Opinie o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Porsche Inter Auto Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Porsche Inter Auto Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

Niestety coraz gorzej. Pensje podstawowe bez zmian ,prowizja coraz mniejsza więcej wymagań.

ByłyPracownik

Bo to są fakty

Grażyna
@ByłyPracownik

No to trochę słabo jak nie ma szans na awans. A podstawa to ile? Najniższa krajowa?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Porsche Inter Auto Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie ma reguły. Zależy od stanowiska. Raczej etapów nie ma dużo, ale czas oczekiwania na informacje zwrotną bywa długi. Zazwyczaj jednak rozmowa osobista jest już ostatnim etapem.

Wanda

Długi? To ile tak mniej więcej trzeba czekać?

BYŁY PRACOWNIK

Witam was wszystkich, Zaczynałem prace jeszcze za czasów KPI zanim Porsche Inter Auto przejęła tą spółkę i mogę powiedzieć, że po tej zmianie zrobiło się gorzej o 180". Za czasów KPI pracownicy mieli stabilizację pracy, pracowali po kilkanaście lat i byli zadowolenie pod kątem warunków jak i zarobków. Bardzo ciężko było się dostać do tej firmy ponieważ selekcje która prowadziła Pani Mariola powodowała, że byli wybierani naprawdę najlepsi i przez to każdy chciał w niej pracować. Za rządów KPI wszystkie salony robiły najlepsze wyniki w Polsce pod względem sprzedaży, jakości, klient był najważniejszy i przez to pracownicy bardzo dobrze zarabiali. Poprzez zmianę na Porsche Inter Auto większość czołowych pracowników została zwolniona ponieważ PIA zaczęła robić tzw. czystki i przez to jakość i zarobki spadły. Firma nie jest najlepsza na rynku, klienci się odwracają często i wolą przejść do innej firmy. Firma prowadzi wewnętrzną grę zastraszając i narzucając chore procedury po to aby nie zarobić za dużo, wola zatrudnić 5 handlowców nie efektywnych niż jednego dobrego efektywnego. Jak już jesteś dobry zaraz Cię kierownictwo hamuje i robi podchody aby Cię (usunięte przez administratora) Ludzie dziś w tej firmie są wredni i zazdrośni o wszystko. NIE POLECAM TEJ FIRMY PONIEWAŻ NIE LICZĄ SIĘ Z CZŁOWIEKIEM KTÓRY NA NICH PRACUJĘ, BĘDZIESZ KOLEJNYM TZW. ROBOLEM U AUSTRIAKA.

Arek
@BYŁY PRACOWNIK

Ciekawe jak można pracować w KPI kilkanaście lat skoro firma istniała lat bodajże 3 ( jeśli nie 2). Szkoda że nikt z komentujących negatywnie nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem....

@Arek

odpowiedź jest prosta, PIAP jest firmą mściwą i potrafi używać nie konwencjonalnych metod robienia pracownikowi problemów w firmie do której poszedł. KPI, Auto Viva to zasadzie ta sama firma która działała od dawna i zapewne Pan to dobrze wie i osoby zainteresowane.

Arek
@anonymous

Nie bardzo wiem jak się można "zemścić' na pracowniku... Auto VIva była ładnych kilka lat ale KPI bardzo krotko. Więc kto wie powinien pisać tak jak było a nie ściemniać o wieloletniej pracy w KPI. Zawsze jest tak że jak komuś nie pasuje to może iść gdzieś indziej. Wolny kraj i wolny rynek :-)

Aktualny pracownik
@BYŁY PRACOWNIK

Nie wiem skąd takie bzdury, od sierpnia jest nowy kierownik, który ogarnia całą firmę, stara się jak może, owszem wymienił część kadry ale to bardziej ze względów toksycznych, bo albo mieli podejście to ja jestem królem tego podwórka i klient ma czekać (mechanicy często tak robili i facet z myjni), albo gwarantowali średnio dokładną usługę, bo robili to co w zleceniu podał klient nie sprawdzając czy wszystko działa i niejednokrotnie nie odstawiając nawet samochodu na myjnie. Aktualnie wiem, że ciężej mają w biurze, bo brakuje ludzi, ale też kadra jest dobierana i poszerzana systematycznie o tyle, o ile pozwala dyrekcja, bo pamiętać trzeba, że to jest korporacja międzynarodowa a nie ASO u Zenka. A co do płac to po pierwsze wyższe są już na samym starcie w porównaniu z innymi salonami, a po drugie są na czas. Atmosfera jest bardzo fajna, chyba że ktoś ma kołek w (usunięte przez administratora) Ludzie tutaj są mili, mnie załoga dobrze przyjęła i nie miałem problemów z aklimatyzacją. Dodatkowo można się rozwijać, gdyż po przejściu na pełny etat i podpisaniu umowy o pracę pojawiają się oferty wyjazdu do siedziby porsche na szkolenia. W dodatku nie powiedziałbym, że to czołowi pracownicy byli zwalniani tylko raczej osoby, które owszem miały spore kompetencje, ale wypracowały sobie taką, a nie inną reputację, bądź próbowały odstawiać fuszerkę.

Zastanawiającasię
@Aktualny pracownik

Czy wiesz może jak się zarabia na stanowisku Recepcji do serwisu?

Moniak-73
@BYŁY PRACOWNIK

Powiedz cos prosze jak jest w księgowości jesli wiesz cokolwiek w tym temacie.

Nickowa
@Moniak-73

Sprostowanie/szczepionka Poprzedni mój wpis był bardzo dosadny ale miał być krótkim i zauważalnym „sygnałem” wysłanym w górę. Aby był krótkotrwały był niezgodny z regulaminem i zawierał podstawę do szybkiego usunięcia przez Moderatora - tak też się stało. Teraz przepraszam GK i Wszystkich urażonych bezpośrednio czy pośrednio za jego formę tj. nieobiektywne i niektóre nie aktualne już stwierdzenia, wywołane nerwy, utracone zdrowie, braki w śnie i inne dobra osobiste które mogły zostać naruszone oraz za uszczypliwość epitetami i przyznaje momentami nieprzemyślanym nietaktem podyktowanym emocjami. Celem wpisu było tak naprawdę zwrócenie uwagi konkretnym osobom na pewne zachowania, panującą sytuację, przyjrzenie się własnym działaniom i zastanowienie się nad ich konsekwencjami. Każdy kryzys jest szansą na pozytywną zmianę i widać że szansa zostaje wykorzystywana. Okazuje się, że relatywnie krótki okres czasu może zmienić wiele i zadziałać na korzyść dla Wszystkich pod warunkiem zrozumienia sprawy a także zaangażowaniu się kolejnych osób. Nie sposób nie docenić podjętych chwalebnych działań integracyjnych i sięgnięcie zarówno po te materialne jak i niematerialne narzędzia motywowania pracowników. Taka metamorfoza i reakcja świadczy o dojrzałości organizacji i o tym, że można we właściwy sposób zareagować na doniesienia i panujące nastroje. Nie bez znaczenia jest fakt że inicjatywa musi płynąć zarówno ze strony kadry kierowniczej pracodawcy jak i samych pracowników. Wspólnie te dwie grupy tworzą środowisko codziennej pracy od którego zależy przecież skuteczność i efektywność podejmowanych działań jak i własne zdrowie. Rozpoczyna się miesiąc kończący sezon urlopowy i aby utrzymać dobry trend trzeba docenić wzajemne starania. Mam najdzie że ten wpis zostanie tu na zawsze i będzie przypominał o ciągłym odnajdywaniu na nowo sensu konsekwentnej i długotrwałej pracy nie tylko nad wyznaczonymi zadaniami prześcigając się w ich realizacji ale przede wszystkim nad właściwymi wzajemnymi relacjami i ideą WLB. Firma się rozwija i pewnie będzie rozwijała się dalej dlatego należy ciągle budować swoje środowisko pracy i nie przewartościowywać oczekiwań zarówno ze strony pracownika jak i pracodawcy. Wtedy dopiero praca w tym dziale PIA będzie pracą marzeń zarówno dla obecnej jak i przyszłej kadry.

Cała PRAWDA
@BYŁY PRACOWNIK

Podzielam to co wpisał Były. W czasach gdy nie rządziła Austria była to bardziej rodzinna niż korporacyjna firma. Ludzie znali się od kilku, kilkunastu lat, uśmiechali serdecznie i pomagali wzajemnie wspierając. Po wejściu nowego zarządu, konkretnie jednego, wywaliło się kompletnie. Mnie również wyrzucono z tej firmy , po trwającym kilka miesięcy mobingu, szukaniu haków, aby złamać i skłonić do odejścia. Skończyło się w sądzie i na moją korzyść. Szkoda tylko tych nielicznych fajnych ludzi , których trzeba było pożegnać i klientów z którymi człowiek się zżył.

Byłem
@BYŁY PRACOWNIK

zainteresowany pracą na stanowisku diagnosty, ale po przeczytaniu tak negatywnych opinii odpuszczam sobie. Skoro doświadczonych ludzi się tutaj nie docenia, to nie będę kopał się z koniem. A faktycznie rotacja jest bardzo duża w tej firmie. Dzięki za info - bardzo pomocne.

Excel
@BYŁY PRACOWNIK

Warszawski zarządzie czytam te opinie na temat kierownika serwisu skoda z Obornickiej w Poznaniu to tam panuje po prostu szopka za jego kierowania co on z ludźmi odwala i co sam prezentuje jednym słowem Donosiciela Złodzieja i Krętacza Trzymacie???????Co o nim ludzie piszą to jest prostując Wstyd Hańba dla oddziału.Takich sie w tej firmie trzyma no słucham zarządu????

@anonymous

Niestety to prawda !

Xx
@BYŁY PRACOWNIK

Napisana jest prawda. Niedoceniając pracowników. Mizerne wynagrodzenie zasadnicze. Najniższa krajowa.

kandydat

Czy nadal jest tak źle?

Smutna Grucha Kontratakuje
@kandydat

W kołchozie u Austriaka bez zmian. Bez odbioru.

Paulina
@kandydat

Nadal? Ale odnosisz się do jakichś własnych doświadczeń czy może sugerujesz się wcześniejszymi opiniami innych? :D Moim zdaniem warto samemu sprawdzić i zdecydować czy warunki pracy i generalnie firma nam odpowiada :)

GG
@Paulina

A po co tracić czas na firmę, która cię nie szanuje?

Czy kandydat na stanowisko Sprzedawca Samochodów Nowych Marki Audi (f/m/d) w firmie Porsche Inter Auto Polska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy Porsche Inter Auto Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Miro

NIe

@Miro

Szkoda, że nie ma szkoleń. To nowi pracownicy nie są w ten sposób wdrażani? Pomaga im na początku ktoś bardziej doświadczony? Pytam, bo myślę o pracy a nie mam zbyt dużej praktyki w tej branży.

iwo

Tak, pomaga.

Miro
@Damian

Zapomnij, na głęboką wodę i zapier....j, tam cię traktują 0/1, nadaje się do orania, nie nadaje się do orania......................i następny.

qwerty

Hej, jakieś opinie odnośnie atmosfery pracy w Porsche Sosnowiec?

@qwerty

Pytasz bo chcesz się tam zatrudnić? Ja też się zastanawiam, ale nie widziałem żeby ktoś się negatywnie wypowiadał na ten temat. Trzeba wysłać CV i spróbować, nie?

major
@Damian

To wysyłaj, Mój znajomy sie tam zatrudnił i nie narzeka.

Jarosław

A co takiego się dzieje? Może opowiesz dokładniej do jakich sytuacji dochodzi w firmie?

Damian

Wiesz, takie pomówienia to trochę nie w porządku. Rozumiem, że nie masz najlepszych relacji z managerem, ale skoro został zaakceptowany na to stanowisko przez szefostwo, to widocznie nie mają mu nic do zarzucenia. Nie lepiej poprawić te stosunki, żeby atmosfera się oczyściła?

Compliance PIA PL

Dzień dobry, jeśli posiada Pan uzasadnione podejrzenie lub informacje/dowody odnośnie potencjalnych nieprawidłowości, które według Pana miały miejsce w tej lokalizacji bardzo proszę o ich przesłanie na adres compliance@porscheinterauto.pl. Przeprowadzimy postępowanie wyjaśniające oraz zbadamy zasadność potencjalnych zarzutów. Informacje, które Pan prześle będą traktowane poufnie. Pozdrawiam Dział Compliance PIA PL

Dariaaa
@Damian

No łatwo powiedzieć. Ale w jaki sposób to poprawić? Czasami ludzie do siebie po prostu nie pasują charakterami i ni w ząb nic się nie da z tym zrobić. Pytanie tylko, na ile tutaj jest prawda...

@Dariaaa

Wiadomo, że charaktery są różne, ale w pracy trzeba czasem spuścić z tonu i po prostu wykonywać polecenia zamiast pokazywać charakterek. Łatwiej się wtedy dogadać. Z innymi przełożonymi też jest ten problem?

Mark
@Damian

Dogadac się? Chyba nie wiesz co mówisz.

Były pracownik Vw

Nie polecam tego pracodawcy. Podstawa handlowca to 3000 zł brutto plus skromne premie. Jeżeli jesteś dobry to jedyne co dostaniesz to uścisk dłoni kierownika i pochwały jaki to jesteś super i dla korporacji dużo znaczysz. Brak jakichkolwiek podwyżek. Żadnych. Benefity praktycznie nie istnieją. Złote góry obiecują ale niestety nic z tego nie ma. Bardzo duża rotacja pracowników. Na flocie w Warszawie rotuje ponad połowa zespołu na rok, to o czymś świadczy.... na start można się czegoś nauczyć ale nie jest to rozwojowa firma. Ogólnie nie polecam

Pracownik PIA
@Były pracownik Vw

Potwierdzam powyższe Obiecanki nic więcej. Podwyżek brak. Cięcia za to są na porządku dziennym. Słynne zmiany w regulaminie wynagradzania to norma, bez żadnej konsultacji. Tak wiele mówią o uczciwości a niestety wobec swoich ludzi są cholernie nieuczciwi. Szkoła życia świetna, rozwój -> zapomnij.

Na jakie benefity można liczyć w Porsche Inter Auto Polska?

nickczemny

Z benefitami jest słabiutko, tylko opieka medyczna. .. multisport w pełni finansowany przez pracownika(prawie 100 zł), zero wczasów pod gruszą i innego socjalu. bardzo słabo wypada firma na tle konkurencji.

Bartosz
@nickczemny

Skoro pracownikowi Porsche Inter Auto nie zapewnia się żadnych benefitów, to może chociaż jest premia, np. uzależniona od wyników? Dobre warunki zarobkowe?

@Bartosz

Premie otrzymują handlowcy, ale nie każdy w tej firmie jest handlowcem. Co z tego, że dostaniesz dwie stówki więcej, jak w innych firmach masz dodatkowe świadczenia jak wczasy pod gruszą, ubezpieczenie,Multisport, świeże owoce, bilety do kina czy teatru i wiele innych. W Porsche nic się w tej kwestii nie zmienia od kilku dobrych lat, bo Góra nie widzi potrzeby zmian.

Były kandydat

Nadgodziny.... :)

@Bartosz

Premia jest, nawet opisana w regulaminie ale nikt nie widział jej na pasku co miesiąc

WAldzio

Najważniejsze to chyba te świeże owoce są co gdzie indziej dają

Co wchodzi w socjal Porsche Inter Auto Polska?

Smutna Grucha

Nie ma prawie nic, pakiet Multisport droższy niż karnet jakbyś sam/a sobie kupił, może lekcje języka angielskiego (jeśli zawalczysz jak król dżungli czyli lew). Dostajesz krzesło i komputer do pracy, czasem telefon.

Adrian Adam
@Smutna Grucha

Czy samochod sluzbowy jest mozliwy?

Aaa

Nie polecam, dużo lepiej było przed przejęciem przez PIA, zwalnia się pracowników dłużej pracujących a tych nowych bez wiedzy jakiejkolwiek zostawia, po czym zatrudnia się kolejnych na miejsce wcześniej zwolnionych Dramat. Jak nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) Jesteś ten zły, ciągle straszenie, ktoś powinien przyjrzeć się osoba na stanowiskach kierowniczych

Alicja

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Porsche Inter Auto Polska znajduje się zapowiedź stażu, który ma zostać wkrótce zorganizowany dla studentów lub absolwentów szkół średnich i zawodowych. Jak oceniacie tę firmę pod kątem możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych? Czy jest możliwość, by po zakończonym stażu dołączyć do grona pracowników firmy? Zachęcam do podzielenia się przemyśleniami na ten temat - będą to nieocenione informacje dla młodych osób, które dopiero planują pierwsze kroki przyszłej kariery.

Koń Rafał
@Alicja

Jak chcesz pracować w firmie w której ilość pracy nie przekłada się na zarobki to droga wolna. Osobiście nie polecam tej firmy.

Alicja
@Koń Rafał

Czy Twoje uwagi dotyczą tylko wynagrodzenia? Znalazłam na stronie firmy informację, że oferuje ona szkolenia dla pracowników z zakresu kompetencji miękkich oraz produktowe, także za granicą. Ponadto, zapewnia naukę języka obcego, kartę Multisport, ubezpieczenie i opiekę medyczną. Czy możesz się odnieść do tych kwestii? Czy w rzeczywistości Porsche Inter Auto Polska zapewnia swoim pracownikom takie benefity?

@Alicja

Szkolenia jak wystarczy miejsca dla wszystkich :) karta multisport i ubezpieczenie na życie płatne 100% przez pracownika. Zajęcia z języka ang i opieka medyczna to się zgadza.

@Alicja

Wszystko to co znalazłaś na stronie to prawda. Polecam jako pracownik z prawie 10letnim stazem

Jan
@:)

Fajnie, że znalazła się osoba, która ma tak duży staż pracy w firmie Porsche Inter Auto Polska. Mógłbyś ocenić, czy jest to dobre miejsce pracy dla osób młodych, ambitnych, które chciałyby rozwijać się pod względem zawodowym? Jestem ciekaw, czy wybór tego miejsca pracy będzie dobrym wyborem dla takich osób.

@Michał

jaka opieka medyczna, oczywiście za 1zł masz lux med ale pakiet eko, albo nazwać pakiet bieda. Brak lekarzy za wszystkie zabiegi płacisz, długie terminy. Bo to pakiet najtańszy, brak możliwości wykupienia droższego bo firma się nie dogadała z lux med

Czy Porsche Inter Auto Polska zapewnia kartę multisportu?

Wrona

Nie

Tak zapewnia jeżeli za nią co miesiąc zapłacisz

pracownik2

Tak, ale za nią płacisz.

Mietek_I

Wewnętrzny doradca serwisowy - co należy do jego obowiązków? Stanowisko mówi, że trzeba mieć pojęcie techniczne odnośnie samochodów... ale czy trzeba?

Zoltan

Z pozoru wszystko pięknie a w rzeczywistości wyścig szczurów. Współpracownicy chętnie wpakują cię w kłopoty, świadomie udzielając błędnych informacji. Notoryczne donoszenie pt. Kto, gdzie i o której. Plotkowanie na każdym kroku. Regulamin korporacji stosowany jest wybiórczo w zależności od tego kogo ma dotyczyć. Jeśli jesteś ok i od donoszenia wolisz z kimś porozmawiać to gorzej dla ciebie, z punktu widzenia kierownictwa jesteś bezużyteczny. Firma daje super możliwości ale kierownictwo które kurczowo trzyma się stołków, wraz ze starszymi pracownikami nie da ci wypłynąć wyżej, może dlatego że możesz być lepszy? :)

mietek_l

Czesc wszystkim! Zastanawiam się nad praca w salonie Audi na recepcji. Czy nastawić powinienem się na najniższa krajowa czy może proponują większe pieniądze?

Wyleczony

Witam. A wstepie moge wam zagwarantowac ze o ile pracujac w innym serwisie czujecie sie nie doceniani i chcecie sobie polepszyc zmie iajac firme to w tym cudownym Porsche odczujecie to ze zdwojona badz trzykrotna sila. Pracowalem w serwisie ok 9 lat i zachcialo mi sie zmienic bo bedzie lepiej... no i masakra... takich warunkow sie nie spodziewalem, podpuszczanie pracownika, zastraszanie i za wszelka cene codzienne udowadnianie ze strony kierownika jaki ty (usunięte przez administratora) jestes to codziennosc w tej firmie a jesli choc raz pokazesz ze jednak jestes madrzejszy od twojego przelozonego ktory czesto szkole zakonczyl "zaocznie" :) nie bedac nawet w niej ani razu to momentalnie zmienia sie twoj status z "glupiego" na "glupiego do usuniecia" i wczesniej czy pozniej to tylko kwestia czasu by cie zwolnili. Dziw bierze po jakiego h... sciagaja za wszelka cene ludzi do pracy klamiac w oczy, po czym jak najszybciej zwalniaja. Moze to taka polityka by wyciagnac z innych serwisow i rozludnic inne serwisy, niech tylko pamietaja ze opinia jest dozywotnia. Szczerze nie polecam i to na kazdym stanowisku, i tak Cie wywala.

Pracownik 1
@Wyleczony

Co ty gadasz, za kłamstwa. Proszę uwierzyć, nie jest tutaj najlepiej

Wyleczony
@Pracownik 1

No taka jest prawda, czysta i szczera. Mowiac o sytuacji zwalniania pracownikow to calkiem nie dawno przez przypadek dowiedzialem sie ze znow byly i sa jakies wielkie roszady w strukturach pracownikow zarobkowych, zwalniaja dobrych pracownikow ktorzy potrafia dac zarobki firmie.

W salonie autpoleasingowych mamy lepszy serwis i lepsze ceny, zapraszamy!!!!

Byly pracownik

Pracowalem tam i mile tej pracy nie wspominam. Mimo iz podczas samego zatrudniania firma bardzo ladnie o sobie mowi opowiadajac historie "z zycia wziete" o awansach ludzi ze stolka na stolek a tak na prawdę to film przedstawiajacy co sie stanie jesli znajdziesz na swojego przelozonego haka itd... :) na owym spotkaniu dostaniesz kubek - mile, i koszulke slabej jakosci, ktora sie spiera po pierwszym praniu... no i chyba tyle z tego milego. Ludzie pracujacy tam to im wyzszy stolek tym wieksze 0, chociaz jest kilka wyjatkow, nie wymienie z nazwiska bo to nie reklama. Co do warunkow pracy, obiekt fajny, sprzet tez niczego sobie chociaz ciagly problem z serwisem it i praca z komputerem. Natomiast gruntownym problemem jest kadra zarzadzajaca i kierownicza leczaca wlasne kompleksy na szczeblu podwladnego. Kolejny ewenement to płaca, przez ok 4 miesiace blisko tego co sie negocjuje i z miesiaca na miesiac nizej, tlumaczac slabymi wynikami w pracy robiac ewidentnie wiecej niz w innych firmach, gdy zwrocisz uwage przelozonemu nic z tym nie zrobi tylko bedzie ci tlumaczyl " no ale, jak... przeciez tyle wychodzi...". Kolejnym tematem jest mobbing, oj tam mozna sie w tym szkolic, mozna powiedziec ze w kazdym wydaniu. A na koniec, sami pracownicy zglaszaja problemy z komunikacja i brakiem szacunku do gory sugerujac koniecznosc zmiany "niewykwalifikowanego kierownika" i to nie tylko z dzialu Salonu ale i serwisu czy nawet myjni. Wymiana 4 ludzi na odpowiednich i miejsce ma szanse byc faktycznie nr 1 jak to reklamuja, jak narazie w-g mnie to jakas 12/15 pozycja na Polske. Ahha zapomnialem dodac ze nie szanuja ludzi z dlugoletnim doświadczeniem i faktycznie dajacych zarobki. Obecnie mocno szukaja ludzi aczkolwiek nic wiele nie oglaszaja bo wstyd ze tak duza rotacja. Spróbujcie ale serio nie polecam, niech was nie zwiedzie wyglad i miniaturowy facet na pierwszej rozmowie

Jakie są warunki zatrudnienia w Porsche Inter Auto Polska?

Pracownik 1

To co usłyszysz na rozmowie i odejmij jakieś 1/3

Zostaw merytoryczną opinię o Porsche Inter Auto Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Porsche Inter Auto Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Porsche Inter Auto Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porsche Inter Auto Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Porsche Inter Auto Polska
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Połczyńska 118A
    01-304 Warszawa