Opinie o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

caro

Kiedyś pracowałem w armaku zawsze tam było licho z kasom .

caro

Ale uwas jaja

PKS

Proszę przyjść do niego na portiernie może to coś da, aczkolwiek zawsze można podać go do sądu . Dziwie się że on jeszcze pracuje jak codziennie na cyku i czuć od niego.

seba
@PKS

Też sie dziwie że takiego menela trzymaja. Z czego on odda nie dosc ze ma komornika to długów ma wiecej niz cała wasza zaloga wlosów na glowie. Ale wiedzcie aby dłuznikowi nie pozyczac bo nie odda. Taki jest Mariusz F. Pożycza a później sie ukrywa. Tak robia tchórze

sebek
@PKS

Na jaką zmiane pracuje (usunięte przez administratora) Mariusz F.? w tym tygodniu byłem kilka razy o 14 pod wasza firma i nie widziałem aby on wychodził z pracy

seba

Uważajcie na tłustego grubasa żebraka i złodzieja Mariusza F. Żebrak wyłudził ode mnie ponad 5tysięcy i teraz sie ukrywa nie odbiera telefonów boi sie otworzyc drzwi. tłusty (usunięte przez administratora) nie oddaje długów. Nie pozyczajcie wieprzowi pieniedzy!!!! Filipowski obyś zdechł jak najszybciej złodzieju

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
sypatyk

Gdzie byli prezesi ze go nie kontrolowali totalnie on te Firma rozwalał od samego początku cały czas chore pomysły ,Fachowców po zwalniał a za większe pensie zatrudnił na niczym się nieznający kolesi.

AVE

Może nareszcie zaczniemy pracować normalnie i po ludzku .

olek

A pracuje tam jeszcze Mariusz F. taki mały gruby z wąsem?

Empik

Szczera prawda wyżej. Jeszcze można dodać kadrę kierowniczą która popełnia nadmiernie błędy i sobie nie radzi z zamówieniami.Brak rąk do pracy i zmuszanie do nadgodzin .

kolo

Murcha to karierowicz.Nigdy nie będzie lepiej,jak z ogłoszenia na ustawiacza dają 2700 a stary pracownik ma 2500 bo się nie upomni a czemu?bo się boi że straci pracę.Zawsze w Armaku tak było,nie ma jedności w załodze.Burzą się tylko między sobą a jak co do czego to każdy się boi gębę otworzyć a kadra to widzi i na tym bazuje bo wie jaki jest rynek pracy.Kierownik gówniarz pomiata fachowcami kur..ludzie walczcie o siebie bo za gówniane pieniądze dajecie się wykorzystywać.Kadra w ogóle się nie zna na robocie,liczy się tylko sprzedaż.Jeb...ich pi...Miejcie ku...jaja.życie jest jedno i nie zamierzam spędzić w Armaku 3/4 życia na nadgodzinach.A do MURCHY:koleś wszystko co żle robisz dla ludzi to ci się zwruci.POMYŚL NAD TYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

retu

Każdy kto tam pracuje od przekształcenia armaku zarządu szefu,jest przywiązany,ze swoją praca która włożył swe lata pracy.A teraz mówisz łatwo tak zmienić prace raz dwa trzy nie jest proste tak zmienić. Trwamy to póki nas nie zwolni,albo pójdzie zakład pod młotek likwidacji.

pedro

sa małezarobki bo ludzie sie zgadzaja na to...jak fachowiec dostaje 1600-1700 i sie godzi za to ,to albo jest niedorajda zyciowa albo zona na niego robi!!! ludzie szanujcie sie!!!! 1500 ma baba w sklepie w warzywniaku jest 2015 rok prawie ...jak ten caly dyrokter dostanie nowy kontrakt od zetkamy to armaka polozy na łopatki.....a moze własnie o to im chodzi???

he he

Nie myślimy o takich bzdurach tylko robimy swoje a komu zależy i jest dobry na pewno zostanie doceniony a zarząd nie pozwoli na to żeby najlepsi odeszli a o dobrych fachowców coraz trudniej, pewnie że Ci przyjdzie nowy nawet za 1500 zł taki co jest bez wyjścia albo to jego pierwsza praca i nic nie potrafi.Teraz trzeba być uniwersalnym i myśleć.

flaga

szefie zwolnić wszystkich i dać nowe umowy niech zarabiajom 1200 zł reszta w premie .

do roboty lenie !!!!1 ha

spadaj !

kolega

Co za analfabeta z Ciebie !

flaga

witam i długo jeszcze nie dostaniecie podwyżki bo nic w tym kierunku nie robicie a zwiąszki macie do niczego lepie było by zastrajkować albo pracujcie dalej za darmo tylko sie nie upominajcie się bo wasz zwolni a właściciel się śmieje z wasz i jeżdzi audi ha

koko

tak znalazłem i pracuje mi się dobrze ha i dobrze zarabiam ha lepsza kasa niz w armaku

koko

armak to był państwowy zakład to nic dziwnego ze ludzie tam nic nie robili a jak kupił prywaćiasz to czeba robi a nie leżec takie życie i dlatego ludzie sąm nie przyzwcajenie robic za dużo lużo było

Kolega
@koko

koko a Ty już znalazłeś tą prace czy dalej szukasz ? Praca jest spoko i nikt nie boi się ciężkiej pracy bo pracować trzeba tylko powinni dać podwyżkę bo nie było już z 5 lat, chociaż jakąś nawet premie motywacyjna . Pozdrawiam.

koko

jak wam praca nie pasuje to szukać inne roboty na rynku w brut kto szuka ten znajdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej - Sosnowiec

Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej