Konerg Sp. z o.o.

Dębica

Opinie o Konerg Sp. z o.o.

andziamazowieckie 2016-04-21 09:54
witam, był u mnie handlowiec w grudniu odnośnie obniżenia opłat za gaz, nie dokładnie wytłumaczył mi że jest to zmiana sprzedawcy, ale zorientowałam się dopiero gdy przyszły mi rachunki. bardzo mnie zdziwiło to że przyszły z innej firmy ale po przeanalizowaniu ich wyszło mi 55 zł mniej przy rachunku w miesiącu grzewczym. jeżeli chodzi o firmę wydaję się być rzetelna, umowa mogła by być bardziej sprecyzowana ale oferta jak najbardziej w porządku.
pozdrawiam
andziamazowieckie
ARKS 2016-10-12 23:07
Witam
U mnie rózwnież był przedstawiciel handlowy, sprawa dosyć prosta, wszystko ładnie wytłumaczone, umowa dokładna, bez żadnych kruczków. Po podpisaniu umowy oni wszystkim się zajmują, nie trzeba nigdzie jeździć niczego załatwiać. Miesiąc po zatwierdzeniu zostają naliczane po prostu mniejsze rachunki, naprawdę polecam, oferta na duży plus.
Pozdrawiam
A.G
Karolina SKA 2016-11-16 16:23
Jestem na etapie planowania budowy domu, szukam także dostawcy energii. Zapoznałam się z ofertą firmy, konsultant wszystko mi cierpliwie wyjaśnił. Oferta na pewno jest warta zastanowienia.
Roman 56 2017-02-28 01:23
Przyszedł do mnie przedstawiciel firmy, badał moja fakturę i mówił o cenach. Strasznie dużo mówił ale podpisalem i wszystko okazało się w porządku po przeanalizowaniu rachunków faktycznie place mniej. Chce jeszcze przeniesc prąd bo jest umowa na 1 rachunku i tez niższa cena. Polecał te firmę :)
Zostaw swoją opinię o Konerg Sp. z o.o. - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konerg Sp. z o.o.