logo J.W CONSTRUCTION

J.W CONSTRUCTION

Opinie o J.W CONSTRUCTION

anonim 2009-05-19 13:55:52
Praca spoko, inżynier z uprawnieniami ok. 4 - 4,5 kbr
kierownik budowy 1,5 kbr więcej, ale zależy...
przyszły pracownik??? 2011-06-14 20:05:42
Witam, jestem zainteresowany pracą jako sprzedawca w biurze. Czy ktoś może coś powiedzieć jaka atmosfera i jakie pieniądze można zarobić tzn jaka podstawa? z góry dziękuje
anonim 2012-06-18 22:32:16
tak właśnie jest, to prawda. Aktualnie zostali głównie \"sami swoi\" + niezbędni do pracy - (usunięte przez administratora), w dodatku płacą im nędzne grosze
były 2012-07-18 20:04:35
DŻUNGLA...... NIE polecam.
moorasz polski 2012-10-23 17:18:05
Omijajcie duzym lukiem.
qw 2014-11-11 18:31:23
Gdy ponad rok temu aplikowałem do JW czytałem te same komentarze, nie wiem dlaczego zmieniły się daty komentarzy, że są świeże.
Firma jak firma nikt nie siedzi Ci nad głową jeżeli robisz swoją pracę.
Na pewno super doświadczenie, każdy rok przepracowany w tej firmie to jak dwa w każdej innej.
Ja polecam i sobie chwalę, jeżeli chcesz pracować to jak najbardziej. Jeżeli chcesz udawać, że pracujesz to na pewno nie tutaj
Rajmund 2015-10-05 11:36:27
te negatywny i tak nic nim nie robią . To sprawna organizacja z prawnikami i wyszkolona kadrą od wykonywania kombinacji aby nie zapłacić . Wszyscy podwykonawcy są kiepscy . Tylko szumnie nazywani inzynierowie budowy i kierownicy branżowi to wspaniali ludzie. W dzień łupią wykonawców , a nocami
cyniak.k. 2015-10-05 11:40:36
byłem dla nich dobry - wyruchałem dla nich z 30 firm . zaoszczędziłem miliony dla nich . A potraktowali mnie jak burka .... nie polecam .
milena 2016-01-13 17:18:47
JWC zdecydowanie się poprawił zarówno jako pracodawca jak i deweloper, nie wiem skąd ta zmiana ale oceniam pozytywnie.
fujakr 2016-05-11 22:30:17
szco, a powiedz czy brałeś udział w tej rekrutacji ? Gdzieś mi się o uszy obiło, że ta oferta się teraz już nie pojawia.
Zostaw swoją opinię o J.W CONSTRUCTION - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.W CONSTRUCTION