Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Sekurity Serwis

boguś wyglądasz jak Dżaba ze Star Warsa

Ltrc

Witam dostaliście info ze Dp ma już inwestora ? Co o tym sądzicie ?

podwykonawca
@Ltrc

od 12.02 ferie w małopolsce, trzeba jakość odpoczać od telefonów i na narty w Alpy...

koniec

Przestańcie j..b.ać te bzdety , DP już nie ma, po co ta dyskusja trwa ! Zostalismy w..yd..mani ! Jak 30% przedsiębiorców w tym kraju

Slawek

Firmą DP zainteresowałem się jakieś 3 tygodnie temu znajomi przedstawili mi KK .Zrobił na mnie dobre wrażenie człowieka z pasją i wizją i dobrą energią . Nie jestem z Poznania i branży nie znam w ogóle ale z opisu właścicila odniosłem dobre wrażenie i postanowiłem zainwestować swoje oszczędności . Jednakże czytając codziennie wpisy zastanawiam się czy mi rozum odebrało i co ja tu robię . Nie widzę żadnej logiki w tym wszystkim gdyż jeśli wam tyle wisi to jak do tego doszło i jak dopuściliśćie żeby firma nie mająca żadnego majątku tyle zrobiła długów...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Były

i co dalej nosicie za 1-1,5 grosza? Nawet mi was nie żal.

Lin

ogłoszenie dotyczące sprzedaży działek już nie ma ! niezły pic na wodę :) masakra, żeby ludzią stworzyć nadzieję ?? oj nie ładnie

odrodzenie !!
@Lin

Witam,Dzisiaj Dystrybucja spłaciła mi cała zaległą kwotę !!!! dostałem informacja że od 15 lutego wraca pepco, kik, jysk. Czy ktoś coś wiecej na ten temat ?? Pozdrawiam

zwycięstwo
@odrodzenie !!

ja też dostałem kase, DP rządzi, przejmują całe Tesco, Carrefour, Castorame w Polsce. Krzysztof to wybitny strateg .

podobno
@zwycięstwo

podobno chcą kupić konkurencje i teraz oni beda rządzić maja inwestora który wpompował 100 mln zł !!!!

@Lin

Jego działki jego kasa może robić z tym co chce

@Angel

niech mi sprzeda, warunek 30-40% wartości rynkowej, spłata rozłożona 60 miesięcy. Biorę od razu !

@Lin

Linie rozumumiem Twoje oburzenie Ja też mam kasę w Dp ale kazdy ma prawo dysponować swoim majatkiem I to od sumienia dłuźnika zależy co nim zrobi ,a ugody nie musisz podpisać

@Angel

sumienie w biznesie ? hehehe

Figa
@odrodzenie !!

Bzdura. Nie uwierze jak nie zobaczę

Rozbójnik Rumcajs

Drogie Panie i Panowie !!!!!!! Czy wy na prawdę chcecie darować komukolwiek Wasze pieniądze ludziom którzy codziennie coś Wam obiecują? Jeszcze nie połapaliście o co tu na prawdę chodzi? ZACZNIJCIE MYŚLEĆ O SOBIE SAMYCH!!!!! A nie o firmie którą nie jednych zaprowadziła na samo dno. Musieliśmy codziennie prosić się o własne pieniądze?? Co wy najlepszego wyprawiacie????!!!! Tylko sądy i inne instytucje publiczne pomogą nam odzyskać pieniądze!!!!!! WALCZCIE DO KOŃCA. TO WASZA KASA A NIE DP.

dokladnie

Pracownik Skupu

Nadeszła wiekopomna chwila :-) Zaraz mija styczeń............ Proszę o "ciekawostki" z branży na prawda2018(małpa)onet.pl Przekarzę je znajomemu redaktorowi z Polsatu. Trudno.... Poświęciłem tej branży kawał życia. Skończyłem jako bankrut.

mściwy joe
@Pracownik Skupu

wysłane :-)

pik

Dp chyba ogłasza upadłość do końca stycznia i koniec, nie ma co już doić

@pik

Myślę że masz racje .To juź koniec.

puma
@pik

Witam, to prawda, że ludzie podpisują te (usunięte przez administratora) ugody z dp ???

x
@puma

słyszałem, że są jakieś rozmowy..... ale czy ktoś podpisał to nie wiem. Teraz to firma rodzinna dlaczego ? chyba odpowiedz jest jasna,

Rozbujnik Rumcajs

Widocznie komuś to wyjątkowo przeszkadza. Teraz widzicie to co piszę od dawna.....to są wszystko mega MACHLOJE które przez przypadek wychodzą na jaw!! Dzisiaj w telefonie pewien głos powiedział....jak mi umorzysz jakieś 30% to zgodzimy się na ugodę..... KU.Rwa ludzie to jest jakiś chory i niedorzeczny pomysł. i dalej ten sam głos mówi....bez tego DP padnie i nigdy nie otrzymasz swojej kasy...... TRAGEDIA!!! Totalna PARANOJA!!!! Ja na to nie idę bo jakiś pseudo prezesik BW i jego kumpel PL rozwalili naszą (no i oczywiście moją) kasę a szeryf KK nie wie co z tym zrobić!!! SZANOWNY PANIE KRZYSZTOFIE PORA PRZESTAĆ NABIJAĆ LUDZI W BUTELKĘ I ZABRAĆ SIĘ DO ROBOTY A NIE WYGADYWAĆ DYRDYMAŁY O ZŁOTYCH GÓRACH. CHŁOPIE WEŹ SIĘ OPAMIĘTAJ BO LUDZI KTÓRYCH TERAZ PRÓBUJESZ WYSTEROWAĆ ZAROBILI DLA CIEBIE PRZEZ 17 LAT CAŁKIEM SPORĄ KASĘ. WOBEC TEGO TERAZ MASZ OBOWIĄZEK BYĆ FAIR WOBEC NAS. DOŚĆ BAJEK Z CYKLU MCHU I PAPROCI

samotny...
@Rozbujnik Rumcajs

ciekawe czy pan KK jest w zmowie z bw ?? a może działają razem lub w porozumieniu??

Lin

Proba pozyskania kapitału dla spólek które są mało wiarygodne dla banków, dostaniesz weksle ktorymi mozesz podetrzeć sobie d..u.pe w chwli upadłości. Zresztą podany jest stopień ryzyka w przypaku dp jest wysoki

@Lin

Domyślam się że to kolejna ściema. Więc podpisujcie podpisujcie.

FIRCYK
@Rozbujnik Rumcajs

Chyba kolego jesteś naćpany chociaż ciebie polubiłem. Musiałbym być skończonym idiotą aby to podpisać. Czemu mam komuś umorzyć aż tyle? Dlaczego mam umarzać cokolwiek? WAS JUŻ DO RESZTY POJE.BAŁO? Sam sobie to wypracowałem. To jest moja kasa i tyle w temacie.

@Rozbujnik Rumcajs

Niekoniecznie ściema ale to nie jest nowy temat, dp juz na różne sposoby próbuje pozyskać kasę, weksle to kolejna próba jak inna nie wyszły , sprawa bardzo ryzykowna tak jak prawdopodobienstwo odzyskania naszych długów. Ten temat jest sprzed roku lub dwoch

@Lin

Pamiętam....odwrócony faktoring.... BW z PL tak się nagimnastykowali że ich wyśmiałem, że cały MCDONALD się na mnie popatrzył.

wirus
@Lin

Masz racje odzyskanie naszych długów w tej formie to ryzykowny temat i bolesny ale wolę to niż zapie.......... w kartelu

@wirus

tylko zapomniałem dodać temat weksli nas niedotyczy :) za to DP chce realnej kasy , a nie pozybywać się długu rozdając weksle oprocentowane na ok 8% rocznie. Zapomnijcie o takim rozwiązaniu Krzysiu na to nie pojdzie, chce upi..erdo..lić a nie jeszcze dać.- z czego.... podejrzewam ( nie sprawdzałem tego), że nawet nie może być w tej chwili emitentem tych całych weksli, bo jeżeli tak to nie mam pytań, co do wiarygodności syngrapha :)

Doświadczony

Każdy ma swój interes , czyli odzyskać pieniądze

@Doświadczony

Masz rację kolego. Ale z jakiego powodu mamy czekać rok dwa lub więcej na pieniądze które dawno temu nam się należały. Może inflacja nie jest zbyt wysoka ale za np. dwa lata ta kasa będzie mniej warta niż teraz. Ktoś przechuśtał naszą kasę a teraz mamy się z nimi układać? Mowy nie ma. Każdy niech robi co chce ale zastanówcie się uważnie zanim coś podpiszecie. TO ONI SĄ NAM WINNI PIENIĄDZE A NIE MY IM!!!!!!!!!!!!!! Pokój z Wami

Ten
@Rozbójnik Rumcajs

Przeciez wiadomo czas to pieniadz a takie ugody pozwola doić kase dalej

Rozum

Nie siejcie fermentu, wprowadzi inwestora i każdy otrzyma swoje pieniądze, podpiszcie ugody i cierpliwie czekajcie

pracownik skupu - kolporter
@Rozum

czekajcie? Jeszcze jeden rok będziecie zwodzić? Czekamy do końca stycznia a wtedy to ch.j.a złapiecie a nie inwestora jak media ujrzą czym jest tak naprawdę ta branża

lotto
@pracownik skupu - kolporter

w piatek jest jackpoint i wtedy wszytko sie wyjaśni,

Enter
@Rozum

"Rozum" to oświeć nas kiedy nadejdzie ten dzień ? Otrzymamy pieniądze czy ugody bo to dwie inne sprawy. Sami mieszacie bez konkretów a pozniej dziwicie i prosicie o cierpliwość

@Enter

Nie otrzymamy żadnej kasy. Dajcie ludzie sobie spokój. BW tak skutecznie wyprowadził kase z DP że tu żaden prestydigitator jej nie wyczaruje. już po nas polegliśmy Panie Krzysztofie koniec zabawy. Puściliście nas bez skarpetek. KARA WAS NIE MINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Rozum

podpisałem ugodę i pierwszą rate dostałem zobaczymy co dalej

@Rozbujnik Rumcajs

tomuś przestać sieć ferment jesteś neudacznikiem i tylko na forach jestes mocny

Hahahahah :)

hans klos
@Rozum

gwarantuje,że na początku lutego okaże się zę trzeba jeszcze poczekać do konca marca, nie mają pomysłu i tyle. Libertus pewnie słyszy takie wyuczone formułki co chwila:)

Hardy
@pracownik skupu - kolporter

Straszysz czy obiecujesz?

tolek

pisząc buraku rozumiem, że patrzyłeś w lustro, nie obrażam cię i nie mam zamiaru zniżać się do tego rodzaju epitetów, tak mnie wychowano. jesteś aktywny na wszystkich forach i to dość często, nie przebierasz tam w słowach obrażając wszystkich którzy mają inne zdanie niż Ty, wnioskuje zatem że nie masz za dużo pracy i tu wylewasz swoje frustrację, ok takie Twoje prawo. a kasę dostałem pierwszą ratę nie wiem czy będzie więcej, mam nadzieje ze tak, wole żeby DP sie odbudowała niż ekipa sky i alfy zaniżała stawki. a jak będzie z "konsorcjum" ? czas pokaże na koniec tak dla Twojej wiadomości nieudacznik «osoba, której na ogół nic się nie udaje Burak – osoba chamska, często niezrównoważona psychicznie, z wahaniami nastrojów oraz niezintegrowana z otoczeniem

pracownik skupu
@Hardy

obiecuje

@tolek

Wiesz przepraszam chyba mnie poniosło. Tylko ja nie wierzę już nikomu w DP. OBYŚ miał rację że KK chce spłacać ludzi. Mówią że wiara czyni cuda. Czas pokaże Pozdrawiam Ciebie

@LIBERTUS Windykacja

ale że co ? hahaha ? słownik wam już zubożał :)

@tolek

Śmieszą nas po prostu trolle od DP, których celem jest namawianie ludzi do podpisywania ugód a Pana/Pani komentarz też był w tym kontekście. Większość dłużników tak ugód nie realizuje a dzięki temu uzyskuje prolongate.

OBUDZONY ZE SNU
@LIBERTUS Windykacja

No jasne. Dostaniesz parę tysięcy a później powiedzą....no nie mam więcej....nie udało się.....jutro...albo inna bajka dla frajerów

@LIBERTUS Windykacja

kogo nazywasz trolem ???? licz się Panie ze słowami i naucz się czytać ze zrozumieniem, warto, ugodę podpisałem i pierwszą ratę dostałem - czego człowieku nie rozumiesz ?! po pierwsze nikogo do niczego nie namawiam, - czyli trzeba czytać ze zrozumieniem - po drugie pisałem że na razie pierwszą ratę dostałem nie wiem co będzie dalej, podpisanie ugody to był mój wybór i koniec, nikogo nie namawiam, może chociaż część kasy odzyskam nie wiem. może to była ostatnia rata, tak wiec Panie libertus nie zarzucaj mi kłamstwa, jak nie masz podstaw.

@tolek

Chciałbym być takim optymistą jak Ty. Oby Ci się udało bo KK na razie mnie zwodzi okłamują i nie odbiera telefonu

@tolek

Po pierwsze nikt Panu nie zarzuca kłamstwa. Jeśli Pan podpisał ugodę to oczywiście Pana prywatna sprawa, natomiast nasza firma przestrzega przed takimi ugodami bo zobaczymy Pan sam czy odzyska Pan kolejną ratę . Naszym zdaniem nie. Zresztą nasza firma wycofuje się z dyskusji na tym forum, ponieważ rozmowy tutaj nic nie zmienią.

@LIBERTUS Windykacja

Otóż nie Panie Libertus. Po prostu niektórym ludziom trzeba wytłumaczyć kłamstwa pana KK i dyrektorka ŁZ. Może wtedy ludzie zrozumieją na czym polega ta zabawa w kotka i myszkę. Złodziejstwo i oszustwo musi wyjść na jaw. A kiedy zaprzestaniemy o tym pisać wszystko wróci do normy i metody stosowane przez DP powrócić mogą.

@LIBERTUS Windykacja

Po pierwsze dziękuje drogi Panie Libertus i Tobie Rozbójniku R. za szacunek w dyskusji, bo to po pierwsze powinno cechować takie fora, gdzie tak naprawdę jesteśmy anonimowi i żle napisane słowo generuje wiele niepotrzebnych emocji, trzymajcie Panowie ten poziom, łatwiej będzie się komunikować. teraz merytorycznie, tak zdaje sobie sprawę ze mogę nie odzyskać kasy, moje ryzyko, nie trzeba mi tego tłumaczyć - zdaje sobie sprawę z tego ryzyka, Panie Rumcajs :):) druga sprawa, to na to zadłużenie sami sobie zapracowaliśmy, teraz wypisujemy dyrdymały o tym jak to KK BW PL i inni kłamali i obiecywali kasę, (osobiście uważam możecie się zgodzić że w tym układzie to KK jest najmniej winny,proszę mnie nie przekonywać że to czy tam to, poprostu uważam że on jedyny bierze odpowiedzialność za długi DP i prosze nie pisac że jestem trollem dp - nie mam od wielu lat nic wspólnego z tą firmą, oprócz długu) za długa dygresja zgubiłem wątek, wybaczcie :) osobiście żałuje że nie można na tym forum wstawiać zdjęć, załączników itp, bo wiele dyskusji potoczyło by sie inaczej nie tylko tu ale na innych profilach też, wiecie o czym mówie. gdyśmy w pore powiedzili DP stop dzisiaj nie mielibyśmy takiego kłopotu, wielu z nas ma długi po 100 tyś 200 tys a wiem też o wiekszych kwotach, KTO JEST TAK NIEODPOWIEDZIALNY I DO TEGO DOPUSZCZA ? ... my i wiecie wszyscy dlaczego, a jak ktoś bedzie chciał opublikować dlaczego to niech się zastanowi komu zrobi kuku DP ?ctrl postmas czy ctrl ?? kto wam kazał brać zlecenia ? i co robiliscie z towarem ? ??? jeszcze jedna kwestia, osobiście uważam i chciałbym żeby tak było, żeby DP udało się odbudować, dlaczego ? skypost nie jest moim faworytem, naprawde wolę wsztkich innych tylko nie ci psuje rynku, tłumacze dla pieniaczy - nl dało stokrote po 2 średnio sky daje po ,1,5 to co kur..wa czym zdobyli ten kontrakt, opowieściami moczopijcy ? STAWKA, wiec sami sobie odpowiedzmy jak to działa.... PS. na dzisiaj próbuje odbudować strukturę i zaufanie moich lokalnych klientów, nie biore od sky i alfy bo to sie (usunięte przez administratora) zle kończy, powodzenia i cierpliwości życze

@Rozbójnik Rumcajs

wiecie co, jak DP padnie to g.wno nie kase zobaczymy, tak na zdrowy rozum jak oni padna to z czego kase sciagniemy ? kapitał założycielski jest mniejszy niż długi i Panie Libertus co w takiej systacji ? kotek czy myszka nie ma znaczenia, wazne jest to czy w perspektywie czasu nie wiem 3 lata odzyskamy kase ok nawet 5 lat, ale bedzie coś kapać coś co kolwiek, Panie Panowie tez mam dość tej dyskusji Żegnam i pozdrawiam ciepło Powodzenia !!!!

Podwykonawcaa
@tolek

Drogi Tolku podpisałeś ugodę twoja sprawa,twój wybór miałeś prawo Ale zacznij liczyć Ile masz raty i policz Magazyn ZUS US I ewentualny koszt dystrybucji. A co z bieżacymi fakturami i odpowiedzialnaścią za auduty bo jeśli ktoś je kupuje to musi mieć za co ,a chyba nie powiesz mi że mało nakładowcy mogą sobie na to pozwolić.Po za tym nie wszyscy w tej branźy je kupowali i wozili gazety wiadomo gdzie . Oby w Twojej sprawie kk dotrzymał słowa .Powodzenia w odbudowaniu struktur i odzyskaniu długu.

On
@tolek

Ciekawe czy prezes KK na czas kryzysu zrezygnowal ze swojej pensji

Izi

Słyszałem o jakiś ugodach ? Ktoś to podpisał bo mi nic nie proponowali, jakie warunki

To już koniec

Czyli Krzysiu, Łukaszek wydoili nas do końca?I koniec firmy.

@To już koniec

Nie jeszcze nie wkońcu wykonujesz dystrybucje.Dp klient zapłaci a ty sobie poczekasz .Pytanie brzmi na co a)zapłacą zaległe faktury b)pozyskają klienta c)odbudują struktury d)będą walić w balona naiwnnych ludzi ,którzy zarabiają dla nich pieniadze e)jak im juź nic nie wypali sami ogłoszą upadłość f)stanie się cud i Kk przejrzy na oczy I zobaczy co źle robi Odpowiedź należy do Ciebie wybierz tę która Ci najbardziej pasuje.Pozdro

@Nie jestem durniem

To już koniec drogi kolego. Z forum Sky post jakiś tam Pan kruk z dolnego Śląska rzucił gazetami. Nie było by nic dziwnego że ktoś nie chce robić ale widocznie miał powód....czytaj kasa!!!!! Ciekawe kto na jego miejscu robi Tesco. Sky post na pewno nie bo gadałem z ciężarem L. No to kto? Pewnie dwie blondynki koleżanki BŻ. No i tyle. Wał 100lecia poszedł jak domek z kart. Ten post pojawił się na wszystkich trzech forach!!!!!!! Czyli Beatka w natarciu!! Kur.wa czemu wy tacy prostolinijni jesteście???? Panie Kruk co Pan na to?jaka jest prawda na dolnym śląsku??? Proszę o odpowiedź

Rozbójnik Rumcajs

No i wszystko wiadomo. Karty zostały odkryte. Dzięki za informację Pokój z Tobą przyjacielu. Trzymajcie się mocno. Siła jest w was

On
@Rozbójnik Rumcajs

Nic sie nie zmieniło na dolnymśląsku, dogadali sie z innym podwykonawcą i tyle

Hardy
@On

No tak z konkurencją ciekawe kto im zapłaci skoro Krukom czy gawroną nie mogli zapłacić

Ten

Jaka konkurencja to wszystko powiazane ze soba kazdy to wie

Wqrchoł podwykonawca

Czy ktoś ostatnio dostał przelew z Dp?

LIBERTUS Windykacja

Nasza firma zakończyła negocjacje POLUBOWNE z DP, bo jak wiadomo nie tylko nam niejednokrotne obietnice składane przez zarząd DP nie są realizowane. Będziemy konsekwentni w swoim działaniu i co ważne udowodnimy jakie są skutki nie płacenia swoim wierzycielom. Praktycznie wysłaliśmy wniosek o upadłość do sądu i liczymy na to, że sąd przychyli się do naszego wniosku i pociągnie do odpowiedzialności zarząd oraz doprowadzi do likwidacji spółki. Całemu zarządowi życzymy powodzenia na drodze postępowania upadłościowego.

To ja Rafał Sz. Piesek Adasia

Czyli koniec Dp?

@To ja Rafał Sz. Piesek Adasia

Do puki piłka w grze kazdy moze wygrac a ty widze wszedzie jestes . Moze Pan K wreszcie coś zrozumie. i dojdzie do tego co trzeba zmienić. Zycie to loteria moze ten człowiek ogarnie sie zanim dojdzie do upadłości i jednal dogada sie z ludzmi.

Rozum
@LIBERTUS Windykacja

Powodzenia, może rozpatrzą ten wniosek w przyszłym roku, poza tym DP i tak z łatwością go zablokuje

@Rozum

Krótko kończąc te trollowe rozmowy- PRAKTIKER, ALMA, KSIEGARNIE MATRAS też pewnie myślały, że wniosek zostanie odrzucony.... :) Mamy wymieniać dalej ? Umówmy się DP trochę daleko do Praktikera :)

Słowo
@Rozum

Mam nadzieję że karma wróci,co posiejesz to zbierzesz ale przychodzi czas że na naprawę błędów jest czasem za późno.Pytanie czy ktoś Ci wybaczy a Twoja pewność siebie rozumie jest zdumiewająca.

Krzysiek
@LIBERTUS Windykacja

Słuchajcie ! tak czy innaczej nie zmieni to naszej sytuacji, kasy nie będzie, jeżeli faktycznie sąd przychyli się do wniosku, w co wątpie, w DP nie ma już kasy. KK ma czas do końca stycznia na konkrety, niestety watpie żeby je przedstawił. Jak zawsze przgrywa najmniejszy - podwykonawca.

Mam tam DP

Ktoś z was dostał ostatnio jakiś przelew od DP? Bo ja tylko dostaję ze skupu.

@Mam tam DP

A co ty(usunięte przez administratora).jeszcze na skup wywozisz jak oni nakładu nie maja

Mam tam DP
@Nie jestem durniem

zapasy :-)

Juri

szkoda tej firmy, tyle lat na rynku. Ro.z....bać w dwa lata DP. ja dałem sobie spokój juz kilka miesięcy temu ale gdby wrócili do branży czemu nie ponowić współpracy, ale z opisów widzę że nie ma szans. Z tego co wiem dalej czarują ludzi że będzie dobrze.Ciekawe czy to gra, zeby wydoić co się jeszcze da czy szczere intencje. W biznesie nie ma sentymentów jak to mówią.

Podwykonawca
@Juri

A no szkoda ale jest jak jest każdy jest kowalem swego losu i wie co robić.Jeśli ktoś chce to niech żyje mżonkami i dalej pracuje ,a jeśli nie to droga wolna przecież mamy wybór i wolną wolę .Nikt za nas nie podejmie decyzji czy dla nich robić czy nie .Ale jeszcze jakiś czas temu praca w tej firmie była przyjemnością .Rzeczywistość bywa jednak okrutna

Rozbójnik Rumcajs

No to się teraz zacznie. Może teraz KK zacznie w końcu coś robić a nie tylko bajki Alladyna.....

@Rozbójnik Rumcajs

Też mamy taką nadzieje, bo akurat na tyle ile można okłamywać firmę windykacyjną to już trochę trudniej jest z sędzią albo syndykiem :)

www

co z tym wnioskiem o upadłość , poszedł ?

OBUDZONY ZE SNU
@www

No tak teraz konsorcjum troli z ctrl oraz BW i PL czekają na upadek DP. Już chcecie pakieciki wprowadzać. NIEDOCZEKANIE WASZE!!!!!!!!!!! Zrobiliście wszystko aby DP rozwalić a chcecie teraz szampana otwierać. Trzeba było to robić w sylwestra. DP NIE PADNIE....NIGDY

Stary Wilk
@www

Pewnie w łapę dostali i odpuścili

@Stary Wilk

Komentarze na poziomie gimnazjalnym prosilibyśmy zostawić dla siebie. Natomiast jeśli ktoś ma wątpliwości co do wniosku o upadłość i jego autentyczności zapraszam do naszego biura z chęcią go okażemy w oryginale.

@LIBERTUS Windykacja

Z tego co wiem,to w Polsce jest wolność słowa

@Stop

Oczywiście, że jest wolność słowa, tylko, że jeśli Pan/Pani ukrywa się pod nickiem i zarzuca naszej firmie jakieś działania cytujemy: " wrzeli w łąpę" to trudno taktować takie wypowiedzi poważnie. Jeśli jest Pan/ Pani pewna swoich słów proszę o podanie pełnych danych. W przyszłości zachęcamy zapoznać się z terminem wolności słowa bo pomówienie to nie jest wolność słowa...

Oczywiście odpowiedź miała być do użytkownika Stary Wilk

@Stop

Posłuchaj buraku rodem z ctrl post m czy nl. Szkoda że nie jesteś taki mądry jak BŻ zabrania ci nosić stokrotki dla Sky post. Tam (usunięte przez administratora) pokaż swoją wolność słowa. Taki goguś jesteś że wolisz jej lizać du.pe lub jej brudne tipsy. Kozakiem trzeba być wszędzie a nie tam gdzie się chce

@Stary Wilk

W łape to sobie ptaszka WEŹ. Tylko się nie pobrudź. Naganiacz Beatki aby tylko od troli odwrócić uwagę. Pewnie ty bierzesz w łapę za pisanie bzdur na tym forum. Won stąd sprzedawczyku

Razem
@Rozbójnik Rumcajs

Ludzie weźcie się opanujcie, co wy za głupoty piszecie. Nie ma tu dialogu na poziomie. Dp, Ctrl it... czytając to cieszą się, że na puścili na się nas wszystkich. Za głowę się zapać tylko można.

Smutny
@LIBERTUS Windykacja

Czy w ogóle złożyliście Państwo te pismo ? Wszystkich to ciekawi, bo w Dp mamy nasze pieniądze

@Rozbójnik Rumcajs

Burakiem to ty jesteś, I weź się opanuj, bo nikogo tu nie obraziłem.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiktor
@Smutny

To zacznij coś sam robić a nie czekasz podpisz ugodę idz do windykacji ja mysle ze takie rzeczy objęte sa tajemnicą zawodową pomiedzy klientem dłuznikiem a firma windykacyjna.Po co czekasz zacznij sam działać .

win

Krzysiek podnieś tą firmę !!! Pokaż wszystkim, że niemozliwe jest możliwe !!! Jak Ci się uda to cała Polska będzie z Tobą !!! Oddaj ludzią kasę a zobaczysz, że struktury odbudują się same !!! Klienci też wrócą !!! Wolimy DP niż to całe imperium Adam P.!!! Jeśli wie­rzysz w zwy­cięstwo, zwy­cięstwo uwie­rzy w Ciebie !!!

Pantaleon
@win

Krzysztof nie zmarnuj tego mój przedmówca ma racje z tego co wiem juź Ci to ktoś powiedział

MAD MAX
@win

KRZYSZTOF CAŁA POLSKA NA CIEBIE LICZY!!!!! ZRÓB TO DLA SIEBIE ALE I DLA NAS!!! WTEDY CAŁA SYTUACJA NA RYNKU SIĘ UNORMUJE!!!

Cypis
@win

Czas pokaże czy jesteś Krzysztofie gościu czy męka fryta i dobrze Ci radze obyś się"mientki" nie okazał

@Cypis

A ja sądzę że Krzysiu to mięczak, który dawno się sprzedał dla CtrlSystem ,oni go oszukali ,a on teraz ściemnia i nic już nie zrobi

Zero
@win

Czy Dp to jeszcze naprawdę Dp, Czy CtrlDp?

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.