Opinie o RTV Euro AGD w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RTV Euro AGD, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RTV Euro AGD o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTV Euro AGD w Sosnowiec Stanisława Staszica 8b

ZOSIA Nowy wpis
Klient

Po półtora roku przerwy negatywne emocje opadły i przypadkiem, ponownie pojawiłam się RTV EURO AGD w Sosnowiec Plejada. Ludzie, to jest jakaś masakra, co tam się dzieje, jak pracownicy traktują klienta. Czy kierownictwo tego nie widzi? Co te dziunie na kasie wam robią, że trzymacie takie dzidy w pracy? Czy chodzi wam o to aby kpić z klientów czy ich przyciągać? Bierzcie przykład z RTV EURO AGD Czeladź na Grodzieckiej, tam pracują profesjonaliści, którzy doradzą i starają się aby klient był zadowolony !!! Brawo Czeladź !!!

Michał Nowy wpis
@ZOSIA

W jaki sposób rzekomo pracownicy pracujący w tej firmie traktują klienta? Twój wpis sugeruje, że nie jesteś zbyt zadowolona z tego faktu jak zostałaś potraktowana, dlatego też może napiszesz więcej informacji w tym zakresie? Wolę od razu o to zapytać, aby później nie było jakichś nieścisłości. Możesz to zdradzić? Najlepiej spokojnie z dokładnym opisem całego zajścia.

Sc Nowy wpis
Klient

TRAGEDIA. Odwiedziłem ten sklep ponieważ na stronie pokazywało dostępność produktu który mnie interesował. Żeby odwiedzić ten sklep musiałem nadrobić wiele kilometrów. Jak się okazało niepotrzebnie. Po pierwsze nie było tego produktu, a po drugie straszna obsługa. Chodzi po sklepie kilka osób w pięknych koszulach, jeden odsyła do drugiego a ten do trzeciego i tak dalej, ale żadnej konkretnej pomocy, włącznie z kierownikiem.

Klient Nowy wpis

Nie polecam tego zasranego sklepu. W ciągu pół roku kupiłem lodówkę i pralkę.. Lodówka porysowana do reklamacji a w pralce wyświetlacz zalany i pralka w środku mokra. Pani w sklepie powiedziała że to nie ich wina i trzeba dzwonić do producenta.

Zniesmaczona

Odpychające jest to jak sprzedawca podchodzi do klienta żując niesmacznie gumę. Nie potrafi udzielić informacji na temat urządzenia którym jest się zainteresowanym, ani nie jest w stanie powiedzieć jaka jest różnica między jednym a drugim. Będąc kobieta nie koniecznie muszę się znać na parametrach. Z łaską byłam obsłużona. Ceny nie są zgodne i z tym problemem spotkałam się już nie raz. W plejadzie już się raczej nie pojawie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zosia

Jestem stałym klientem tej sieci sklepów i powiem szczerze że po wczorajszych zakupach w RTV EURO AGD Plejada Sosnowiec, nie wiem czy z zakupów w tym sklepie nie zrezygnuję. Opiszę to tak: Przez 20 minut nikt nie podszedł do nas z obsługi. Zgraja doradców stojąca na środku sklepu zbyt mocno była zajęta rozmową oraz kłótnią między sobą, aby podejść do klienta i wziąć się do roboty. Młoda Pani przy kasie kazała samemu szukać kolegi z obsługi z działu który nas interesował, który wyszedł na zaplecze i zamierzał wrócić na sklep. Nie dodam o głupich uśmieszkach i podśmiechiwajkach przez tą Panią i doradców kiedy ktoś podchodził i o coś prosił. Ludzie, przyjechałam do was zrobić zakupy, a nie wysłuchiwać jak sprzeczacie się między sobą, że ten nic nie robi, że młoda Pani przy kasie zaraz wychodzi do domu i ma wszystko w (usunięte przez administratora)a inny doradca nie ma czasu wydać sprzętu a jeszcze inny nie ma czasu podejść i wybrać to co jest mi potrzebne!!!! Jedyny dział który rzetelnie podszedł do sprawy to Panie przy "Ratach" Szybko i sprawnie podeszły do tematu, ale widać było że i one też są zniesmaczone zachowaniem "młodzieży" z działu obsługi klienta i niestosownymi komentarzami jakie były wymawiane przez BOK przy klientach. Pozdrawiam Moje sugestie dla RTV Euro AGD: Wyszkolić personel, jak traktuje się klienta. Szczególnie Panią która 05.01.2019 do godz 19.00 pracowała na kasie i Panów z działu telefonów i laptopów... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić/ przeszkolić personel

Tematu firmy RTV Euro AGD w miejscowości Sosnowiec jak na razie nie ma, więc może macie jakieś nowe wieści, na pewno będą pomocne dla użytkowników!

Zostaw merytoryczną opinię o RTV Euro AGD - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

RTV Euro AGD