Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

bartek

Facet ma racje firma porażka co tu ściemniać chyba forum jest po to żeby dać swoją opinię

kazik
@bartek

stawka smieszna,umowa megasmieciowa.!

robert

A i jeszcze coś chyba jesteś jakimś przydupasem bo bronisz tej firmy jak by była twoja i nie musisz być nie miły nie muszę nic kłamać co do tej firmy bo nic mnie z nią nie łączy ani nic nie zyskam tym że tak opisałem to co się dowiedziałem teraz też narobiłem błędów bo pozjadałem co nieco ale to szczegół

robert

słuchaj skoro jesteś takim cwaniakiem to pracuj za taką kasę bo ja pracuję w ty m fach 20 lat i pewnie do pięt mi nie sięgasz i papiery mam jak by co a pracuję tylko szukam stabilnych wyjazdów i nie za 9 euro bo na dzień dzisiejszy to mam na god 186 koron tylko mało wyjazdów dlatego szukam czegoś a nie tylko mi proponowali 9 na god za taką kasę to można blisko pracować nie na końcu świata musisz być bardzo zdeterminowany a na początku dostałem 145 koron jakbyś chciał wiedzieć i niestety dla mnie firma porażka nie mam powodu nic czarować bo tam nawet nie pracowałem to co powiedzieli to opisałem jak by była firma ok to by wszystko pisało na stronie

prac

ty się chyba z choinki urwales co malujesz tu zero prawdy jest co tu smarujesz może ci stawke taką proponowali a co ty chcesz na początek kokosy i bardzo dobrze ze wymagają papiery takie jest prawo ty mi tu nie obliczaj bo ja wiem dobrze ile a tak na marginesie kto cię uczył ortografii bo sadzisz równo byki i zastanow się co piszesz

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
robert

Słuchaj nie wiem ile się pracuje kobieta w biurze turystycznym powiedziała że 40 god tygodniowo policz sobie razy 9 euro i razy 160 god ile wyjdzie to chore żeby za taką kwotę jechac do Dubaju na mordęge a na koniec jeszcze by sę prosił o kasę ja tam nie pracowałem tylko byłem na chwilowej rozmowie bo takie warunki jak oni proponuja to chyba dla desperatów papierów ful sprawdzania jeszcze więcej testów ponoć bo nawet nie było sęsu je robić za taką kasę porażka a nawet nie mam pojęcia jaka umowa bo już o to nie pytałem nie wiem co tam jest fajnego firma powinna takie sprawy na stronie pisać jaka stawka i warunki a nie trzeba gnać jak ktoś jest dojezdny a mają z tym problem bo śmieszne warunki byłem noi muwię jakie mam zdanie o tej firmie strona zajebista firmy ale to tylko to

pr

dlaczego my na nowych umowach zostajemy bez kasy????? czy Harris zdaje sobie sprawę ze mamy rodziny zus i podatek???? pytam???????gdzie jest firma?????

v
@pr

firma kolego jest i kasa tez jest nie pisać bzdur

wx

czy już macie kase

robert

Witam byłem w tej firmie na rozmowie ale ją przerwałem piszecie opinie ale nic konkretnego bo nic od nich przez telefon nie powiedzą ja za wiele się nie dowiedziałem ,bo konkretnie zapytałem o stawkę jest to 9 euro więc kasa śmiechu warta żeby jechać do Dubaju za 5600 bo tak wyjdzie przy 40 godzinach tygodniowo wyrabiają książeczkę rżeglarską ,wizę i kupę papierów szczepionki egzaminy ,pracuję jako monter od kilku nastu lat więc te pieniądze co dają i ten koniec świata to niema szału

krys
@robert

kolego w Harrisie nie pracujesz 8 h tylko 12 trochę bajerujesz tu

kinga

czy już macie kasę na koncie?????

dik

trzymaja kasę na procentach w tym Dubaju chyba słonce im mozg wypala czuby nie wiedzą ze mamy zus do 10 podatek do 20 nic nie ma pokrycia z umową oszustwaaaaaaaaaaaaaa

leszek

czy już dzwonili z rachunkiem???

prac
@leszek

według nowych umow Dubaj przelewa kasę na konto i co dziwnego ze zgodnie z umową ich do dnia dzisiejszego kasy na koncie nie ma to ile dni ta kasa idzie ???? dziwne

vac
@prac

znow cos mącą tam

irrr

nie polecam to jest biuro turystyczne wysyła bardzo daleko za 9eu brutto jak ktoś uważa że to dużo to może równie dobrze tam pracować za miskę i dach nad głową

trrr
@irrr

a wysylaja jeszcze ludzi do pracy

nieznany

zapraszam do Brazyli

wojtek

pracowałem w harrisie jako malarz-piaskarz i to jest nieprawda ze fachowcy maja robote. pracuje w tej branzy 15 lat i do kazdej firmy w ktorej bylem mam drzwi otwarte.ostatni raz bylem w kamerunie i wkurza mnie to ze na kontrakty pozniej jechaly osoby ktore nic nie umieja ale jakos sobie w biurze zalatwili kontrakt. mialem poizniej jeszcze podpisane dwa aneksy do wloch i usa i nie polecialem a zamiast mnie byli ci ktorzy naklamali w cv i sa leniwi.wytlumaczcie mi jakim to sposobem!!!

edzio
@wojtek

sluszna racja klamia tam wszyscy

Człowieku nikt ci nie każe czekać mało jest firm na rynku

tttt

dobrze sie pozdrawia i popiera jak sie ma prace gozej jak na prace czeka sie z tej firmy prawie pol roku

xxx

rowniez pozdrawiam

xxx

zgadzam sie dokladnie ktos kto sie zna na tym co robi jest ok fakt goraco ale pozatym super pozdrawiam

leszek
@xxx

racja popieram i pozdrawiam

Jak lubię takie opinie o borze ciepło w maszynowni nie da się żyć k...a w której maszynowni jest chlodno chcesz mieć chłód w pracy to idź do makro na mrożonki siedzi taki p a l a n t w domu i pisze głupoty nie mam problemu żeby odpocząć lub iść zapalić lub napić się pozdrawiam wszystkich na tych projektach

zgadzam sie w stu procentach jak ktos jest dobry w tym co robi i nie nawala to jest praca i pieniadze a jak cwaniaki i (usunięte przez administratora) to niestety nie ma wyjazdow

karol
@pracownik

zgadzam się z opinią ci co smarują tu to wielcy nieudacznicy losu ślizgali się do czasu i bardzo dobrze ze foremani ganiają tak powinno być jak znasz pracę nie masz się czego obawiac

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji