Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

to już jest koniec?

uwaga - kolejna -największa firma na giełdzie wierzytelności u K , zgadnijcie ? przypadek ?

Palina
@to już jest koniec?

obywatelu A. dlaczego nie regulujesz w terminie swoich faktur ? Czy uważasz ,że atmosfera skandalu pasuje do twojego idealizowanego oblicza . Przecież ta kwota to dla ciebie drobne

ul
@Palina

nieee średnio firmy w tej branży padają w odstepie czasowym 4-5 lat takze jeszcze nie czas :)

Zuzanna

Forum GoWork.pl jest miejscem, gdzie ludzie, którzy poszukują zatrudnienia, mogą przeczytać opinię na temat pracy w danym miejscu. Ważne, by Wasze wypowiedzi były zrozumiałe dla wszystkich użytkowników forum. Tylko tak mogą im pomóc w uzyskaniu wartościowych informacji. @rudy 102, czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? @super, co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? @Poznański Dron, mógłbyś wypowiedzieć się na temat atmosfery w firmie Dystrybucja Polska? @Klient, czy jesteś pracownikiem firmy Dystrybucja Polska?

nn
@Zuzanna

nudzi ci się lepiej alfonusie pozyskuj klientów

MANDS

audyty mnie wykończą

Abc
@MANDS

Spodziewaj się że będzie jeszcze gorzej ale co tam, za 2 gr od gazetki damy radę hihihi

Paulina
@MANDS

@MANDS uważam , ze najlepiej podzielić się tym uwagami ze swoim bezpośrednim przełożonym a nie wylewać żale na ogólnopolskim forum . Inna dobra rada oddaj pracę innym doświadczonym kolegom z oni potrafią wszystko rozkolportować i uzyskać wynik audytu na poziomie 99,99% . Jeszcze jedno jeżeli nie umiesz wykonać tak prostej pracy to znaczy ,że jesteś nieudacznikiem .

Klient
@Paulina

Doświadczonym kolegą ha ha dobre . U mnie to doświadczenie na poziomie zero totalny brak kolportażu. Myślę że przydałby się tutaj audyt MANDS.

Poznański Dron
@Klient

No chyba że audytor bierze że 2 lub 3 stówki za taki audycik. To wtedy masz wynik 99,99% lub 109%. A gazetki cyk na skupik. Koledzy i koleżanki z zaprzyjaźnionego kartelu takie mają takie praktyki. No i wszyscy szczęśliwi.....klient przede wszystkim. Gratulacje

Chyby

A może tak w końcu skrzyknąć się i zrobić pozew zbiorowy o należną zapłatę od KK??? Ma tyle spółek że załatwi sobie kasę dla nas. A dalej niech idzie do Wronek

dek
@Chyby

Krzysiu winny a Tomek ? chyba też, zreszta ma spółke z kolegami z Alfy .

Gargamel
@dek

A co mnie to obchodzi dzisiaj. Koniecko podpisywał z nami ugody i tylko on nam jest kasę winny. Jak masz problemy z interpretacją to sprawdź KRS o DP i będziesz wiedział kto wisi ci kasę. A rozliczenia między nimi to ich sprawa

Zuzzana
@Gargamel

Nareszcie ktoś to zrozumiał .

Jaa
@Gargamel

Pierwsze słowa prezesa ,,Nikogo nie zostawie bez pieniedzy.....a potem emaill I co daliśmy się wyrolować, ja też . Mam nadzieję ,że dostaniesz prezesie za swoje i ktoś albo wszyscy dopadną Cię za kłamstwa.

filozof z racklingu
@Jaa

Pierwsze moje słowa". wciąż boję się, aby nie przek­roczyć tej cien­kiej gra­nicy, ja­ka jest po­między zaufa­niem a naiwnością...

Zuzka
@Gargamel

Pomyślcie od połowy listopada w DP. nie ma już alfusów , kasa za bieżąca robotę płynie a prezesina ............. no komu zapłacił z bieżących faktur . Kradła kanalia do końca i mamił obietnicami no to kto jumał kasę ? on czy oni ? A kto jest współudziałowcem masmeda i innych spółeczek poszukajcie .

Dyrektor
@Zuzka

przestancie juz pierd...! zostalisy w..dy..m.ani i nikt tego nie zmieni, kasy nie ma i nie będzie Krzyś jej nie odda ! Teraz ważne żeby straty odpracować.

Ciekawy
@Dyrektor

A jak chcesz kase odpracowac? Pomysł podziel się z nami ,poza tym każdy ma prawo pisać co myśli wylać swoje frustracje albo wnieść coś nowego.Myślę też że prezesunio to czyta więc niech ma swiadomość , że ludzie będą walczyć o swoje.Nie odbieraj im tego w końcu co im zostało.

Zuzka
@Dyrektor

Ty dyrektor ja ma odrabiać to co mi zajumał a weź ty baranka se zrób ........... nie wiesz jak ? rozbiegnij się i p.......... prosto w mur głową zaboli ? to znak że doszło . I nie boj odda .

?
@Zuzka

jak odda... firma nie ma kasy na upadłość ? Może postraszysz go prokuraturą, z tego co wiem już kilka zawiadonień odrzuciała... Pojedziesz i mu gębe obijesz to narobisz sobie problemów.

Paulina
@?

Wronki to straszne miejsce ze strachu przed tym strachem odda pożyczy i odda . A nad tym strachem pracują już służby do tego powołane . Zbliża się kampania wyborcza a wtedy spełnia się to co niemożliwe .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Zuzanna

Czy któryś z użytkowników mógłby wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Dystrybucja Polska? @Ciekawy, czy może dysponujesz takimi informacjami? @?, czy mógłbyś podzielić się źródłem informacji, które mówi o tym, że firma ogłosiła upadłość? Nigdzie w Internecie nie mogłam o tym przeczytać. @Dyrektor, @Zuzka, przypominam także, że wypowiadacie się na forum publicznym i zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu. Nie używajcie określeń powszechnie uważanych za obraźliwe i niecenzuralne. Czy jesteście aktualnie pracownikami firmy?

wwe

jak nasze alfusy ... co pod szyldem Dp było łatwiej , a teraz na swoim klienci ne chcą gadać hehehehe, nic dziwnego mistrzowie zarzadzania. PYTANIE: Co z naszym Krzysiem ? Macie z nim kontakt ?

CZESŁAW
@wwe

Spoko kolego. I alfusy dadzą sobie radę jak pseudo kartelik zacznie się chylić ku upadkowi. Skorzystamy na tym wszyscy. Najgorsze jest to że trzeba czekać. Nie wszystkim się uda przetrwać ale będzie warto popatrzeć na niechybny upadek tej pseudo firemki. Klienci już się w kłamstwach ctrla i satelit połapali. Czas pokaże. Pozdrawiam

Prostak
@CZESŁAW

Jest coraz więcej dowodów na to , że to nie alfusy jumały kasę raczej byli omamieni przez prezesinę i bierne wykonywali jego polecenia , potem doszedł czarny pair i ....... . Zaczyniajcie szukać naszej kasy w spółkach prezesa K Syngrafii i innych , już raz zrobił wałek na rolkonie się udało ale teraz już się nie uda . Nie ten czas prezesie

pr
@Prostak

syngrafa - tam została wyprowadzona kasa ...na 99% i co ? udowodnij mu to ...cirzki temat ale może jest szansa, gadam z Pr:)

yeti
@pr

ciężka nie ciężka ale mściwy naród Polski odkopie wszystko....poza tym są od tego odpowiednie służby i dodatkowo Zbyszek, który lubi takie scenariusze......krzysiu miej się na baczności

Bilbo
@yeti

https://www.imsig.pl/pozycja/2018/20/KRS/26303,WRZECIONEK_%26_WSP%C3%93LNICY_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84 miłej analizy faktów polecam

Lin
@Bilbo

i .... ??? wiem, że syngrapha była pralnią wyciaganej kasy z DP ...jeżeli ktoś udowodni, że tranzakcje były nielegalne to super :) Chyba każdy domyśla się, że wszytsko było robione w białych rękwiaczkach :) pod parasolem dobrych radców prawnych :)

Bilbo
@Lin

Syngraphi już nie ma udziały zostały sprzedane KRS "oczyszczony z niezbyt dobrego nazwiska " i jak to prezesina mawia interesik hula w najlepsze . Tak sobie myślę , że najlepszym rozwiązaniem jest zainteresowanie tym przekrętem kogoś z opcji rządzącej .

Tolek
@Bilbo

Do paki z nim

Bil
@Tolek

O tak do paki na dlùuuuuugie lata

Aaa

Krzysztofie K jak Ci się żyje ze świadomością że wykręciłeś tylu ludzi na niezłą kasę .Pewnie popijając wieczornego drina humor Cię nie opuszcza znowu wymyślisz spółkę xx i wykręcisz naiwnych .Mam nadzieję ,że niedługo zadławisz się drinkiem albo któryś wku.....ony podwykonawca obije Ci ryja. Poznań to duże miasto ale wkońcu na ulicy ktoś nazwie Cię (usunięte przez administratora) i kłamcą. Miej odwagę i powiedz nam ile kasy dostałeś za położenie firmy i wykręcenie nas wszystkich.Czy prawdą jest że umarzałeś długi innym kiedy byłeś naszym dłużnikiem ?Krzysiu odpowiedz w końcu to forum o twoim dziecku

Grypsy
@Aaa

Kiedyś trafi na swojego w celi ,który to zrobi .Myślę że najlepsza kasa Krzychowi nie pomoże jak do pierdla trafi za oszustwo i przekręty. Wydymać tylu ludzi może tam we Wronkach ktoś wydyma Krzycha .Miłego urlopu za kratami .

wioskowy kolportaż

niestety afera "poznańska " rozlewa się co raz bardziej po kraju, klienci szalają, takiej intensywności nie było już dawano - kontrole audyty. Chyba pora zmienić branże. Jestem małym podwykonawcą i wykonanie porządnie kolportażu nawet z dopłatami jest niemożliwe . Wymagania za duże . Ludzie chcą co raz więcej kasy za pracę, a mnie nie stać zeby płacić 100 zł dniówki. Mały być większe stawki i co? są jedynie gorsze kontrole .

@wioskowy kolportaż

wioskowy kolportaż@ proponuję porozmawiaj ze swoim przełożonym bądź koordynatorem , jestem pewna ,że twoje uwagi co do stawek zostaną wysłuchane i otrzymasz stosowna podwyżkę . Nie lękaj się dobrze wykona praca obroni się sama żaden audyt nie będzie Ci straszny .Razem z koordynatorami regionalnymi przebrniesz przez przez największe kłopoty , oni pomogą , doradzą i udziela dobrej rady . Nie lękaj się bądź ufny i nie zniechęca się będzie dobrze .

@Zuzanna

Dobre rady najmniej pożądany towar. Zuza fora Ci się pomyliły dopiero byłaś w ctrl

TY

hahahahahahhahahahahahahahahaha

TY
@Zuzanna

Krzysiu twoje brudy wyjdą na jaw, są już nagrania na to :)))))))))

@Kasia

@Katarzyno dlaczego tak sceptycznie podchodzisz do moich rad ? @ Ty nie mogę zrozumieć twojego szyderczego ha .............. czy spotkał się w swojej pracy z brakiem pomocy od bezpośredniego przełożonego ? jeżeli tak to proszę podziel się z nami taką informacją , gdzie i kiedy .

@Zuzanna

Zuzanna skoncz z tymi bzdurami

Wielki Makulaturator
@Zuzanna

mój Boże, Zuzanna przemówienia mogłabyś pisać Gomułce.

@Wielki Makulaturator

Wielki Makulaturator @ czy mógłbyś sprecyzować dlaczego współpraca z Gomułką nie dała ci satysfakcji , czy nie otrzymałeś samochodu służbowego albo telefonu a możne wynagrodzenie ?

@Zuzanna

Zuzanna komu zaufać DP i Krzysiowi. Ci co mu zaufali są bez qynagrodzenie za prace i nie da się aplikować do tej firmy bo jej nie ma .Koneczko to zwykły oszust i (usunięte przez administratora) .Wyru '''"""""chał nas na niezła kase a jego miejsce jest we Wronkach. Niech sobie chłop posiedzi trochę i odpocznie

Zuzanna

@Wyr****ny przez DP mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Do czego dokładnie odnosi się Twój komentarz? Każda merytoryczna opinia o pracy w firmie jest bardzo ważna szczególnie dla potencjalnych pracowników. Co prawda zauważyłam, przeczytałam na ich stronie, że firma aktualnie nie prowadzi rekrutacji, ale niebawem to się może zmienić. Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował na jakieś stanowisko do firmy Dystrybucja Polska? Czy może wypowiedzieć się na temat procesu rekrutacji i przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej w firmie?

niepracownik
@Zuzanna

przeczytałam na ich stronie? super tylko ona nie działa...

Lekarz

Lekarstwa weź !!!

Od lat poza

Prawda jest taka , że wszyscy podwykonawcy robiący kolportaże to desperaci. Przecież to się poprostu nie opłaca. Nabraliście kredytów ,leasingów i dajecie się r.....ć takim jak ctrl, dp, id ,itp. Markety i tak na swoje wyjdą. Tylko Wy zostaniecie w czarnej (usunięte przez administratora) Jesteście z góry na straconej pozycji.

Wyr****ny przez DP
@Od lat poza

Masz 100% racji. Też jestem już poza branżą (15 lat jej poświęciłem) , ale niestety dałem się w........ć na dużą kasę DP.

Aaa

Dziwny ten świat Krzysztofie.K i to że nikt Ci jeszcze z podwykonawców ryja nie obił za twoje kłamstwa i sposób w który potraktowałeś swoich podwykonawców ,którzy zarobili dla Ciebie niezła kasę przez tyle lat. A moze powiesz nam ile kasy wziąłeś pod stołem za roz....banie firmy od swoich ,,przyjaciół'' .Mam nadzieje że dziś wieczorem popijając ulubionego drinka stanie Ci on w gardle w końcu kupiłeś go za kase z której nas okradłeś.

pi
@Aaa

on ma to w d..p.i.e zagrał swoją rolę i tyle... kasa poszła bokami na obrót pseudo-wekslowy ....

Piiii
@pi

On może ma w (usunięte przez administratora) ale nie inni i prezej czy póżniej ,,głupi dla niego naród''połapie się w tym jak Krzysiy prał naszą kasę i innych wierzycieli. Chęć zemsty może być początkiem konca Krzysztofa K i pralni pieniędzy z DP Krzysztofie nie dław się drinem chetnie zobacze jak wsadzają Cię za kraty.

Wronki
@Piiii

No to może mała zrzuta na paczki do więzienia dla prezesa ........... paczki gazetek oczywiście poroznosi se chłop dla wprawy od celi do celi

Jarek
@Wronki

jaka puszka ,to wszystko było przemyślane i dopięte na ostatni guzik, jak w większości przypadków dostaje niewinny człowiek. Piszcie do posłów PIS oni lubią takie sprawy zwłaszcza przed wyborami :))))

Poeta
@Jarek

Prawie kolego prawie. Tylko Krzysztof nie przewidział że wyhu.ani ludzie zaczną walczyć o swoje. Teraz niech się martwi on i jego rodzina bo sezon na wykopki uważam za otwarty. Internet to potężna oręż w walce z oszustami. A więc szukajcie, kopcie i wymieniajcie się znaleziskami z innymi. To nam pozwoli dobrać się ZŁODZIEJ.owi do czterech liter. Może także PiS i Wronki się przydadzą.

@Jarek

A jak myślisz ilu już do Zbycha napisało ja znam czterech .

Ksiegowy
@Kasia

A ja jednego któremu odpisał Mam nadzieje że dosle dokumenty i Zbyszek Sprawiedliwy dobierze się mu do ty..łka. A wystarczyło tak mało płacić ludziom którzy pracowali, w końcu markety i ich centrale płaciły za usługe a potem mogli robić wały

Cela
@Ksiegowy

Ciekawe czy wikt we Wronkach będzie Krzysiowi odpowiadał? Pewnie nie bo dostaje się niewiele do żarcia. Co najwyżej może dostać w ryja pod celą. A trzeba było tak niewiele- płacić ludziom....jakie to było proste.

h

UWAGA UWAGA UWAGA jeden z dużych klientów zrezygnował z kolportażu gazetek

Ffff
@h

Jaki to klient ??

H
@Ffff

Avans ;)

peco
@H

pepco na sprzedaz idzie miliard euro i twoje :)

Volo
@peco

Pepco , Abra i............... ale nie lękajcie się A . i reszta kartelu kupi

maszynka
@Volo

kartel jest pomału mielony przez swoich klientów którzy widzą, że nic nie robią

PapiertoZloto

Czy słyszeliście o BTL COMPLEX z Katowic ? Co sądzicie? Podobno "Pan Prezes" działa jak w DP. Kasa na swoje zachcianki itd a ludzie Czekaja

@PapiertoZloto

Pan Daniel C. to dobry cwaniak, ale da się swoimi sposobami dogadać. Moja ocena na 6 to 4+

Jarek waw
@????

No no cwaniak to jest pół nakładu daje na akcje resztę na skup a potem czekasz na kasę miesięcy kilka. Ciekawe co on jeszcze ma za materiał bo już dawno nie dzwonił żeby coś posmiecic w mieście?

@Jarek waw

Poprostu lepszy z niego handlowiec niż Jacuś D. z Dp obecnie w nowej odsłonie Massmedi

@Jarek waw

Powinniśmy teraz lepiej założyć forum o Massmedi.Debus ty też dużo za uszami masz

pinokio
@????

kolejny prezes zoo o kapitale 5 tys, pewnie też ma za uszami. a ten z BTL to człowiek który słyszły jedno pytanie od podwykonawców :gdzie moja kasa ? oni jeszcze działaja ?

Bt

4+to chyba termin platnosci faktur w miesiacach...szkoda gadac o

Zuzanna

Od jakiegoś czasu nie piszecie nic na temat samej pracy w Dystrybucja Polska. @nemo, @paprykarz szczeciński, rozumiem, że inne rzeczy też są ważne, ale może dalibyście znać innym czy jest teraz otwarta rekrutacja i jakie są aktualnie warunki? Opłaca się aplikować?

Nemo

O czym jest ten pierwszy filmik ? makulaturę rozkładać na ochronnej plandece , cóż za dbałość o reklamę ? . Słabe to .

podwykonawca

to prawda ze Beata Ż mają zwolnić CSystem ?takie mnie słuchy doszły.

Dolnośląskie
@podwykonawca

Tak . Odchodzi z firmy .

piertek
@Dolnośląskie

do alfy lub skya przechodzi tam widzi przyszłość

KsiądzPrałat

Pomódlmy sie w intencji rynku kolporażu - Zdrowas Mario Łaski pełna pan z toba ...

Wielki Makulaturator

100% prawdy. Fikcja trwa. Ten lepszy kto w czasie kontroli kolportażu lepiej się dogada z kontrolującym. Zawsze wpisze protokole te 95%. Heheh. Stawki za kolportaż musiałyby wynosić ok 6-8gr za szt. aby kolportaż był wykonany przyzwoicie. I to za miasto. A nie np. Carrefura gdzie 100 wiosek za 2 gr. hehehe. Czekam na upadek. Może szpece od marketingu w sieciówkach się obudzą.

pep
@Wielki Makulaturator

zgadzam się z Tobą w 100%, najgorsze w tym wszystkim, że firmy ogólnopolskie mają w d..u..p..ie biorą wszytsko jak leci a poźniej się zdziwieni , że nikt tego nie chce robić...

alfa beta ctrl master du..pa24
@Wielki Makulaturator

wszystko się opłacało ......połki klient był nieświadomo ..... łapa tu łapa tam ... skupik ... jeden pracownik .... jeden busik z przegnitą podłogą .....

alfa beta ctrl master du..pa24
@Wielki Makulaturator

..... teraz trzeba trochę popracować .... zapomniało się jak ???... zapomniało się topografi miasta.....dwie lewe rączki .....oj oj oj :))))

Poszkodowany

Jakie są szanse na odzyskanie kasy na drodze sądowej od Dp ?

no
@Poszkodowany

nie

Poszkodowany
@no

A czy Koniecko jest w Polsce czy uciekł za granice ?

@Poszkodowany

A przed kim ma uciekać ?

Marko
@Nemo

Przed długiem do spłacenia

@Marko

Długi to masz Ty a on pan prezes ma to co Ty miałeś mieć .......... eeeee raczej tez nie ma ponoć po Poznaniu z kapeluszem proszalnym chodzi albo pod Biedronka klęczy i zbiera na kolejne wakacje .

ekonomista

udział w rynku recyklingu : kartel - 90% reszta - 10%

DP - KARTEL - DWA BRATANKI

proszę o umieszczanie filmów i zdjęć na ulotki.fora.pl

Piotrus
@DP - KARTEL - DWA BRATANKI

Alfusie umieść siebie poza branżą

DP-KARTEL-ALFA- TRZY BRATANKI
@Piotrus

MOŻECIE TEŻ UMIESZCZAĆ Z ALFA

hihi
@DP-KARTEL-ALFA- TRZY BRATANKI

co z alfy hehehehehe chyba serial alf

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.