Opinie o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej w Sosnowiec

Elf

Nie polecam

antyfilip...

A śmieć który wyłudził kase (usunięte przez administratora)ciągle boi się drzwi otworzyć. Złodzieju oddaj pieniądze!!!!!!!!!!!! Wyłudziłeś ponad 5 tysiecy ty (usunięte przez administratora)złodziejska

wef

ja kiedyś pracowałem w tej firmie słabe zarobki teraz to nie wiem nie polecam

.............

Ja ze swojej strony życzę grubemu Mariuszowi F. który wyłudza kase od ludzi aby zdechł jak pies bo to menel i zł.....odziej. Oby jak najszybciej

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Stasiu

Cała ta ekipa już tu nie pracuje pierwszy wyleciał pan wysoki jak brzoza za nim poszedł kierownik z fabryki czajników a na koniec dołączył do nich kierownik k**wa

upidupi
@Stasiu

czajnikow? tzn? teraz sa u nas i masakruja firme z kazdej mozliwej strony...macie jakies informacje na temat tych pajacow?

prawda

o kurcze ! ten wpis to nie do tego zakladu ! Ale wtopa, pomylka, masakra...

prawda

widzę ze macie w swoim zakladzie niejednego oszusta i naciągacza, ma na imie adrianek , bajeruje babki i potem je okrada .... Na litosc bierze kazdą i nabierają się naiwne kretynki, ma dlugöw gosc juz 80 tys i dwa wyroki ...

era

A gdzie byś chciała pracować ?

nan

Na produkcje nie zatrudniają kobiet. U nas nie pracują kobiety, ino w biurze ewentualnie ...

ar

ja pożycze Mariuszowi.

@ar

Pożycz pożycz i tak Ci nie odda, jeszcze Ci się z rodziną na obiad wprosi bo to żebr..ak bez honoru jest

.............

Nie będzie podwyżek to kto pożyczy na piwo żebrakowi Mariuszowi F.?

on

zapomnij o podwyżkach.

Nak

Kiedy podwyżki!

fm

Powiedzcie cos więcej o tych kierownikach i dyrektorze bo przyszedł do nas a za nim takich dwóch...:-/

Gaj
@fm

No to macie przesrane,buraki jakich mało i tyle.Pan wysoki jak brzoza a głupi jak koza.Następny to "k..wa panie" i ostatni to majster z fabryki czajników.

Jaś

to sie kierowniki wnerwili i papierami żucili

A cos taki ciekawy?

on

Co rozumiecie przez kadra zarządzająca??

Tak ludzie ją tworzą ale kadra zarządzająca ją psuje a w perspektywie czasu sami odejdziemy

monk

Jak by był dobry to by go nie zwolnili haha

Jaś

Bo był dobry i robił plan.

majkel

A wiadomo to czemu tego Murche zwolnili?

Zostaw merytoryczną opinię o Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej - Sosnowiec

Armak Sp. z o.o. Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej