Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Zadłużony po uszy

nie wiem na ile to prawda (w sumie setki razy obiecywali...) ale do końca stycznia DP zapowiedziała, że ureguluje zobowiązania. Po tym terminie wyłamy komu się da i gdzie się da "ciekawe" zdjęcia, filmiki itd. I g,,,,o mnie obchodzi w kogo to uderzy - ta branża jest CAŁA przesiąknięta fałszem i oszustwem..

leon
@Zadłużony po uszy

a ktoś jeszcze robi dla nich, zapomnij o kasie

Nie jestem durniem

Piotruś to chyba papier toaletowy wywozi bo z ulotkami to on ma tyle do czynienia co u niego w płocie jak mu ktoś dostarczy.Najlepiej sam niech na skup się odda razem z BW . Banda złodzieji.

Dobry duszek

Polecam do Kaczmarski Inkaso ich oddać, mi nagle zaczęli płacić ;)

www

jak sytuacja, ktoś może wie, co dalej z Dystrybucja Polska ? Pewnie dalej nic nie wiadomo ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
wielkie jaja

Prezesie Krzysiek nie wal w ch,,,,a , podpisz papier z inwestorem ( o ile jakieś jest bo zaczynam watpić )albo kr....a, miej jaja i określ się -albo w lewo albo w prawo !!! (usunięte przez administratora) kupe ludzi w długi, bo wierzyli (- naiwni) w tą firmę !!! (usunięte przez administratora) dzisiaj łyche/vode/wino/scieche , stań przed lustrem i zastanów sie :idę na emeryturę, czy działam. BO TO KU...WA OCZEKIWANIE CH..J WIE NA CO!!!!!!!!!!! .MĘCZY NAIWNYCH UCZCIWYCH LUDZI KTORZY PRZEZ LATA ZAROBILI DLA CIEBIE W CH...KASY Nie preciągaj tego g...wna , masz ogłosic upadosć zrób to ! chcesz dalej działać to działamy

LIBERTUS Windykacja

Nie wiemy czy to jest zbieżność nazwisk i miejscowości, ale Pan K. chyba się czegoś obawia jak nagle sprzedaje swoje działki..... Prawie 4 miliony w gruntach. Szkoda, że to nie są działki DP - byłby problem rozwiązany :) https://www.otodom.pl/oferta/sprzedam-super-dzialke-chyby-poznan-wielkpolska-ID314EG.html#gallery[1]

@LIBERTUS Windykacja

4 bańki ładna kasa ciekawe czy dla podwykonawców???????

Cypis
@Rozbójnik Rumcajs

Ty Rumcajs a ty to tylko na tych dwóch forach siedzisz i piszesz ? Rozumiem obserwujesz

@Cypis

Jestem jestem. Tu i tam. Trzeba pilnować swojego interesu. I być przeciw wagą dla kłamców i dzielić się z ludźmi informacjami

@Rozbójnik Rumcajs

Widzimy, że ma Pan mimo wszystko dobre poczucie humoru :) Oczywiście, że dla podwykonawców a dla kogo innego :)

@LIBERTUS Windykacja

bo większość boi się pisać prawdę. AP i KK nie są złymi ludźmi tylko ich świty to szemrane towarzystwo. Szczególnie dotyczy się prezesa Adama. może jakby zaczął rozmawiać z ludźmi a nie z motłochem który go otacza to było by lepiej dla wszystkich.....dla niego przede wszystkim

nik
@LIBERTUS Windykacja

no i co że chce sprzedać, dla podwykonawców to bez znaczenia

pies łańcuchowy

Więc dobrze. Propozycja moja: czekamy do końca stycznia na zapłatę przez DP zaległych faktur a jak nie to ujawniamy sekrtey tej branży. Mam m.in znajomego redaktora w Polsacie, który chętnie podejmie temat a materiałów myślę mam na kilka reportaży. Co sądzicie?

Ricki

Słyszałem, że jakaś firma z Wrocławia, chce DP złożyć wniosek o upadłość. Należy im się za takie traktowanie nas wszystkich..zobaczmy czy to plotka czy faktycznie coś się zadzieje.

wro
@Ricki

złozyć wniosek to jedna sprawa a to że sąd przychyli się do tego to inna, robią przelewy, nie duże ale robią , a więc jest wola odddania długów, wiec sąd na 90% odrzuci taki wniosek. Jeżeli ktoś troche zna nasze sądy to wie o czym pisze. Poza tym co nam da taki wnioske ...nic, zero kasy. Syndyk sprzeda dwa biurka, trzy krzesła i co ... czekam na styczeń, zobaczymy czy będzie ten inwestor czy nie.

Naiwny
@wro

Terefere bombka cztery. Widocznie coś chce mister K. ugrać bo jeszcze się gościu nie zwinął. A kasa jest tylko to jakaś szemrana zagrywka. Nie odbiera telefonów bo chyba nie chce się ludziom do końca narazić. To samo ten koleś z włocławka. Robi dokładnie to samo. On jest pierwszy za drzwi. poczekamy zobaczymy. Chyba jest coś więcej niż dwa biurka i trzy krzesła........

@Ricki

Należy przede wszystkim sprostować klika kwestii i ustalić FAKTY: 1. Wniosek o upadłość spółki to nie zawiadomienie do prokuratury, że dobra wola ma ogromne znaczenie przy rozpatrywaniu wniosku. 2. Sąd może odrzucić taki wniosek, ale w przypadku DP są bardzo mocne argumenty za tym, że taki wniosek zostanie przyjęty. Jeśli chodzi o kwestie braku zapłaty dla podwykonawców: Oczywiście, można żyć obietnicami Pana K. o tajemniczym inwestorze i tym, że już lada moment będzie "super" , natomiast najlepiej wziąć kalkulator w rękę i policzyć sobie jakie są koszty kredytu w banku na np. 1 mln zł a jakie są koszty niepłacenia ludziom takiej samej sumy przez rok:) W baku nazywamy to powszechnie kredytem a w tej sytuacji "darmowym kredytowaniem", bo póki co to największe konsekwencje ponoszą podwykonawcy a nie DP. Jeśli ktoś chce wierzyć, że nagle DP, zacznie płacić same z siebie to gratulujemy tym osobom dużej dozy optymizmu.

@wro

Ty chyba gościu jesteś z kabaretu dla ubogich. Rzucają ci jakieś ścierwo i dokarmiają głodnymi kawałkami. Każdy podwykonawca widzi co się dzieje. Pseudo dyrektor, który nie odbiera telefonu, 90% nakładu w ctrl i mityczny inwestor z grubym portfelem.......a nam zostały ZUS us i niezapłacone faktury. WEŹ SIĘ CZŁOWIEKU OBUDŹ. Na co ty liczysz. W ostateczności możesz wylizać tyłek Pani BŻ i jej przydupasów z panem P na czele i robić dla ctrl za 1gr lub mniej. A jak będą mieli dobry humor to nie wyślą ci audytora i nie przyp...kary. A kiedy będą licytować DP to niech zostawią jeden stołek, biurko no i telefon dla mnie jako Nowego pseudo dyrektora, a obiecuję że postaram się odbierać telefony. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. może jutro mityczny inwestor przeleje wszystkie nasze faktury-w końcu 1 stycznia

kozak
@OBUDZONY ZE SNU

nie podniecajcie się tak bo kasy nie odzykacie jak to padanie i taka jest prawda !! Ja wiem jedno nie będę pierd.....jak wy na tych forach tylko wezme za (usunięte przez administratora) całą tą super firmę prezesa P..czekam do końca stycznia wiele nie zostało . Jeżeli faktycznie DP padnie to napiszę co zamierzam zrobić i wtedy się okaże kto ma jaja a kto potrafi tylko anonimowa walić w klawiaturę

NAIWNY
@kozak

No to chyba sobie poczekasz. Bo jakby DP miałaby paść to dawno by tak było. A postukaj to się po głowie. Pewnie jesteś kumplem niejakiej BŻ albo innego trutnia z ctrl. A jak wyśle EUROJACKPOT to będę miał dużo kasy bez ulotek

@kozak

A Ty to anonimowo nie piszesz. Jesteś pewnie z ALFA i jak zwykle rękami podwykonawców i na ludzkiej krzywdzie próbujesz załatwić swoje brudne interesy.

eko

moze to wszystkie wpisy to dialog BW AP i KK :))))))0

@eko

Wolę być frajerem wyrolowanym przez wszystkich trzech panów niż jednym z kłamców.....(resztę dopowiedźcie sobie sami. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

tete
@OBUDZONY ZE SNU

a DP ma jeszcze Tesco bo coś mi sie wydaje ,że nie dostałem zlecenia jest tego tak duuuuzo :)

@kozak

Teksty rodem jak z ust BW. Tylko on taki zawsze mocny w gębie. Co tym razem obiecała że może załatwisz swoją pseudo firemką pana P. Jesteś tak samo śmieszny jak Pani Ż. Oddaj lepiej kasę ludziom najlepiej za balangi i panienki i wódeczkę na którą jeździłeś z PL i innymi. Zejdź na ziemię ochlapusie

@tete

Te komuś to się chyba fora dyskusyjne pomieszały. Idź se do swojego pana P. Tylko nie zapomnij zamerdać ogonem jak ci rzuci kika za 1.5 gr. I powie aport Tam się wykaż.

Hardcore
@Fircyk

Jeszcze Panie BW pochwal się jak to z rodzinny pewną Panią zatrudniłeś a później na pseudo wyjazdach biznesowych przy dziwkach i wódzie chwaliłeś się, że ją zwolnić zeby pokazać że nawet rodzina nie jest ważniejsza od firmy, którą doprowadziłes do bankructwa a teraz myślisz, że w nowej firemce znowu bedziesz okradał i robił takie rzeczy... Nikt rozsadny tobie nie zaufa pseudo prezesie...

@Hardcore

Masz rację. Ten człowiek nawet nie ma wstydu. Dziwkarz i pijak a do tego zwykły (usunięte przez administratora) i OSZUST. Teraz dzwoni do mnie i gada pierdoły. Trzymaj się od nas z dala bo nie masz u nas żadnego szacunku. Idź lepiej do swoich dźwięk i tam pokaż co potrafisz. Masz rację jesteś BANITĄ i z pewnością nim zostaniesz....WON STĄD BYDLAKU

Achtung
@Hardcore

Inwektywy, brak argumentów i ataki personalne... Czego się boicie... trolle z bandyckiego konsurcjum na ''kurzej nożyce''??? Podpisz sięx (usunięte przez administratora) jak masz jaja a nie (usunięte przez administratora) zawracasz

@Achtung

A Ty tylko Nicki zmieniasz bo myślisz że ludzie są dalej naiwni jak byli. Przez takiego frajera jak ty zostawiłeś ludzi na lodzie a teraz chojraka tu zgrywasz. Za p i bż nie przepadam ale to bijesz ich gnoju na głowe. Zatrudnia się lepiej w fabryce guzików tam może nikogo nie okradniesz

Achtung
@OBUDZONY ZE SNU

??? Mylisz mnie z kimś ale ja chyba cię znam... Recykling to twoje drugie imię B kto narobił syfu każdy rozsądny wie a jak masz pytania to zadzwoń byłego właściciela

@Achtung

Ty również mylisz mnie. Dla mnie to Ty jesteś BW i na krzywdzie ludzkiej chcesz sobie biznes zrobić. Ale rób swoje...ludzie ciebie ukarają.. ..

Rich piana
@Achtung

Ty juz nieraz pokazales jakie masz jaja (usunięte przez administratora) Uwazaj bo strach sie sparalizuje miekka parowo. Uwazaj na slowa bywaja niebezpieczne a zaraz mize wyplynac kilka szczegolow twojej kariery prywatnej wiec wloz knebel w pysk i milcz bohun

Rozbójnik Rumcajs

No dobra proszę państwa rozpoczął się nowy rok. Panie KK czas najwyższy na konkrety: 1. Co z naszymi zaległościami 2. Kim jest szeroko omawiany inwestor 3. Co dalej z pracą dla nas 4. Czy będziemy nadal skazani na niewolniczą pracę dla AP I BŻ. 5. Kiedy Pan zacznie rozmawiać z nami a nie okłamywać nas lub nie odbierać od nas telefonów Czas działać Panie Prezesie Bajka się skończyła i czas zabrać się do konkretnej roboty

Bareja
@Rozbójnik Rumcajs

ja mogę odpowiedzieć :))) 1. 30 luty upsss nie ma takiej daty 2 inwestor ? chodziło mi o" in west or" to po angielsku "na zachodzie lub" ...widocznie ktoś źle mnie zrozumiał 3 będzie na zachodzie lub wschodzie odnosnie niedokończonej rozmowy w języku angielskim z inwestorem :) 4 AP i BŻ przecież to też DP 5 ja nie kłamie ja owijam w bawełnę, bo teraz DP będzie firmą tekstylną mniej więcej tak wygląda zwiłość rozmów z prezesem Dp

@Bareja

Oj gościu....nabijasz się z krzywdy ludzkiej. Nie spokutujesz się za to....idź se flaszkę wypij z kanalią BW. Jesteś tego samego pokroju.

@Bareja

BYDLAKU czas nadejdzie na ciebie

bw

Robicie już cyrk z tego forum. BW BW BW BW i BW. Każdy wie że BW to BW a kasy dalej nie ma

@bw

Masz dużo racji. Ale ludzie muszą wiedzieć kto jest odpowiedzialny za to całe zło i trzeba o tym pisać

Be be
@Rozbójnik Rumcajs

Ludzie wiedzą ale to juz nic nie zmieni nerwy puściły ,kazdy wie jak było i jest tylko co to znieni.Pora otrząsnąć się z tego i zacząć zyć od nowa.Mam nadzieję tylko ze Pan K dotrzyma słowa i pospłaca długi po B.W wobec nas . A resztę to sami jakoś poukładamy .Któryś z przedmówców miał racje sami jezteśmy winni po co było pracować za darmo i robić zlecenia przecieź nikt nas nie zmuszał poprostu chcieliśmy wierzyć w kłamstwa B.W czekając nie wiadomo na co a finał jak widać .

Sylwia

Czy nie można o firmie napisać coś pozytywnego?

Be be
@Sylwia

Oczywiście moźna ale o tym co býło w niej dobre i kto był.Z tego co czytam to wszyscy zostali na dnie przez niejakiego BW ,90%nakładu u konkurencji ,podwykonawcy z długami więc moźe Ty moja droga napiszesz coś dobrego jeźeli jeszcze coś jest.

@Sylwia

co dobrego........??!! hmmmmm......może jeszcze 3-4 lata temu to jakoś szło jak po sznurku.Ale za przywództwo niejakiego BW wszyscy jak jeden mąż mają nie małe tarapaty... bankructwa, rozwody, rozbite rodziny itd itp. i nie mówimy tutaj o zaległościach na 10 czy 100 złotych tylko idzie to w setki tysięcy na jednego podwykonawcę....sama sobie to oceń i zobacz czy da się napisać coś dobrego.......

wieki szu

jest inwestor, warunek zmiana terminów płatności za fakturę - 150000 dni oraz rozłożenia na raty bieżacych zaległości 1 gr dziennie uwzględniając inflację

@wieki szu

Źygać się chce na ten komentarz super było wyprowadzać kasę walić ludzi w konia i bawić się za nasze pieniadze.Głupi podwykonawca tyrał a teraz pana B.W humor nie opuszcza .W końcu pierwszy milion trzeba ukraść

NAIWNY
@wieki szu

Tak to na pewno ten sam który zostawił nas bez siana. Ciebie baranie nawet na 1 gr nie było stać żeby nam zapłacić. Sam se rób swoje brudne gazety a od porządnych ludzi to się odwal. Kłamstwo i oszustwo to są twoje imiona

@wieki szu

Nie pisz WIELKI SZU tylko WIELKI (usunięte przez administratora) Przynajmniej wiadomo kim jesteś. Zgadzam się z innymi komentarzami. Tylko wypadałoby dodać OSZUST i (usunięte przez administratora) załóż sobie swoje forum i zobaczysz że ludzie nie pozostawią na tobie suchej nitki. Najpierw hulałeś z przydupasami za naszą kasę, roztwoniłeś nasz nakład na rzecz ctrl, kłamałeś a teraz bawisz się naszą krzywdą. MAM NADZIEJĘ ŻE SPOTKA CIĘ ZASŁUŻONA KARA.....SKUR....

@wieki szu

Zachęcająca oferta ... lepiej niż w banku. Nic tylko ugody podpisywać.... :) Wszyscy którzy chcą podpisać ugodę na piśmie z DP to niech się dobrze zastanowią, ponieważ w momencie nawiązania ugody i braku jej realizacji ze strony DP nie można najczęściej przeprowadzać innych procedur. Reasumując ugoda na piśmie jest tylko i wyłącznie korzystna dla DP a nie dla wierzycieli. Proszę o tym pamiętać.

@wieki szu

Włocławek tu Włocławek w DP.....nie za dużo tego Włocławka????może to jacyś ziomale ????kto to wie.... Szuler BW szuka frajerów na współpracę. Tylko jakiś osioł poszedł by na taki układ. Już nas raz okradłeś. Drugi raz ci się nie uda

Naiwny

No a teraz jeszcze wywalili MR z DP i cyrku ciąg dalszy. A ten nowy pseudo dyrektorzyna nawet nie odbiera telefonu od trzech czy dwóch tygodni. Gościu totalna porażka. Ziomale z okolic Włocławka wiedzą co to za ptaszek. Lepiej niech szybko kasę oddają i nara. A reszta do Adasia i BŻ za grosza lub pół i cicho sza bo dostaną bana z branży. Ja się z tego towarzystwa wypisuje bo nawet kłamca BW nikomu nie pomoże. No chyba wpaść w długi.....to na pewno. SZCZĘŚLIWEGONOWEGO ROKU

@Naiwny

No to go wywalili i tyle po nim. I tak miał wybranych którym płacił a reszta na drzewo dopóki Pan W mu rączek nie przeciął. Co prawda on był nie lepszy wcale bo później W ogóle przestał płacić.... Tam nie ma nikogo z pomysłem jak tą firmę postawić na nogi. Byle nie żadnymi pączkami. Każdy z nas może sam się dogadać z UPS TNT DPD czy DHL bez łaski pana KK.

prawnik

jeżeli mają sie podnieść to odzyskamy kasę, jeżeli padną w styczniu to żaden windykator-negocjator nie pomoże :)

@prawnik

Widzimy, że Pan Prezes często odwiedza forum:) Komentarz wręcz jak z rozmów z Panem K. Zgodnie z prawem jeśli spółka nie reguluje swoich zobowiązań i jest niewypłacalna powinna złożyć wniosek o upadłość. Jeśli DP upadnie to na pewno nie z winy windykatorów . Pozdrawiamy Panie Prezesie:)

miko

Wesołych Świąt ! szkoda tylko, że dalej napięta atmosfera, czas pokaże co z tym będzie.

@miko

Wesołych Swiąt aby ten był dla wszystkich spędzony w gronie rodziny a nim ten Stary Rok sie stoczy Nowy Rok niech dobrà nowinę ogłosi.

sam

śnieżny zapszęg Pu.. ruszył pieski o imieniu postmaster niliomits abc zasuwają piszczą łaszą się, tylko jedne z kulawą nogą nie może znalęść sowjego miejsca DP.

tolek

a ktos juz z Was dostał oferte od alfa ?? bo lewacki twierdzi że bedą mieli klientów z dp

podwykonawca
@tolek

Tak, zobaczymy co z tego wynknie, narazie mówią, że załatwiają. klientów.

Gęsina
@tolek

Robiłem już dwa zlecenia. Nieduże ale dobrze płacą. Od stycznia wchodzą do globalnej gry z tego co wiem.

tolek
@tolek

ale myślicie że coś wywalczą po tym co pokazali w dp ... nie bardzo wieże w te słodkie gadki tych typów

masa
@tolek

Mnie to (usunięte przez administratora) czy robie dla pruszkowa czy wołomin ustalona kasa ma być na czas i tyle

ciekawy

Doszły mnie słuchy o jakimś inwestorze, który rzekoma ma dofinansować DP. Ponoć mają wtedy regulować zaległe faktury. Może ktoś potwierdzić tą informację.

shejk
@ciekawy

Sultana ibn Zajida Al Nahajjan, mam wpompować kasę i będziemy kolportować basnie 1000 i jednej nocy.

Źyczliwy
@shejk

Basnie to opowiadał BW nawet cuda się zdarzają trzeba dać Prezesowi szansę .Nadzieja umiera ostatnia a Pan K ciągle walczy i trzeba wierzyć źe mu się uda .

podwykonawca ibf
@Źyczliwy

Baśnie opowiadał i w życie wprowadzał dlatego doprowadził firmę do skrajnej sytuacji gdzie upadłość wisi na włosku... Może Pan K coś zrobi a od takich ludzi jak BW Panie Boże broń!

wolt
@podwykonawca ibf

może tak było może nie ... dziwi mnie tylko Sz. z CTRL który był przez pewien czas w spółce. dziwi mnie kilka spółek, które powstały w 2017, a właścicielem jest K. Moze te firmy to inne sprawy i zajmują się czyms innym a może nie ?? Najłatwiej znaleść kozła ofiarnego w postaci BW, tylko, że w zarządzie byli włascicicele firmy , nie widzieli co się dzieje ? prezes K walczy teraz, tylko jest współwinny temu co się stało, bo to jego firma !!!! Najgorsze w tym wszytstkim,że my zapier.......zarabiamy na nich, ponosimy cała koszty, a mamy problemy finansowe, a oni nie !!!!!!POPROSTU ŹLE ZARZĄDZALI ALE DLA NICH PENSJE SĄ !!!!POWINNI ZMIENIĆ PRAWO PEŁNA ODPOWIEDZILANOŚĆ FINANSOWA PREZESÓW WŁAŚCICIELI ZA DŁUGI FIRMY !!!!!

Źyczliwy
@wolt

Oczywiście bierna postawa panaK jest zła ale to on został z tym całym syfem i sprzata więc moźe karajmy teź byłych właścicieli i prezesów a nie tylko obecnych .Najlepiej uciec z tonącego okrętu zostawiając ten bajzel do posprzątania a naiwnym źycze oby drugi raz się nie nabrali na bajki B.W

zorrro
@Źyczliwy

W tym wszystkim ręce macza CTRL, nie chce mi się wierzyć, że K ma coś do powiedzenia. Fakt jest taki, że winni mi są kupe pieniędzy, jeżeli tego nie odzyskam, zaczynam działać !juz nie będzie mi chodziło o kasę ale to jak miałem problemy z ctrl i ich nieuczciwymi postepowaniem,

kosmiczne paczki
@wolt

K wyciągał kasę z firmy i wyciąga nadal. BW płacił z tego co miał. Jak wyszło, że kasa wychodzi to zrobił blokadę K na siano a ten zaczął fikać i gadać z Kuciapą. BW pokazał środkowy palec i robi swój biznes. Sz z crtl wszedł do DP i rozwalił operacje do końca na rozkaz swojego guru. Ko wpuszcza takie elementa do firmy??? teraz klientów odpuszczają bo nie mają wyjścia po paraliżu. ????

wolf
@kosmiczne paczki

czyli to (usunięte przez administratora) zaraz i tyle

podwykonawca

jest jakis plan który uratuje DP ? Mowią, że niby od stycznia mają się dogadywać z podwykonawcami - ugody harmonogramy spłat. Jak narazie to stracili 70% klientów .

podwykonawca na szczęście były

Dystrybucja Polska winna ok 15 tys. Mam długi w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Skarbówka nie odpuszcza. Dobrze, że ludziom cudem zapłaciłem. Tak w skrócie wygląda moja sytuacja po ponad 10 lat współpracy z tą firemką. PS. Branżę ulotkową musi czekać oczyszczenie - stoję na razie z boku- urealnienie stawek za kolportaż bo tylko wtedy skupy makulatury będą nieopłacalne.

zus
@podwykonawca na szczęście były

No właśnie,nie ważne że faktura nie zapłacona myto w postaci VAT PIT musi wpłynąć na konta urzędów. Nikogo nie interesuje czy masz czy nie. A zacznij się sadzić, prędzej skończy się dekada niż termin kolejnej rozprawy

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.