Opinie o Music School-Szkoła Muzyczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Music School-Szkoła Muzyczna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Music School-Szkoła Muzyczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Music School-Szkoła Muzyczna w Warszawa

Zespół Muzyczny Gest Lublin obsługiwał Panią Anetę, gdy jej były mąż zatrudnił wokalistkę... No ma wątek jak do każdego kogo wszędzie mijała... Ona nie jest normalna, kilka razy w szpitalu psychiatrycznym, a jeszcze awantury z każdym kogo napotka... Zboczona, nigdy niczym się nie interesowała oraz nie zajmowała.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Music School-Szkoła Muzyczna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy

Asia

@Ewa- Music School czy prowadzicie może nabór do sekretariatu szkoły?

Ludzie bez pojęcia... Nie ma mocnych na Mariolę... No sprzęt uszkodzony, a też celowo spowalniał śpiew w trakcie nagrania aż doprowadzał do wyjścia ze ścieżki dźwiękowej, żeby ktoś spiewał nawet jak nie metal, a zaczął krzyk, a jeszcze zakłócony mikrofon... Rock Music School Lublin Atmosfera średnia, Pan lekko ubliżał, a poźniej przestał. Mówił pod nosem.....

do p @Ewa

To świetnie, że można liczyć u nich na odpowiednie szkolenia, bo prościej wtedy wykonuje się swoje obowiązki. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Chętnie bym się załapał. Dziękuję za odpowiedź

Ewa- Music School

Na chwilę obecną nie poszukujemy osób do pracy w sekretariacie i dopóki nikt z obecnych członków zespołu nie zmieni swoich planów zawodowych, na to stanowisko rekrutacji nie będzie. Natomiast jeśli chodzi o nauczycieli, w ostatnich miesiącach rozpoczęło z nami współpracę kilku muzyków, m.in. Anna Sochacka (wieloletnia aktorka teatru Buffo), Katie Krawczyk (wokalistka, native speaker z Kanady), Agnieszka Olek (skrzypaczka). Trudno przewidzieć, kogo będziemy potrzebować w najbliższych miesiącach, ze względu na to, iż zapisy do szkoły są praktycznie każdego dnia, cały czas zgłaszają się nowi uczniowie. Muzyków zawsze zachęcamy, żeby po prostu wysłali CV na ewa@szkola-muzyki.pl, ponieważ wtedy odezwiemy się w momencie, kiedy będziemy poszukiwać nowej osoby :) Pozdrawiam serdecznie, Ewa- Music School

Ewa- Music School

Iwona, obecnie mamy komplet kadry, jednak sytuacja zmienia się dynamicznie :) Jeśli jesteś muzykiem, najlepiej przesłać do nas CV- kiedy zaczynamy poszukiwania nowych osób, zaczynamy od przeglądania naszej bazy osób, które przesłały nam zgłoszenia :) Jeśli szukasz zajęcia związanego z innym stanowiskiem- każdorazowo kiedy poszukujemy osoby np. do pracy w sekretariacie, zamieszczamy nasze ogłoszenie na FB szkoły: https://web.facebook.com/musicschool.warszawa/ Pozdrawiam muzycznie, Ewa

Marta - Music School

Dzień dobry, w chwili obecnej poszukujemy kandydata/ki do pracy w sekretariacie Szkoły. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na to stanowisko :) Poniżej zamieszczam link do ogłoszenia: (usunięte przez administratora)

Szanowna Pani- Młoda Nauczycielko :) W Music School jednym z naszych celów jest odwrócenie tej perspektywy i pokazanie, jak wiele świat profesjonalnych muzyków może zaoferować osobom z klasy biznes, które u nas spełniają swoje marzenia i rozwijają muzyczną pasję. Mamy nadzieję, że wraz z rozwojem firmy o pracę dla dobrych muzyków będzie łatwiej ;) Zachęcam do przesłania CV wpisując w tytule "Praca- nazwa nauczanego instrumentu"- wtedy CV trafi do naszej bazy, z której szukamy kandydatów w momencie, kiedy potrzebujemy dobrać nową osobę do zespołu. Na chwilę obecną nie prowadzimy otwartej rekrutacji, ale często zgłaszają się do nas klienci firmowi, prosząc o wycenę większego projektu, do którego musimy dobrać nowych ludzi. Przesyłając CV proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych :) Pozdrawiam serdecznie, Ewa- Music School

Zostaw merytoryczną opinię o Music School-Szkoła Muzyczna - Warszawa

Music School-Szkoła Muzyczna
2.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Leszczyńska 1 lok. 56
    00-339 Warszawa