Opinie o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

Ostatni sprawiedliwy Nowy wpis

Kto jest teraz mistrzem?

Alfa Nowy wpis

Witam kto tam jest mistrzem ?

Życzliwy Pracownik

Witam Od jakiegos czasu czytam wasze wpisy, nie chce byc inna i odstawac od grona życzliwych pracownikow, wiec tez podziele się z wami moimi uwagami,A więc, Pan Sylwester Ah ten Pan Sylwester. Duzo by tu o nim opowiadac ale zawęże wpis i dodam że pod*ierdala wszystkich i wszystko na zakładzie ma pseudonim Lizodup, nie pisałabym tego gdyby nie to że Pan Sylwester tez nie jest idealny i nikt nie ma jaj na zakładzie zeby równiez zgłosic donos na Pana Sylwestra , Że pali gdzie popadnie ze krzyczy na współpracownikow rzuca kadłubami mrucząc pod nosem cyt. (w (usunięte przez administratora) mam w (usunięte przez administratora) mam) mogłabym tak pisac i pisac ale jak wspomniałam powyżej zawęzam do minimum mój wpis. Hmm zatem Jedziemy dalej może OKUMA i pracujący tam niejaki Grzegorz od 6 miesięcy w zakładzie zatrudnieni są nowi pracownicy wymagający szkolenia na tej ze maszynie od 6 msc tylko chodzi i gada ze cyt. (pieniądze pieniądze nie dają pieniędzy nie będe szkolił) ten jakze szczwany lisek robi wszystko zeby nie nauczyc pracownikow przypisanego im fachu (współczuje tym młodym ludziom) a jak juz przyjdzie co do czego to nie ma czasu bo ma 3 maszyny i odprawia z kwitkiem . Mogła bym rozpisywac się bardziej ale chciałabym miec jeszcze o czym opowiadac w innych postach także podsumowując Ludzie nie dajmy sie każdy pracownik ma takie same prawa, Praca powinna byc miejscem gdzie człowiek przychodzi i chce mu sie tam pracowac bo to lubi a nie bo inni to utrudniają POZDRAWIAM :D

Oj tak
@Życzliwy Pracownik

W zakladzie jest wiecej takich osob nie dzielacych sie wiedza...baaa dbajacych wrecz o to by nikt nie daj Boze sie niczego nie nauczyl. Nikt nikomu nie pomaga, kazdy odsuwa od siebie decyzyjnosc. Nie ma szkolen w zadnej dziedzinie. Niektorzy nie potrafia doslownie niczego po latach pracy, robiac dziecinne bledy. Ale zeby bylo zabawnie kobita z innego dzialu najpierw lata za toba jak kot z pecherzem zeby uzyskac pomoc a jak wezmiesz na siebie odpowiedzialnosc i pomozesz to w podziece uslyszysz, ze sie rzadzisz ...cyrk na kolkach. Na cale szczescie ten zaklad sie juz sam zjadl.

Mki
@Życzliwy Pracownik

A powiesz coś może o Marcinie zwanym Fazi ? Kim on jest bo chodzi po halach jak Pan z rekami w kieszeniach za Mistrzem . Brak kultury i cwaniactwo .

anonymous Nowy wpis
@Mki

Niech sie zarobote chyci cwany cymbal

Franek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką kasę można liczyć na początek?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
asadddad

czy zyje jeszcze ta gruba krowa (usunięte przez administratora) mariusz f? bo życze tej ku rwie aby zdechła jak najszybciej

Agnieszka

@Mki, rozumiem, że jesteś zatrudniony w firmie? Możesz nieco opowiedzieć o swoim stanowisku? Napisz proszę, jakie są ogólne warunki zatrudnienia. Czy Ci odpowiadają? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Agnieszka

@Życzliwy Pracownik, opisałaś dokładnie swoje negatywne odczucia z pracy w firmie Armak Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej, takie komentarze są bardzo cenne, wnoszą wiele dla przyszłych pracowników. Może jednak spotkało Cię tam coś pozytywnego mimo tych nieprzyjemnych sytuacji? Narzekasz na atmosferę, a może jednak byłaś zadowolona np. z zaproponowanej pensji lub innych benefitów? Zachęcam mocno do dyskusji na temat warunków pracy w tej firmie, każda rozbudowana opinia się liczy- zarówno ta dotycząca pozytywów, jak i negatywów!

Jaka jet atmosfera w pracy? Warto aplikować może ktoś podpowie?

Aga
@Marek

Jaka jest atmosfera w naszym zakładzie to widać po komentarzach bezimiennych "życzliwych pracowników". Atmosferę tak naprawdę tworzą ludzie. Jak chcesz pracować a nie obserwować co robią inni to zapraszam :)

Pracownik na szczescie byly
@Aga

Najpierw ktos musi Ci pozwolic pracowac. Ciezko to robic gdy inni nie robia nic, a od Ciebie wymaga sie by ich wyreczac i pracowac na kilku etatach. Atmosfera nienawiści i donosow tez nie pomaga. Wychodzisz spokojnie z pracy przekonany, ze zrobiles wszystko ok nie tylko za siebie a na drugi dzien kierownik urzadza Ci jazde, bo zazdrosny wspolpracownik ktory g...potrafi i nie wie jak Ci dokopac nazmyslal bzdur. Otwierasz oczy i nie wierzysz w to co slyszysz. Odradzam i to stanowczo. Tam juz nie ma kto pracowac zreszta...

Młodzik

W zupełności zgadzam się z opinią. Nad atmosfera w pracy muszą wszyscy pracować!!!!!!!!

Aliba

A kto teraz jest majstrem na produkcj ?

Alfa

Zakład bez przyszłości

Alfa

No jak kto jest majstrem Dariusz urantówka a stary majsters pracuje jak pracownik ale jaja

Jasiek

Jak się teraz pracuje po tej zmianie ? warto starać się o pracę?

Wicek

A ja polecam poczytać opinie o Zetkama, jeżeli się zakłady połączyły to warto poczytać ich opinie wcale nie jest lepiej niż u nas. Zapraszam do lektury.

Nikita
@Wicek

A kto teraz jest majstrem

Agnieszka

Jaki system pracy obowiązuje w Armak? Wiele zakładów decyduje się na system zmianowy, co zwiększa efektywność przedsiębiorstwa. Pozwala to też pracownikom dostosować swój grafik do innych obowiązków. Jak wygląda to w tej firmie?

Agnieszka

A co powiecie na temat warunków zatrudnienia w Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej?

GRZEŠ
@Agnieszka

A co Ty masz do warunków zatrudnienia? Trzeba robić uczciwie 7 godzin a. NIe obijać sié za maszynami. Będziesz robić to i zarobisz adekwatnie do swojen wykonywanrj pracy.

Nikt

Brak dobrych zarobków

igor

mała kasa

km

@zainteresowany no wiesz roznie to bywa przeciez..

Janusz

Elfa zatkało,nie wie co napisać , ogólnie polecam ,firma spoko chociaź zarobki jak na taką pracę małe.atmosfera raczej dobra,szacunek jest to i praca adekwatna do niego,pozdrawiam.

Swój
@Janusz

Jaka praca taka płaca, weź się za robotę to dostaniesz więcej.

On
@Swój

Odezwał się ten co w zakładzie śpi

Zostaw merytoryczną opinię o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej - Sosnowiec

Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej