Szkoła Języków Obcych „Promar”

Rzeszów

Opinie o Szkoła Języków Obcych „Promar”

Lektor 2014-07-17 18:34:20
Praca w firmie Promar to pomyłka.Nie placa na czas. Zalegaja kazdego miesiaca z wyplata,ktora otrzymuje sie z 15/20dniowym opoznieniem.
nick 2014-07-17 19:15:00
Popieram!!! Ja na swoje pieniadze czekam juz poltorej miesiaca i dalej ich nie mam. Ksiegowa za kazdym razem tlumaczy sie nawalem pracy.Wszytsko fajnie uklada sie przy podpisywaniu umowy,natwomiast dlasza wpsolpraca to ciagle naciaganie sie o pieneiadze i prosby o grupe.firma woli zatrudnic kilku studentow,niz dac jednemu nauczycielowi kilka grup tak by mial z tego zysk.
lektorka 2014-08-27 09:13:27
A mi płacą na czas.
lektorka 2014-08-31 20:05:21
Od czterech lat pracuje w Promarze i zawsze dostaje pieniądze w przeciągu maksymalnie 10 dni od wystawienia rachunku. Jestem przekonana, ze osoby które narzekają na Promar wcale tam nie pracuja, świadczy o tym fakt, ze nick narzeka na księgowa. Tymczasem księgowość prowadzona jest przez firmę zewnętrzną w związku z czym księgowej nie ma w Promarze.
muóg 2016-04-22 18:39:27
uhh, wykorzystywanie firm outsourcingowych dzisiaj jest w modzie :]
Zostaw swoją opinię o Szkoła Języków Obcych „Promar” - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Języków Obcych „Promar”