PHUP DAJANO

Opatówek

Opinie o PHUP DAJANO

gustaw192 2014-06-10 11:53
Witam. chcę rozpocząć pracę w Dajano w Opatówku jako spawacz. czy ktoś z was tam pracował lub pracuje i może mi opisać warunki pracy i zarobki? z góry dziękuję.
gustaw192 2014-06-28 16:14
dobrze że słyszałeś niezłe informacje ale może podzielisz się tymi informacjami???
Szofer 2014-12-31 23:24
Pracowałem tam jako kierowca.
Ogolnie - pozytywnie.Pomimo ,że szef to trochę gbur i narcyz a kierowniczka(jego siostra) czasem się zachowuje jak księżniczka na ziarnku grochu i kierownik idiota(MACIUŚ) to jest ok.
NIGDY nie spóźnili się z pensją,ba bywała nawet przed czasem.
Trasy dobre.Jak wszędzie problem ze spalaniem,ale jak to wszyscy kierowcy wiedzą w każdej firmie tak jest (i zawsze to wina wtrysków :P )
Spawacze też dobrze tam zarabiali(pod warunkiem że praca była) ale to już tylko z zasłyszenia.
Ogólnie pozytywnie !!!
karoooll1989 2015-11-21 01:23
witam mam pytanie jak z praca? kiedy mozna dostac prace ? jak zarobi ? jak kierownictwo ?
wkurwiony 2016-02-20 20:03
pracuje w tej firmie i wszystko oki tylko macius łeb [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczek kiedys kontownik zacinał a teraz sie wozi ja by to jego było stał przy bramie i patrzał czy szef nie idzie maciusiu juz na ciebie sie szykuja
Ck 2016-08-29 08:30
Praca jak praca. Umowa na minimum krajowe, na produkcji zarobki jak na okolice ok, ok 2tys (jak pracujesz w sobote) spawacze sa na akordzie wiec da sie zarobić ale trzeba robić. Kierownictwo no cóż arogancja i brak szacunku do człowieka to ich drugie imie, ale olewajac ich da sie żyć. W transporcie byloby dobrze gdyby nie pani M. Dobrze maja tylko starzy kierowcy.
Obiektywny zawiedziony 2017-01-02 16:14
Ogólnie Dajano pozwala dobrze zarobić. Trzeba niekiedy nieźle przycisnąć, ale jako młody spawacz bez większej mordęgi 3k było. I zawsze na czas. Co innego kierownictwo. O ile można wiele znieść, ciężkie warunki i tyrę, o tyle psychicznie można wysiąść przy kierowniczkach, którym się wydaje nie wiadomo co i noszą łby wyżej od szefa. Oczywiście jak szefa nie ma na zakładzie, bo jak jest to są chłopy myślące i logicznie myślące. A jak już władza bez podziału to się w d*pach pierd*li i się wożą jak świnie taczkami. Warunki się poprawiają, zakład rozwija i rozbudowuje, ale z takimi palantami w kierownictwie i za biurkami to niedługo już tylko Ukraińcy będą się godzić na pracę w Dajano. Co do "kierownika" Maćka, tego najważniejszego - zdaje się, że jeszcze nie raz będzie się bał z firmy wyjść główną bramą jak nie zmieni podejścia do ludzi. Zwykły skur**el bezwartościowy. Pozdrawiam
Obiektywny zawiedziony 2017-01-02 16:16
Ogólnie Dajano pozwala dobrze zarobić. Trzeba niekiedy nieźle przycisnąć, ale jako młody spawacz bez większej mordęgi 3k było. I zawsze na czas. Co innego kierownictwo. O ile można wiele znieść, ciężkie warunki i tyrę, o tyle psychicznie można wysiąść przy kierowniczkach, którym się wydaje nie wiadomo co i noszą łby wyżej od szefa. Oczywiście jak szefa nie ma na zakładzie, bo jak jest to są chłopy rozsądne i logicznie myślące. A jak już władza bez podziału to się w d*pach pierd*li i się wożą jak świnie taczkami. Warunki się poprawiają, zakład rozwija i rozbudowuje, ale z takimi palantami w kierownictwie i za biurkami to niedługo już tylko Ukraińcy będą się godzić na pracę w Dajano. Co do "kierownika" Maćka, tego najważniejszego - zdaje się, że jeszcze nie raz będzie się bał z firmy wyjść główną bramą jak nie zmieni podejścia do ludzi. Zwykły skur**el bezwartościowy. Pozdrawiam
Pat 2017-05-21 12:50
Witam planuje zatrudnić sie w Dajano jako spawacz ktoś coś na temat zarobkow pracy w sobote itd??? z góry dziekuje
Zostaw swoją opinię o PHUP DAJANO - Opatówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP DAJANO