Opinie o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. w Poznań

tak oddział w Poznaniu zamknęli. NIkt o tym nas nie poinformował dopiero dzwoniąc do warszawy dowiedziałyśmy sie o tym. Pani powiedziała, że firma istnieje i nie mamy sie martwić o pieniądze ale myśle że to ściema ;d (usunięte przez administratora)

gosc

Inwentaryzacja była w styczniu, więc do 21 lutego powinien być przelew - tak przynajmniej zawsze było. Inna sprawa, że podobno zamknęli oddział w Poznaniu, więc może być problem, żebyśmy w ogóle tę kasę otrzymali. :/

pracownik inwentu

mam również taki sam problem. Inwentaryzacja 1stycznia a pieniędzy do tej pory nie ma. W umowie jest dziwnie napisane: "Zleceniodawca zobowiązuje się do zapłaty wynagrodzenia w terminie 21 dni licząc od pierwszego dnia kalendarzowego miesiąca następnego w którym praca była wykonywana" Czy im chodzi o 21 luty zatem czy 21 styczeń? Jeśli jest nas więcej możemy wspólnie coś zadziałać

mloda

mam ten sam problem w umowie jest napisane ze pieniadze powinny na koncie sie znalesc do 21 kazdego miesiaca za grudzien nie otrzymalam jeszcze kasy. Jak dzwonię to nikt nie odbiera.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zgrany zespół! Pracuj z nami!.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

dziękuję :) niby ktoś odebrał ale zobaczymy czy prześlą pieniądze ;)

telefonów nie odbierają na maile nie odpisuja nie ma jak sie skontaktować z zadnym oddziałem.pieniedzy nie wypłacają. może ktoś pomóc? jakiś inny numer kontaktowy czy coś?

GANG-BANG

Jak lubisz tak o kimś pisać to jak masz w sobie moc i odwagę żeby kogoś upubliczniać-mimo pomyłki.Przedstaw się a łatwiejsza będzie dyskusja

aga

Ja również potwierdzam tę negatywną opinię o OL. Zero profesjonalizmu, o czym świadczy brak zainteresowania po rozmowie kwalifikacyjnej.

Gang Bang - 2012-07-14 14:24:24 Ogólnie firma porażka dezorganizacja niedoinformowanie i ogólnie Lipa.Współpracowałem z filią w Katowicach p.[usunięte przez moderatora] która nas prowadziła nigdy nic nie wie wypłata żadko kiedy na czas i żenada ogólnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musisz sobie Karolku znaleźć firmę, w której płacą za leżenie i nadawanie na innych, a premiują za chamstwo i prostactwo w czystej formie. Zbijesz tam majątek. Proszę przekaż od nas wyrazy najgłębszego współczucia swojej rodzinie. Powinni dostawać rentę za przebywanie z Tobą.

Gang Bang

Major

Witam Zgadzam się z przed mówcą w 100% .Pisanie SMS-a to troszkę nie poważne podejście do kwestii rozmowy o prace-- krótko Żenada, Zero pomocy Zero profesjonalizmu ....

Lavaro

Gorąco nie polecam brak kontaktu zwrotnego po rozmowie, nie podchodzą poważnie do kandydatów.

JaG

Jeśli ktos nie słyszał o włoskich [usunięte przez moderatora] pracy z przed lat zapraszam do odwiedzenia jednego z oddziałów firmy OL.

ona

nie polecam!!!!! Oddział w Poznaniu to śmiech na sali!!! Traktują człowieka jak nie wiadomo co, zamiast dzwonić panie piszą smsy, obiecują pracę na następny dzień, godzinę do ugadania, co się później okazuje, nie dzwonią olewają Cię, a ogłoszenie widnieje ponownie o pracę!!! Bardzo nie przyjemne i napewno wiecej nie skorzystam z ich usług - NIE POLECAM! Zresztą, pani na rozmowie ledwo co umiała słowo z SIEBIE wydusić.

Genek

Jak się nie masz do czego "konkurencjo" przyczepić to się czepiasz pisowni. Wpis tej dziewczyny świadczy o tym, że faktycznie tam pracowała i ma rozeznanie, a nie autopromocja typu ----> patrz pierwszy wpis. Za nadgorliwość też możesz wylecieć. Słyszysz to tykanie? Policzone chwile i kuroniówka zadzwoni Ci w zdewastowanych zębiskach.

konkurencja

z Twojego wpisu jedno jest pewne, że w OL ktoś musiał popełnić pomyłkę, zatrudniając Ciebie ( taki chwilowy spadek formy)..... może do pomyłki doszło, ponieważ nie sposób przeprowadzać maturę z języka polskiego przy procesie rekrutacyjnym.... Jakość Twojego postu jednoznacznie wskazuje na słuszność decyzji, w następstwie której, straciłaś pracę......

ja niestety nie mogę zgodzić się z ta oceną. Mam jak najgorsze zdanie o tej firmie - sama w niej pracowałam jako rekruter. Przede wszystkim firma nie jest wiarygodna (wynagrodzenia nigdy nie były na czas, umowy na granicy prawa, zatajanie informacji o warunkach pracy itp.) Jest to firma której nie stać na prawdziwych specjalistów i zatrudnia praktykantów - jakość sama mówi za siebie. Jeśli jesteś klientem to nie polecam - ta firma nie ma żądnych narządzi - typu testy. A sama pseudo kierowniczka oddziału Poznań [usunięte przez moderatora] to jedna wielka pomyłka w tej firmie. Pani po historii która nie ma pojęcia o HR i kierowaniem ludzmi. A hasła wpisane na goldenie" zarządzanie zespołem: motywowanie, coaching, mentoring, oceny pracownicze zespołu pracowników" to chyba z książki przepisała. O wsparciu nie było mowy a ocena pracownicza była. Karta spisana z netu a na moje pytanie czy mogła by uzasadnić swoją ocenę to powiedziała że tak odczówa i tyle a przykładów nie poda bo nie pamięta :)

olo
@pracownik

bo trzeba wmawiać wszystkim kandydatom do pracy, aby w swych aplikacjach dopisywali wszystkie swoje walory, dodawali zdjęcia, czasami nawet publikowali swoje osiągnięcia, twórczość np. że potrafią dobry obiadek ugotować, firmy chętnie takie osoby podobno zatrudniają, a nie tak żeby nic nie wiedzieli o ludziach kto jaki jest, to ma być cv z listem motywacyjnym w jednej kupie, tak trzeba doradzać. ..... no a tak to straciłaś pracę i tyle, za małą nadgorliwość w pracy hehe:)

Zostaw merytoryczną opinię o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. - Poznań

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Piwna 17 B
    50-353 Poznań
  • NIP: 8982082913 REGON: 20242147 KRS: 0000251381

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.