Opinie o Gunnebo Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gunnebo Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gunnebo Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gunnebo Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Waldi

Cieszcie się z pracy w dobrej firmie. Nie każdy ma takie szczęście,

Julita

@Susanne myślę, że najlepiej będzie jak wprost powiesz, dlaczego tak się wydarzyło w firmie Gunnebo Polska. @Future EX w każdej firmie jest kadra kierownicza i może Ty uważasz, że robi to nieudolnie, a inni uważają inaczej.

Miś
@Julita

W każdej firmie kierownik odpowiada za coś, w tej nie. Nie wychylać się za dużo nie robić zbyt wiele, i pracować spokojnie do emerytury. Firma z potencjałem.

Julita

@. czyli Ty jesteś teraz bardziej zadowolony ze zmian w Gunnebo Polska Spółka z o.o.? @byly a Ty za to byłeś bardziej zadowolony z poprzedniego prezesa? Dlaczego są tak różne opinie? Od czego zależy taka odmienność zdań?

byly
@Julita

To nie jest temat do dyskusji na tym forum.

Susanne
@Julita

Dlatego że osoba która zajmowała się projektami zagranicznymi już tu nie pracuje, natomiast osoba która zajmowała się projektami w Polsce (nieumiejętnie) ) przejęła również projekty zagraniczne. Więc Julita odpowiedz sobie sama czemu tak jest.

Future EX

Jaka kadra kierownicza? W tej firmie nie ma kadry kierowniczej. Decyzyjność na poziomie zerowym. Osobę, która potrafiła nad tą firmą panować i w miarę ją kontrolować odsunięto od steru.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Gunnebo Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. logistyki
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
czesław

Tak

Julita

@Obiektywny, były pracownik z dużym stażem dziękuję za wyczerpującą wypowiedź na temat Gunnebo Polska Spółka z o.o. Ktoś miał podobne doświadczenia z tym pracodawcą? Ważne, by opinii było sporo i osoba szukająca pracy sama je weryfikowała.

Obiektywny, były pracownik z dużym stażem

Ocena pracodawcy oraz warunki zatrudnienia jest to tak naprawdę w przypadku Gunnebo Polska indywidualne odczucie każdego pracownika. Są osoby dla których przy pracy sumarycznie ponad pół roku na wyjazdach zagranicznych poza Europą za wynagrodzenie 4500 - 5000PLN jest jak złapać Pana Boga za nogi. Dodając do tego umowę o pracę po okresie próbnym na czas nieokreślony, wynagrodzenie płatne zawsze na czas, diety zagraniczne płatne z góry do ręki w walucie jaka jest przewidziana przepisami przy wyjeździe do danego kraju - wygląda na super pracę. Jednak praca w tej firmie ma drugie dno a jest nim nazwijmy Pan X, który jest prezesem zarządu tej spółki. Jest to osoba bardzo specyficzna i jedyna w swoim rodzaju a wszyscy wypowiadający się powyżej to albo pracują względnie krótko albo zajmują stanowiska nie wymagające częstych kontaktów z Panem X. Efektem tego jest, że na przestrzeni lat 2015-2016 odeszło z firmy Gunnebo około 6 pracowników z dużym doświadczeniem i wiedzą. Nie dziwi że w krótkim czasie firma znalazła nowych ludzi ponieważ na kaliskim rynku pracy jest to dość przyzwoity poziom wynagrodzenia i jako dodatkowy atut mamy podróże służbowe praktycznie na wszystkie kontynenty. Jednak w mojej ocenie nie jest to praca w międzynarodowej korporacji którą jest Gunnebo ponieważ w oddziale w Kaliszu Pan X czuje się trochę jak w XIX wieku właściciele niewolników. Zawsze wie lepiej co jest dla Ciebie dobre i powinieneś być wdzięczny za to że możesz pracować pod nim bo On jest wstanie pokierować dobrze Twoją karierą. Interes firmy oraz Twój wkład w jej elastyczność są wartościami nadrzędnymi. Nawet nie próbuj się odzywać że nie pasuje Ci wylot w niedziele o 7 rano z Warszawy albo powrót w Wielką Sobotę o 22:50 do Poznania bo przecież masz zapewnioną ciekawą pracę i odpowiednie wynagrodzenie i powinieneś się z tego cieszyć i na każdym kroku dziękować za taką możliwość Panu X. Podsumowując, jeżeli przedkładasz czas wolny który możesz spędzić z bliskimi nad fakt spełniania oczekiwań pracodawcy, jeżeli akceptujesz to że Twoja sytuacja osobista ma wpływ na to jak jesteś traktowany ( np.to że ktoś jest kawalerem to powinien się zgodzić na długi wyjazd zagraniczny bez szemrania), jeżeli lubisz wracać w sobotę z jednej podróży zagranicznej a najdalej w poniedziałek wylatywać w kolejną to nawet się nie zastanawiaj to jest wymarzona praca dla Ciebie. Bądź jednak przygotowany na spektakularne wybuchy gniewu Pana X gdy coś idzie nie po jego myśli np. uważany za lojalnego pracownika osobnik odmawia wyjazdu w terminie który mu nie pasuje lub z innego powodu, Pan X jest też w stanie komentować w obecności innych pracowników zdarzenia z życia prywatnego pracownika lub też wyśmiewać jego ułomności za jego plecami (byłem świadkiem jak przedrzeźniał kolegę który ma wadę wymowy). Generalnie Gunnebo jest dobrym pracodawcą tylko całość obrazu psuję narcystyczna i wybuchowa osobowość Pana X i co bardzo niepokojące to Pan X zachowuje się jakby był Bogiem w swoim prywatnym folwarku. Nie uznaje żadnej krytyki i zwracania uwagi że mógł się pomylić. Jak nakrzyczy na kogoś a później okaże się że nie miał racji to nie jest możliwe żeby kogoś przeprosił. Jedyną nadzieją jest wymiana Pana X na normalnego menedżera ale to chyba jest tak prawdopodobne jak to że w piekle zacznie padać śnieg. Mam nadzieję że to co napisałem będzie pomocne w wyborze czy warto myśleć o zatrudnieniu się w Gunnebo Polska Sp. z o .o.

Obiektywny, były pracownik z dużym stażem
@Obiektywny, były pracownik z dużym stażem

Uaktualnienie, ponoć Pan X już nie pracuje w Gunnebo Polska Sp. z o.o.

rr

cieszy taka wiadomość

były
@Obiektywny, były pracownik z dużym stażem

Dlaczego Pan X. nie jest już prezesem, został odwołany czy sam zrezygnował?

A co ja mogę wiedzieć, chyba tylko tyle, że płacą naprawdę znośnie, mój kumpel sobie naprawdę chwali

ajaj

Gdybyś poczytał to co jest napisane wyżej wszystko byś wiedział.

zainteresowany

czy trzeba posiadać duże umiejętności i wiedzę od strony technicznej aby podjąć prace na stanowisku serwisanta? czy wystarczy szkolenie które zapewnia na początku firma? pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

ajaj
@zainteresowany

Podstawy trzeba znać, poza tym wiele się nauczysz.

piorunek

Mam również pytania: - czy okablowanie (strukturalne) jest kładzione/montowane? czy tylko montaż urządzeń? - w jakiego typu budynkach są instalowane urządzenia?

wolność równość sprawiedliwość

chyba żle zrozumiałeś, Ty na spotkaniu mówisz swoje, a typ X wie lepiej o Tobie niż ty sam i jakiekolwiek twoje wyjaśnienie niczego nie zmieniają, a przy okazji poniża Cię, pewnie sprawdza czy kandydat nadaje się na cyrkowego pieska z nożem na gardle

antygracjan

Tam już tylko pozostały same "asy nad asami" i nie ma tam mądrzejszych nad Nimi świecie.

gracjan

Jakoś ja na rozmowie tego nie odczułem. Może sam cwaniakowałeś?

gość

Prawda . Na rozmowie rekrutacyjnym , wydaje im się ,że to same asy, którzy resztę mają za nic. Strach przed mądrzejszymi do siebie, co powoduje, że odrzucani są na samym początki. Myślę, że atmosfera jest taka sama jak rozmowa rekrutacyjna na wstępie. Cynizm i zadufanie, co to nie ja.

tt

już na jednym ze spotkań rekrutacyjnych można było wyczuć pogardę, cynizm i arogancję rozmówcy, to jaka musi być atmosfera pracy??, szkoda było by tracić czas i własne zdrowie na leczenie czyjegoś ego, zresztą każdy kto czuje własną wartość na rynku pracy ucieka z korpo,

kajtek

Wczasy pod grusza były propozycje multisport czy pakietu medycznego ale ludzie nie chcieli bo podatek trzeba by było pokryć.

stefcio

Tak oferuje umowę o prace.

adi

czy aby na pewno firma oferuję umowę o pracę?

zbychu-oman

Nie zbliżaj się do Gunnebo. Zero wolnego czasu dla siebie. Pracujesz światki piątki i niedziele. W polsce od poniedziałku do piątku po 12 godzin. Ciągle jak robol na budowie i tak jesteś traktowany i w Polsce i na instalacjach zagranicznych. W Polsce zarobisz te same pieniądze co na wyjazdach zagranicznych tylko dobrze poszukaj.

Prezes
@zbychu-oman

Szanowny Panie "zbychu-oman" nikt Pana nie trzyma na siłę. Jeżeli jest Pan niezadowolony to zawsze może Pan przegryźć łańcuch który wydaje się że Pana trzyma... Jak widać z wypowiedzi są pracownicy którzy doceniają możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Gunnebo Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Gunnebo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gunnebo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gunnebo Polska Sp. z o.o.?

Gunnebo Polska Sp. z o.o.
  • Fryderyka Chopina 20-22
    62-800 Kalisz

Gunnebo Polska Sp. z o.o.