Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

wczas

Właśnie zauważyłem po rozliczeniach że w CTRL i NL poleciały stawki na wszystko i po równo (oczywiście bez wcześniejszej informacji). Wy też tak macie. Do listy pewnie dołączy PM.

Janusz ulotków
@wczas

Nie płacz zbilansujesz jak zawsze makulaturą .......... cena tez spadła ,,,,,,, no to bul .

Wkurzony
@wczas

I dalej będą nam obniżać stawki aż w końcu zareagujemy. Jesteśmy ciągle zastraszani i powiem wam zaczyna mi się już wylewać. Zastanawiam się czy dzwonić po klientach i mówić im jak jest, niech się w końcu obudzą. Nie mam zarabiać na makulaturze tylko na dystrybucji. Tak upadłej działalności w Polsce nie ma, a to wszystko dzięki Kartelowi :(

napewno nie sprzedawczyk
@Wkurzony

Ja od roku mówię klientom jak jest - wiesz co usłyszałem. Nakreślę mniej więcej kontekst, "Gdyby było tak źle jak mówisz to przecież nikt nie każe Ci tego robić". Klientów nie interesuje to że jest Ci źle, masz robić bo się na te warunki zgadzasz. Mało który rozumie problem, bo przecież do tej pory na raportach wszystko było w porządku - a to że narzekasz to pewnie dlatego że chcesz by "o zgrozo" płacili więcej. Co więcej skoro jest Ci tak źle to zwiększy nacisk na kontrole.

Joko
@wczas

Trzeba utrzymać świte. Tylko po co?

Drwal
@wczas

To po co dla nich robisz?? Walnij im tą robotą i będziesz miał spokój. Nie będziesz musiał wszystko sprawdzać. Niech sobie sami to robią. I albo przyjmują twoje warunki albo niech wypier.dal.ają Krótko i na temat Życzę powodzenia

Super
@Drwal

Pewnie na Twoje miejsce jest wielu chętnych. Rzuć to ja chętnie to przejmie

Janusz ulotków
@Super

Chyba nie wierzysz w to co piszesz bo ławeczka rezerwowych jest krótka raczej nie ma jej wcale . Reaktywacja , reanimacja albo desant 300 km od miejsca zamieszkania ty Super o tym wiesz , ty wiesz

Drwal
@Janusz ulotków

A bierz to w cholerę. Sam się kop z bandą nieudaczników. Najpierw robią 90 dni płatności a teraz na własne życzenie tracą klientów i próbują winę i koszty przerzucić na nas. Katastrofa. Kończę bo nie opłaca się tego robić. Basta. Kto mądry to zrobi tak jak ja.

Super
@Drwal

Płaczecie ale jakoś nie widzę żeby ktoś zrezygnował. Mów skąd jesteś jak rzuciłem to chyba nie jest to tajna informacja

Wojciech
@Super

To po ile już robicie ? Każda ulotka po 1 i pół grosza czy też już po 1 groni. dobra zmiana

Nie
@Wojciech

1,5 netto???? Za wszystkie gazetki nawet poza miastem.nie wierzę?!!

Janusz ogonek

Nieoficjalnie carrefour idzie w ślady Lidl i w przyszłości całkiem ma się wycofać z dystrybucji ulotek ? Czy ktoś to potwierdzi ..????

Wita
@Janusz ogonek

Tak słyszałam i myślę że to prawda. A to wróży rychly koniec..

@Janusz ogonek

A z Lidlem jest pewne na mur beton, że nie wrócą do gazetek? Już przeszło rok nie ma dystrybucji, ale umów z wykonawcami nie pozrywali

@Janusz ogonek

Odpowiedz sobie na pytanie czy zleciłbyś kolportaż reklam firmom : CTRL , NL , Post master , ABC ? Zmieniasz firmę na jedna z tych czterech a przyjeżdżają do kontaktu ze sklepem ci sami ludzie . Czyli jest zmiana i poprawa jakości ? Wielki wizjoner kolportażu wódz naczelny marzył , że to on będzie dyktował co komu i za ile zrobi a tu psikus i dziewięćdziesiąt dni oczekiwania zapłaty na fakturę i wpis u Kaczmarskiego

Rod
@Dyzio

Ale narozrabiali przez ten rok.... A sobie najbardziej zaszkodzili

Eko
@Janusz ogonek

Oficjalnie drożej papier na gazetki i jego ceny mają dalej iść w górę dlatego to jest problem dla sieci handlowych. Gazetka staje się za droga!

MB ma całe pepco czy Ctrl oddał im niewygodne sklepy?

@Piotr

Ctrl nigdy niczego nie oddaje .Dla nich nakład rzecz święta , a o resztę niech się jego poddani martwią . MB życzę powodzenia przy kolportażu myślę że się przyda i Wam współpracownicy MB .

Oburzony
@Kasia

Z tego co wiem MB dostało część na testy. Teraz ich konkurencja wydzwania po ludziach i szantażuje aby nie nosili Pepco. Ludzie NIE DAJCIE SIE ZASTRASZYĆ - Jeżeli zgodzimy się na to aby Nas zastraszać spowodujemy że klienci nie będą mieć alternatywy i odejdą z dystrybucji jak zrobiło to TESCO Klientów jest coraz mniej a jeszcze ktoś ma czelność mówić mi mówić z kim mam pracować lub nie , jakich klientów nosić a jakich nie. JA MÓWIĘ KATEGORYCZNE N I E !!! i noszę Pepco Czas oczyścić tę gów.nianą branże

Hihihu
@Oburzony

Dadzą radę maja 89 magazynow w całej Polsce...

Cukier
@Hihihu

No ctrl miał 20 i też dał radę;)

Puder
@Cukier

Znam te magazyny...wszystkich wielkich firm.... szopy i garaże podwykonawców hihihihi

Ss
@Oburzony

Z Tesco to inna sytuacja zamykają kolejna sklepy chyba 30, poza tym mieli wybór ale wybrali nl24. Maja problemy i od dawna chcą się sprzedać

Valdi
@Puder

Jeden z nich to Twój ?

Qi
@Valdi

Jak branża takie struktury

@Oburzony

Niestety są to nasze pobożne życzenia. O "czyszczeniu" mówi się i pisze lata, a nic się nie zmienia. Pewnie branża po prostu z czasem zdechnie.

Dp

Jakie gazetki nosi kartel. To prawda że stracili cześciowo lub calkiem Pepco, Carrefour, Netto, Jyska,Eko i Tesco???

Hajduk
@Dp

Kartel nosi to co mu pozostało na skup bo już niewiele tego.....

Reno
@Hajduk

Proszę jakie czasy a miała być potęga i chwała a tu powtórka z Dp i IDM ?????

Drabina
@Reno

To będzie upadek porównywalny z upadkiem starożytnego Rzymu. Tam też była pycha i buta. Adaczio podzieli losy cezara. Jego najbliższa świta tylko patrzy jak go udu.pić. Szczególnie ekipa z poznania knuje po makdonaldach i cepeenach jak tu najwięcej zyskać po upadku pseudo imperium

Ciekawski
@Drabina

Jak to napisz coś więcej....bo ja z prowincji i mało co wiem

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Gutek

Bodzio ukrywa się przed podwykonawcami w STALARNI. tam szukajcie go. Może tam trzeba szukać naszych pieniędzy.....szukać szukać szukać

Lepik
@Gutek

To trzeba mu wystawić odpowiednie "referencje" żeby niedoszli klienci wiedzieli z kim mają doczynienia. Smród musi się za Bodziem ciągnąć do końca życia

Stal
@Gutek

A co on tam robi... Bramy montuje czy co

Krata
@Stal

Nie ważne co robi. Ważne że robi to za NASZĄ KASĘ.

Klucznik
@Krata

Niech pomyśli o życiu za bramą we Wronkach , a swoją drogą aż dziw bierze że jeszcze US ich za przestępstwa podatkowe nie zamknął. Banda zł.......i i pijaków . Tacy uczeni ,zdjęcia z uczelniami pokończonymi udostępniali , a że kraść nie wolno to tego w szkole nie uczyli.

miłośnik bodzia
@Krata

Bodzio chwali się każdemu że jest tam wspólnikiem że wykupił udziały w spółce.

Bodzio miętka fryta
@miłośnik bodzia

Bodzio jest zakompleksionym mitomanem.... udziały to on sobie mógł kupić, ale grając w eueobiznes...

Obserwator
@Bodzio miętka fryta

Jak miło poczytać jak byli" derektorzy " kopią się z byłymi prezesami nieboszczki DP po genitaliach , Ciekawe dla czego ?. Może jeden drugiego wywóz na kasę w 2018 ............ a nie tak miało być . Jaja !

Dario
@Obserwator

niech się kopią, kilku podwykonawców dołączyło by i też skopało tyłki byłym prezesom... jak widać nawet swoich oszukali...

Jaro
@Dario

krasomówczy bodzio jest jak chodząca latryna, gó.wn.o obieca, a na końcu smród pozostanie.... nic tylko postawić klocka na ten szpetny łeb, gdyż słuchać go się nie da...

GRZEŚ
@Jaro

Dobre, dobre od dzisiaj powinien mieć nową ksywe... KLOAKA hahaha

Bp

Halo halo gdzie Bogus i Piotrus....

Bogusława
@Bp

Alfa groupe- pisane z języka mongolskiego

Obserwator
@Bp

Oni zaczęli a inni idą w ich ślady https://kaczmarski.pl/gielda-wierzytelnosci nip znajdźcie sami , chyba na waciki zabrakło

Rr

Zaczęli 4print i IDM później DP..... Ciekawe kto kolejny

Windykator

Wow Cetelel u Kaczmarskiego

Oj oj
@Windykator

I czym się podniecasz nie oni pierwsi i nie jedyni.

Smutny

A krzysiu i tomek świetnie się bawią fundusz emerytalny wpłacony przez Podwykonawców zapewnił im platynowe emerytury. Dlatego my jemy pasztet a oni kawior... Taki to nasz piękny kraj.

Oburzony
@Smutny

Za chwilę dołączy do nich Adaś, też lubi kawior a my pasztet

Pis
@Oburzony

Prezes Wisły Kraków ma dostać zarzuty.... A w DP wydaje mi się że podobna sprawa??? (usunięte przez administratora)

Adwokat prezesa
@Pis

Niegospodarność to chyba za mało. Dołożyć im jeszcze oszustwo ,wyłudzenie i działania na szkodę podwykonawców . Mam nadzieję ,że us też doszuka się czegoś po wyksięgowaniu VAT no i chyba płacenie za etaty dyrektorów i księgowych (rodzinie) Transfery do spółek córek i inne takie Oj BW KK GT a wystarczyło tylko ludziom zapłacić zamiast kombinować jak kawior zajadać ,drinki za naszą kasę popijac i inne takie........Do pierdla z wami.

Blum

Na Ctrl ki też jest i co

hahahi

on5555

Czy TESCO zawiesiło dystrybucję ulotek w Polsce ??

@on5555

Kolportaż Tesco przebiega płynie i na wysokim poziomie a taki może zagwarantować tylko 'kontrol"

W
@Dyzio

A niech robią.. Każdy niech działa byle nie wchodzili w drogę bo zaboli

Fff
@Dyzio

Płynnie to chyba miałeś kolego na myśli na skupie bo tej gazetki trudno dostrzec

Realista
@Dyzio

Chyba nie wierzysz w co mówisz - płynność wysoki poziom to bardzo dalekie dla CTRL

@Realista

A dlaczego nie , przecież kontrole audytowe potwierdzają wysoki standard kolportażu . Faktów nie zmienisz siła woli .

Ele
@Dyzio

Tak audyt oddaje rzeczywistość........ Wirtualna???

Wirus
@on5555

Tesco dało cały nakład ctl Hahaha czyli tak jakby gazetki nie było

WIRUS

I CO Z TYM PEPCO WIADOMO COŚ ???

@WIRUS

No dalej nic nie wiadomo bo Pan MB nic nikomu nie mówi. Ale ja jestem cierpliwy i poczekam.

XxX men

Przeproś !!!

@XxX men

A niby za co???

MB
@WIRUS

Pepco wchodzi od 7 stycznia. Mamy porozumienie i jest zielone światło :) Jeżeli macie Państwo więcej pytań proszę o kontakt każdy z Was ma do mnie nr tel.

@MB

No to trzeba jeszcze poczekać z otwieraniem szampana.

Real
@Zielony

.. 6 pepco po 4000szt za stawkę 2.5 gr w różnych wsiach i miasteczkach jedna gazetka... Gdzie tu zysk i kase na szampana chyba wino musujące za 4 zł

Wkurzony
@Real

Idź na etat, ciagle marudzisz. Nic ci się nie podoba ciagle narzekasz. Co zrobiłeś żeby było lepiej ?

As
@Wkurzony

Przyjmuje tylko opłacalne zlecenia

ulotkibydgoszcz

Witam mam już w łapkach Nakaz zapłaty z klauzulą wykonalności, potrzebny dobry komornik na terenie Poznania poleci ktoś ?

P
@ulotkibydgoszcz

No to możesz sobie odprawić w ramke i zawiesić na ścianie.. No i wrzucić w koszty

Red
@P

Niekoniecznie . Szukajcie uważnie a znajdziecie .

ulotkibydgoszcz
@ulotkibydgoszcz

Czytając to co napisałeś śmiem twierdzić iż masz bardzo małą wiedzę o obowiązującym prawie, smutne...

Nostradamus

Jak można wysnuć wniosek po 8 m-c zawieruchy : monopol może mieć tylko państwo, nieuczciwe zachowania odbijają się i uderzają w tych co zaczeli, klienci chcą mieć spokój i eliminują tych co myślą ze są najlepsi i najwspanialisi. Była ekipa dp musi odejść na zawsze

Koreańczyk
@Nostradamus

Dodatkowo powinno być napisane ekipa z DP i ctrl musi odejść na zawsze. KARA za zachłanność musi być surowa. Konkurencja była jest i zawsze będzie, a pseudo monopolista na szafot. Bodzio i Adamo to jedna klika. Nie wiadomo który jest bardziej bezczelny.

Znawca tematu
@Koreańczyk

Dawna ekipa z DP to nie tylko bodzio,ale i BŻ, (usunięte przez administratora)

elemelek
@Znawca tematu

Może i tak, ale z nich wszystkich najbardziej bodzio ludzi wy.ch.u.ja.l... więc czego by inni mieli za uszami, to ta gruba świnia jest największą szują...

@Znawca tematu

Okulickiego kojarzę jeszcze z bardzo dawnych czasów współpracy z DP. Co on teraz robi, jest w CTRL? A ten drugi?

Dyr
@Frost

Tak przylepili się wszyscy do Ctrl. Efekty jak widać... ciekawe co oni robią na co dzień. Panie Adamie proponuję wprowadzić raporty dzienne ich pracy.

Wrocławianin
@Frost

Frost, a jakie tereny robisz, bo czasami mam ulotki na Śląsk od swojego klienta, po 5-6 groszy za sztukę, i wolę to komuś normalnemu dać niż przez pośredników ?

@Wrocławianin

Przede wszystkim Katowice, Chorzów, Siemianowice, Tychy i Sosnowiec/Będzin. Jak jest rentowne zlecenie to inne miasta też

Saak
@Frost

Oprócz ceterel Daniel Przypięty do nolimits.pobiera podwójne pobory.

Krakowiaczek
@Saak

I sam ma firmę kolporterską. Nie zapomnijcie o tym. Klika ma się dobrze, bo nawet Betti mąż niejaki Zbychu też roznosi oczywiście nakład kartelu. Nie ma co.....sami swoi.... Bez komentarza

Kolorowy Dyzio
@Krakowiaczek

Widzisz gapo jedna kontrol ma wszystko i wszystkich bo kontrol możne wszystko bo kontrol jest naj............. . bo kontrol kupi Frosta albo Frost mu da................... tak od siebie z czystej przyjemności dawania albo ze strachu . Bo kontrol ma szifta a szift ma kontrola ale każdy orze jak może i ja to szanuje a jak który podniesie rękę na kontrola to mu się ją ujmie ..........w nadgarstku albo dalej . A ty podwykonawco zasuwaj za 1,5 grosza bo masz tyle albo aż tyle

@Kolorowy Dyzio

No cóż, jakos nie trzęsę porami przed CTRLem. A że rynek jest zepsuty i trwa dumping to wszyscy wiemy.

wirus
@Frost

Okulicki siedzi w ctrl i razem z beatka robią wały. podejrzewam ze dużo spraw ukrywają przed adasiem.......

Niki
@wirus

Okul...Wały robił od zawsze.W DP kroił nas podwykonawców za tzw ochronę i święty spokój.wszystko w białych rękawiczkach.Kto się (usunięte przez administratora) urodził-bez skazy nie umrze.

Żurek

Takich jak ty było już wielu ............... i co .............. i nic . Jak masz to upublicznij i niech się dzieje nie ma na co czekać .

Bańka
@Kolorowy Dyzio

Kupić to sobie możesz batonika lub loda w sklepie, a podwykonawców nie kupisz. Ctrl sam się skończy bo to moloch na glinianych nogach. Wystarczy mocniej pierdnąć to się zawali. Jeżeli jesteś taki chojraka to sam sobie rób za 1,5 gr Za chwilę nie będzie kontrola bo z nim będzie jak z DP bo Adaś i krzysio k to dwa kumple z dwoma bańkami pod stołem. A Ty ciemny typie zamiennik bo Cię na taczkach wywodzą Normalnie burak chyba nawet cukrowy i lizus

Lutek
@Bańka

Spuszczacie się a prawda taka że Shift jest napompowany kasa że chłopaki mają w d.. I pewnie nowe biznesy już kręcą a Ctrl będzie dalej zarabial na leasing na kolejne Porschedla (usunięte przez administratora) wystarczy że pójdzie w odstawke całe przydupasowo

gruby woło
@Nostradamus

Była ekipa dp to (usunięte przez administratora) każdy o tym wie... jak można nazwać się bodzio, pomimo iż to bogusław w. przedstawia sie jako bodzio, bo swojego imienia w niektórych kręgach się wstydzi... czego mozna sie spodziewac po takiej osobie? oszustwa! pamietajcie za czasów dp długi które narobił w momencie zamknięcia spółki z ograniczona odpowiedzialnością pokrywa Pan bodzio za okres prezesury ze swoich dóbr prywatnych. tak stanowi prawo odnośnie sp. z o.o. dlatego jej nie zamykają chodzące przekręty... gruby czas na diete i spłacaj długi. uważaj kogo straszysz sądem bo sąd przyjdzie po ciebie brzydki grubasie lusterko ucieka jak w nie patrzysz.

Wrocławianin

To pisz na mail: kolportaz2018@gmail.com

Przed chwilą wysłałem Ci maila

Żnin
@Frost

Ten drugi to (usunięte przez administratora).Facet od czarnej roboty w terenie.Nic nieznaczący typ w całej układance.Jeden z psów gończych wykonujący bezmyślnie rozkazy inkwizycji.

Żnin
@Żnin

Drugi to(usunięte przez administratora).

@Żnin

Jeb. Jak cenzurują. O.O

@Wrocławianin

Posłałem Ci maila, masz mój numer jak coś

@Wrocławianin

Tak dla informacji, do wszytskich: to raczej była zwykła podpucha Wrocławianina i mail założony tylko po to żeby coś tam podpytać, pogaworzyć ;)

Bu

Skarżypyta

Kapuśniaczek
@Frost

Stary a głupi za przeproszeniem oczywiście . Jak dziecko ślepo zapatrzone w batonika czekoladowego .

A
@Kapuśniaczek

Alfy działają? Wywiązał się z zobowiązań za Ikea

@Kapuśniaczek

E, bez przesady z tym batonikiem. Mam z czego żyć, po prostu preferuję współpracę niż (usunięte przez administratora) czy dziką konkurencję (każdy miewa swoich klientów na nieswoim terenie). I tu faktycznie się zgadzam: stary, a głupi!

smok waweski

Czy to prawda, że PRAWACKI odłączył się od Alfusów??????

Wykonawca
@smok waweski

Prawda .Chłopak działa sam,wreszcie zostawił alfusy .Biorę od niego zlecenia i wszystko jest jak trzeba .Kasa na czas .

Podwykonawca

Uwaga uwaga ! Toys R Us odchodzi z ctrl .

miłośnik Boga

informacja z przed chwili pewna . Bogu będzie nowym Prezesem CTRL. Gratulacje dla BW

Niech mocz będzie z Wami
@miłośnik Boga

Nie Bogu tylko Jarek K. nie mylić z naczelnikiem Państwa ????

@Podwykonawca

Kto robi to ToysRUs teraz? Znalazłem w swojej skrzynce, nie wiedziałem nawet, że ta sieć robi swoją gazetkę (chyba, że wcześniej nie robili)

Aha, no to super.

Zielony

No i co Panie MB. Myślałeś,że ludzi się (usunięte przez administratora) pustymi obietnicami?? Wszyscy już wiedzą że Pepco idzie przez ludzi KARTELU. TAK TAK proszę państwa. Pepco robią ludzie z ctrl post m czy abc. A koleś dalej mami ludzi i konfabuluje że rozmowy trwają.....

Zaskoczony
@Zielony

(usunięte przez administratora) sprzedał się Kartelowi ? Mb profil ???

@Zaskoczony

Też mi się nie chciało wierzyć ale chyba wszystko na to wskazuje. Gada,dzwoni i głupoty opowiada i nic z tego. Szok szok i jeszcze raz szok!!!!! Nawet telefonu nie odbiera.....Więc coś chyba w tym jest

@Zielony

M.B. Profil Sprzedawczyk gliwicki,oszukał podwykonawców i klienta...

Lolek
@Ciekawy

Klient szybciej się dowie niż możesz się spodziewać. No i dobrze. Pan Marcin szybko się o tym przekonać. Mógł nie oszukiwać ludzi i obiecywać gruszki na wierzbie

@Ciekawy

No to klient się ucieszy . Ale to tylko gra biznesowa .

Aqdfgg
@Dyzio

Tylko pepco czy wszystko oddał adasiowi, wszystko to znaczy g.. Ów.. Na po 500szt hahaha

Wirus
@Zielony

A wiec jeśli to prawda , osobiście poinformuje centrale Pepco oraz odpowiednie osoby o tym fakcie ze zostali oszukani przez firmę Mb profil oraz ctrl. A Pan panie Brze.... jeśli zachował się w ten sposób, a wszystko zaczyna na to wskazywać będzie stracony u klientów. Oraz kilka ciekawych faktów na Pana temat trafi to klientów oraz nie tylko donklientow ....

@Aqdfgg

Z " bąków" które puszcza prezes wynika , że oddał więcej .

@Zielony

Tzn. "przejął" i zleca controlowi, czy w ogóle zgłosił akces do Federacji Firm Kolportetskich?

Holms

No tak zrobił.

Pracownik MB
@Zielony

Szanowny Panie tzw. Zielony, i pozostali dzielni komentatorzy - bardzo mi przykro ze nie macie Państwo odwagi zadzwonić, wysłać maila i dopytać jaka jest sytuacja z Pepco lub innymi klientami. Nie wiem o wszystkich poruszonych spawach w komentarzach ale poruszę najważniejsze. MB PROFIL - nie współpracuje, i nie ma zamiaru współpracować z firmami ogólnopolskimi. MB PROFIL - nadal prowadzi rozmowy z Pepco - Jeżeli ktoś z Państwa możliwość potwierdzenia tego u klienta - śmiało tylko proszę to opisać również tutaj. Ktoś próbuje tu zrobić ferment, który zaszkodzi nam wszystkim. Warto się zastanowić czy takie opowiadanie bajek tu ma sens. ?? Pozostawiam aby się zastanowić MB ma swoje zasady, z tego co wiem nie oszukał nikogo nawet Was drodzy Państwo. Jeszcze raz zachęcam do dopytywania u źródła a nie tworzenia tu baśni o kolportażu. Swoją drogą sprawdzę czy jest możliwość odnalezienia po adresie IP osób które tu komentują i bezpośrednio obrażają, oczerniają pracowników lub samą firmę MB PROFIL, i osobiście porozmawiam aby dowiedzieć się kto tu jest tak kreatywny Miłego popołudnia.

@Pracownik MB

Ok panie Marcinie. Trzymam pana za słowo. Jeżeli okaże się jednak że jest inaczej niż napisałem to przeproszę Pana publicznie. Czas pokaże bo umowa Pepco z ctrl już wygasła. Ciekawe kto w przyszłym tygodniu zgłosi się do sklepu z dostawą i jakiej firmy będzie miał dokumentację. Miłych negocjacji. Pozdrawiam serdecznie

Paw
@Zielony

I jak zakończyła się sprawa jestem bardzo ciekawy tyle szumu i.....

Podwykonawca

Uwaga Uwaga! Pepco odchodzi z Ctrl !!!

Info z Kartelu
@Podwykonawca

Od kogo masz tej info - od JARKA ??!!

Kto wziął?

Jgk

Przestańcie siać ferment Ctrl przejmuje Jyska i netto

Ostrawa
@Jgk

Tak.....Chyba w Czechach. Baranie. Kartel się kończy

@Podwykonawca

Jaka firma przejęła Pepco ?

Ja słyszałem, że MB

dociekliwy
@Frost

Auchan tez do mb, a od stycznia jeszcze my center !!

Prawda
@dociekliwy

MB kim i czym proszę was nie wypisywać bzdur jeden PODWYKONAWCA na dwa województwa w roli szefa i kolporter w jednym.

Romuś
@Prawda

Jak to kim zleci jedynym i słusznym tak jak do tej pory

@Prawda

No dobra, ale klient pewnie o tym nie wie. Dla niego liczy się, że "robi MB". A jak tam u nich z własnymi mocami przerobowymi i z siecią podwykonawców to nie wiem, ale chętnie bym wiedział. Nawet teraz miałem zapytanie klienta na Knurów i się zastanawiałem czy im nie dać, ale jak nie wiem jaką mają jakość to nie ryzykuję swojej renomy. Ten jeden podwykonawca w roli koordynatora i kolportera na 2 województwa - chodzi Ci o Tomasza Od Podków? Tylko o nim wiem, że dla nich robi.

Kibic
@Frost

To tylko brudna propaganda(usunięte przez administratora) z KARTELU. Chcą zdyskredytować MB bo tracą nakład przeznaczone do kolpor.... o przepraszam na skup makulatury. Podejrzewam że piszą o sobie bo po co im ludzie do pracy skoro cały nakład ląduje na skupie. Na dolnym śląsku jest tych pseudo podwykonawców więcej bo to świta naszej ulubionej Beatki. To samo w Wielkopolsce(usunięte przez administratora) rafałka także nie brakuje a w szczególności jareczek "ekomak". Teraz oczywiście też wywozi tyle że bez publiczności. MB ma podwykonawców szczególnie z byłych abc on i dp bo takich ludzi jest w Polsce sporo. Cieszę się że tracicie nakład....

@Kibic

Mnie wkurza, że ktoś chciałby mieć mniejsze firmy na wyłączność. Potem szukasz firm w innych częściach Polski bo masz tam klienta i problem czy się nie będą bali, bo jedni są w tej drużynie, inni w tamtej (a przecież podobno to niezależni przedsiębiorcy), albo czy się duzi nie zagniewają. I to nie jest tak jak ze współpracą np. z kurierami, czyli jak jeździsz dla DPS to dla DHL nie możesz, albo firm pocztowych, czy nie wiem, franczyzą Maka i Burger Kinga jednocześnie itp. Z dealerami samochodowymi też kiedyś tak było, koncerny zabraniały sprzedaży wielu marek. Dziś to normalne.

miłośnikboga

A co tam u boga słychać ?Nikt się nie zabiera mu za (usunięte przez administratora) za niepłacenie ludziom czy już taka znieczulica jest że każdy odpuszcza kasę?

Annopol

Proponuję aby to forum było oficjalnym forum Kartelu. O Dustrybucji Polskiej rozmawiać nie warto.Jej już nie ma i nie będzie.Kontrol system koduje swoje forum wiec umówmy się że będziemy tutaj pisać wszystko co nam leży na sercu.

Pora do wora

Wiecie może co z Dystrybucja Polska. Jak wygląda sytuacja. Ponoć były doniesienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Znacie może sygnature sprawy i miasto gdzie zostało złożone takie pismo. Możliwe że będę miał kilka wątków w tej sprawie.

Czopek
@Pora do wora

Podaj emaila to się do Ciebie odezwę.

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.