Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Były podwykonawca

Poprosimy jeszcze raz o link

Szczęśliwy podwykonawca

a mii KK , prxzelał dziś 30k,

Fiodor
@Szczęśliwy podwykonawca

Chciałbyś ..........a może na msze intencyjną dałeś .

agent
@Szczęśliwy podwykonawca

dostałem 2 tys

?

Co takiego ma być we wtorek, że dopiero wtedy?

Szary

Te skróty sa słynne od dawna . Nie trzeba żadnej kampani mało tu ludzi oszukanych przez byłych i obecnych prezesów? Może wreszcie prawda wyjdzie na jaw.A co do wojny to ona ciągle była wystarczyło kogoś zmienić ,a różne rzeczy sie działy ,myślę też że znajdzie się kilka osób którym konkurencja dała popalić.

Volo

Przypominam , jutro wtorek , wtoreczek , wtorunio czekamy na sensacje XXI wieku , czekamy niecierpliwie . Popitki i bimberek przygotowane czekam

Gruby manager
@Volo

Jeszcze przygotuj sie grubasie psychicznie zeby strach nie sparalizowal idz po leki na recepte do psychiatry, samochod schowaj za brama i zadzwonia po dziwki. Aa nie zapomnij zony zatrudnic w alfie a na koniec wydymaj piotrusia

@Gruby manager

Przypominam , dziś WTOREK , wtoreczek , wtorunio czekamy na sensacje XXI wieku , czekamy niecierpliwie . Popitki i bimberek przygotowane czekam . A tu nudaaaaaaaaaaaaa !

Poczta polska vs inpost vs dp
@Volo

Widze, ze ktos ze strachu robi z siebie blazna... Poczekaj wsciekly joe sie pewnie odezwie a moze niespodzianki listownie zostana wyslane??? Strach strach paraliżuje wiesz o tym syndrom klauna działa juz jest dobrze...

bunga bunga

teraz dopiero jest pole do popisu dla poznania chyba nie odpuscicie, uważam że adasiowcy trzesą porami na maksa bo ukryli to wszytstko ale tylko pozornie drążcie drążcie najgorsze co teraz możecie zrobić to odpuścić dowody są trzeba dalej z tym iść . Grube ryby z sieci handlowych telewizja. Dzisiaj trabią że temat załtwiony po co żeby udwodnić że są super silni, a strach widzę w ich oczach, nerwowosć jest olbrzymia. Czas działa na niekorzyść za ciosem pora iść

Heniek z Korporacji
@bunga bunga

temat załatwiony, pierwsze słysze sieci handlowe to duże korporacje, za nim ruszą to minie chwila. załatwione dobre hehe. prcowąłem w czymś takim jak niebawem za..je..bią to popiuł zostanie . Jeżeli faktycznie ktoś z sieci podłożył się to zniego też popiół zostanie korpo nie wybacza hehe

mata co chceta
@Heniek z Korporacji

zgadzam się z Heniem w 100% wielkie firmy to długa droga decyzyjna. Adasiowi mogli powiedzieć ze jest cacy a swoje wiedza. Co to dla nich taki ctrl dla przykładu kapitał zakładowy ctrl 199 000 a carrefour 1 970 720 000

@bunga bunga

Podobno pojawiły się w firmach z branży oraz ubklientoe pisma z uokiku w sprawie kartelu ,

Podwykonawca
@Dociekliwy

Piękna dezinformacja jak z podrecznikow. Zobaczcie tylko cos sie dzieje zlego w kartelu zaraz jazda na BW lub KK nie mowie ze sa bez winy. Manpulacja a glupi tłum wierzy oj ludzie zacznijcie myśleć. Uwazam ze sprawa Poznania nie jest wyjasniona, wnioski mozna wyciagnac ale za tydzien moze nawet dwa tygodnie.

Doświadczony gruby manager
@Podwykonawca

Panie glupi z tlumu chcialem zaznaczyc, ze naszym dluznikiem ktory ma zaleglosci w placeniu fv jest dp a nie kartel wiec pomysl jesli potrafisz a pozniej cos napisz. Najwieksze dlugi zaczely sie za czasow dwoch grubych alfów i prawda jest jedna... Kartel jest do d u p y, ale u nich nie mam zaleglych fv na tysiace zlotych.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Podwykonawca dp

Kolejna pikiete zoorganizowalbym pod domem gnidy bw. Niech sasiedzi zobacza jaki oszust obok nich mieszka a to zapada na zawsze w pamiec... Trzeba robic wszystko zeby ustrzec innych przed interesami z tymi bydlakami. Bw jest slaby psychicznie zgrywa tylko kozaka a tak naprawde strach go paralizuje i ogolnie jest duza smierdzaca (usunięte przez administratora)

@Podwykonawca dp

Zobacz za kogo urosły długi , czy to prawda , jak czytałem na forum , że BW i PL brali swoje 10% od przelewów

Podwykonawca dp
@Dociekliwy

Prawda. Musialeś sie zglosic to pana ex prezesa grubasa bw z pytaniem kiedy zaplacone bede zalegle fv wowczas knur odpowiadal ze moga byc zaraz ale trzeba no wiesz lepiej z fv opiewajacej na 30 tys miec 27 tys. niz nic i tak sobie robil hajs naszym kosztem w ryj mu napluc to malo... Porzadki niby robil w firmie dp doprowadzil do zwolnienia wielu swietnych ludzi ktorzy trzymali ten biznes a zatrudnial swoja zone pod panienskim nazwiskiem, brata i wielu innych ktorych pozniej wyrolowal po prostu śmiec..

@Podwykonawca dp

No właśnie byłem zbyt naiwny , trzeba bo zapłaci frycowe i dostać swoje a BW przyjechałby po characz .

Doświadczony

Spójrzcie hronologicznie . W DP wszystko zaczęło sie dobrze dziać jak wszedł Fundusz . Fundusz wszedł bo widział w tym szanse na zysk . I tak było , potem DP wtopiło w te listy kilka lat temu . Fundusz jakoś wyszedł .odeszli ludzie z zarządu DP do ctrl i słynna BZ . Potem pojawili się nowi ludzie jak BW który doprowadził , do wywalenia prezesa Irka z DP oczyścił przedpole i sam został prezesem ...i tu zaczynaja sie prawdziwe kłopoty DP , pieniądze są ale coraz poźniej , kontrakty wchodzą jak nie rentowna stokrotka. Potem wypadało kolejni klienci , bo ctrl szedł jak czołg i brał co chciał . Nowy prezes BW był przeciwnikiem dla AP ale nie dał rady . Od kiedy został prezesem zaczęły sie rownież nasze kłopoty .

@Doświadczony

Kłopoty zaczeły się kiedy fundusz wychodząc chciał sowoje, czyli 6 mln wkładu plus ustalony procent, wtopa na listach , a pozniej gwoździ do trumny dodał KK GT otwierając w ciągu ostatnich dówch lat kilkanaście spółek które był powiązne z dp....

@on

Przejrzałem dokumenty DP , fundusz dostał w dywidendach prawue to co włożył , resztę musieli spłacić GT i Kk

@Doświadczony

Z tego co wiem , to ten fundusz na DP nie wtopił ale na innej poznańskiej spółce z RC Union która miała restauracje Siux i inne to wtopili prawie 20 mln . Trochę ten rynek obserwuje od strony finansowej

@Doświadczony

co ma piernik do wiatraka ? ... kasy z dp nie odzyskamy a teraz może być podobnie z ctrl, Adaś w tym roku przeinwestował i taki poznański krach może strasznie zaszkodzić jego firmie.

Do on
@on

To czym prędzej zrezygnuj, żebyś nie stracił. Jakim to trzeba być łosiem żeby takie pierdoly pisać .

@Do on

chyba nie wiesz co w poznaniu się stało? łosiu..

Do on
@on

Doskonale wiem. Słynący z nic nie robienia Kaczmarek złożył swoje cv licząc na przyjęcie do znienawidzonego kartelu podkładając świnie B. Tyle się stało . Łosiu.

Do Was
@Do on

A masz na to dowody że nic nie robił i złożył CV

@Do on

podłożył świnie - nieanonimowo - bo chciał pracować dla Adasia- teraz kartel ma problemy- i na pewno przyjmie go pod swoje skrzydła -logika godna znawcy rynków finansowych .

Ciekawość mnie zżera
@on

Pamiętaj ..... kartel zawsze jest uczciwy i dobrze wykonuje swoja pracę .... to podwykonawca jest fuj i bę a najczęściej (usunięte przez administratora) i nierób . Oficjalna wersja brzmi okradziono busa w czasie kolportażu a tak na prawdę to co ? jakieś , zdjęcia dowody , tytuły gazetek ? taki ciekawski jestem .

Buritos
@Ciekawość mnie zżera

Tak dobrze jak w poznaniu to nie mam pytan

UCZCIWY
@Ciekawość mnie zżera

Kartel uczciwy?widzisz gdzieś czlowieku gazetki przez nich noszone?Poznań zrobił swoje i następne miasta się szykują do tego co w Poznaniu.A P oplacal wszystkich np MC pana K Z.ale koniec z tym wszystkim.Centrala MC juz o wszystkim wie.gazetki skradzione z transportu?chyba z kontenera na makulature.zdjecia?ponoc jest ich pelno.więc AP RB KZ i inni nadszedł Was Koniec.Wszyscy tego dopilnują.

KONdzio
@UCZCIWY

nie byłoby całej afery gdby nosili gazetki . pazernośc i obłuda. ten z MC chyba wyleci pracuje w końcu w firmie o zasiegu europejskim, po reputacji takie nakłady i nic nie wypuszczać to się w głowie nie mieści

Poszkodowany

Przy zauważalnej jużsłabości DP od czerwca zeszłego roku , wcześniej wypadło juz trochę klientów , to taki Lord P naprawdę nie miał problemów by przejąć majpierw PM a potem sięgnąć po przystawkę czyli DP , dodatkowo cały zamęt od wakacji w branży pomógł pojawieniu sie Alfie Logistic . Czyli Boguś i Piotruś , wcześniej musieli jakoś golić kasę z DP pompując ją przez podwykonawców .

To tam

To w tej firmie jest Prezesem nasz cudowny wspaniały były Pan Dyrektor i nadworny handlowiec Świata J.DĘBIEC?

Volo

A co ty zdemaskowałeś ? masz złota łopatę za wykopaliska o ludzie brak świadomości realiów świata tego to też świadomość

Siła charakteru
@Volo

Boguś czy to ty? Bogus to ty czy posrednikow potrzebujesz do rozmow? Bogus dziekuje Bogu ze dal nam takie nieboskie stworzenie jak ty moj misiu bogusiu bogus tak bogus potrafi

@Siła charakteru

Tak to ja Bogusław wspaniały , nadęty i rozdęty a ty to tylko siła charakteru bo tylko tyle ci zostało a wszystko co miałeś mam teraz JA

Siła charakteru
@Volo

Jedyne co masz to moje 28 tys. Niezaplaconych fv, ktore zostaly wygenerowane za twoich czasow... Bimber chcesz impotencie umyslowy co masz swojego a nie naszego?

Doświadczony

z tego co wiem , to DP zaczęła mieć problemy jak prezesem został BW i uratował PL . Dorwali sie do władzy i kasy . Szkoda tylko , że założyciele na to pozwolili

Wiesław

Witam,pozdrawiam wszystkich,którzy czytają,oraz przeciwstawią się monopolowi p.Adama,a także specjalistą od Kontenerów którzy psują nasz rynek ,tak jak Król Poznania p.R.B.może bardziej zastanówmy się kto roztoczył taki parasol ochronny nad Królem i kto miał udział w wywozie całych kontenerów z gazetkami,jest przecież dyrektor regionu p.Rafał SZ.gdzie on był przez cały ten okres,jak mógł pozwolić na ten proceder,wiedząc że Król nie da rady wszystkiego zrobić,przymykał oczy,udawał że nie widzi?czy brał w tym udział?czy parcypował w zyskach od wywożonych kontenerów przez Króla Poznania,To są pytania na które musi odpowiedzieć sobie i swoim podwykonawcą p.Adam P.dlaczego doszło do takiej sytuacji,i wypaczeń w Poznaniu,gdzie w tym czasie znajdowała się jego kadra odpowiedzialna za dany region .

bicz
@Wiesław

chyba nielubili tego z poznania bo ukarali go strasznie ?

Dobry wieczór,miło że czytacie,komentujecie,pikieta pod domem naszego Prezesunia zaplanowana na przyszły tydzień,kilkanaście osób zadeklarowało swoje przybycie,za co dziękuję,druga sprawa to wiadomość z Poznania którą otrzymałem na temat Króla kolportażu p.Bejmowicza,który to miał być nieomylny i najlepszy dla p.Adama,lecz jego zachłanność,buta i zarozumiałość,doprowadziła,że nareszcie,ktoś przeciwstawił się monopolowi Króla,i obnażył ,i Król okazał się goły.Okazało się że wywożone są całe kontenery materiałów na skup,cieszę się że Poznaniacy okazali się zgraną grupą,która przeciwstawiła się monopolowi,do czego namawiam inne miasta,gdzie także panują Królowie p.Adama,obłudni,i co się okazało najwięksi oszuści,uważających się za nietykalnych pod ochronką.Jak twierdzą ekonomiści,monopol niszczy gospodarkę jednocześnie mobilizując wszystkich przeciwko sobie,Wiesław

gebels
@anonymous

jak to ? przecież Adam osobiście nadzorował pracę działu kontroli wewnętrznych.

Obserwator
@anonymous

Tylko dlaczego takiego "newsa " wklejacie na forum DP wydaje mi się , że jest stosowniejsze miejsce . Ale co tam "kontrole " firma stara z tradycjami a tymczasem "końkurencja "rośnie i czerpie ze wzorca pełnymi garściami . O kim mowa ? otóż MBPROFIL zajął się kolportażem TESCO w swoim stylu oczywiście 120 tys nakładu a w mieście ani jednej sztuki ............ jaja

@Obserwator

taaa ja od kilku lat nie widzałem gazetek tesco -noszonych przez inne firmy

I tyle
@podwykonawca

Dokładnie przestańcie gadać kto nosi kto nie tylko myślcie jak hajs odzyskamy a później o innych

yeti
@I tyle

Zapomnij o kasie a MB Profil do roboty bo wydyma następnych

Zły

Może ktoś podpowie jak odzyskać kasę od dp?!!

@Zły

Nie ma takiej opcji dałeś się wydymać jak wszyscy

kolo

nie w tym kraju, kolego

Rozbojnik Rumcajs
@Zły

Jedz pod dom tych bylych i obecnych prezesow i walcz o swoje dzwon do ich chat pytaj o siano itp niech ich cale rodziny sie dowiedza jakie to gnidy i pamietajcie dp przestalo placic jak dwie grube gnidy zaczely rzadzic z obecej firmy Alf

gnida
@Rozbojnik Rumcajs

gnidy hehehe dobre z tego co wiem jak dzownią po ludzią mało kto odmawia ewentualnej wspópracy heheheh polak potrafi hehehe

Robin H.
@Zły

Kiedyś pruszków albo wołomin a dziś żyjemy w kraju prawa i ............... próbuj , wyciągaj wnioski

Taktak
@Rozbojnik Rumcajs

Tak masz racje jak grubasy zaczęły kraść dwa lata temu zaczęły się problemy, mam tez podejrzenie ze GT na to pozwoli

Ces a vivid
@gnida

Bogus to ty? Bogus halo? Ja wiem ze duzo potrafisz? Bogus ?? Slyszysz mnie? Bogus moj krolu zloty bogus jak spadaja gwiazdy to wypowiedz zyczenie kiedy patrzysz w lustro. Moj bogusiu halo bogusiu... Moj misiu bogus potrafi

Wiesław

Dobry wieczór ,dziękuję wszystkim oszukanym i oklamanym przez naszego Prezesunia,za życzliwe pozdrowienia i życzenia miłego szusowania po stoku,za fajne okłamywanie i okradzenie podwykonawców,za które to pieniądze nasz Prezesunio Krzysztof K .korzysta z tak miłych i słonecznych dni na stoku,zapraszam wszystkich okraszonych i oklamanych na przyszły tydzień do Poznania ,gdzie następnie udamy się do miejsca zamieszkania Prezesunia,gdzie go rano przywitamy i cały dzień będziemy pikietować pod jego domem z transparentem Oddaj nasze pieniądze Złodzieju i oszuście

posełek
@Wiesław

pikietę można urządzić ale przed sejmem że nasze prawo dopuszcza do takich sytuacji

PIKIETA
@posełek

W Polsce mamy demokracje . Kazdy moze robić co chce i chodzić z czym chce .Ciekawe czy sasiedztwo prezesa też nas wyrzuci czy będzie z zainteresowaniem czytać postulaty . A moze droge też kupią?i zrobią zakaz poruszania wierzycielą DP

oszukany naiwniak

strona dp nie działa

Wiesław

Dobry wieczór,zapraszam wszystkich okłamanych,przez naszego Prezesunia kochanego Krzysztofa Koniecko,który przebywa na feriach zimowych i raczy się jazdą na nartach do pozdrowienia,oraz fajnego szusowania po stoku.Zapraszam także wszystkich pracowników,podwykonawców DP,o przyjazd do Poznania,zrobienia pikiety pod firmą,oraz miejscem zamieszkania naszego Prezesunia uwielbianego z transparentem ,ODDAJ NAM NASZE PIENIĄDZE Z........JU,niech znajomi,sąsiedzi wiedzą jaki słowny jest nasz kochany obłudnik,oszust w jednej osobie,wszyscy możemy skrzyknąć się mailowo,chodzenie z transparentem nie można ukarać,każdy może chodzić gdzie chce i ile chce,chyba wystarczy już opowieści z Narni,choć nasz Prezesunio jest w tym niezastąpiony,już czas aby wszyscy przejrzeli na oczy jaki z naszego Prezesunia wredny i kłamliwy typ

góral
@Wiesław

jeżdzi na nartach z inwetorem....

Hardy
@góral

Super inwestycja szkoda że nie w podwykonawców.To się nazywa cięcie kosztów np pensji prezesa. Znowu dla nas zabrakło .A panu Krzysztofowi życzymy udanych wyjazdów z rodziną bez żmudnych telefonów od podwykona który zostali pozbawieni swoich wypracowanych pieniędzy.

Turysta
@góral

Kolego nie na narty a na Madagaskar , Góral byłeś ? nie ......... szkoda ale twoje pieniądze tam są i znów jesteś do przodu i nic o tym nie wiesz .

Lin

Postępowanie upadłościowe czasami oznacza zakończenie bytu prawnego spółki. Wiążą się z tym wielorakie konsekwencje także dla członków zarządu tych spółek. Często brak odpowiedniej wiedzy prawniczej powoduje, iż członkowie zarządu w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością żyją w przeświadczeniu, że nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania spółki własnym majątkiem. Nic bardziej mylnego. Rozważmy następującą sytuacje: przykładowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada zarząd jednoosobowy w postaci prezesa Jana Kowalskiego. Spółka prowadzi działalność na szeroką skale. Podstawą zdobywania kontraktów są przetargi. To od ich wygrania zależy czy spółka będzie miała kolejne zlecenia. Na chwilę obecną stan zadłużenia spółki wynosi 400 tyś ale wygranie nadchodzącego przetargu i wykonanie związanego z nim projektu wygeneruje zysk w wysokości 2 milionów złotych w okresie 3 miesięcy. Pozostaje pytanie czy aby prezes zarządu nie powinien już złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości spółki, a przede wszystkim jakie spotkają go konsekwencje w obu wypadkach – złożenia i nie złożenia tego wniosku? Przede wszystkim na wstępie należy rozważyć przesłanki prowadzące do konieczności wszczęcia postępowania upadłościowego, choć niestety nie są one wystarczająco klarowne w naszym ustawodawstwie. Upadłość ma za zadanie uporządkowanie prawnej sytuacji niewypłacalnego przedsiębiorcy i jego wierzycieli. Ustawa definiuje stan niewypłacalności jako niewykonywanie przez spółkę –dłużnika jej wymagalnych zobowiązań pieniężnych czy niepieniężnych związanych z prowadzoną działalnością a także spółka staje się niewypłacalna wówczas gdy jej zobowiązania przekraczają wartość jej majątku, nawet wtedy gdy na bieżąco te zobowiązania reguluje.( at.11 ust 2 p.u.n) Osobą odpowiedzialną w spółce z o.o. za złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości jest w naszym wypadku prezes zarządu i to na nim będzie spoczywała odpowiedzialność za niezłożenie wniosku w terminie. Z praktyki wyraźnie widać, że dla wielu przedsiębiorców bardzo trudne jest określenie kiedy nastąpił moment niewypłacalności. Bardzo często spółka spełnia przesłanki ustawowe a jednocześnie nie składa odpowiedniego wniosku. Jeżeli założymy, że nasza spółka wygrała rzekomy przetarg, zrealizowała związany z nim projekt i wygenerowała zysk, który pokrył straty z biznesowego punktu widzenia wyszła z zagrożenia upadłością jednak nie zmienia to faktu, iż zgodnie z ustawą, prezes był winien złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości w momencie, w którym spółka spełniła choćby jedną z przesłanek niezbędnych do jego złożenia. Sytuacja ta stanie się bardziej klarowna jeśli rozpatrzymy drugi scenariusz, w którym nasza spółka przegrała przetarg i nie pozyskała żadnego nowego kontraktu. W tej sytuacji prezes postanawia złożyć wniosek do sądu o ogłoszenie upadłości, który według przepisów ustawy jest złożony już po terminie ustawowym. Mogłoby się wydawać, że poprzez zgłoszenie tego wniosku, pozbywa się on odpowiedzialności własnym majątkiem. Nie do końca tak wygląda sytuacja. Jeśli w toku postępowania upadłościowego wierzyciele wykażą, iż prezes złożył wniosek za późno a czasowe jego złożenie spowodowałoby zaspokojenie wierzycieli w wyższym stopniu, to mogą oni dochodzić swoich należności także od prezesa spółki z jego majątku osobistego, gdyż w tej sytuacji odpowiada on solidarnie ze spółką. Dokładnie rzecz ujmując jeżeli egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna, członkowie zarządu odpowiadają solidarnie za jej zobowiązania. Niezgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki zoo powoduje także możliwość powstanie odpowiedzialności karnej i administracyjnej członków organów zobowiązanych do prowadzenia spraw spółki, w tym przede wszystkim członków zarządu. Jedną z najdotkliwszych konsekwencji za nieterminowe złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości przewiduje Prawo upadłościowe i naprawcze w artykule 373 , który zakłada zakaz prowadzenia działalności gospodarczej ( na okres od 3 do 10 lat) na własny rachunek oraz pełnienia funkcji członka rady nadzorczej, reprezentanta i pełnomocnika w spółce prawa handlowego, przedsiębiorstwie państwowym, fundacji, spółdzielnie lub stowarzyszeniu. Istotną rolę odgrywa tu też odpowiedzialność karna. Zgodnie z artykułem 296 k.k. , kto będąc obowiązanym na podstawie przepisu ustawy, decyzji właściwego organu lub umowy do zajmowania się sprawami majątkowymi lub działalnością gospodarcza osoby fizycznej, prawnej albo jednostki organizacyjnej nie niemającej osobowości prawnej przez nadużycie udzielonych im uprawnień lub niedopełnienie ciążącego na nim obowiązku ,wyrządza jej znaczna szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Jak nietrudno zauważyć na podstawie omówionego powyżej przypadku, bardzo często w obliczu mało przejrzystych uregulowań Prawa upadłościowego i naprawczego, członkowi zarządu spółek biorą udział w biznesowo – prawnej rosyjskiej ruletce, gdzie muszą sami podjąć decyzje o poniesieniu ogromnego osobistego ryz

@Lin

Podwykonawcy przeczytajcie ze zrozumieniem choćby art 296kk nikt tego za Was nie zrobi siła jest w Was ale razem nie osobno.Jeszcze mozecie coś zdziałać

Wirus
@Wiktor

Wiktorku razem ale jak razem ? jak tego razem chcesz dokonać ?

@Wirus

To się nazywa pozew zbiorowy. To my podwykonawcy jesteśmy winni tej sytuacji .Biadolimy wydzwaniamy do siebie i znowu biadolimy czekając .....na co.Zamiast coś zrobić puki można wylewamy gorzkie żale pod tzw nickiem może od jutra podzwońmy do siebie i wspólnie spróbujmy ukarać winnych za sytuacje.Co mamy jeszcze do stracenia ,bo mnie się wydaje że nic Na Dolnym Slasku ktoś podobno złożył jakiś wniosek przeciwko DP Wiec może od jutra czas na telefony wspólne spotkanie w połowie drogi i do roboty ale tylko razem możemy tego dokonać i przez to przejść a nie patrzeć co inni zrobią.Takie jest moje zdanie decyzja należy do WAS .

Wirus
@Wiktor

Jak to się nazywa to wiem i interesuje mnie tylko forma komunikacji bo nie mem za grosz zaufania do tego forum i co niektórych piszących ale co tam dzwońmy ale do kogo ?

anty

teraz nastapi etap drugi pracownicy etatowi bez wypłat . Może w końcu zrozumią jak to jest

Podwykonawcaa
@anty

Tyle to jeszcze szeryf zapłaci ostatnie pensje za 4 czy 5 osób nie łudź się. Szeryf nie jest głupi nie podłoży sie aż tak z pod ziemi ale znajdzie.

Lemoniada

Cos mi sie wydaje ze Krzysiek czeka az ktos w koncu zlozy wniosek o upadlosc Chyba ma juz dosyc

@Lemoniada

Krzysiek jest twardy na kolanach ale twardy a wiesz co jest twarde

ex

ta firma jeszcze istnieje, strony internetowej juz nie ma, ktoś tam jeszcze pracuje. Zero kontaktu są mi winni pare złotych- nieduzo w porównaniu do innych podwykonawców,

X
@ex

Stron działa kłamczuszku

Wykonawca

Bo pod kk nigdy nie byłem i nie będę...czytam i nie wierzę...biznesmen jakich Polska ludowa nie widziała jeszcze...jak się człowiek starzeje to niech pierdol...nie scieche czystego koksu a nie posypki i napije dobrej whisky i pomyśli o kupkę którą wspólnie narobił...a wiecie co jest najgorsze?że Pan kk nie dość że wydymal Was wszystkich na kasę to obraża i opowiada bzdury na każdego z nas...jak widzi kogoś z Podlaskiego to obraża kogoś z zachodniopomorskiego komentując że ten to (usunięte przez administratora) i że dla konkurencji biega itp a później na odwrót zachowuje się gorzej niż Jarosław...ja wiem jedno to co usłyszałem na swój temat wyjaśnię osobiście w cztery oczy z nim bo dług wpisałem na straty ale za obrażanie i wymyślanie bzdur to należy się tylko po męsku...

wirus
@Wykonawca

Ty napisz to po Polsku bo nie wiem o co ci chodzi i błędy popraw

LIn

W DP jest rada nadzorcza ciekawę jaki ma skład ...ja chyba wiem :)

Rozbujnik Rumcajs
@LIn

Zarząd jest jednoosobowy czyli KK a pełnomocnikiem zarządu jest zięć KK czyli pan D. Znany z mass media. Kasą zarządza niejaka elunia k. Czyli małżonka szeryfa KK. Nepotyzm kumuterstwo i prywata. Od razu śmierdzi to upadłością bo trza jak najwięcej kasy wydoić. każdy co zna branże powinien się zorientować

Wielki szum
@Rozbujnik Rumcajs

Dlatego dalej niech naiwni pracują. Dostaną może jakiś ochłap. Nastepni podpiszą ugodę anulują dług Kk a reszte rozłoża na raty ,których i tak prawdopodobnie nie dostaną ale w razie upadłości ,a napewno zmniejszą dług masy upadłościowej ,bo sami podwykonawcy go zmniejszyli umażając go. Nakład odchodzi ciekawe z czego tym razem Dp zapłaci Wam ratę ,mam pytanko Panie Kruk a może Pan dostał zaległą kasę od DP i czy coś się zminiło w Pana sprawie?

A

Biedny Rozbójnik .... czyli zostałeś na łasce A. To zachowuj się grzecznie bo dolnośląskie nie takie duże.

Rozbójnik Rumcajs
@A

Nie wiem jak duże czy małe jest to dolnośląskie ale skoro tak myślisz to rób tak dalej. Hehehe. Ktoś kiedyś powiedział szukajcie a znajdziecie. Miłego polowania. A jeśli chodzi o A to on jest na mojej łasce bo jak rzucę gazety to A będzie miał spory problem. A tesco i tak stracę chyba od poniedziałku. szukajcie szukajcie. Życzę powodzenia Pokój z wami poszukiwacze zaginionej Arki.....hehehe

@Rozbójnik Rumcajs

Rzucaj. Najlepiej jeszcze dziś. Pokaz swoją moc. Ośmieszasz się chłopie na wszystkich forach po kolei. Typowy Januszek - pierd...i a z ulotkami biega. Dawaj , rezygnuj, niech A ma przez ciebie problemy łosiu. Daj przykład wszystkim niezadowolonym .

Rozbójnik Rumcajs
@A

Jak masz problemy emocjonalne to idź do odpowiedniego lekarza. Widocznie prawda w oczy kole. Poza tym jest wolność słowa której widocznie się boisz. Twój problem. No popatrz ile to prawdy wyszło dzięki temu forum. I właśnie tego nikt się nie spodziewał. Ludzie poznali prawdę i przestaną się bać . I nie strasz mnie bo się nie boję.

@Rozbójnik Rumcajs

Nikt cię nie straszy tylko zachęca do pokazania swojej wielkości i skali uzależniania ctrl od sławnego Rumcajsa. No ale widać odważny jesteś pisząc anonimowe posty . Tak ludzie poznali prawdę - w szczególności te , ze jak ctrl tłukł do łbów ze Dp padnie i będzie powtórka z rozrywki po id to trzeba było słuchać i dopominać się o swoją kasę a nie robić za darmo . Póki co to jedyna prawda jaka wyszła . Także szanowny rumcajsie na przyszłość słuchaj dobrych rad Adasia i się nie przemądrzaj bo daleko ci do jego wiedzy i inteligencji .

B
@A

No właśnie rumcajs. Daj przykład i pokaz jak się odchodzi z kartelu. Pokaz jaja albo marsz nosić gazety.

Bryant
@A

brawo.... ktoś napisał prawdę... jak masz dość to pier... dolnij temat, a nie zgrywasz cwaniaka w necie i czekasz, aż ktoś za kogoś łeb nadstawi... Rozbujniku rumcajsie jesteś miękka parówa, bo tylko krzyczysz i krzyczysz i gówn.... z tego jest.... jak masz jaja (bo tak się kreujesz), to pokaż siłę rzuć robotę,to może iinni się przyłączą...

Wodnik szuwarek
@Bryant

No i po Rumcajsie a taki fajny chłop był i ucz się kto z betą wojuje ten od bety ginie . Na normalnym forum dawno moderator dał by wam bana za inwektywy i bluzgi , szkoda mi was .

Piesek Adasia
@Wodnik szuwarek

W jednym z pierwszych postów rumcajs odgrażał się ze przygotuje materiały na bz i zaprezentuje je AP . Należę do tej niesławnej na tym forum grupy zadowolonych ze współpracy z ctrl i AP - tzw przydupasow Adasia , piesków Adasia itd...- i wiem ze się nie skontaktował . Jaki morał - Ano taki ze rumcajs to pewnie ktoś z konkurencji byłej lub obecnej i jest tu tylko po to aby mącić . Na szczęście jak pokazuje historia AP zjada takich leszczy na śniadanie urobi swoje . A wszyscy lojalni współpracownicy ctrl, lub większość jest zadowolona z jego poczynań . Amen.

@Wodnik szuwarek

Pewnie bz nastraszył, może dał w łapę -kazdy patrzy na siebie

@Rozbójnik Rumcajs

Rumcajsów jest kilku ,to chyba kazdy widzi, ten pierwszy ugrał swoje

@A

kolego A jeżeli ctrl padnie czego nikomu nie życzę, to ludzie zostaną z większymi długami, 60 dni termin płatności ?, w przypadku duzych podwykonawców to wiadome problemy finansowe, nawet nie zdążysz się zorietnować i masz dług.

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.