Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

strzygacz 2009-11-17 15:55:12
kierownictwo nie ma pojecia o zarzadzaniu. bezposrednim moim przelozonym byl kolej ktory dostal fuche po znajomosci, a pojecia nie ma o niczym
Robertas 2012-07-30 21:13:47
Kompetentni ludzie w Zarządzie.
Głównie Dyrektorzy Operacyjni. Wymagający, szczególnie Północ, ale konkretni,
Tak trzymać
guess 2012-08-01 13:01:11
Firma przeżywa teraz to samo co kilka lat temu ID. Bardzo mnie to cieszy.
Zwalnia zatrudnionych Dyrektorów (oczywiscie tylko z nazwy dyrektorow) i nie płaci
Mnie winna jest 30.000 zlotych
rekrutujący 2012-09-12 12:37:34
guess - 2012-08-01 13:01:11

Firma przeżywa teraz to samo co kilka lat temu ID. Bardzo mnie to cieszy.

Mnie winna jest 30.000 zlotych
guess powiedz coś więcej na ten temat.
ALI 2012-10-19 21:42:49
Mam podobne odczucia - dwaj dyr. operacyjni - bardzo konkretni, rzeczowi - inteligentni ludzie.

A co do kasy - nigdy nie miałam żadnych opóźnień.
Nadgorliwy 2013-06-19 20:48:59
Jaki rozwuj ??? Firma obcina tak drastycznie stawki ze jeszcze troche i to bedzie wolontariat . . . a co myslicie o nowych umowach zlecenie w dp ?? Tylko kary i nic wiecej . . . moze ktos sie wypowie na ten temat ????
były pracownik 2013-06-27 11:23:07
Odradzam całkowicie, przepracowane niecałe 2miesiące. Po pierwszym był problem z wypłatą, wypłata o 100zł mniej niż powinno! Następnej w ogóle na oczy nie widziałem! Zarobki tam to jest żart, ledwo na bilet starcza. Mieli więcej dawać, by paliwo się zwracało. Dostałem przy pierwszej dostawie łaskawie 120zł na paliwo na 2miesiące pracy! Wiedząc, że wzięłem 2 miasta do obskoczenia a nie jedno. Wypłata z jednego miesiąca, 300zł! za jakieś 1500 listów i paczek. Zmarnowane kilka set godzin pracy. ODRADZAM, (usunięte przez administratora)!! Umowy na oczy nie zobaczycie, bo zawsze coś nie tak, a to nieczytelnie, a to Poznań opóźnił ! 2miesiące praktycznie na czarno przepracowane!
obecny pracownik 2013-07-11 23:08:49
W nowych umowach sa praktycznie same kary od 500 zl do 10 tys.za najmniejsze niedociagniecia . . . weksel in blanco na 5 lat . . . i tak dlugo by jeszcze mowic . . . nie polecam . . . pracuje do końca miesiaca bo jeszcze mam stara umowe . . . Nowa umowa jest nie do zaakceptowania . . . Pozdrawiam ludzi ktorzy to podpisza , wyrok na siebie . . .
u konkurencji sa i stawki wieksze i wiecej przesylek . . . nie polecam pracodawcy . . . no i podejscie kierownictwa do pracownika . . .wiecznie strasza itp . . .. kierownictwo odzialu bez pojecia o adresówce . . . doreczyciele musza ukladac grafik pilnowac terminow itp . . .
wiarygodny 2013-07-12 16:11:43
kary sa za lamanie regulaminu ; za brak czapki , torby firmowej itp. jak pomylisz skrzynki , czy jak zostawisz przesylke w plocie . . . . najgorsze sa te wekdle . . . . . nie polecam tej firmy . . . .konkurencja lepiej dba o pracownikow . . .
Doreczyciel 2013-07-18 12:10:32
UWAGA

DYSTRYBUCJA ZAMYKA ADRESÓWKE W CALEJ POLSCE

CIEKAWE CZY UCZCIWIE WYPLACI WYPLATY CO DO GROSZA
nick 2013-07-19 00:23:01
na 100% nie
doręczyciel DP 2013-07-21 21:21:59
Jaki jest powód likwidacji adresówki w Dystrybucji Polskiej?
Ma ktoś informacje na ten temat?
podwy...... 2013-07-23 20:12:29
Za duze koszty,kupuja za tanio,a dokladali do interesu
tas 2013-08-07 19:36:19
Nie wiem jak w innych miatach ale w Warszawie (podobno) od końca sierpnia rusza tylko dział ulotkowy. Żadnych danych na temat stawek i samej pracy. W każdym razie adresówka już nie ruszy.
podwy...... 2013-08-13 21:43:12
Czy ktos dostal pieniadze za lipiec?!do tej pory nie wiadomo kiedy wystawia,moze ktos z was wie
NADGORLIWY 2013-08-15 13:16:34
WITAM. LISTONOSZE Z LODZI DOSTALI WYPLATE ZA LIPIEC .14.08.2013.
zargall@o2.pl 2013-08-15 23:43:41
Witam wszystkich,

Oddział w Białymstoku został zamknięty z dniem 31 lipca. Byłem ciekaw czy dostane chociaż pieniądze. Dostałem, całe 84 zł, a latałem po 1/3 Białegostoku. Tak, możecie się śmiać. Jeden z opisów tej firmy najlepiej podsumowuje pracę w DP przy roznoszenie druków bezadresowych "wolontariat". Szkoda, bo lubiłem swoją pracę. Świeże powietrze i ludzie. Pozostaje jeszcze sprawa podpisanych u nich weksli in blanco. Obym nie miał z nimi do czynienia w przyszłości w sądzie.
sylwek 2013-10-06 00:39:44
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszysko woza do mlyna czy prokuratura o tym wie
lolitka 2013-10-08 09:48:28
To straszni (usunięte przez administratora)
lolitka 2013-10-08 09:56:32
w warszawie miało być 70 zł od dnia.
Firma do tej pory nie wypłaciła nikomu pieniędzy, choć u niektórych mija miesiąc od term wypłaty. Kierownicy kręcą, że nie wiedzą co się dzieje, pieniądze od 3 tyg w piątek ''wchodzą'' mi na konto...ogólnie pozorują umowy--> tzn. niby coś wypełniasz, niby to wysyłają, a jak przychodzi co doczego to oni nie wiedzą co się dzieje z umowami tudzież z pieniędzmi.
Sami oceńcie gdzie chcecie się zatrudniać... Tam panuje kompletny (usunięte przez administratora).
pozdrawiam.
anonim 2013-11-03 22:46:50
DP to porażka zero informacji od strony firmy brak rozliczenia szczegółowego oszuści nie wypłacili mi tyle co powinni oszukali mnie na 300 zł przy rozliczaniu końcowym nachodziłam się wiele km. a tak wszystkich potraktowano i obcinali wypłatę .
max 2013-11-16 11:47:49
Pytanie do ludzi z Warszawy - powiedzcie czy od wrzesnia dzial przesylek zostal skasowany i teraz sa tylko ulotki? Jesli tak, to jakie stawki, dzienna czy za ulotke? Ile godzin dziennie i czy praca jest codziennie?
rambo 2014-04-09 12:12:10
myślisz, że przez ponad dwa miesiące nie znaleźliby odpowiedniego kandydata na te stanowiska przy obecnym bezrobociu?
dziubas 2014-05-02 02:53:30
pewnie jak to często bywa, gdy nie ma się porządku w papierach i internecie - zapomnieli, że te oferty wiszą ciągle w necie
ian 2014-05-14 21:13:44
To może ktos aplikował ostatnio do Dystrybucji Polskiej i dostał jakikolwiek odzew, chociaz takie, że to nie aktualne..
do dziubas 2014-05-20 15:14:24
@dziubas, czyli co nieaktualne? Wnioskuję z komentarza, że tam pracujesz, więc masz info w z pierwszej ręki, tak?
przedstawiciel 2015-02-05 22:59:24
Widziałem trzy oferty pracy na stronie firmy i wydaje się, ze nie mają jakichś wygurowanych wymagań. Wymagają przedewsystkim doświadczenia w sprzedaży usług i oczywiście mile widziane doświadczenie w branży pocztowo - kurierskiej, więc wymagania zgodne z profilem firmy, chyba się zgłosze a potem pomartwię się o wynagrodzenie, może zaproponują coś sensownego.
wiola 2015-02-28 20:42:05
Jeżeli chodzi o zarobki to owszem niby dadzą zarobić ale zawsze znajdą jakaś dziurę aby nałożyć karę ta firma bardzo często nakłada kary na pracowników .O karze zawsze dowiadywalam się jak wpłynęła pensja na konto.Zero tłumaczeń itp zwalniają z dnia na dzień jeżeli człowiek robi się nie potrzebny,idziesz na spotkanie a mówią przykro nam już od 1 tego i tego nie pracujesz.Nie szanują wogole pracownika.Pierwsze 2 miesiące były piękne w tej firmie reszta masakra nerwy brak kasy na czas,wkładasz kasę w paliwo nie ma zwrotów a jak się upomnieć o swoje to dowidzenia.Nie polecam tej firmy jako pracodawcy a wiem co mówię bo pracowałam w DP .Przy starej kadrze było super teraz jest tragedia traktują bardzo źle człowieka .Nie polecam
juz czas 2015-08-12 11:43:12
człowiek dla nich jest zerem a zera zasiadają na stołkach... nadchodzi powoli kres układom wprowadzonym przez pewnych przedstawicieli pospólstwa
e 2016-05-14 15:54:38
tych ofertn jest znacznie więcej bo ich partnerem biznesowym RUCH S.A., który dysponuje Centrum Logistycznym w Warszawie oraz rozwiniętą siecią transportową
Zostaw swoją opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.