Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Dario

Podobno jakiś prokurator dobrał się do DP...?, czy ktoś zna szczegóły bo doszło to do mnie z Dolnego Śląska ?!

Kodeks spółek handlowych
@Dario

Dzień dobry Wszystkim oszukanym przez Zarząd DP, Chcę Was poinformować, iż w okresie powstania oraz dochodzenia zadłużenia od spółki dystrybucja polska osoby pełniące funkcje prezesa, wiceprezesa w okresie powstania zadłużenia zgodnie z art. 299 paragraf 1 k.s.h: "jeżeli egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna członkowie zarządu odpowiadają solidarnie za jej zobowiązania". Dlatego pomimo, iż egzekucja od DP jest niemożliwa- to jest możliwa jest od osób pełniących ówcześnie rolę prezesa, wiceprezesa. Dlatego zachęcam wszystkich do kontaktu ze swoimi adwokatami i niech się posypie lawina pozwów... Jeszcze nie wszystko stracone! do góry głowa Panie i Panowie! Trzeba walczyć o swoje pieniądze i tępić oszustów!

Wierzący

Drogi św. Mikołaju Ponieważ cały rok byliśmy grzeczni, a niektórzy z Nas wegetowali jak roślinki po grabieży pieniędzy z Naszych faktur przez wszystkich Nam znanych trzech panów prosimy: 1. Ukaraj tych, co grabili Nasze faktury. 2.Wsadż ich do najciemniejszej celi i zafunduj im najgorsze cierpienia. Niech piętno oszustó..w idzie za nimi i ich rodzinami do końca życia. 3.Proszę aby sąd odebrał im prawo prowadzenia działalności gospodarczej i zasiedzenia w spółkach. 4 .Proszę niech nasze problemy i cierpienia wrócą do nich z podwójną siłą. A na koniec Św.Mikołaju proszę Cìę o kartonik na paczkę do więzienia dla tych sk......nów Podwykonawca Ps jak będziesz z prezentem nie nakrusz ciastkami i wypij mleko. Dziękuję.

Głęboko wierzący

Wysłuchaj nas Panie !

Pumpernikiel
@Głęboko wierzący

Amen Bracie;)

Poznaniak

Jakby ktoś zapomniał o tym Panu: https://www.youtube.com/watch?v=2shqA-8Ub7c

@Poznaniak

Oj nie tej twarzy nie da się zapomnieć i jeszcze kilku innych. Bez waszej pomocy nic nie osiągnę, nie podniosę DP , proszę pomóżcie razem możemy więcej .Nikogo nie zostawię bez pieniędzy a wasze problemy i potrzeby są dobrze mi znane napisane w jednym z emaill-i .A my debi....le ,naiwne osły wierzyliśmy bo każdy chciał ratować swoją kasę ale wiecie po co? A po to aby 2 panowie powiedzieli że nikt nas nie zmuszał i nie prosił o kolportaż . Wiedzieliśmy o kłopotach firmy i mogliśmy zrezygnować zamiast pogłębiać dług ,a na koniec śliwka na torcie jeden z panów w ogóle nie wiedział o długach i niepopłaconych fakturach chociaż był odpowiedzialny za płacenie . Tak więc zrozumiałe jest dla byłych i obecnych prezesów,że na własne życzenie mamy długi i kłopoty , a nie jak twierdził prezesunio przez BW który wyprodzał kasę z firmy. Tak więc mam nadzieję, że traficie tam gdzie wasze miejsce i to będą naprawdę cudowne i radosne świeta

Czosnek

Tak tak. Nawet teraz Bodzio nie ma zamiaru płacić za skok bo twierdzi że to wina Lewackiego. Szczyt chamstwa i obłudy. Takie rzeczy jak (usunięte przez administratora)szybko wchodzi w krew. To samo z ikeą w Poznaniu. Tacy ludzie nigdy się nie zmienią. No chyba że faktycznie ktoś sprawi że znajdą się pod kluczem. Oby tak się stało. Na pohybel .

@Wierzący

A co tam słychać u niemiłosiernie nam panującego szefa kartelu i jego firm córek ? Co dalej z ABC i jej długami , jakie wpisy związane z tymi firemkami figurują w krajowym rejestrze długów ? Oj robi się ciekawie . Kto dołączy do niechlubnej postaci z Poznania ? Tyle pytań , tyle pytań .

Koczownik
@Dyzio

Ojojoj nie tylko abc ma problemy ale cały kartel boryka się z problemami. A to komornik (A w zasadzie trzech) albo długi u podwykonawców albo utrata wolumenu... Ciekawe co na to piękny erfałek?? Nie nie nie to są tylko pomówienia konkurencji -odpowie Wam zapewne. A to że sam pewnie coś kręci na boku z koleżkami to pewnie adaczio nie wie. On także jest (prawie) z Poznania więc do byłego (lub obecnego) kumplusia nie ma daleko

Pycho
@Koczownik

Jeden człowiek pisze i odpowiada sam sobie.... Choroba

@Pycho

No to mnie uspokoiłeś , że to wszystko kłamstwa i oszczerstwa jaka ulga ,

Pycho
@Dyzio

Nie wiem czy to prawda czy nie... Widzę że jedna osoba prowadzi sama ze sobą dialog... Rozdwojenie jaźni czy co...

Gordon
@Pycho

Chyba nie masz racji kolego. Fakty są faktami i tego nie da się ukryć. Maszyna już ruszyła i nie da się jej zatrzymać. Widocznie nie podobają się tobie wpisy innych osób, ale to nie mój problem.

Go
@Gordon

A co to za maszyna?

@Go

Pakietyzator !!!!

elf
@Wierzący

masz rację jak pomyślę ile mi są winni to aż mną trzęsie ,świadomie nas okradli , z pełna premedytacją a ten grubas w okularach jeszcze śmie dzwonić i głupa pali .

Jarek
@elf

Bodzio miętka fryta juz taki jest.... najpierw oskubał Krzycha, a teraz skubie Grzegorza... szkoda na niego czas tracić

S
@Jarek

Krzysiu oddaj mi kasę kupię sobie s klasę

Krzychu K.
@S

"S " chciałbym Ci podziękować ,że przyczyniłeś się do mojego i mojej rodziny dobrobytu . Pozdrawiam z zaśnieżonych Alp Krzychu

Kodeks Spółek Handlowych

Dzień dobry Wszystkim (usunięte przez administratora)przez Zarząd DP, Chcę Was poinformować, iż w okresie powstania oraz dochodzenia (usunięte przez administratora) Dlatego zachęcam wszystkich do kontaktu ze swoimi adwokatami i niech się posypie lawina pozwów... Jeszcze nie wszystko stracone! do góry głowa Panie i Panowie! Trzeba walczyć o swoje pieniądze i tępić oszustów!

Kodeks Spółek Handlowych

Znacie takiego B.łasiaka Marka? On pracuje w mandsie a jest z postmast.

Agent

Proszę jak KGB wszędzie są i wszystko widzą. Czyli Rossmann luzik

Yeti

No i jak gamonie głupio wam teraz jesteście jak te dinozaury a my jak osmiornice

Kucharz
@Yeti

Ośmiornica na ogół ładują na talerzu i są zajadane

Kontroler

(usunięte przez administratora)ma układy w firmach kontrolerskich po nieboszczykach z dp tam zawsze ustawiał mandsa i inne kontrole z abc itd. Harat z Wolfem go kupili do postmastera i układzik trwa do dziś.

Lolek
@Kontroler

Wydaj mi się że układy nie pomogą problemem jest co raz mniejsza ilość klientów i nakład który idzie w dół. Porostu przestaje to być opłacalne. Jak zrezygnuja Podwykonawcy na małych miastach to ci z dużych nie będą w stanie opanować kolportażu bo to co zarobią będą musieli dokładać na wiochach. Z mandsem każdy ma problem i wątpię żeby był jakiś układ.

Kontroler

Łasiak czy błasiak? Chyba łasy na kasę.

Tragedia
@Kontroler

Panowie i Panie kolejny duży klient...

Zły
@Tragedia

Jak to jest ze w Europie zachodniej gazetki maja się dobrze. Widzialem. A(usunięte przez administratora) A u nas problem!!!!!

Antykontra

Najciekawsze jest to ze bl . asia. K . jezdzi na kontrole w postmaster i próbuje „przekonywać” innych kontrolerów z mands do swoich celów.

Luxyfer
@Antykontra

Niech przekonuje, niech rozwalą branże do konca będzie spokój

Tak grają że Podwykonawcy chce im odchodzić. Pazerny dwa razy traci

robot

(usunięte przez administratora) pamiętasz jak u mnie pod magazynem nurkowałeś w śmietnikach w poszukiwaniu listów przewozowych, czy nie noszę gazetek dla sky czy mb hahahahah dobrze wiesz kto pisze nurku, po prostu widok mistrzostwo świata hahahaha

brutus
@robot

oni są mistrzami było dużo gazetek wywalali podwykonawców hehehehe jest mało dzielą , te okruchy co zostały z dużego tortu. Gdzie logika ? było rok temu dać każdemu trochę ... co role się odwrócił ?teraz trzeba w p.u.pę pocałować podwykonawcę , żeby cokolwiek zrobił heheheheheh

Nick.
@robot

Ten (usunięte przez administratora) tak robił u wszystkich podwykonawców . Grzebał w śmietniku. W (usunięte przez administratora)niech sobie teraz pogrzebie. Najlepiej u kolegów którzy go zatrudniają.

Kreator smaków
@robot

Pragnę zdementować plotki , ze dyrektorzy przetrząsali śmietniki w poszukiwaniu listów przewozowych oni tylko sprawdzali co by tu zjeść po meczącej podróży . Smaki regionalnych śmietników to nowy trend kulinarny wśród ludi zamożnych .

Hihihi
@Kreator smaków

Hihihihihi ale im ten monopol wyszedł z 4 firm maja mniej niż wcześniej z jednej a wspólników 4 razy więcej hihihihih

pietrek
@Kreator smaków

to się nazywa FREEGANIZM wpierdzielnie ze śmietników :)

Ciekawy

Ile taki(usunięte przez administratora)zarabia?

@Ciekawy

Mands dostał zlecenia na 300 kontroli znanego sklepu kosmetycznego??

kaisalb
@Ciekawy

w pm czy w terenie?

Sama Prawda
@Zły

Już pędzę z odpowiedzią, tam ulotki są noszone a u nas udaje się że się nosi. Brak dystrybucji powoduje że odejście klienta od dystrybucji nic nie zmienia, więc po co ma płacić kase za druk itd. Radzę zacząć nosić, dbać o kasę klienta to i klient zadba o Twoją Winnym wypadku - trzeba się przebranżawiać na nie wiem co :(

Zenek
@Sama Prawda

To końca roku chyba niewielu podwykonawców wytrzyma to co się dzieje.,wtedy zaczną się problemy

Sama prawda
@Zenek

Niestety masz racje ????

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

xxxx

Wiecie, że nasze zobowiązania wobec DP przedawnią się po 2 latach

Tarzan

No i co Robercie B?? Czyżby układzik z (usunięte przez administratora)się zepsuł że ci połowę Poznania zabrali?? A może za małą dolę dostawał?? Jak to jest naprawdę??

pilot drona
@Tarzan

Uuuuuuuuuu poznańskiemu baronowi czkawką się odbija 40 ton makulatury i spółka z eko magiem . Słabo to widzę no cóż ale wersja oficjalna brzmi ..w trosce o wysoki standard kolportażu ........ hehehe . No tak a Rossmann Mandsa wynajął albo "kontrole" Mandsa a to istotna różnica ..................... . A co słychać po pierwszych audytach z Pepco przecież najlepsi pretorianie robili . Dnie coraz dłuższe , dorny znów wniosą się w powietrze i noc już nie będzie sprzyjała załadunkowi kontenerów .

Oj
@pilot drona

Rossmann wprowadza mandsa???? Powaznie

Guma
@Oj

Teraz nie będzie już kupowania audytów

Wrozka
@Guma

Wydaje mi się że kilka firm pójdzie w niepamięć

yeti
@Guma

Wszystko można kupić osiołku i wszystko ma swoja cenę i cel .

Wrozka
@yeti

To coś wam te kupowanie słabo wychodzi chyba że celem jest wasza upadłość gamoniu.

Robot

Rossmann jest wszędzie Mands też tam będzie..... i co wtedy gdy audyty ruszą pełną parą trzymam kciuki :)

Tytus i Romek
@Robot

Się załatwi nie takie my numery że szwagrem po pół litrze robilim

Atomek
@Tytus i Romek

Tym razem to chyba nie pyknie...Ale to wasz problem. Koniec partactwa bliski

@Atomek

Chyba Kondzio za wprowadzenie mandsa dostał awans hyhyhyhy

Zly

Kupiłem na jutro popcorn i piwko a to wszystko ściema.jestem zły

Optymista
@Zly

Nie marudź , pooglądaj tv publiczną . Zobacz z jakimi problemami borykają się inni a wtedy zobaczysz ,że nie masz najgorzej . I nie chlej tego piwska ,bo skończysz jako bohater alkoholik z problemami w exspesie reporterów.

@Zly

Jaka znowu ściema??? Program dopiero jutro?????!!!!

Olo

Prawda pisał nieprawdę.. Gów...bedzie

PRAWDA 2
@Olo

czekaj czekaj chodziło mi u Uwagę na tvnie. jutro....

Roman
@PRAWDA 2

Kurna nastepni klienci idą w odstawke. Ja piernicze co się dzieje z tymi gazetkami. Ktoś wie?

Bodzio
@Roman

Kto ?

@Bodzio

Na e - gazetki przechodza. To było pewne ale za 6-7 lat, niestety ale w tamtym roku nabrało przyspieszenia, macie lenie co chcieliscie

Pomocny
@Zly

Przez moment łudziłem się , ze zimne oko kamery pokaże skromny domek prezesa DP a obecnie prezesa spółki zoo Mass Media , małe mieszkanko na Wilanowie ( czyje ono jest ? ) . No i jak wam się tam mieszka wiedząc , że nie zapłaciliście za pracę a to co macie nabyliście za środki finansowe delikatnie mówiąc przywłaszczone . Trzeba być całkowicie emocjonalnym analfabetą typem żeby tak żyć . Jak nie ta telewizja to inna będziesz sławny .

Nikoś

Dokładnie

Piotrek
@Nikoś

Kto by chciał robić program o branży która się kończy

@Roman

Nic się nie dzieje. Złapali złodzieja to reagują histerycznie. Nikt nie wierzył , że te oczka kiciusia Lucusia tak mogą kłamać :) teraz trzeba troche poczekać , zbudować zaufanie i wszystko wróci do normy za wyższe , normalne stawki. Zapaść i oczyszczenie.

@Pomocny

A trzeba było słuchać 3 lata temu jak mówiłem - zostaw to bo Cię okradną. No i masz :) Większość z Was , byłych podw DP jest tak ograniczona , że nawet teraz nie rozumie co się stało. Nawet mi Was troszkę żal. Ale spoko MB i SKY Was ocalą :)

@Mądry

Boli bo plan nie wypalił ? Duże koszyk zakupów a spółki okazały się zgnilymi jajami. Stawki za kolportaz w górę? Oj tylko komu to oferować jak klienci wycofują się z gazetek. Jak ich teraz przekonać żeby wrócili to papieru jak wskaźniki sprzedażowe bez zmian. Były gazetki teraz ich nie ma.... I co, obroty bez zmian? Zobacz na swój ogródek, może pora wyrwać parę chwastów. Mądry wytlumacz kiedy to wróci do normy. Jak wytłumaczyć lata zaniedbań? Co ma do tego MB i sky?

@Ekonomista

W tym rzecz, że plan wypalił :)

@mądry

Faktycznie jesteś mądry. Załóżmy że nie ma skya i Mb. Gazetek jest mniej o 50%?? Co zyskales? Królestwo biedniesze ale bez wrogów. Poddani jak długo będą szczęśliwi jak nawykli do nierobstwa i sytych przelewów.

@Ekonomista

Ups jest jeszcze jeden zawodnik na ringu... Drogi ale nie do ruszenia PP. Chyba on może zyskać? Ale Ty jesteś mądry i wiesz wszystko. Widzę jak stawki szybuja w górę. Jest super!

@Ekonomista

Ot i cała patologia brać kasę za nieróbstwo jedną że spółek, a drugą za Eko mak .Dla Was liczy się tylko co w magazynie macie, a nie jakość . Klient przejrzał na oczy i nie chce płacić za coś czego nie ma . Dziękujemy wam kartelowcy za brak jakości i rzeczywistość jaką jest bliski upadek branży Już dziś widać puste kosze na reklamę bez papierowej reklamy ,jeszcze trochę a skrzynki na reklamę będziemy oglądać w muzeum słuchając opowieści o poznańskich i dolnośląskich baronach z recyklingu . Ale jak zwykle winni byli podDp, którymi to Wy głównie byliście ,Sky i Mb dla których przeszłości robić kolportaż ulotek, bo taki był trend

Rombolot
@Ekonomista

No i tu ekonomisto znów się mylisz , ten trzeci zrobi to co przed laty rozpisze przetarg " mądrzy " przystąpią i wygrają ze swoimi stawkami i kwadratura koła trwać będzie dalej . A klient jak zwykle pozostanie z niczym .

@Prawda

Myślę , że powinieneś zając się rysowaniem tęczy lub analizami politycznymi a nie brać się za ekonomię. Na złodziejstwie i wywozie została złapana jedna firma - wszyscy w branży i wszyscy klienci wiedzą o kim mowa :)

Rolnik
@Mądry

Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada

@Mądry

Przypominam o Poznaniu i Robercie B. Czylio pupilku Rafała Sz. Tam to dopiero był hurt pod nazwą Eko Mak. Zastanów się baranie co piszesz kontrolowski przyklaskiwaczu

@Zielony

Rossmann wprowadza mandsa hihihhihi a kondzio nic o tym nie wiehihihih

Hihi HEhe
@Ros

A to ta sama firma co"juzka" kontroluje hihihihihi Ustawka jakich mało . Kontrole są a gazet nie ma . Na kilometr śmierdzi nową wojną tym razem z Kondziem ale nie bój nikomu włos z głowy nie spadnie . W sumie to śmieszne na kontrole kasa jest a na podniesienie stawek już nie .

Panda
@Hihi HEhe

Jysk - Audyty są i nie wychodzą rabaty lecą aż miło. A Kondzi ponoć ma problem bo władze Rossmann odkrył że tu coś nie gra z tymi gezetkami. Grubsza afera się kroi?? Pepco też testuje co gazetka daje dlatego ograniczył nakłady na duże miasta. Zresztą polo tak samo tnie nakłady. Francuzi albo zrezygnowali albo lecą w dół z nakładem. mogę dalej wymieniać, ale każdy chyba widzi że mniej tego na magazynie

Eryk
@Panda

Może w końcu napiszecie coś pozytywnego. Kończy się ta branża czy nie ? Jaki jest powód że Carrefour wstrzymał kolportaż a część klientów zmniejszyła nakłady? To chwilowy trend? Jak myślicie?

Prawda

UWAGA: Oglądajcie 5.03 o 21:55 Express Reporterów !!! Ciekawe co będzie z branżą :)???!

Paw

A co będzie?

@Prawda

Pewnie jak zawsze nic nie będzie, tylko puste gadanie na forum .

@Prawda

To się przekonasz...troszkę cierpliwości do wtorku niedaleko ...!

Janusz ulotek
@Prawda

Pożyjemy zobaczymy jak konfabulujesz to jesteś słaby i tyle .

@Prawda

Doczekać się nie mogę tego wtorku, wreszcie branża się oczyści :)

Bolek

Chyba że wszystkich hehehe

As
@Bolek

Już takie strachy tu były i inne tam..... Jedno jest pewne kartel górą i tyle w temacie a Wy osiołka poszukajcie innej pracy ,bo nie będziecie mieli z czego żyć Pora pogodzić się z rzeczywistościa

Anino
@As

Oddajcie Pepco spowrotem do Mb .

Bolek
@Anino

Hehehehehehe nie mogę niedługo będzie walka o groszka, co za czasy chyba widzicie że to odchodzi do lamusa jak kasety VHS hehehe

As
@Anino

Tak to się kończy partacze. Pepco wróciło do najlepszych!!

Ctrl Alt Delete
@As

Kartel górą do wtorku ....

Sultan
@Ctrl Alt Delete

Ale co będzie Adaś i klika czy co?

Olek
@Sultan

Nic nie będzie sieją zament i tyle

@Prawda

A Jyska kto robi w Poznaniu ?

@As

Kartel góra to mogłeś pisać roku temu. Tylko to wszystko poszło w zła stronę . Teraz bardziej bym się (usunięte przez administratora)i reszta skupił żeby na tym żeby klienci dawali gazetki, a nie na chorej wojnie żeby za wszelka cena wykończyć konkurencje. Nie wiem czy to zaobserwowałeś, ale przez Twoje zagrywki branża zamiast się rozwijać to idzie ku upadkowi. I nie piszcie tutaj głupot bo ten i tamten z tej firmy nie nosi itp. Co za (usunięte przez administratora) udostępnia filmy z wywozów itp do wglądu dla klientów, aby go przejąć!!! Teraz macie kontrolowany i inni za swoje korpo nie jest głupie tylko wolno trawi, A EFEKT TEGO ODCZYJEMY WSZYCY NA CZELE Z WAMI WSPSNIALI KONTROLOWCY I RESZTA. tak na marginesie mieć Tesco za prawie 4gr i nic w teren nie wypuścić wiedząc ze to decyzyjne kolportaże dla tego klienta to tylko ctrl tak potrafi.

@Robot

Nie pisz bzdur, wszystko idzie ku dobremu, Tesco od marca rusza z kolportażami, Pepco wróciło o nas, zaraz też wróci Netto, oraz cały Jysk, jest git...

Karteluszek
@Wodzu

Super i wszystko w pakiecie kartel kartel kartel

@Wodzu

Co zrobi Tesco Haha z akcji co tydzień daje 2-3 razy w roku a wkrótce wcale, Pepco fakt wrócili do Was tylko dlaczego nie daje na duże miasta tylko ni wiochy i mniejsze miejscowosci, cerrfure tez wstrzymuje kolportaże, Rossmann w paru województwach wstrzymał i nie wrócił z kolportazem, a po co ?? Po to zrobił żeby sprawdzić wasza jakoś i czy coś się zmieni bez kolportażu i co wyszło ze nic w obrotach sklepów nie spadło bez gazetki,a w planach są do wycofania następne województwa. Mało dalej gdzie jest media expert ?? Z akcji 2-3 razy w miesiącu zostały tylko otwarcia!! Jeszcze?? Proszę bardzo neonet akcje tak jak media expert teraz raz na ruski rok!! Co zrobiło obi dzięki waszym kolportażą to samo teraz wróciło, ale mądrzejsze o wiele i co chwile lecą rabaty!! I na deser biedronka tydzień w tydzień gazetka i co wielkie gow.... wycofanie z kolportażu !!! Lidl co tez mieliście i tez się wycofał ! Wiec człowieku nie pierdziel bajek ludzią że wszystko idzie w dobrym kierunku. Bo jak widzisz 80% klijentow rezygnuje z kolportażu po 1-2 latach kolportaży wykonywanych przez ctrl i Wasza klitę. I wy macie czelność mówić ze reszta nie robi to popatrzcie sobie w oczy co wy narobiliście , a później oceniajcie resztę.

@Wodzu

Ale ty pustak jesteś. Pomażyć to sobie o gołej babie możesz. Tesco to zamyka wszystkie placówki w Polsce-więc gazetkę wydrukuj sobie w domu,spakuj do torby i ponoś sobie po swojej wiosce. Potem napisz,że Tesco wróciło. Już dawno nie było tu na tym forum takiego bajkopisarza jak Ty tempaku.

@Zielony

Nie obrażaj mnie zielony buraku...Tesco wróci do kolportaży bo jedyna prawdziwa reklama dla nich, tak samo Biedronka i Lidl, trzeba znowu zaproponować im pakietowanie

Gamoń pomorski
@Robot

Jeden fake news i umysły rozgrzały się do czerwoności , fajnie . Zgadzam się z Tobą kolego półtora roku tyle zajęło wielkiemu wizjonerowi wspomaganemu przez usłużnych podszeptywaczy z byłej nieboszczki DP rozwaleniu systemu kolportażu reklam . Teraz zawody toczą się o jedno dorwać się do koryta i nażreć do syta bo jutro paszy nie będzie a w innym biznesie już tak łatwo nie będzie chociaż wygląda na to , że kolesie dobrze się zabezpieczyli . Zapotniałeś tylko wspomnieć o wspaniałym interesie kontroli audytywnych a kto jest ich właścicielem a kto udziałowcem i kto z kim wódkę pije ( w cudzysłowu oczywiście ) tyle zagadek . Może warto by było taki prawdziwy potop im zrobić . A co do Pepco prezesie nie dałeś rady wielkie wizje stworzenia własnej sieci kolporterskiej to nie ten czas , nie dałeś rady na jednym województwie i tyle a control sprytnie wykorzystał twoją słabość . Szkoda sknociłeś kolejną szanse .

Aktor
@Gamoń pomorski

Biedny Mb Marcinek. I co on teraz zrobi? Wizjoner? Od siedmiu boleści. Elitarne eligo rządzi !!!!

Frost
@Robot

"Tesco za PRAWIE 4 grosze(...)" to jest taka dobra cena niby?! Dobra (bo niska!) ale dla Tesco

Han
@Frost

Kartel ma wielu podwykonawców co nic nie robią, a sky MB ma jednego na dwa województwa co nie jest w stanie ogarnąć... Tak to wygląda. Dla klienta super alternatywa hehehe

Daniel
@Han

Chyba jednego na pół Polski, przecież od paru dobrych miesięcy żadnej nie ma alternatywy...dla ludzi z Krakowa.

Han
@Daniel

Dla wszystkich alternatywa jest aktorstwo hehehe jesteśmy najlepsi w czasie kontroli wspólnych. Potrafimy siła perswazji, poddać klienta hipnozie ze widzi gazetki w skrzynce których nigdy tam nie byli hehehehe

@Gamoń pomorski

Wypowiedź godna Gamonia. Branża sypała się od 10 lat przez takich jak Ty baranów , udających , że pracują. Gdyby nie ściemy takich pajaców jak Ty reklama papierowa miałaby się dobrze.

@Han

Faktycznie masz się z czego cieszyć.

@Prawda

Ktoś wreszcie wziął się za złodziei z BB ? no nareszcie, aż dziw bierze , że jeszcze nie siedzą....

Robin Hood
@Prawda

Moze w koncu klienci zrozumieja ze to szara strefa i czas wylozyc grubsza kaske na (usunięte przez administratora).

Robin Hood
@Robot

Przestan bredzic.Tesco zamyka nierentowne sklepy co za tym idzie kolportaz.Wszysko wskazuje na to ze w najblizszej przyszłosci calkowicie wycofa sie z Polski i jeszcze Brexit .

Adas
@Robin Hood

A carrefour mediaexspert neonet Lidl???

Prl
@Adas

Ogólnie wszyscy klienci chcą opuścić Polskę.. Zostaną sklepy społem.. Dobra zmiana..

@mądry

Wszystko ma swój koniec Wielki Darku - na nic podlizywanie się na FB nowej władzy, kat już czeka...koniec mrzonek o potędze niebiańskiego posta...pamiętaj że, grypsujący mają lepiej w zamknięciu...

Horror tv
@Prawda

Uuuu to jednak prawda??? MB nie dał rady, sky ma problem??? chyba że nasz góral ujawnił cała swoją tajemna wiedzę czwartej władzy???

Gamoń pomorski
@mądry

Dziesięć lat temu to pusty dzbanie to biegałeś i zbierałeś gazetki Tesco z reklamą damskiej bielizny żeby mieć z czym uprawiać sex pod kołdrą . Taka mała dewiacja reklamy zabrakło to i frustracja narasta a sperma na dekiel wali ............ no zal mi ciebie .

Wrona
@Gamoń pomorski

Wydaje mi się że klienci którzy zmniejszają nakłady tak jak Tesco i Carrefour szykują się na wstrzymanie kolportażu. Macie takich klientów? To niebawem nie będziecie mieli gazetek

Grin
@Wrona

Czekamy co przyszłość przyniesie a nie opluwanie się to nic nie da

@Robot

O nas się nie martw. Roboty dla jednej struktury będzie jeszcze w Polsce na długie lata. Wy to co innego... trzeba się brać za robotę albo dzieci robić... W końcy 500+ to taki wspaniały program co nie Daruś maluszku ?

@Gamoń pomorski

Wizjoner oczyszcza branżę z gamoni. Nic się nie martw. Wszystko wróci do normy, uczciwi ludzie długo jeszcze z kolportażu pożyją a po Was pozostanie tylko wspomnienie.

Dobre :)

Bombel

A ja słyszałem, że robi herbatę z wody po pierogach!

Witek

Tworzy się układ s.k.y. oraz m.b. .... Akuszerem ciekawe kto jest ?

Beatka

Coś wiadomo o Pepco ???

@Beatka

Wróciło do mamusi i jej dzieci partaczy. Było noszone źle teraz nie będzie noszone i będzie super od i całą patologią branży

Prawda

Ciekawe ile kg/ ton ulotek Pepco wyzbierała świta ctrl Mb profilowi bodczas gdy kolportowali Pepco

Lucjan
@Prawda

Carrefour definitywnie kończy przygodę z gazetkami reklamowymi ?

Czary
@Lucjan

Tak będzie cykliczny kolportaż raz na 4 czy 5 lat zawsze 29 lutego

@Beatka

Pepco ma się dobrze. Po krótkim epizodzie, kiedy to PREZES żyjący w innym Świecie pewny swego , chwalący się na przetargach swoim życiowym sukcesem został sprowadzony na ziemię. Normalnie trwałoby to tydzień, a że miał fory to robił dobrą minę przez 2 mce :) oj ludzie ludzie, kiedy zrozumiecie.....:)

Jyskowy

Często macie audyt z Jyska???

mands
@Jyskowy

pewnie że są, a wyniki każdy zna ...

Alf

Chart z Wolfem jeszcze coś dłubią? Czy zwierzyna wszystko kolportuje w Niemczech ? Ups tzn z Gliwic do Niemiec bezpośrednio? Niemieckiego Rossmanna spowrotem wozić do Niemiec ? Czy to wypada?

Karol
@Alf

Rossmann kolejny klient co rezygnuje z gazet po świętach????

Rikini
@Karol

Ani w Gliwicach ani na Śląsku rossmanna nie uświadczysz w terenie.(usunięte przez administratora)

Zły
@Rikini

A Ch.. To mnie obchodzi wylewa żale gdzieś indziej

Czarek
@Zły

Prawda w oczy kole?? Nie lubicie rozmawiać o kupionych audytach....A jednak ludzie wiedzą wszystko. Ctrl wszędzie spalony???? To nic bo jest ALT. Czyli następny wałek czwórki wspaniałych (usunięte przez administratora)super proceder recyklingowy trwa dalej . Najlepiej będzie jak stworzą sobie spółkę DELETE i będzie po wszystkim....

@Czarek

No będą sobie mogli tworzyć kolejny proceder papierowy z wywozem nie wiem czego jak tak dalej będą robić to nie będzie czego wywozić

Ślązak
@Rikini

Nie tylko rosmana.w Gliwicach nie ma niczego w terenie co pochodzi z eligo kartelu.

Kmiotek Pomorski
@Alf

"Chart z Wolfem jeszcze coś dłubią" teraz w ekologii działają pod hasłem " nigdy więcej nie wytniemy następnego drzewa , papieru jest ci u nas dostatek starczy dla naszych i niemieckich papierni " Jak myślicie a kogo to obchodzi co tu piszecie tylko spektakularne działania mogą rozwiązać tą chorą sytuację

Wołek
@Ślązak

Kolejna banda partaczy rodem z ctrl

Ciekawa
@Wołek

A to Ci którzy mają postmaster?

Kartel
@Ciekawa

Tak Ha. Rat . WO.lf - głowni właściciele Post Mast, Posta , Eligo - podwykonawcy ctrl , no limits, post m ( cha cha) abc itd w Gliwicach ina Śląsku - czyli sami sobie wszystko kartel jakich mało . Ulica lotników w Gliwicach.

@Kartel

lotników 54.

@Czarek

Scharatają się wilki .

@Alf

Hart i Wilk to takiepsy gończe przy. Du. Pasy śląskie mości panującego Adasia z północy. A oku. Lic. Kiemu płaca za spokój bo ten to zawsze brał i bierze co mu tylko kto podsunie.

Bierze to on chyba (usunięte przez administratora) Hahaha

@Robot

Daniel bierze w usta? Który? Cier. Pioł czy Oku....licki ?

Bogdan

Kulisy branży ulotkarskiej odsłonięte zostaną jednak nie dzisiaj ,lecz dopiero w najbliższym odcinku Sanatorium Miłości !! Zapraszam przed teleodbiorniki !!!

PRAWDA 2

Przepraszam za pomyłkę. Chodziło mi o program Uwaga(usunięte przez administratora)

robot

BRAWO PEPCO ZOSTAJE W MB KONIEC KARTELU CORAZ BLIŻEJ !!!!!

Gorliwy wyznawca
@robot

Chciałbyś nieudaczniku ! Holding ponad wszystko !

Lolek
@Gorliwy wyznawca

Fakt od czasu kiedy holding przejął 80% gazetek to 80 % nie pokazuje się wcale

@Lolek

Nazywajmy rzeczy po imieniu holding= ctrl post mast no limit i abc

Ogórek
@robot

A ja byłem przekonany ze to (usunięte przez administratora) Holding jakie to ładne określenie niezrównoważonych osobników traktujących ludzi jak śmieci.

Ogorek
@Ogórek

Chodziło o slowo M.A. . FI. A .

Robur
@Ogorek

To nie to. To grupa cwaniaków co chcieli zawładnąć rynkiem gazet w Polsce. Cieli stawki do totalnego minimum przy swoich maksymalnych zyskach. Te 80% nakładu i tak szło na recykling, bo komu za ekstremalnie niskie stawki opłacałoby się robić kolportaż. Za chwilę nie będzie wogóle roboty bo klienci odpuszczą sobie reklamę papierową bo nikt nie chce być robiony w balona.

real
@Robur

masz rację , dlatego teraz dopiero jest fuszera , bo najlepsi już wiedzą że to koniec dlatego chcą obłowić się do końca

Gorliwy wyznawca
@robot

I co cieszyłeś się za wcześnie bo pepco wróciło do mamusi . I Gupio ci koleś gupio bo głupio ci nie będzie . A dla gorliwych wyznawców mała uwaga doił was z kasy ctrl , doi was shift a od grudnia roku pańskiego 2018 doi was ALT spółka zoo . Kurcze oni są lepsi od lepszej dojarki z pegeeru .

@Gorliwy wyznawca

Wniosek jest jeden jest już po branży, do końca roku juz nikt nie bedzie miał co nosić, wszyscy klienci juz wiedzą ze za te stawki to jest gra w kotka i myszkę, więc drodzy państwo proponuje sobie za wczasu robić inne furtki o ile juz nie jest za późno. Podziękujmy wielkiemu imperatorowi adamawi za cała to sytuacje która teraz jest a bedzie jeszcze gorzej, aż to wszystko niebawem (usunięte przez administratora)

Nikifor
@robot

Imperator od białego proszku cha cha cha .

Ojoj
@Nikifor

Od białego proszku? Tego od pabla z kolumbi?? Nie...nie wierzę

Bartek

Podpowiecie mi czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Trudno jest przejść?

@Bartek

Na jakie stanowisko cię ta rekrutacja interesuje??

@Bartek

Tak prowadzi rekrutację ludzi do wydymania z kasy .Takich jeleni którzy będą robić i do końca życia czekać na kasę hi hi

Akord
@Bartek

Firma poszukuje kolporterów. Jesteśmy podwykonawcą No limits .

Już nie w branży

Nie wierzę jacy jestesteście naiwni i zachłanni najpierw ID potem DP teraz reszta .Jeden z drugim czeka aż kogoś wykopią lub sam w złości je nie i nie chodzi tu o kasę 0,019 gr tylko nakład drugiego który cyk na skupik. Ruszcie wreszcie tyłki do roboty ,pokażcie jakość i przestańcie być hienami co szukają padliny .Zjednoczcie się a wtedy Wasi ,,PANOWIE " przestaną być pewnymi siebie cezarami żyjącym z waszych machlojek za wasze 0,019 gr , kary i rabaty. Biorą drugie tyle za to że są .Tylko Wy jak te k......Wy przestańcie brać wszystko co branża daje ,wspólpracujcie ze sobą i przestańcie czekać na upadek drugiego ,a wtedy wszystkich czeka oczyszczenie branży i lepsze stawki. Tak więc w Was siłą.Do zobaczenia w lepszej jakości i rzeczywistości .

@Już nie w branży

Wiesz w czym leży problem? Na przykładzie mojego regionu. Ja mam mało ten drugi ma dużo. Wcześniej ten duży wsypie mnie do "Góry" o próbę działania na ich szkodę aniżeli się ze mną dogada. Wtedy ja będę miał nic a on będzie miał bardzo dużo. Dla dużego jest to łatwiejsze aniżeli dogadać się i próbować w duecie odreparować stawkowo nasz rynek (czyli albo dacie nam wyższą stawkę albo nie robimy). Tego rodzaju rewolucje musiały by zostać zaplanowane globalnie, w co niewierze bo zgodnie z zasadą podana powyżej zawsze się ktoś wyłamie (ten ktoś "mądrzejszy" od reszty).

Rura
@Zaściankowy

Przygotujcie się lepiej na koniec tej branży. Nie tylko zawinił wizjoner Adaś ale i my sami. Naszym działaniem klienci odpuszczą sobie reklamę papierową i przejdą na inne formy reklamy. Wielu z nas straci prawie wszystko bo pod koniec każda ogólnopolska firma przestanie płacić. Daliśmy ciała i słono za to zapłacimy

Rura

Citizen
@Rura

Rura bądź twardy i nie pękaj . Popatrzcie jak to się teraz porobiło to My spier....... robotę i to Nasza wina . Co stawki w dół , termin jeszcze dłuższy a i kontrole wewnętrzne zacieklej dopisują kary bo w kasie spóleczki echo . Jakie tam echo kasa pełna ale dla swoich . Ciekawe czy klienci wiedzą o tych karach i mniej płacą za zlecenia ? ciekawe może porzucić im temat ? . Rura pisząc MY myśl o sobie i swoich kolegach którzy pracują dla ctrl , no i pm to u Was kolportaże się nie odbywają . Wystarczy zmienić firmę a przyniesie to wymierny efekt .

Rolex
@Citizen

Heheheheeeh zmienić firmę a co rąk do pracy brakuje i nie ma kto robić kolportaży

@Rolex

Nie ma

Indor

Ctrl przecież teraz na tapecie . Przed dp nie ma co ostrzegać bo nie działa od roku. To już było i minęło. Ostrzegać należy przed ctrl.

Zaściankowy

Właśnie sprawdziłem rozliczenie za miesiąc styczeń z CTRL System - na każdym zleceniu mam ucięte 0,1 grosza. Niby było coś luźno gadane w zeszłym roku że mogą być takie kwiatki lecz do dzisiaj nie dostałem żadnej oficjalnej informacji. Niby niewiele a jednak boli. I co mi z terminowych faktur jak moja marża z tego całego biznesu jest już na kolanach. Pytanie do ludzi pracujących dla CTRLa - też macie taką niespodziewaną obniżkę?

Obserwator
@Zaściankowy

Nie wierzę najlepsi ,najmądrzejsi i jedyni słuszni wypłakujecie się na stronie podwykonawców nieboszczki DP. Miało być tak super ,kasa ,nakład i inne.. Wasz śmiech i szyderstwa z ludzi ,którzy zostali z niczym słychać było w całej Polsce .To jednak Adaś nie sprzedał porsche dla Was i no stawki poucinał. Ciekawe co teraz na skup będziecie wozić albo komu gazety wybierać . Chętnie wypije za wasz upadek !!!!!

@Zaściankowy

Najlepiej będzie jak pójdziesz na wasze forum i tam będziesz się żalił na swojego mentora,dla którego najprawdopodobniej sprzedałeś samego siebie i kolegów z branży. A teraz wychodzi na to że ani porsche jak każdemu obiecali ,ani nakładu ani roboty.

Co?

Kontrola upada???? Nie wierzę

Janusz ulotków
@Zielony

Niech no policzę miałaś np. 100000 i zabrali ci 0,1 gr ....... Ty to stówa jest .......... no nie , Ty to dziad jesteś stówy żałujesz swojemu derektorowi , prezesowi ? Jak byś kochał to własnej woli byś dał ot tak jak w kościele na tace dajesz oj niedobry TY ! . No cóż bo tak to jest oni nowe domy budują to potrzebują a Ty to za miskę ryżu ale jak się nie podoba to se zmień albo nie rób . Nie bój , nie bój skup da ............ ale jak długo ?

Tolek
@Janusz ulotków

Skup nic nie da bo się nakładzik zmalał do prawie zera. Teraz Adamo wam zabierze wszystko łącznie z waszą wątpliwą godnością. Zgadzam się z przedmówcami. Trzeba było się nie śmiać z byłych podwykonawców DP. Wasz upadek będzie bardziej spektakularny niż DP.

Z ostatniej chwili
@Zaściankowy

To 0.1 gr to wzrost kasztów transportu , ulżyło mi jak po wypróżnieniu gwałtownym . Już myśleliśmy , że to koniec ( gorąca linia w telefonach ) a to tylko transport ........................ ale chyba ten wzięty w leasing dla .................. .

@Obserwator

Jestem byłym pracownikiem DP - wiszą mi ponad 30 000. Z nikogo nigdy się nie śmiałem. Też jestem ofiarą Kartelu pomimo że poniekąd częściowo w nim jestem - niestety tort został szybko podzielony a mi został talerzyk z okruszkami. Dlatego te 0,1 grosza tak boli. Nigdy w te obiecanki o tym jak ma być super nie wierzyłem. Dlatego pytam tu na forum, czy inni też tak mają, czy znowu tylko mi odjęli, bo sobie o okruszkach przypomnieli. Oczywiście na forumowiczach zawsze można liczyć.

@Zaściankowy

Masz 1,5 gr więc nie narzekaj? To nowy program 0.001 plus Plus dla nich minus dla Ciebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.