Opinie o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UBT Personal Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie UBT Personal Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

łysy

nie wierz ani w jedno słowo ubt

gosc

Hi, jeżdże dla Mercedesa i jest dobrze, przynajmniej narazie ale pierwszą wypłatę juz odebrałem chociaż dopiero za dwa tygodnie bo zaczalem od polowy stycznia.Praca jest w porzadku i mozna rozmawiac z firma ale nie wiem jak dalej jak dlugo bede mogl tu byc to pytanie zasadnicze bo chce sciagnac rodzine

pracownik ubt

Witam,szukamy rekruterów ponieważ powiększamy zespół. Nasza główna siedziba w Niemczech ciągle dosyła nowe zamówienia dlatego mamy mnóstwo pracy. Szefostwo poszukiwało już drugiego biura we Wrocławiu, które wynajmą od przyszłego miesiąca więc będziemy mieli dwie siedziby. Ze względu na rozwój firmy potrzebni są również nowi pracownicy HR i Call Center jak i przedstawiciele handlowi wyjeżdżający regularnie do Niemiec. Mogę tylko zaprosić do młodego, dynamicznego zespołu i potwierdzić, że nie będziecie się nudzić:).Ja ze swojej strony pozdrawiam żeński personel, na towarzyszy broni co prawda narzekać nie mogę ale zapraszam serdecznie przyszłe koleżanki. Pozdrawiam.

@pracownik ubt

A gdzie ta druga siedziba i jakie zarobki i umowa?

pracownik ubt
@do biura

Witam, też Wrocław, umowa o pracę, żadne śmieciówki a zarobki zróżnicowane, zależne od kwalifikacji,zaangażowania i umiejętności na bardzo przyzwoitym poziomie.Radzę zadzwonić i ustalić sobie datę spotkania u Teamleitera,żeby omówić z nim kwestie wynagrodzenia na miejscu w siedzibie firmy. Pozdrawiam

@pracownik ubt

Jest już to nowe biuro? Krakowska mi nie pasuje dlatego pytam o adres nowego. Dziękuję.

@do biura

I co z tym nowym biurem? Wie ktoś coś?

@pracownik ubt

a gdzie ta siedziba w Niemczech???

krzysiek2004@wp.pl
@pracownik ubt

witam ma ktos z panstwa numer telefonu do biura we wrocku ? bo na stronie podany jest zly numer telefonu i pytanie kto korzystal z tego kursu jezykowego ? dziekuje za odpowiedzi

do biura

A jak to jest z rekruterami? Ciągle kogoś szukają. Ma ktoś wiedzę na ten temat?

Kierowca

Byłem, jest ok jestem przyjęty....Hurra jest dobrze mój niemiecki dał radę

czy mogę przyjechac z żoną.....Taaaaak super

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maciu

Witam chcialbym dowiedziec sie jak pracuje sie w Db Frakfurt na stanowisku kierowcy C+E,prosze o jakies info ;).

Kamil

w DB jestem od 15 grydnia i jak dotad trzy razy zadazyla sie praca po 13h, gdzie mialem ponad 3h przerwy na zajezdni, ale sa za to ciekawe dodatki. Jak kierowca ma takie przerwy to dodatkowo jest mu placone wiec nie ma tragedii, pozdrawiam

dr
@Kamil

A wiesz może czy jest szansa z czasem przejścia na zmiany bez długich przerw. Tak było w UK, jak zaczynałeś to każdy startował z grafiku zmian długich, z dużą ilością niepłatnych przerw w ciągu dnia. Ale gdzieś tak po 6 - 12 mies. można było przejść na tzw. standardowe zmiany po około 8 h dziennie z jedną płatną 45 min. przerwą za każdym razem na garażu (kantyna,TV, a nawet stół do pingla).

@Kamil

Panie Kamilu napisz jakie to są ciekawe dodatki?

mah
@Kamil

Witaj można prosić w jaki mieście jesteś. Jak wogóle się pracuje

dr

podbijam powyższe pytanie. Czy faktycznie jest tak jak piszą na innych forach, że dziennie ma się po 2-3 niepłatne przerwy w trakcie zmiany i wychodzi z tego po 11-12 h w pracy a płacone za 8h samej jazdy ???

Witam, pytanie do kierowców autobusów pracujących w Frankfurcie DB czy też macie pauzy po 2-3 godz w ciągu dnia niepłatne między szychtami i takie pauzy 2 razy dziennie,to znaczy że w pracy jesteś 12-14 godz a płacone za 8 godz bo o tym się nigdzie nie mówi a na innych forach doczytałem że tak jest

bobo

Panowie pracujący w Frankfurcie dla DB napiszcie coś więcej czy warto zostawiać tu wszystko i jechać tam bo ogłaszają się cały czas,tak mało płacą czy tak mało chętnych, bo jeżdzają i spotkania organizują po całej Polsce. Niemiecy kierowcy pracujący w innych firmach transportu miejskiego też tyle zarabiją co nam oferują.Pozrawiam

gość

Witam, ja otrzymalem mieszkanie od UBT za 350 Euro za miesiąc za jednoosobowy pokójok.12m2 z malą kuchnią i łazienką ok 15 km od zajezdni ale kolega mieszka bezposrednio przy zajezdni i to sa juz mieszkania nalezace do DB Frankfurt ale za to placi juz 450 Euro za miesiąc, bylem tam i kazdy ma swoj osobny pokój jest wspólna łazienka i wspólna kuchnia. Bliżej co prawda ale o sto euro drożej bo standard mniej wiecej podobny, pozdrawiam

Kierowca
@gość

450 to trochę dużo za pokój, a jak wyglądają zarobki? 12.45 na godzine + jakis dodatek 150, to przy pierwszej klasie podatkowej ledwo 1600 wychodzi, czy masz zapewnione ze bedziesz pracowac w niedziele albo w nocy? Pozdrawiam

gość 16

dzięki

bobo

Nikt chyba nie napisze jak to wszystko wygląda w Frankfurcie

gość16

do kierowców autobusu na jakiej zajezdni we Frankfurcie dostaliście prace? w rejonie west Frankfurt?

gość

Prośba do pracujących już we Frankfurcie, napiszcie jak tam jest bo dostałem tą prace i nie wiem co robić, z opowiadan szefów DB wynikalo że jest ok bo to państwowa firma w koncu ale zawsze lepiej sie upewnic a powinienem jechac juz na przyszły poniedziałek

@gość

Ja moge napisac poniewaz jezdze juz od grudnia tamtego roku dla DB we Frankfurcie i mam bezposrednia umowe z DB dostalem komplet ubran sluzbowych ( 6 koszul,marynarke, spodnie,krawat)zaraz na poczatku i juz 2 razy pobralem nowe.Placa punktualnie, Busa odbieracie na tej samej zajezdni odstawiacie tak zeby nie szukac swojego auta po Franfurcie, zmienilem mieszkanie po 5 miesiacach poniewaz dojechala do mnie zona i pomogli mi tez w znalezieniu tego mieszkania no i teraz polecilem znajomych i wiem ze jada na 15.12.2015 no i tyle praca jak praca jazda liniami po miescie ale tylko Citaro do pieciu lat wiec wszystko nowa flota

Tadeusz
@gość

Napisz proszę ile placisz za mieszkanie i jaki masz metraz,jak jest z poznawaniem w pierwszych dniach tras

Jerzy

Ja tez byłem na tym spotkaniu jednak nie dostałem tej pracy bo nie mówię po niemiecku ale zaproponowali mi kurs niemieckiego od lutego przyszłego roku, no nie wiem czy próbować sił. Może ktoś brał już udział w takim kursie? A co do przedstawicieli to byli ludzie z DB tylko oni decydowali kogo wezma a kogo nie

Kadek

Byłem na spotkaniu i spoko.Jak napisali w ogłoszeniu tak było.Był szef z niemiec i podpisywal na miejscu umowy o prace.Stawka godzinowa w umowie to 12,45 Euro na godzinę, wiem bo też podpisałem i jadę do Frankfurtu na poniedziałek. Było sporo osob ale ci co mowili po niemiecku wszyscy dostali umowy.Wiem,ze chcą jeszcze wiecej ludzi i od poniedzialku mozna się jeszcze do nich zgłaszac bo maja jeszcze wolne wakaty. Teraz troche stres jak bedzie na miejscu no ale narazie dostalem prace na porzadnych niemieckich warunkach

Damian
@Kadek

ale zdaje sie tam trzeba w kontenerach mieszkac, bo są duze trudnosci z wynajeciem normalnego mieszkania?

@Kadek

A z jakiej firmy byli ci niemieccy przedstawiciele z DB Bahn czy z jakiś mniejszych podwykonawców ? Bo we Frankfurcie jeździ chyba kilka firm.

KIEROWCA

NIESTETY TO FORUM DLA UBT NIKT Z ZEWNATRZ NIE MOZE DODAC OPINI

Derku

Właśnie też zainteresowała mnie opcja bezpośredniego spotkania z niemieckim przedstawicielem. Przyjadę na spotkanie i sam się przekonam. W razie czego podam informacje jak wyszło.

Kierowca D

Witam czy ktoś jedzie może na spotkanie z pracodawca do biura we wroclawiu? a może ktoś już tam kiedyś był bo widziałem już wcześniej takie ogłoszenia ale nie mielem jak dojechać może ktoś już pracowal we frankfurcie nad menem to chętnie proszę o zdanie na ten temat bo nie wiem co robic

@Kierowca D

kierowcaD napisz jak było na spotkaniu bo nie byłem a jestem zainteresowany tą ofertą

Olek

UBT Personal chyba nie ma tu zbyt wielu fanów. Gdyby jednak ktoś szukał pracy, np. jako kierowca z kategorią C+E, to własnie firma prowadzi rekrutację. Oferują, co dziwne, umowę o pracę na czas nieokreślony i zapewniają pracę na pełen etat z dodatkowo płatnymi nadgodzinami. Według mnie bardzo w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o UBT Personal Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBT Personal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UBT Personal Sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBT Personal Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.

UBT Personal Sp. z o. o.