PHUP DAJANO

Opatówek

Opinie o PHUP DAJANO

gustaw192 2014-06-10 11:53:06
Witam. chcę rozpocząć pracę w Dajano w Opatówku jako spawacz. czy ktoś z was tam pracował lub pracuje i może mi opisać warunki pracy i zarobki? z góry dziękuję.
gustaw192 2014-06-28 16:14:34
dobrze że słyszałeś niezłe informacje ale może podzielisz się tymi informacjami???
Szofer 2014-12-31 23:24:23
Pracowałem tam jako kierowca.
Ogolnie - pozytywnie.Pomimo ,że szef to trochę gbur i narcyz a kierowniczka(jego siostra) czasem się zachowuje jak księżniczka na ziarnku grochu i kierownik idiota(MACIUŚ) to jest ok.
NIGDY nie spóźnili się z pensją,ba bywała nawet przed czasem.
Trasy dobre.Jak wszędzie problem ze spalaniem,ale jak to wszyscy kierowcy wiedzą w każdej firmie tak jest (i zawsze to wina wtrysków :P )
Spawacze też dobrze tam zarabiali(pod warunkiem że praca była) ale to już tylko z zasłyszenia.
Ogólnie pozytywnie !!!
karoooll1989 2015-11-21 01:23:09
witam mam pytanie jak z praca? kiedy mozna dostac prace ? jak zarobi ? jak kierownictwo ?
wkurwiony 2016-02-20 20:03:28
pracuje w tej firmie i wszystko oki tylko macius łeb [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczek kiedys kontownik zacinał a teraz sie wozi ja by to jego było stał przy bramie i patrzał czy szef nie idzie maciusiu juz na ciebie sie szykuja
Ck 2016-08-29 08:30:59
Praca jak praca. Umowa na minimum krajowe, na produkcji zarobki jak na okolice ok, ok 2tys (jak pracujesz w sobote) spawacze sa na akordzie wiec da sie zarobić ale trzeba robić. Kierownictwo no cóż arogancja i brak szacunku do człowieka to ich drugie imie, ale olewajac ich da sie żyć. W transporcie byloby dobrze gdyby nie pani M. Dobrze maja tylko starzy kierowcy.
Zostaw swoją opinię o PHUP DAJANO - Opatówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP DAJANO