Opinie o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UBT Personal Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie UBT Personal Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

gość

znowu UBT się udziela? To jest portal na komentarze od pracowników, a nie agencji. Szczerze mówiąc trudno to zrozumieć, że wszyscy dookoła trąbią o tym, jak traktuje ludzi ta firma (usunięte przez administratora)

olaf

nie wiem czy jestem, a Ty jestes? kto jest, kto nie?

Roadkneel

Ja pracuje dla UBT i moi koledzy też w Aachen, dziś mam drugą zmianę, pensja była na CZAS, nie było zastrzeżeń, nie jestem pracownikiem UBT, ale piszę posta, bo denerwuje mnie jak opinie piszą ludzie, którzy nie znają realiów (usunięte przez administratora)A przecież jak ktoś czuje się pokrzywdzony, co zdarza się w każdej robocie, to są odpowiednie instytucje i tam iść, a nie płacze w internecie! W sumie nie chce stracić tej roboty, bo już pracuje jakiś czas i pensje są OK. A pisze tego posta, bo negatywni chcą zagłuszyć pozytywne komentarze, a wkurza mnie jak ktos pluje na firme w której pracuje, bo jak firma upadnie to ja będę na lodzie i jak wykarmię rodzinę w PL?

Antoni

Napisali Lipsk w nicku i myślą , że każdy już uwierzy, że post dodał kierowca z Lipska... Żenujący jest tok myślenia UBT. Odbierajcie telefony od ludzi,których wysłaliście za granicę i rozwiązujcie problemy - to jedyna droga do poprawienia reputacji.

Kierowca

Byłem, jest ok jestem przyjęty....Hurra jest dobrze mój niemiecki dał radę

czy mogę przyjechac z żoną.....Taaaaak super

skoczekMonachium

ja tam jestem zadowolony z roboty w UBT, praca jak praca, w sumie jest spox

Fahrer

Też pracuje w Niemczech jako kierowca i zastanawia mnie czy Tomasz,Mirek i Tomek to ta sama osoba, ale ciesze się że przynajmniej pojawiają się jakieś pozytywne komentarze

Admin01

Co za ludzie, zamiast siedzieć w pracy to zajmują się spamowaniem w internecie...zarówno pozytywni i negatywni...pomyślcie zanim coś napiszecie, bo plotki to na kawie u cioci można uskuteczniać :)

kandydatka ksiegowa

Ostatnio szukali księgowej - miałam tam aplikować nawet. jak to nie podpisują umowy? W dzisiejszych czasach ktoś chce bez papierów pracować?

Reedo

To jakie agencje polecacie bo koncepcja odpada a z bresland juz nie mam zamiaru podejmowac wspolpracy

skoczek

mi się dobrze pracuje w UBT, praca na luzie bez mobbingu i (usunięte przez administratora) mnie obchodzą jakieś opinie krętaczy z konkurencyjnych firm, którzy piszą w koło to samo, tylko innymi słowami i nikami...

driverBrema

ja pracuje dla ubt od dłuższego czasu, jestem zadowolony co do pracy i płacy, a widzę, ze te negatywne komentarze to wypisują osoby pracujące dla konkurencji, inaczej tego nie umiem sobie wytłumaczyć...

tamara a.

gdyby kogoś interesowała taka informacja to firma nazywa się tak naprawdę Unternehmensberatung Tiedtke i oferuje pośrednictwo w pracy na terenie Unii europejskiej., @ kierowca również chciałabym wyjaśnić ile tak naprawdę lat już firma istnieje na rynku bom to dla mnie istotna informacje przy wyborze pracodawcy

wskdkcm

zastanawiałem się czy nie aplikować na stanowisko kierowcy c+e w Dresden/ Hamburgu..bo widziałem też sporo innych ofert na różne stanowiska na przykład na rekrutera ze znajomością języka niemieckiego ,kierowcy kategorii C+E we Wrocławiu,Bremen, Hamburg, Boblingen, Dreznie,Stuttgart, Lublinie, Böblingen

JanekJanek

Witam...otrzymałem propozycję wyjazdu do Hamburga na kierowce kat. CE, praca jest o charakterze 2-zmianowym (codzienne powroty do miejsca zamieszkania, które zapewnia pracodawca) i polega na dostawach w sieci Rewe, jeżeli ktoś pracuje bądź miał styczność z podobną ofertą zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)

Bartek

Widzę, że mam po raz kolejny do czynienia z agencją pracy, zatrudniającą ludzi do Niemiec. Zastanawiam się z czego aż tyle firm się bierze. Czy ludzie naprawdę boją się wyjechać na własną rękę za granicę i poszukać pracy. Ja bym chyba wolał samodzielnie coś znaleźć już tam na miejscu. No ale może tak jest szybciej.

gość

Czy ktoś jeszcze ma jakieś złudzenia z tą agencją? Jest tyle porządnych firm, które wysyłają kierowców...

agencja-gość

nie radzę a wręcz odradzam.

Agencja rekrutacyjna

Witam, firma UBT zgłosiła się do nas o wsparcie w procesie rekrutacji. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Jak się współpracowało? Jaka jest Wasza opinia?

Fahrern

Firma w Berlinie to Pfennig (sieciówa Netto). Z tego co UBT mówili to ta sama firma też jest w Hamburgu, tyle że na chłodnie. Firma ok, dlatego chciałbym się przenieść ale potrzebuję jeszcze informacji od kogoś kto już tam siedzi.

grzesiek87

@kazik jeśli mówisz poważnie, to faktycznie nie ma po co się nawet zastanawiać. Zazwyczaj w takich firmach oferują dwa rodzaje umowy, jako pośrednika i bezpośrednio z miejsca zatrudnienia. Bałbym się wyjechac od tak do Niemiec i pracować dla firmy, która nie podeszła do tego poważnie. No chyba, że to nieliczne opinie w tym temacie i jest odwrotnie

Zostaw merytoryczną opinię o UBT Personal Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBT Personal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UBT Personal Sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBT Personal Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.

UBT Personal Sp. z o. o.