy sprawczej i własnych struktur wykonawczych . Pan skutecznie zadbał o to żeby jego wasale nic nie mieli i tylko on i jego ludzie których sam selekcjonował i namaszczał na tych najlepszych wiernych biernych i miernych mogli kreować cenę papieru toaletowego na rynku . Na przykład im papier do pupy tańszy w sklepach Rossmana tym mniej reklam na ulicach taka zależność itp .

Lekoman

Człowieku ta firma istnieje tylko bo KK nie może jej zamknąć. Musiałby oddać kilka milionów, które były pozyskane z unii

Krokiecik

No i co teraz Bodzio zrobisz??? Ikea ci wyszła bo się psim świętem udało jeleni zgarnąć do pracy. Ciekawe czy im zapłaciłeś???? A co później?? Jedyne co pewne to za chwilę się wykopki zaczynają....to chyba sam potrafisz zrobić??? Też nie....o choroba..... Grześ ci nie pomoże ...... lewacki też chyba nie.... ....Więc może tarcie chrzanu????? Samiec alfa

Klient
@Krokiecik

A rozumiem JELENIE to ci co zrobili a ZARADNE JELENIE to ci co robili za 15 g a resztę tonami wywieźli na skup . Krokiecik jesteś żałosny w swoich wywodach tali mały , obleśny , śliski robal .

Juras
@Klient

Jysk ma trzepac przez najbliższy miesiąc na maksa. Powodzenia

Bodzio miętka fryta
@Krokiecik

Zaraz się zdenerwuje i zobaczysz co się z tobą stanie... ja wiem wszystko, mogę wszystko i potrafię dużo zrobić... gdyby nie JA to ta branża dawno by zeszła na psy, podwykonawcy powinni MI dziękować za to, że klienci jeszcze nie zrezygnowali z dawania gazetek, bo tylko JA byłem ich w stanie do tego przekonać... jeszcze raz tak napisz a zobaczysz na co mnie stać...

@Bodzio miętka fryta

Bodzio wyluzuj albo zmień tabletki..

Krokiecik
@Klient

Ti ti ti grubasku....robaczkiem tłusty to łakomy kąsek dla drapieżników. A ty nadal jesteś tylko robaczkiem. Nawet nie wiesz że większość podwykonawców ma Cię w dupie.pie i z pewnością nie zaistniejesz na rynku bo jesteś zwykłą Kan.al.ią. A twoje grube sadło i maślane oczka na niewiele się zdadzą. A propos JELENI jeśli kogoś uraziłem to bardzo przepraszam. Nie mam nic do Państwa osobiście i do Waszej pracy. Pracowaliście po to żeby zarobić. Bez Was z pewnością nic tłuścioch by nie osiągnął. Mam tylko nadzieję że Wam uczciwie zapłacił. Kiedy tylko Pan Grzegorz zrozumie że to podła pojawi A ten Bodziek.....

Ludwik 13
@Krokiecik

Szkoda tych ludzi którzy współpracują raz oszukani muszą chwytać się tej samej brzytwy żeby spłacić długi które mają przez tych samych ludzi

Barszczyk
@Ludwik 13

Niech wyciągają kasę od tej miękkiej fryty jak najwięcej. A on sam niech wali w mur. Panie Piotrku L. Proszę odejść z tego syfu i samemu coś zdziałać.

Brda
@Barszczyk

No właśnie....Piotrek bierz się za robotę i zostaw tego grubasa na lodzie. On i tak nic nie potrafi sam zrobić tylko szuka frajerów.rów do roboty

Klient
@Krokiecik

No Krokiecik Alfusy zapłacili co do grosza bez przypominania nagabywania i męczenia przysłowiowego konia . Ciekawe kiedy zapłacą ci najlepsi co to 0,15 g w szalonej swej rozrzutności dali za sztukę katalogu . Taka mała uwaga nigdy drogi krokieciku nie nazywaj nikogo frajerem czy też jeleniem bo widzisz taki głupi podwykonawca co to pisać i czytać nie "umi" bo chyba nie spodziewasz się , że ci co noszą reklamy to" umiom" ale pamiętaj większość od czasu do czasu myśl poza kategoriami " ile z tego na skup wywiozę ". Przeprosiłeś OK.

Bodzio miętka fryta
@Klient

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem... jestem wesoły Bodziek, mam na przedmieściu domek, a w domku światło, wodę, gaz, wiec teraz powiem wam skąd to wszystko mam, gdyż bez masła wy.ru.cha.lem was.... jestem wesoły Bodziek....

Jabłecznik
@Klient

To się ciesz, że ci grubas zapłacił, bo pewnie nie wiesz, że niektórzy ludzie kasy nie dostali. Zaufali tłuściochowi a ten ich wydy.mał. Nie chwal dnia przez zachodem słońca. Dostałeś kasę więc albo ten zapchlony grubas to twój kumpel albo w jakiś sposób trzymasz fraje.ra w szachu.

Bon
@Jabłecznik

Znowu są losie co po raz drugi dali zrobic się w Ch... Ja. Nie wierzę to ściema????

Kołczan
@Bon

No widzisz a jednak się tak stało. Bodzio to twój koniec w świecie ulotek. A miałeś wielką szansę na Comme back. Twoja pazerność i zarozumialstwo wzięły górę. Temu panu już dziękujemy. Spadaj oszu.ście.

the blue oyster
@Kołczan

chyba COMING OUT!!!ale widać, ze on ciepły jest....

To prawda że kartelik traci kolejnych dwóch dużych klientów....

@anonymous

Prawda - a ty sąd wiesz ?

Tyty

Jakich?

Tyszprawda
@Tyty

Ikea i Aldik... hahaha :D

@Tyszprawda

A dlaczego tracą ikea przeciez w tym roku robili ? Co lipa wyszła z ikea ?

TYSZPARWDA
@PRAWDA

tracą bo w tym roku nie będą już robić ikei :D

Krewki
@TYSZPARWDA

Tak tak. Ikea już stracona. Teraz pora na Auchan Pepco i trochę jyska. Reszta poleci z górki. W końcu zostanie tylko stokrotka

Mieciu

Witam Wszystich ,co myślicie by odwiedzić Pana B.W,mam coraz więcej informacji że nie poplacil za Ikea, piszcie ,może coś z tego wyjdzie ,ile może oszukiwać ludzi .

miłośnik alfy
@Mieciu

Tak, to prawda BW nadal oszukuje i nie płaci za robotę a nawet jest teraz juz taki bezczelny ,że straszy sądami jak ktoś się dopomina. Kto jeszcze robi dal takiego osła kto go zasila.zastanówcie sie z kim macie do czynienia.Oszust zawsze zostanie oszustem.boguś dobieramy sie do twojej tłustej du...y.)heheh

@Mieciu

Słuchajcie zróbmy tak ,do końca tygodnia czekamy za wpisami ,przyszły tydzień jedziemy w odwiedziny ,niech sąsiedzi dowiedzą sie jaki to wspaniały rodzinny człowiek mieszka .Ja przygotuje odpowiednie napisy... )).A sąd swoją drogą.Żeby była jasność JEDZIEMY....

Ni
@anonymous

Ja słyszałem że było ustalone Ikea free

forest

Fajnie to określiłeś "że DP przekręciło tylu ludzi to teraz były zarząd robi to samo... . Więc informuje zainteresowanych iż pan B był prezesem społki DP i on odpowiada za długi w tym okresie ..... Coraz lepiej .))

Adaczio
@forest

forest a ty to na imię masz Krzysztof ? twoje zarzuty w prokuraturze zmieniły klasyfikację i co Wronki coraz bliżej ?

@Adaczio

B. W ,chce tylko przekazać info że pieniądze na które ciężko zapracowalem pracowałem za twoich czasów jak byłeś "prezwsem" K swoją drogą.

Szopen
@anonymous

Najlepiej cała trójka do Wronek. Mogą być najwyżej Strzelce opolskie. Tam wasze miejsce. Do tego konfiskata mienia na rzecz poszkodowanych podwykonawców

Kilogram

Branża topnieje jak lodowce na Antarktydzie lepiej zacznijcie szukać innego zajęcia a nie kopcie się po kostkach. Większość z was umie jedynie ocenić wagę palety i nic poza tym.

hehe Waga w oczach :D

Booomm
@Kilogram

Z tym, że lodowce na Antarktydzie topnieją od tysięcy lat;p

bomba
@Booomm

to zobaczysz za parę miesięcy

Janusz ze skupu makulatury
@Kilogram

W Poznaniu pełną parą idzie recycling palet z katalogami... na czymś trzeba dorobić... Janusze biznesu w natarciu ????????????

Znawca
@Janusz ze skupu makulatury

Wyszło to zarobili a robią to samo co większość co mają za gazetkę 1,5 gr od sztuki

Haha
@Znawca

Drzwi obrotowe na skupie dla tych grubasów montują bo taki przemiał katalogów robią

Karolcia
@Haha

Znów demony klawiatury , bohaterowie jednej akcji wyleźli na światło dzienne co jeden to większy kozak bo nikt nie zna i nikt nie widzi co zona albo kochanka nie dała du....... przez weekend i wali do laba albo brakuje któremu wagi na skupie ? Żeby pisać , że sprzedali na skup to trzeba mieć dowód a tak mielicie ozorami bez sensu .

@Karolcia

MoŻe w kadrze grubasy nie mieszczą się ale jest szansa na Oscara

@Znawca

No a po ile dają te Ikeę? Na Śląsku ok. 15 groszy od katalogu.

Jacenty
@Frost

Mrozu ............... za 15 groszy a kto te grosze płci ?

@Jacenty

Gliwice

Jacenty
@Frost

Pytam o zleceniodawcę ctrl , postmaster czy alfa .......... to 15 , to śmieszna cena nie przystająca do rzeczywistości .

Markos
@Jacenty

Harat

Adaś
@Markos

A słyszeliście najnowsze newsy że, po tesco również carrefour ,jysk i rossmann wychodzą z kolportażu ? Podobno, informacja potwierdzona w centralach... To już masakra w branży...!

profesor

Polska pierwszy krajem w Europie bez gazetek . Aj est proste rozwiązanie

Programator
@Adaś

No to kuciapy,kurniki,okularniki i scharatane wilki maja wielki problem.

@Programator

Oj bodzio bodzio ciebie lekarz powinien zbadać. ...

Prawda
@DronTV

Nic nie poradzisz. Chlopu zostało tylko pisanie na forach

Adaś
@Kilogram

Parę miesięcy temu mówiłem że, Tesco wychodzi i miałem rację ...teraz mają inne sieci wychodzić, to koniec branży...

Dip
@Adaś

Niech się Bodzio i Piotrus wypowie czy to prawda. Odbiło się od wszystkich drzwi to wiedza

@Markos

Dokładnie, Harat/Wolf

Ludwik 13
@Frost

Frost z tego co pisałeś masz swoich klientów. Moja rada rób swoje i omijaj szerokim łukiem te wszystkie ogólnopolskie firmy. Współpraca z nimi to tylko stres i robienie wariatów z klientów. I kary niewspółmiernie do winy.

Duduś
@Ludwik 13

Dokładnie - ja robię swoich klientów na Wrocławiu a klientów sieciowych mam w czterech literach, niech kartel traci po kolei jak płacą takie stawki...

Paw
@Duduś

A inni lepsi, dzwoni MB cz sky i proponują to samo - albo 0002 mniej lub wiecej i pie. rd. ol. ą że są super :)Stawki jakie istnieją na rynku wymusiła konkurencja i tak jest wszędzie w każdej branży. Chcesz walczyć na rynku najprościej zjechać z ceny, bo cena czyni cuda. Dlatego żelazko czy inny badziew psuje się po okresie gwarancji, ale jest tanie. U nas podobnie z tym że na nakład 100 tys gazetek udzielamy gwarancji jakości na 20 tys. Resztę traktujemy jako bonus który nam się należy :) Chcesz lepsze żelazko musisz posmarować odpowiedni gruba kasę. Klient chce żeby wyszlo 100 % zleconego nakładu musi sowicie nas za to wynagrodzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.