INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A.

Kraków

Opinie o INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A.

admin 2015-08-12 08:22:52
Praca w firmie INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.
Andrastea 2016-03-30 20:28:24
Pracowałam w Metropolis Design Hotel przez okres 15 miesięcy, niestety na umowę zlecenie... Kiedy upomniałam się o obiecaną umowę o pracę, zaproponowano mi... umowę na okres próbny, abym mogła "udowodnić iż chcę nadal tam pracować", czego już dla mnie było za wiele i postanowiłam jej nie przedłużać.
Sama praca, jak to w usługach, ciężka ale satysfakcjonująca. Niestety nie jest to Hotel a tylko obiekt hotelowy o standardzie czterech gwiazdek, zatem na pracownika spadają obowiązki stanowisk pracy których brak, tj portier, konsjerż czy parkingowy.Obowiązków jest na prawdę dużo i trzeba ogarniać wiele rzeczy na raz. Dużym minusem jest konieczność zostawania samej na dyżurach nocnych, oraz chodzenie na nieoświetlony parking z goścmi w nocy.
Nagminne są również nadgodziny oraz adorowanie niektórych pracowników kosztem innych. Rozmowy telefoniczne są podsłuchiwane. Przypięcie paragonu fiskalnego do rachunku hotelowego to błąd ksiegowy równoważny z nieprzypięciem takowego do faktury. W sumie nie ma tragedii ale trzeba być odpornym psychicznie i nie mieć alergii na głupotę:)
Ekipa za to fajna, raczej wszyscy się lubią i pomagają sobie nawzajem. Recepcjoniści the best ever !! :*
gosc 2016-07-19 19:17:25
ile sie zarabia? sa prowizje za wycieczki?napisz prosze
Zostaw swoją opinię o INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INX Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. S.K.A.